Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

z okazji nowego roku i w ramach noworocznych postanowien oraz w zwiazku ze zblizajacym sie powrotem do pracy zaczelam szukac dobrych sposobow na znalezienie niani ktora nie spierze amelii na kwasne jablko, nie bedzie skakala jej po kregosłupie, kopala po glowie i inne takie metody wychowawcze ktore mozna zobaczyc na YT. Macie moze jakies sprawdzone spsoby na takie ewenementy??? Amela od 2 dni probuje ze mna rozmawiac :D dopiero teraz poczulam jak bardzo ja kocham, gdy usmiecha sie rano fika nogami i przy tym wydaje takie smieszne guuu i grrr ;) nie wiem co bym zrobila k**wie, ktora odwazyla by sie wyciagnac do niej łape. albo wiem! najpierw zrobilabym jej to samo a potem zakopala zywcem zeby miala s*ka czas na refleksje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku :) Szczesliwego rozwiazania i zdrowych maluszkow :) Anetucha ja ogladam czasem na TVN Style Idealna niania czasem jak patrze jakie te baby sa obludne bo co innego gadaja na rozmowie kwalifikacyjnej z rodzicami a co innego robia jak zostaja z dziecmi to az mi sie niedobrze robi. Masz racje zywcem zakopac takie baby bez serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam mamusie kochane wszystkiego naj naj w Nowym Roku, oby był lepszy niż poprzedni no i oczywiście pięknych, zdrowiutkich maluszków! :) Ja weszłam w Nowy Rok dość fajnie, oczywiście z kieliszkiem szampana i nie mam wyrzutów sumienia, bo raz na jakiś czas i mamusi wolno ;) Dzisiaj mam wizytę u gina, muszę mu powiedzieć o tym moim przeziębieniu no i kaszlu, żeby lepiej sprawdził czy nic się złego nie dzieje. No i wiecie, cały dzień w Sylwestra miałam jakieś takie dziwne kłucie w brzuszku, nawet kilka razy w ciągu godziny, zakuło mnie na 2-3 sekundy i przestawało, to nie było nic bardzo bolesnego, ale w sumie wczoraj już mi nic nie dolegało. No i w piersi po prawej stronie też chyba ze 3 razy ale to tak mocno mnie zabolało, i tylko w sylwestra. Ani wczoraj, ani dziś już nic nie boli. Powiem mu o tym, żebym tylko nie zapomniała. A mój brzuszek z dnia na dzień coraz większy :) zaczęłyśmy z Marysią właśnie 16 tydzień :) a brzuszek mamy taki :) http://www.voila.pl/275/aq2i4/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy--------------5------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie --------------10------------? andziulka007-------------Angelika----------26----------Ł dzkie---------------16----------? andziulka88--------------Ania----------------24---------- -łódzkie-------------15-----------DZ (nie)mądra--------------Agata---------------28---------- -Ch orzów----------16---------CH HinskiTurysta------------Ewa----------------20----------- -Lu buskie---------23---------CH Allegrowiczka1987------Iwona---------------24----------- Ok. Kraków------23---------DZ keysy2121---------------Kasia----------------21---------- - mogilno------------31---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-------------22-----------pod k arpa ckie----34---------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina--------------28-------- - --mazowieckie------34---------CH XxPrzyszla_MamaxX----Magdalena--------20-----------świ ęt okrzyskie.---31--------DZ MAMUSIE anetucha123456-----------Aneta------------24------------K en t , Anglia----------------- DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabeleczkę :) nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy--------------5------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie --------------10------------? andziulka007-------------Angelika----------26----------Ł dzkie---------------15----------? andziulka88--------------Ania----------------24---------- -łódzkie-------------16-----------DZ (nie)mądra--------------Agata---------------28---------- -Ch orzów----------16---------CH HinskiTurysta------------Ewa----------------20----------- -Lu buskie---------23---------CH Allegrowiczka1987------Iwona---------------24----------- Ok. Kraków------23---------DZ keysy2121---------------Kasia----------------21---------- - mogilno------------31---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-------------22-----------pod k arpa ckie----34---------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina--------------28-------- - --mazowieckie------34---------CH XxPrzyszla_MamaxX----Magdalena--------20-----------świ ęt okrzyskie.