Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Gość Yadaeth
A. Własnie zajrzałam na pocztę. Keysy śliczne zdjęcie! Jaka Ty zakochana. :) Też już chciałabym móc razem z Marcinem i Gośką pozować do fotek. ^^ (nie)mądra rośnie Ci ten brzuszek! :) I tylko brzuch. ;D Zbiorę się wreszcie i też wrzucę w końcu swoje zdjęcia z 31 tc i chce Was prosić, żebyście tylko takie rzeczy mi mówiły. ;D Prawdy mogę nie znieść haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth no w sumie nie wiem co Ci doradzić, bo rzeczywiście może być tak jak mówisz, że okażą się dobrymi znajomymi... Może po prostu powiedz że potrzebujesz konsultacji... Mi się dziś tak ciśnienie dzwiglo, że myślalam że wyjde z siebie i stanę obok... Nawet mały się nie ruszał przez 4h do póki nie przestała się trzasc i ryczec... Zezarlam później 3miseczki tego misz maszu galaretkowatego i mi przeszlo... No bo szkurwa, jak można wzywać się na mnie!!! I podnosić na mnie głos i pieprzyc na odpierdol (i nie chodzi tu o seks, tylko o ton głosu w odpowiedzi na zwykle pytania, przecież nie na wszystkim muszę się znać) kurwa widzi mnie raz na tydzień i jeszcze przyjedzie i tak życie umila, że się odechciewa... Dostał ultimatum pieprze, nie będę szmatka do wycierania... Oooo nie nie nie!!! Nie ze mną te numery! Koniec tego dobrego! Chłopiec do bicia się zbuntowal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy świetne zdjęcie, ale powiem Ci, że tak na prawdę ciężko stwierdzić do kogo :-D raczej do Ciebie... Jeśli wyjdzie z czasem, że na pewno to będzie miał powodzenie ;-) spadam spać... Jutro idę na echo serca... Mam nadzieję, że przyjmują z biegu :-P pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o becikowe to nikt nic nie wypisze przed porodem, bo ja mialam juz te wnioski na ost wizycie u gin i chcialam by polozna mi wypisala i mowila ze dopiero po porodzie. ja czekam jeszcze na pesel i jeden papier zwiazany z dochodami i pojde dopiero skladam bo mozna zlozyc jak sie nie ma jeszcze peselu ale rozpatrywac beda dopiero jak doniose pesel wiec nie ma senu 500 razy jezdzic. ale mi ta polozna przy porodzie spojenie lonowe wydusila. tak mnie boli ze szok. najgorzej przy zmianie pozycji. nie daj boze psiknac albo sie wysmarkac. no tak fij bo ty nie mialas malego od razu przy sobie i to moze byc to. ale uzbroj sie w cierpliwosc napewno dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:] Dziś lecę do PL ... z jednej strony nareszcie bo pójdę normalnie do lekarza ... dowiem się co z tym moim twardnieniem brzucha i bólami, zrobię usg , uspokoję się... A z drugiej strony boję się lotu sama :/ 3majcie kciuki:) Odezwę się juz Polandii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Andziulka rzeczywiście bąbelek ;) nosek zadarty :D Fajne zdjęcia :) Szoszonowa ja tylko podróżowałam sama... Kocham latać... A propos przecież nie lecisz sama :P Dzidziolek Cię wspiera :D Musisz mu pokazać jaka mama twarda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba się poprawić :) a tu nadal dziś cisza hehe :D Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------11------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------25----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------25---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---26---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------27-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------29----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------31-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------32----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------33---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----40--------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie--------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie----------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no---------------------------Eryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :D