Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

hej co to za wariatki za przeproszeniem dopinają się do naszego forum??? aż żal czytać... Agusiek77 nie martw się, że nie czujesz jeszcze ruchów. To zależy jak dzidzia jest ułożona i od tego jakie masz łożyszko - jeśli np. przodujące, to poczujesz dopiero koło 20 tygodnia, podobno tak jest bo dzidzia leży głębiej a że jest jeszcze maleńka to 2,5-centymetrowe stópki niewiele mogą zdziałać przy takiej "izolacji" :-))) Moja dziś od 7.00 zaczęła swoje wygibasy :) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję moją malutką do tabelki :) NICK ................... wiek .... ciąża ....województwo ....data porodu..płeć dziecka anidzik20...............20.........1........wielkopolskie ............01.07 Truj......................29.........2........podkarpacki e.. ..........01.07...chłopiec Mama 6latki.............24..........2.........lubelskie.......... .......02.07...dziewczynka metafora . ..............26.........1.........śląskie................ .... 02.07 paulina_83..............29..........1.......podkarpackie. .............02.07 optymistka85 ...........27.........2..........lubuskie..............03. 07...chłopiec dietowo...............25........1..........mazowieckie. ..............03.07...dziewczynka Margrit ..................28.........1........pomorskie ......... chyba 3.07 chłopak przyszła mama 2013...29.........1.........kuj.-pom. ................04.07...dziewczynka Messi29 ................29.......2..........małopolskie .................04.07 Koalala....................31.........1.........mazowieck ie.......... 04-07....dziewczynka Arba79...................33.........2.........podlaskie. ................07.07 Niuniek4646..............29........1...........śląskie. .................07.07 MamaPoRazTrzeci .....32.........3 .......... zach.pom. ........... .08.07 Karla_00................19.............1...........śląs kie...............08.07 Joannnna. ..............25........1...........małopolskie............ ..09.07 cynamon-22.............29.........2........mazowieckie... ...........10.07 żółta_cytrynka.........25..........1........mazowiecki e ............11.07 Agusiek77...............35 ........2........ mazowieckie..............12.07 viola881988.............24..........1.........lubelskie.. ................12.07 nicka8601..............27.......2...........uk........... .................14.07 Fredzi_a................27..........1.........małopolski e ..............14.07 niagara1212............23.........1........warm.-mazurs.. ...........15.07 gąska.....................27........2.........śląskie. ....................16.07 Ginger78.................34........3.........podkarpackie . ..........16.07 atamta...................32........4........wielkopolskie ...............16.07 .sapphire.................23........1........wielkopolski e.............17.07...chłopiec lucjola123................33........1..........mazowiecki e............18.07 TOPKA....................27.........3..........śląskie. ..................20.07 Zara Baby..............30.......2.........pomorskie/malopolski e....20.07 tigra30...................30.......1........dolnośląski e..................20.07 Virada123...............28.........1........dolnoślaskie ..............21.07 Biala87...................25.........1........śląskie/O polskie..........21.07 elliska....................27.........1.........kuj-pom.. ..................21.07 lady venera............34.........1........mazowieckie........... ...22.07 patussa18................21.......2(po por.) .. świętokrz. ......... 24.07 drugieszczęście......25.........2........mazowieckie... ............12.07chłopiec Wika78..................34.......1..........Francja...... ................25.07...dziewczynka emu21.....................31........2...........mazowieck ie..........26.07 pokahontas81..........31......2(po por.)...śląskie...................28.07 fingo 30.................30.......1.............UK................ .........29.07 anetach18..............24.......1..........Lubelskie..... ...............29.07 Nescafe03...............24.......1..........Lubelskie.... ................29.07 Ines89...................23.......1..........śląskie... ....................30.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiek ja czuję ruchy od 21 stycznia a od kilku dni cisza była... Też już się denerwowałam tym bardziej, że te ruchy już były wyraźne a przez ostatnie kilka dni tylko bulgotanie w brzuchu i choć próbowałam wsłuchać się w moje ciało to jakoś nie czułam w tym bulgotaniu dzidziolka. Wczoraj byliśmy na zabawie, miało być spokojnie ale jak ruszyłam w tany... ;D Dzidzia zaraz dała znać o sobie i kopała jak szalona! Nawet jak wróciliśmy do domu to jeszcze godzinę nie spałam i z ręką na brzuchu i bananem na buzi leżałam i się cieszyłam :) Zastanawiam się tylko, czy dzidzi się podobało czy to raczej była reakcja odwrotna na te moje pląsy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atamta Twoja dzidzia chyba reaguje na muzykę i wibracje :) moja daje o sobie znać jak w samochodzie puszczam głośno muzykę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mama 6latki "Wg. religii katolickiej świętym zostaje KAŻDY kto wstąpił do nieba po śmierci. " Wg jakiej religii katolockiej? masz jakiś prywatny odłam. Bo w tej ogólnej religii katolickiej aby papieża wyświęcic potrzeba dłłłłłłłuuuugiego procesu i dowodów świętości i czynienia cudów. Co za idiotka bu hahahahahha ha hahah ha ha ha ha ha ha ha ha aha hahhahhahahahahahahahahahhahahahahah w w w Twoja wiedza o Piśmie Świętym oraz wiedza o KK jak widac skończyła się na etapie drugiej klasy szkoły podstawowej kiedy lazłaś do komunii ;) Poczytaj, zgłębij a potem się wypowiadaj na tematy, o których jak widać nie masz bladego pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z was tral