---31--------DZ MAMUSIE anetucha123456-----------Aneta------------24------------K en t , Anglia----------------- DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabeleczkę :) nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy--------------5------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie --------------10------------? andziulka007-------------Angelika----------26----------Ł dzkie---------------15----------? andziulka88--------------Ania----------------24---------- -łódzkie-------------16-----------DZ (nie)mądra--------------Agata---------------28---------- -Ch orzów----------16---------CH HinskiTurysta------------Ewa----------------20----------- -Lu buskie---------23---------CH Allegrowiczka1987------Iwona---------------24----------- Ok. Kraków------23---------DZ keysy2121---------------Kasia----------------21---------- - mogilno------------31---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-------------22-----------pod k arpa ckie----34---------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina--------------28-------- - --mazowieckie------34---------CH XxPrzyszla_MamaxX----Magdalena--------20-----------świ ęt okrzyskie.---31--------DZ MAMUSIE anetucha123456-----------Aneta------------24------------K en t , Anglia----------------- DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, w tym samym momencie wzięłyśmy się za tabelkę i u mnie Ty masz "stary tydzień" a u Ciebie ja mam "stary" :D więc uaktualnię za nas obie :) nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy--------------5------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie --------------10------------? andziulka007-------------Angelika----------26----------Ł dzkie---------------16----------? andziulka88--------------Ania----------------24---------- -łódzkie-------------16-----------DZ (nie)mądra--------------Agata---------------28---------- -Ch orzów----------16---------CH HinskiTurysta------------Ewa----------------20----------- -Lu buskie---------23---------CH Allegrowiczka1987------Iwona---------------24----------- Ok. Kraków------23---------DZ keysy2121---------------Kasia----------------21---------- - mogilno------------31---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-------------22-----------pod k arpa ckie----34---------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina--------------28-------- - --mazowieckie------34---------CH XxPrzyszla_MamaxX----Magdalena--------20-----------świ ęt okrzyskie.---31--------DZ MAMUSIE anetucha123456-----------Aneta------------24------------K en t , Anglia----------------- DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak źle się czuje to szok nowy rok zaczął się strasznie rozstałam się wczoraj z moim i się wyprowadziłam od dwóch dni nie śpię i jestem cała spuchnięta od płaczu :( boje się o dzidzię bo brzuszek mnie boli i nie wiem czy nie pójdę do lekarza dzisiaj jak jakiś przyjmuje na usg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Cię przechrzczę na Anię :) ale tak poważnie to musisz wziąć się za siebie, nie możesz ryzykować zdrowia bobaska... Angelika, kilka głębokich wdechów i do przodu! Bierz telefon i umów się na wizytę gdzieś do lekarza. Teraz to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o tym facecie nie myśl, na pewno nie jest wart Ciebie i tego Skarbu, który nosisz pod serduszkiem! Będzie dobrze, zobaczysz, jak spojrzysz na to wszystko z perspektywy czasu to nie będziesz żałować. Tylko musisz być silna dla siebie i dla Kruszynki! My wszystkie na pewno będziemy z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA, moja Marysia ostatnio strasznie się rozpędziła i jeśli będzie mi brzuszek rósł w takim tempie jak teraz to pod koniec ciąży nie będę się w drzwi mieściła :D i to całkiem poważnie mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dziękuje :* a co do brzuszka to mi też tak szybko zaczął rosnąć a teraz się zatrzymał także spoko nie będziesz aż taka duża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dziękuje :* a co do brzuszka to mi też tak szybko zaczął rosnąć a teraz się zatrzymał także spoko nie będziesz aż taka duża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku chyba jako ostatnia ;) W każdym razie życzę Wam i Waszym maluszkom wszystkiego najlepszego! :) Co do szampana to jak uznałam, że nie opłaca się wypijać łyka, bo i tak nic nie poczuję i tylko się