Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe.luna

ulubieńcy na kafe

Polecane posty

Gość o maj god
"no mnie tu nie było dziś na pewno od 5 rano do 21 " bo siedzialas pod innym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpię po nocach :D ale wczoraj miałam bezsenność znów :D tak tak pomarańczo. a świstak siedzi... Ty to dopiero jesteś prymitywna :O nie chciałam Ci mówić żeby Cię nie zranić. kotku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tu tylko jedno konto :) po co miałabym mieć więcej? prowokacje i projekty to nie mój poziom rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfvfrvf
whedif najczęsciej jest wieczorem i w nocy z tego co zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda kotki są cudowne o na tvn style chyba był dziś super program :) weterynarz co naprawia zwierzątka. chirurg wstawił kotkowi protezy łapek bo mu żniwiarka ucięła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej biedaczek ja mam kotkę, ale to powsinoga prawie jej w domu nie ma nie miałam serca się jej pozbywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety znam to, też prosiłam o usuniecie tematu i to nie nastąpiło, a może jestem zbyt mała szara myszka i nie zauważono mojej prośby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mu ucięło. same stópki chyba kotu to zwisa co tam ma byleby mógł chodzić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadek...r
whedif prymitywna to jestes tylko ty, wmawiaj dalej sobie fobie frajerko, inteligentni ludzie bawia sie i zyja pelnia zycia, prymitywy- siedza cale dnie na kafe rozpowiadajac o swojej "depresji" i udajac wszechwiedzacych, gnij sobie w tym pomieszczeniu, gnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa na imprezkach zajefajnych nie ma na pewno żadnych prymitywów:-P wracasz z imprezki tylko po to żeby mi nawrzucać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadek...r
dlaczego takie prymitywa whedif cię napastuja?Odcisk im przydeptałaś czy fujare??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadek...r
ale oni kochaja nienawiść i co im zrobisz luna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadek...r
podszyłam sie pod ciebie prymitywie z bożych stron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe.luna sprawiasz wrazenie bardzo milej osoby :) az dziw bierze, ze kogos takiego mozna tu spotkac, no ale chyba krotko tu jestes, wiec nie chwalmy dnia przed zachodem slonca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no wiesz miłych też niektórzy nie lubią, więc się przed nimi ukrywam :D Adonis gdzieś Ty łowił ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adonis, nawet nie wiem kiedy to sie uzbieralo... swego czasu czesto tu wchodzilam, byl taki topik o samochodach na ktorym poznalam paru fajnych ludzi :) aktualnie juz nie przesiaduje tak czesto, czasami wieczorem z nudow wejde na troche, wciagne sie w jakas dyskusje ale swiat idzie do przodu no i nawet kafe moze sie znudzic, choc nie powiem idealne miejsce na odmozdzenie sie i docenienie tego co sie ma dookola widzac jak tu ludzie sie gnoja nawzajem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×