u nas piekna pogoda i chodzimy na spacerki :) ano wychodze ide do mamy, zostawiam malego, ide na zakupy, wracam i biore malego i idziemy z siostra na spacer, wracam do mamy robie sobie drzemke jem obiad i kolo 17 wracam do domku :) a ja od kwietnia znow wracam do "tesciowej" mieszkac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama ale fajnie już masz :D spacerki... A z tą "teściową" to dobrze czy źle? Moja mama zażartowała, żebym przygotowała się, żebym na święta miała ze sobą torbę do szpitala na w razie "w", a ja mówię, chyba żartujesz... Jeszcze czas... Ale jak dziś policzyłam tyg to będzie 30 tydz... a wtedy wszystko może się zdarzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta "tesciowa" to tak srednio, w koncu to wynajmujemy bo sie od niej wyprowadzilam bo mi "nie odpowiadala".... chce zaszczepic dziecko na wszystkie szczepionki (pneumokoki i rotawirusy) a to spory wydatek, po za tym wracajac tam zaoszczedzimy kase i tam jest wiksze mieszkanie, my tu we dwoje + maluszek mieszkamy na 37m2 i sie "gniezdzimy" w 2 pokoikach a "tesciowa" mieszka sama w mieszkaniu wlasnosciowym w 70m2, to spora roznica, ma 3 pokoje. wczesniej nie mowilam "tesciowej" co mi nie pasuje, ale postanowilam ze teraz tak nie bedzie, jak mi nie bedzie pasowalo to jej zwroce uwage poprostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhy... No na pewno nie będzie kolorowo... My tez mieszkaliśmy z teściem i stwierdziłam nigdy więcej! Zero prywatności, często ubierałam się w pokoju, a on bez pukania potrafił mi wparować, mój żarł się z nim co odbijało się na naszym związku.. a jak sa nieporozumienia to tylko wtedy gdy namiesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.dziewczyny:)co.z.wami.dzisiaj.ze.takie.pustki?;)ja.czytam.wszystko.na.biezaco.ale.jakos.nie.moge.zabrac.sie.do.pisania...czekam.na.porod.do.mojego.terminu.zostaly.dwa.dni.i.w.przeciwienstwie.do.Keysy.nie.mam.sily.na.jakiekolwiek.porzadki.Owszem.rozpierala.mnie.energia.jakis.tydzien.temu.ale.im.blizej.tym.bardziej.jestem.wykonczona.nawet.mam.problem.z.siedzeniem.czy.lezeniem.TO.JAKIS.KOSZMAR:(Pamietam.jak.pare.miesiecy.temu.nie.moglam.sie.doczekac.wielkiego.brzuszka.Teraz.dopiero.zdaje.sobie.sprwe.jaki.to.ciezar.Ale.pocieszam.sie.mysla.ze.lada.moment.zobacze.i.przytule.swojego.Aniolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly to ja już myślałam, że się rospakowywujesz :P Ja słyszałam, że w 3 trym to sie ma tyyyyllleeee energii, że szok... a ja się czuję tak samo cieżko i słabo jak na poczatku ciąży... Dziś się wkurwiłam na maxa.. o 7:40 zadzwoniłam do szpitala, bo mam skierowanie na echo serca... Rozmowa przebiegała tak: -Dzień dobry, poproszę, o przełączenie na wydział kardiologii baba: - Nieeee (we mnie po mału kipi) b - przełączamy od 12-13:00 j - a czy to jest czas urzedowania? b - Nieeeeeee.............. 10-18:00 j- rozumie, dziękuję Po czym o 11:00 idę piechotą 3 km do szpitala, bo nie mam drugiego auta.. Wlekę się pod górkę, już puchnę, brzuchol 106cm w obwodzie zobowiazuje.. W szpitalu właże na 2 pietro... spuchłam... Podchodzę do rejestracji... I KURWA NIE ZGADNIECIE CO WIDZĘ... KARDIOLOGIA NIE CZYNNA OD 4 - 8.03... NO JA PIERDOLE!!!!!! MIAŁAM OCHOTĘ ZAJEBAĆ TĄ ZAJEBIŚCIE UPRZEJMĄ SUKĘ KTÓRA ODEBRAŁA TEN JEBANY TELEFON... DZIŚ JEST 05.03 TAK CIĘŻKO BYŁO POWIEDZIEĆ ZE JEST NIE CZYNNA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski :) molly ja tez myslalam, ze Ty