Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Gość Yadaeth
Mooniaaa86 Nie strasz mnie. Ja dzisiaj zaczynam 33 tydzień i wcale nie chce, żeby to było już. ;D Pamiętajcie, że nam przed 17 marca nie wolno rodzić. ;D O matko, zabiłabym za tą akcję co wczoraj ją miałaś z tym echem serducha. Kurcze ja jestem w 33 i nic mnie mój zjebany lekarz nie daje na żadne skierowanie ani nic. masakra jakaś. :( Nie reaguj na zachowanie Twojego mena takie. Ja im bardziej jestem obojętna na swojego tym więcej czułości dostaję. I wiesz co.. nie wiem jak tam u Ciebie jest, ale ja z praktyki wiem, że nie opłaca się mówić o "odchodzeniu". To trzeba zrobić, nawet jeśli planuejsz go tylko postraszyć. Zobaczy, ze mówiłas powaznie i dopiero wtedy będzie panika. ;) Tez jestem ciekawa co u mnie będzie w piątek na Dzień Kobiet. W pracy na pewno będzie dziewczynom rozdawał kwiaty zza baru, albo będą stały jakieś kwiaty w wazonie i dla wszystkich klientek. Wkurwię się, jeśli jakieś obce będą dostawać róże czy tulipany a ja nawet jednego kwiatka nie dostanę. ;p To drobiazg, ale cholera... dla mnie ważny. I już. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Mama2013luty myślę, że jeśli beziesz z teściową rozmawiała to jakoś to się poukłada. ...bo z pewnością nie ma opcji, że wszystko stolerujesz. ;D Molly90 no to czekamy czekamy na Ciebie. ;D Kurcze ciężko Ci będzie z telefonu opisać poród, ale pamiętaj... nie ma zmiłuj! ;D Myślę zresztą, że siedzisz właśnie na porodówce hehe. Trzymam kciuki. :) Aneta ja chce trójkę zrobic pod rząd. ;p Troje dzieciaczków, zobaczymy oczywiście co powiem po pierwszym porodzie i pierwszym pół roku z niemowlakiem.. ale wiem na pewno, ze jedynaka nei chcę. :D Carolajna87 głowa do góry. Szukaj WŁAŚCIWEGO lekarza z któego beziesz zadowolona. Ja cały czas chodzę do zgreda i bardzo tego żałuję. Ale w na Dzień Kobiet mam wizytę u nowego lekarza. Chociaż to końcówka to już mam serdecznie dość takiego chamstwa z jakim się spotykam na każdej wizycie. LASKI JA MAM 110 W PĘPKU! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Fij ceny szczepień mnie szczerze przerażają. .. ale są rzeczy które po prostu trzeba i nie ważne skąd się weźmie na nie kasę. Później bym sobie nie wybaczyła, gdyby coś się działo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
andziulka właśnie na pocztę zajrzałam. Heheh świetne zdjęcia! :) Brzuch już Ci pewnie ciężko schować. Ile masz cm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth.na.porodowce.jeszcze.mnie.nie.ma.choc.szczerze.to.juz.o.tym.marze.bo.siedze.w.domu.jak.jakas.dzika.locha.i.nic.nie.jestem.w.stanie.zrobic.Wykapac.sie.to.jest.dla.mnie.nawet.mega.wyzwanie!Porod.oczywiscie.opisze.obiecuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boniuuu...jest tak cudna pogoda :) Łażę dziś od 12:00. Załatwiłam pare spraw, zrobiłam zakupy i byłam na herbatce ze znajomymi:) Jutro gin o 15:30 :) Nie mogę się doczekać :] Mooonia86 ... tłuściejsza być nie chcę... +8 na razie mi pasuje :P Jak tata wróci zapytam czy ma miarkę to ogarnę brzucha ;) Od znajomych usłyszałam,że tylko w brzuch mi poszło! :D Widzę ostatnio masz napiętą atmosferę z tym Twoim :/ Keysy ten Twoj też mam jakie humorki... co za tekst z rujnowaniem życia ? Co mu odwaliło ?:/ I dokładnie jest tak, jak mówi Moonia86 , na cholerę mu fotka i tweeter ?:/ Na fotce się loguje w celu szukania wrażeń z tego co kojarzę... Ja 8 marca będę 2000km od Niego ale mam nadzieję,że zyczenia dostanę :P Carolajna87 to super z tym usg ...ale własnie, czemu babka wczesniej mu nie pozwoliła popatrzeć na dzidziusia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem z siebie dumna :P Zmobilizowałam się do poodkurzania mieszkania, poprasowania ciuszków maluszka, zrobiłam szyszunie (z krówek, czekolady i ryżu preparowanego), wstawiłam kolejne pranie i ta zupa mi wyszła, na kolacje też ją zjem :P Dołuje mnie fakt, że wciąż nic nie napisał, (wczesniej się pomyliłam od poniedziałku od 17:00 nie daje znaku życia, oprócz tego jednego sygnału jak jedzie na nockę), jestem twarda i nie piszę, ale zobaczymy... Sprawdzę Wasz złoty środek :P Ale muszę się przyznać, że ten czas kiedy jestem "u siebie" sama i nikt mnie do niczego nie zmusza, nie irytuje i robie co chce, np. leże kiedy chcę, oglądam co chcę i jak nie chce mi się gdzieś iść to nie idę... Kocham ten stan... bo nikt nie marudzi, że jest zmęczony... a ja siedzę w domu i nie chodzę do pracy i nic nie