Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe.luna

ulubieńcy na kafe

Polecane posty

Gość pragnę tylko przekazać
iż Bobasek, Adonis i ten od łajby to desznik czyli duch cafe :O Stary dziadek który goni za młodymi dziewczynami :) Ogólnie zboczeniec :) Uważajcie na Siebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoko wybębni od Luny zdjęcie
i zajmie się inna babą. On tak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już Cię zdobył
Jesteś łatwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamten kapitan
Po co dostanie po doopie jak inne od ducha. Przynajmniej będzie ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnę tylko przekazać
W sumie masz racje. Widać , że naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostaw ją
Będzie cierpiała jak iskierka albo agnieszka albo wzorowa albo megusia albo koliberek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duchu daj spokój.
duchu napisz coś o sobie jak to nie chciałeś iść ze soba na randkę Mitomanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary głupi molu
Uśmiercił nawet własną żone :D I dobiera sie do lasek z forum 🖐️ ZBOCZENIEC 🖐️ A młode naiwne panny sie nabierają ale już bucu Ci na to nie pozwolimy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieniamnicki.;)
To nie projektowoprawikowy...ten nalezy do bekarta splodzonego przez E.T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieniamnicki.;)
..z mleczarka zapewne,to tlumaczy ser za kapturem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biutekjo
Mycha kupisz dwa nierasowe rottweilery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nierasowego rottweilera jest kundel, ewentualnie przypominajacy psa tej rasy. Jeden pies mi wystarczy w zupelnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biutekjo
Sama jestes jak kundel. To szczeniaki po moich psach ktore pochodza po bardzo utytulowanych rodzicach/ Ja swoich nigdy nie wystawialam ze wzgledu na niechec do tak debilnych imprez jak wystawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wybacz, prawnie jest to pies nierasowy (potocznie kundel, mieszaniec, mix jak wolisz) czy ci sie to podoba czy nie. CIekawa jestem czy Twoje psy maja badania na stawy przod+tyl i testy na psychike. Juz to widze... :D nie chce byc chamska czy cos, ale moim zdaniem takie mnozenie jest bezcelowe i niedobrze swiadczy o wlascicielu, ktory najczesciej robi to dla kasy a nic dla rasy nie wnosi. Wedlug mnie takie osoby sie przyczyniaja do przepelnionych schronisk. Jesli twoje psy sa chore lub nosza w sobie zly gen o czym bez badan sie nie dowiesz to masz na sumieniu kolejne psy, zabralas psom ze schroniska potencjalne domy. Jesli potrafisz z tym beztrosko zyc to oczywiscie twoja sprawa, ja bym nie mogla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biutekjo
Na sumieniu to mam niestety twoja glupote bo sie juz zapocilas.Psy maja po 4 lata i pierwszy ich miot wiec dla zadnych pieniedzy.Dzieki takim nawiedzonym ludziom jak ty psie rasy cierpia a rozwijaja sie fanaberie snobow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepna niedoinformowana :o co z tego ze pierwszy miot jak bezcelowy i tylko szkodzi suce. Powinnas o takich rzeczach wiedziec, jesli zalezaloby ci na dobru twoich psow. Ja nikomu nie szkodze, psa nie rozmnazam ani nikogo nie namawiam do kupowania psa tej rasy, wrecz przeciwnie. Zawsze doradzam ludziom brac psy ze schroniska, ale nie kazdy jest na tyle doswiadczony lub chce wziac na siebie duza niewiadoma odpowiedzialnosc. Wielu ludzi ma wyobrazenia co do charakteru psa i jego wykorzystania, chociazby ze wzgledu na posiadanie w domu dzieci nie wezma psa ze schroniska ktory moze sie potem okazac w stosunku do nich agresywny. Wola wziac psa ze sprawdzonej hodowli, gdzie wiedza co z niego wyrosnie i maja do wgladu wszystkie badania rodzicow, nierzadko przodkow dzieki czemu zmniejsza sie ryzyko, ze pies na to zachoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha ja też jestem za adopcją zwierząt ze schroniska (choć ze względu na dziecko bałabym się) i nie bardzo rozumiem postępowanie tych tu wypowiadających się pomarańczy. Ale cóż na kafe musi być miejsce również dla wrednych, bo gdzie by wykrzyczeli swoja bezradność i frustrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×