rozdrażnię ;) Andziulka88, śliczny brzuszek :) Andziulka007, nie załamuj się tylko nosek do góry. Nie wiem jaką mieliście sytuację i ile jesteście ze sobą, ale musi być dobrze. Dla maluszka! :) Cześć Niemożliwa :) Podejrzewam, że wszystko się zmieni bez większego wysiłku z Twojej strony (mówię o Twoim nastawieniu) jak zobaczysz maleństwo :) To tak jak Anetucha pisze, mała się do niej uśmiechnie, a ona się rozpuszcza jak masełko ;) I wtedy nieba być jej uchyliła i zrobiła dla niej wszystko nawet swoim kosztem :) I tego Ci życzę :) Anetucha, pewnie za wcześnie zaczęliście :) Kurczę, jak sobie o tym wszystkim pomyślę to zazdroszczę Ci, że już jesteś po :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokorokokoko
hejka ja jestem już w 16 tyg i czuje się bardzo dobrze :) Mam 22 lata i pół roku w mężem staraliśmy się o bejbi :) Przez 2 lata wsuwałam tabletki anty i bałam się że przez ten szajs będą dalsze problemy... Co miesiąc robienie testu że może jednak będą 2 kreski (bo mi się pół dnia spóźniała @) Kompletny szał w głowie... Po pół roku załamka, że trzeba się leczyć itd itp... Chociaż mój gin mówił, że dopóki nie przestane ciągle myśleć o ciąży to będzie dalej 1 kreska. I tak było w końcu powiedziałam sobie koniec!!! Co ma być to będzie!! Kilka dni przed planowaną @ kochaliśmy się z mężem(zero myślenia o dziecku) i po tygodniu od spóźniającej się @ :D zrobiłam test i patrze a tu 2 kreski :) :) :) Co prawda druga ledwo widoczna, prawie w ogóle ale BYŁA!!! W końcu się udało!!! :D Chociaż nie powiem bo 10 w tyg wylądowałam w szpitalu z krwawieniem :( ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane po roku nieobecności hihihi;) Anetucha może faktycznie za wcześnie jak Fij napisała ,spróbuj za 2 tyg:) bo to tak trwa 8-10tyg. Chyba Ci za dobrze zszyli :P może jeszcze zrekonstruowali Ci błonę dziewiczą :P jak tak to powinnaś im dziękować bo to spory wydatek prywatnie hehe :P ;) Co do niani to kumpela zanosi do laski-polki która sama ma małe dziecko,zadowolona jest.Ale tak naprawdę nie wiesz na kogo trafisz niestety,ja to bym sie bała angielek chyba :P.Jedyne co ratuje to kamery. Angelika tylko nie płacz! przełknij to, myśl o czymś innym ale nie płacz-nie warto!Po co maleństwo ma być nerwowe potem? Jak chcesz się wygadać to pisz-zrobi Ci się na pewno lepiej :) Aniu ale masz brzusio duuuuży:) ładny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. fij biorac pod uwage twoja liste zakupioych rzeczy to ja jeszcze niewiele mam. andziulka 007 nie lam sie... ja tez siie w sylwka tak na mojego wkurzylam ze gdybym mila gdzie to bym sie spakowala i poszla w dluga... taki z niego czasem gowniarz... no bo rzucanie mi petard pod nogi to niezbyt madry pomysl... i on twierdzio ze przeszkadza mi to tylko dlatego ze wypic nie moge... a na trzezwo raczej tez mnie takie zabawy nie bawia tym bardziej ze jestem w 33 tyg ciazy... synowa mojej znajomej urodzila 27 grudnia w 34 tyg.. maly mial po ur 2200 i 55 cm dlugi. masakra co nie. a to byl dopiero 34 tydz. ale zdrowiutki jak ryba to najwazniejsze. i uswiadomilo mi to ze jest bardzo blisko porodu... mama a ty to juz wogole... moj sie juz chyba obrocil glowka w dol bo coraz czesciej czuje takie jakby napieranie w moje spojenie lonowe... wczoraj to byla masakra bo nei dosyc ze skurcz to napieral mi tak chyba z 2 godz. juz nie wiedzialam czy lezec stac czy co... to nie boli ale taki dyskomfort daje mega. w nocy tez coraz wieksza tragedia, tak zle tak nie dobrze... ale juz chce miec go tu blisko siebie... przytulac go.... ale mimo wszystko oby sie o terminie urodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :* byliśmy ze sobą 7,5 roku i w niwy rok od słowa do słowa i się wyprowadziłam... kokorokoko witaj i GRATULACJE :) widzę że podobnie jak u mnie jak przestaliśmy się starć po dwóch latach to zaskoczyło :) i też w 10 tc byłam w szpitalu :) dziewczyny trzymajcie kciuki idę do lekarza bo boli brzusio :( chyba przez ten stres... odezwę się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fijfijijuu