robie... Fajnie jest jak jest obok, ale tak bardzo bym chciała, żeby był bardziej czuły i romantyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------11------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------25----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------25---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---27---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------27-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------29----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------32-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------32----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------33---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----40--------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie--------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie----------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no---------------------------Eryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaa każda z nas by coś zmieniła w swoim partnerze to normalne :) no ja byłam na przedstawieniu u brata i było super :) i dodatkowo spacerek w ta i spowrotem :D Babelek się wybujał w brzuszku :) brzuszek zmierze jutro w pracy bo mam tam cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzidziusiolek od pn co się tak wkurzyłam to mało co się rusza... Po kopie, ale nie jest taki intensywny jak wczesniej... Stres mu nie służy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaa, a dlaczego właściwie robisz to echo serca? Yadaeth, ja planowałam conajmniej dwójkę, a trójkę jeśli drugi znowu okazałby się chłopczyk ;) Ale zauważ, że mówię w czasie przeszłym :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij, bo jak miałam 14 lat to w tym okresie był mój najwiekszy wzrost rozwojowy i serce nie nadążało pompować krwi, zakazano mi trenować rzut dyskiem... Ze złości na kardioloszkę nie zrobiłam kolejnego badania holterem, a teraz jak jestem w ciąży to chciałabym sprawdzić czy czasem szlag mnie nie trafi przy porodzie... Stąd to skierowanie na echo... Wiedziałyście, że? http://wciazy.familie.pl/artykul/Twoje-malenstwo-juz-w-brzuchu-uczy-sie-mowy,5595,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama09.2013
Witam. Mam pytanie. To moja pierwsza ciąza , miesiac temu zauważyłam dużo śluzu wypływającego , i strasznie ma nie przyjemny zapach :( Jest to bardzo nie komfortowe dla mnie,. lekarz nie widzi problemu, wszystko prawidlowo. Raz ze ciagle czuję jak ze mnie leci i mam mokro a dwa ze ten zapach strasznie przebija ubrania. Dbam o higienę i nie wiem czy tak powinno byc ? Czy powinnam zmienić lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 09.2013 może masz jakąś infekcje bo tak to wygląda jak jeszcze ma nie przyjemny zapach... Moonia a to Ty sobie echo chciałaś zrobić? a my chyba wszystkie myślałyśmy że dzidziusiowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama09.2013.To.o.czym.piszesz.to.napewno.infekcja.Musisz.powiedziec.o.tym.lekarzowi.bo.oni.sami.zazwyczaj.nie.dociekaja.szczegolow.i.wtedy.wypisze.ci.recepte.na.globulki.dopochwowe.ktore.powinny.wyeliminowac.ten.problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka.jedz.poki.mozesz:)Na.sama.mysl.o.tym.ze.zaraz.bede.musiala.z.wiekszosci.zarcia.zrezygnowac.czy.mi.sie.podoba.czy.nie.to.az.smutno.mi.sie.robi:(A.wlasnie.Mooonia.mialam.ci.powiedziec.ze.takiej.ochoty.mi.narobilas.na.kapusniak.ze.mi.jezyk.do.dupy.ucieka!Jutro.jak.jeszcze.bede.w.domu.wstane.rano.i.ugotuje:)taki.pyszny.na.swoich.suszonych.grzybkach.mmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam... ;) w inny sposób b ędę go jesc trzy dni... chociaż dzis zjadłam trzy miski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce tylko powiedziec, ze bylam. Zmeczona jestem jak cholera ;] poczytam was w weekend a teraz widzialam tylko 2 posty do mnie a wiec... x Szoszonowa oczywiscie, ze kazdy musi podejsc i zapytac gdzie zostawilam Amele oraz jak tam Chris, czy porod bolal itd ;] 30 osob ze mna pracuje to sobie wyobraz jaki mialam poniedzialek. Ogolnie jestem bardzo zadowolona. z samochodem juz sie wycwiczylam, ze nie jade juz najwolniejszym pasem ;p w sumie prawko mam 4 lata wiec wystarczylo tylko sobie przypomniec. x Yadaeth ja poczekam i zobacze jaka bedziesz szczesliwa po porodzie z malym wrzeszczacym rozowym bobaskiem ;) Na pewno bedziesz myslala o drugim. ;) a tak na serio zanim z pologu wyjdziesz to Ci sie dzieci odechce. jeszcze 3ka malych na raz :O ostatnio gadalam z kolezanka na facebooku to mowila, ze jedna spi a druga stoi na lozku i ja klepie po glowie gdy ze mna pisze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, bo sobie na to pozwoliła... Ja też chce jedno za drugim, w ostateczności rok, 2 przerwy... Nie wyobrażam sobie, żeby mały się nade mną pastwił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