juz rozpakowana lezysz w szpotalu Monia no to idealna okazje mialas, zeby rozladowac ciazowe napiecie hormonalne :D ja bym babe za klaki z tej rejestracji wyciagnela. A tak poza tym jezdze sobie do pracy :) koncze pol h wczesniej zeby ominac korki no i omijam ;) Amele odbieram o 5 o 6 zaczyna drzec ryja a teraz juz od godziny spi ;) chrisa matka tak ja meczy, ze pada trupem jak wraca do domu :D zabawki swiatelka telewizor latanie na rekach itd ;) takze ja sie z nia pobawie dopiero w weekend. ogolnie jestem super szczesliwa, ze wrocilam miedzy ludzi ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia.to.prawda.ze.w.3trymestrze.ma.sie.ochote.gory.przenosic.tak.bylo.ze.mna.ale.doslownie.od.jakiegos.czasu.opadam.z.sil.Tez.myslalam.ze.energia.mnie.nie.opusci.a.tu.w.odwrotna.strone...Co.do.twojej.dzisiejszej''wycieczki''to.ci.wspolczuje.Chyba.bym.w.ten.sam.dzien.zadzwonila.do.tej.szmaty.i.zje''labym.ja.na.czym.swiat.stoi.A.co!W.koncu.po.co.tam.siedzi.krowa.jedna!Zeby.z.ludzi.idiotow.robic!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konto fajna sprawa ;) my tez zalozylismy. Dostanie prezent na 18ste urodziny. Bedzie miala na studia albo depozyt za chate ;) w koncu lepiej placic kredyt za swoja chate niz wynajmowac i splacac komus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co? w 3 trymestrze gory przenosic? ja swojej dupy przeniesc nie moglam. jeszcze nigdy sie tak zle nie czulam jak pod koniec... bolalo wszystko, ciezko sie zebrac z podlogi jak juz sie usiadzie... ciezko sie w lozku przekrecic. ciezko chodzic w ostatnim miesiacu bo czuc glowke miedzy nogami i brzuchal wielki jak pilka lekarska. nie rozumiem dlaczego dziewczyny-nastolatki decyduja sie na drugie dziecko. rozumiem mozna sie wjebac z pierwszym... ale zakladac cala rodzine w tak mlodym wieku? ja czekam az amela pojdzie do szkoly i sobie odbije... nigdy wiecej niz jedno małe. co z kariera? nauka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha Fajne, że tak fajnie :P X Bałam się, że jak zejdę do dystrybutorni to ją zabiję... Ledwo wróciłam do domu.. tak mnie brzuch ciąży do dołu nie wspomnę o stawach biodrowych... Kurwa 6 kilosów na marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.nawet.nie.wiecie.jakbym.chciala.zeby.maly.juz.wylazl:/Od.paru.dni.lapia.mnie.dziwne.bole.najczesciej.jak.troche.pochodze.albo.za.dlugo.siedze.Taki.paraliz...jakby.ktos.mnie.pradem.popiescil.w.okolicach.tylka.i.krzyza...i.nie.wiem.co.to.za.cholerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w tym 27 tyg i ledwo się przekrecam z boku na bok... Ledwo chodzę, brzuch mi ciąży... a co dopiero w ostatnim m-cu... Dziś mały rusza mi jakas czescia ciała wzdłuż linii od pępka w dół... chyba się obrócił... Anetucha czułaś kiedys w ciąży jakby dziecko miało drgawki? zdarzyło mi się dwa razy... ale nie długo pare sekund... trzesło się jakby z zimna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te.drgawki.o.ktorych.mowisz.to.ja.sobie.tez.przypominam.Za.kazdym.razem.sie.smialam.jak.poczulam.takie.kilkusekundowe.trzepotanie.bo.tak.to.nazywalam:)To.musialy.byc.jakies.szybkie.wygibasy.dzidziusia.albo.sie.chlapal.w.wodzie.hehe:)w.kazdym.badz.razie.nic.co.mogloby.niepokoic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam nadzieję.. Troszkę mnie uspokoiłaś... Jak urodzisz to daj znać czy wszystko ok :) Bo ja już czarne myśli miałam, że coś z układem nerwowym się dzieje... Albo jakieś oznaki padaczki czy czegoś... tfu tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!Wlasnie.zaczal.mnie.bolec.brzuch.tak.nagle.i.dosc.mocno...jesli.bedzie.coraz.gorzej.to.budze.wszystkich.i.jade.na.pogotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×