Andziulka007, trzymaj się i daj znać co z maluchem :) Keysy, ja miałam dosłownie odczucia takie jak Ty, takie rozpieranie i na USG okazało się właśnie, że mały już jest ułożony główką w dół :) Nie napiera Ci czasem na pęcherz? U mnie jest masakra, w nocy wstaję ze 4 razy do toalety :O I ja uaktualniam tabelkę, bo leci ten czas nie wiadomo kiedy i jestem już w 35 tygodniu :) nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy--------------5------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie --------------10------------? andziulka007-------------Angelika----------26----------Ł dzkie---------------16----------? andziulka88--------------Ania----------------24---------- -łódzkie-------------16-----------DZ (nie)mądra--------------Agata---------------28---------- -Ch orzów----------16---------CH HinskiTurysta------------Ewa----------------20----------- -Lu buskie---------23---------CH Allegrowiczka1987------Iwona---------------24----------- Ok. Kraków------23---------DZ keysy2121---------------Kasia----------------21---------- - mogilno------------31---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-------------22-----------pod k arpa ckie----34---------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina--------------28-------- - --mazowieckie------35---------CH XxPrzyszla_MamaxX----Magdalena--------20-----------świ ęt okrzyskie.---31--------DZ MAMUSIE anetucha123456-----------Aneta------------24------------K en t , Anglia----------------- DZ Anetucha ile zużyłaś w szpitalu tych jednorazowych gaci poporodowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro zaczynam 35tc, i jutro mam wizyte, ciekawe co powie, brzuch mnie boli i krzyze... :( ja sie pytalam kuzynki o te majtki poporodowe i mowila zebym tak z 10 par miala, ona miala chyba 6 i mowila ze malo bylo, i zeby zabrac ze soba smoczek dla maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy--------------5------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie --------------10------------? andziulka007-------------Angelika----------26----------Ł dzkie---------------16----------? andziulka88--------------Ania----------------24---------- -łódzkie-------------16-----------DZ (nie)mądra--------------Agata---------------28---------- -Ch orzów----------16---------CH HinskiTurysta------------Ewa----------------20----------- -Lu buskie---------23---------CH Allegrowiczka1987------Iwona---------------24----------- Ok. Kraków------23---------DZ keysy2121---------------Kasia----------------21---------- - mogilno------------31---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-------------22-----------pod k arpa ckie----35---------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina--------------28-------- - --mazowieckie------35---------CH XxPrzyszla_MamaxX----Magdalena--------20-----------świ ęt okrzyskie.---31--------DZ MAMUSIE anetucha123456-----------Aneta------------24------------K en t , Anglia----------------- DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny byłam wczoraj u lekarza i jak zaczął mnie badać i dotknął brzucha to powiedział o nie dobrze to ja już zawał... ale mówi że zrobimy usg i z dzidzią nic się nie dzieje na usg w 4d było widać i pokazało kciuk do góry aż lekarz się śmiał że pokazuje mamie że jest ok :) ale ogólnie jest wstydliwe bo piąstkami zakryło buźkę i było widać tylko kawałek czółka i noska :) szyjka macicy też w porządku ale z tym brzuchem to stwierdził że miałam objawy jak na przedwczesny poród skurcze i brzuch twardy jak skała. Luteinę przestałam brać jakieś dwa dni temu i od wtedy zaczęło tak boleć a stres jeszcze poprawił... to powiedział że luteinę mam brać cały czas i jak jest taka potrzeba to nawet do porodu mogę przyjmować i mam się nie denerwować a tu dziś rozmowę mam z moim byłym... ale trzeba się uzbroić w cierpliwość chociaż to nie jest zbyt proste bo łzy same lecą :( wczoraj oczywiście mój tata już się z nim widział i mu mówił że idę do lekarza to dzwonił że pójdzie ze mną to powiedziałam że jestem dorosła i sama sobie poradzę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka007 oby wszystko z Twoim facetem ułożyło się po Twojej myśli :) I uważaj na siebie z tym swoim brzuchem. Dobrze, że już po świątecznych porządkach, teraz odpoczywaj. Ty w końcu poszłaś na zwolnienie czy chodzisz do pracy? MAMA, dzięki za info. Zła jestem, bo kupiłam 2 paczki po 5 sztuk i są za małe, nie będę się w nich cisnąć. Muszę zamówić jeszcze raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarCiiaaa
Hej przyszłe mamusie :) jestem tu nowa i chciałabym się do was przyłączyć bo chyba tutaj najbardziej pasuję :) a wiec czy mogę ? mam 19 lat i jestem w 22 tyg ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×