Czesc Mamuski Witam o tak wspanialej nocnej porze gdy w sumie powinnam spac, lezec w objeciach morfeusza i slodko snic... :o trzecia noc z rzedu co sie budze na picie i male siusiu i nie moge zasnac... :i Masakra... Jestem w ciagu dnia przzez to 'rozwalona'... :o Ratunku co robic???by to zmienic??? X W pon zaczelam szkole rodzenia. Fajnie bylo ;) 12 babek, z czego 3 sa po raz drugi w ciazy a tak wszystko pierworodki. Jedziemy na tym samym wozku ;-) haha W programie bylo poznanie sie nawzajem, obejrzenie i wyjasnienie karty ciazy, przedstawienie na modelach rozwoj dziecka - 12tyg dziecko zmiesciloby sie w jajku!!!!, cwiczenia relaksujace m.in.masaz nawzajem :) 2 godz szybko zeszly. X Dzis przywioza nam komode z przewijakiem. Poza tym czekam jeszcze na gondole do wozka. Powinna przyjsc w kwietniu. Tak ze i meble u wozek maja czas na przewietrzenie sie :) Jestem taka ciekawa i niecierpliwa by zobaczyc nasz "nowy" dodatek w pokoju. Lozeczko juz stoi od stycznia. Nie chcialam go w piwnicy trzymac. Mamy dosc male mieszkanie i co za tym idzie tez mala.piwnice, ktora powoli peka w szwach. Tak ze w lozeczku i pod przechowuje moje dotychczasowe "zbiory" dla maluszka: wozek nosidelko, koldre, posciel ciuszki itd itp. Ostatnio chcialam sie zabrac za pracie etc.ale stwierdzilam ze musze poczekac po pierwsze na komode by sie nie zakurzyly. Zawsze znajde sobie cos do roboty, wiec w domu sie nie nudze. :) Wczoraj tj.w srode bylo tak slicznie, cieplo, wiec umylam okno w kuchni. Wiosna moze zagoscic u nas juz na stale!!!! Duze balkonowe zostawie mezowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
Chyba zaraz wyrzuce telefon przez okno Grrrr 😡 Odpisalam na wasze posty i teraz wszystko poszlo sie piiieeepprrrzzzyyyc.... 😡 Foch jakiego forum nie znalo ;) Odezwe sie lepiej za dnia, z kompa...Dobranoc mamuski. Czuje ze mnie spanie zbiera :) to juz cos (po 2 godzinach...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Czytam Was od jakiegoś czasu i miałam napisać dopiero jak skończę, ale tak Wam się gadka klei, że chyba urodzę, a i tak nie dojdę do końca:D ( więc wybaczcie jeśli zapytam o coś o czym już dyskutowałyście). Może trochę o mnie jestem mężatką od półtora roku, a w ciąży jakiś 7 tydzień. Oczywiście to moja pierwsza ciąża, co prawda nie planowana, ale też jakoś specjalnie nie broniliśmy się przed nią:) tak czy siak cieszymy się BARDZO:) dziś mam pierwszą wizytę u gina i jakoś mnie to stresuję:( mam nadzieję, że to dobry czas na pierwszą wizytę i że wszystko będzie dobrze. POZDRAWIAM wszystkie mamusie i przyszłe mamusie:D BUŹKA:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak prosze bardzo piszcie czym sie zajadacie czekolada, krowki, chipsy. bawi was takie pastwienie sie nad nami matkami karmicielkami? :) ja wczoraj zjadlam na sniadanie jogurt z musli i na obiad ryz i smazona piers i walczylismy do wpol do 11 z pierwsza kolka. tak zle tak nie dobrze. w koncu wymasowalam mu brzusio powalil baki jeden za drugim i przeszlo. fij jak karmisz to mowisz czujesz nawal w drugiej piersi? to jest nic ja jakbym drugiej przy karmieniu nie owijala tetrowka to po pas bym byla zalana. najlepiej jest w nocy jak maly sie budzi i go przewijam to mi z cyckow kap kap mleko ciurem na podloge. a tak sie zastanawialam ostatnio co tu kto kuzwa wylal na te panele. a to mi sie wylalo. wogole kazda pizama zalana... wszedzie mleko i kupa maskara. nie wiem ktore tu pisala o trojce dzieci jeden po drugim ale jak tego dokona to dam jej order :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caperucita to poszalałaś :) Ja to już o 22 przekręcałam się na drugu boczek śpiąc, mogłabym teraz spać non-stop :) nowa-ona cześć :) ja też byłam u lekarza na początku 7 tygodnia :) Na pewno będzie wszystko dobrze nie stresuj sie niepotrzebnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a waga stanela,,, zalamka. ani grama mniej. jem tylko sniadanie i obiad karmie piersia a nic nie idzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×