Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

in-blanco

Współczesny Casanova

Polecane posty

Czy ktoś z was spotkał kiedykolwiek kogoś, kogo można nazwać mianem współczesnego casanowy lub don juana? Kidys bardzo się tym interesowałem i zastanawiałem się co sprawia, że z pozoru normalny, niczym nie wyróżniający się chłopak lub mężczyzna robi piorunujące wrażenie na płci przeciwnej i niemal żadna nie jestw stanie sie mu oprzeć. Kiedyś przyjechał do mojego kolegi kumpel z wojska. Wpadł do naszego miasta na jakieś dwa tygodnie bo akurat wakacje były. Z pozoru typowy dresik, lubił pomelanżować, awanturkę czasami wszcząć itd., ale ogólnie nie głupi. Jak przychodziło do kontaktu z dziewczętami to poprostu byłem w szoku. Powiem szczerze, że nie byłem świadkiem sytuacji, w której dziewczyna by mu odmówiła. Nie powiem, że wszystkie poszły z nim na całośc ale część na pewno, u jednej nawet mieszkał ze 3 dni. Czy może wy znacie kogoś takiego lub macie jakieś spostrzeżenia w tym temacie. Nie mówię oczywiście o grubo wylansowanych przystojniaczkach, bo na takich to zawsze dziewczynki lecą i nic w tym dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. Znałam kogoś takiego. Kobiety same wchodziły mu do łóżka. Dosłownie. On nie robił nic, po prostu BYŁ. Zabawne jest to, że miał wtedy 17-18 lat. Ciekawa jestem jak ppotoczyly się jego losy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×