mamo 6 latki, zajmij się dzieckiem zamiast pełnienia całodobowego dyżuru i sama doucz się pisma św nikt się nie dopina do forum, jako czarna będę dla was słodko-pierdząca, jako pomarańcza powiem, co myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w mieście i "zwiedziłam" dwa sklepy dziecięce - nacieszyłam oczy ale nic nie rzuciło mi się na tyle, żeby kupić. U nas kiepski wybór wózków więc nie było co oglądać. Obejrzałam taki stelaż do kąpieli http://allegro.pl/ceba-zestaw-kapielowy-komoda-przewijak-wanienka-i2981443086.html i niestety tak jak myślałam - porażka. Kąpiel bez pomocy tatusia nie wchodzi w grę - jak się wykąpie dzidziusia to jeden trzyma dziecko (mokre i śliskie) a drugi nakłada przewijak, ręcznik... Porażka. Takie rozwiązanie jest dużo praktyczniejsze i mama może sama wykąpać bobasa: http://allegro.pl/komoda-kapielowa-open-pratic-wanienka-przewijak-i2929793997.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Cytrynka. Cieszę się że zdrowe, ale lekkie rozczarowanie płcią jest ;) No ale nie jego wina :) Jak ktoś już wcześniej pisał "pokocham jak swoje " ;P Tylko szkoda, że tak mało jest ślicznych chłopięcych ubranek, albo ja tak nastawiłam się na dziewczynkę, że oceniam pod tym kątem pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kilogramów, to pytałam dziś mamy, to w pierwszej ciąży przytyła 7kg i wywaliło jej tylko brzuch, a w drugiej przytyła 13kg i na okrągło przytyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna z was tral- to ja z całego serca Ci współczuję braku odwagi, niskiej samooceny oraz az takiej potrzeby bycia fajną. Może jakaś terapia u psychiatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z was tral
a ja tobie głupoty i dziecinności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj weź bo się rozpłaczę :D Dziecinna to Ty jesteś ;) Skoro potrafisz jeździć po kimś na pomarańczowo tylko ;) dojrzałe osoby się tak nie zachowują moja droga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak... to bardzo wygodne na czarno słodzić a na pomarańczowo jeździć po wszystkich... tylko po co? Z nudów? Miałam nie komentować tych zaczepek ale wnerwia mnie, że ktoś z nas oficjalnie z nami pisze a potem na pomarańczowo dogryza. Tak ciężko się podpisać pod swoimi poglądami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMamamama2013
przywłaszczyłyście sobie ten topik jakby to była Wasza własność, a pomarańczowe nie mogą się udzielać, bo albo je olewacie albo obrażacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu od niedawna ale nie zauważyłam, żeby ktoś kogoś obrażał. A z drugiej strony czy to naprawdę ważne czy ktoś jest "czarny" czy 'pomarańczowy"? Ważne żeby wymienić doświadczenia, pogadać z osobami w takiej sytuacji jak my same. PS. Jak można 'przywłaszczyć' sobie forum??? Forum jest dla wszystkich; jak ktoś chce mieć swój prywatny topik to niech sobie wykupi domenę i sprzedaje nicki na hasło ;-) Pozdrawiam wszystkie "czarne" i "pomarańczowe" :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMamamama2013
Właśnie na tym topiku dla ,,czarnych,, jest niezwykle istotne czy ktoś jest czarny czy nie. Jak pisze z jakimś pytaniem pomarańczowa to olewane jest to pytanie i zachowany wyraźny dystans jeśli już odpowiedź nastąpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika to nie chodzi o to czy ktoś ma nik zaczerniony czy nie. Np. dajmy na to pisze sobie taka PrzyszłaMama2013 pod nikiem pomarańczowym ale STAŁYM- i wszystko jest okej, bo w samym kolorze nika nie ma nic wyjątkowego, ALE pisze inna, na czarno czy pod stałym pomarańczowym nikiem (bo to nieistotnie) jest fajnie, miło, wymiana doświadczeń i nagle taka osoba daje jakiś nik pomarańczowy i zaczyna jeździć po nas- jest różnica? Ano jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale tak nie jest. Ja długo pisałam pod pomarańczowym nickiem zanim się zaczerniłam i jakoś nikt mnie nie olewał. Trzeba tylko pisać z kulturą a nie obrażać innych czy się próbować pod kogoś podszywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to właśnie o tym pisze. Przecież na samym poczatku było dużo dziewczyn z niezaczernionymi nikami, bo dopiero zaszły w ciąże itd. i przecież normalnie się gadało. Problem stanowią pomarańcze które wpadają tu ni z gruchy ni z pietruchy i walą tymi swoimi mądrościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też długo pisałam jako pomarańczowa i nigdy nie poczułam żeby mnie ktoś olewał. Swoją drogą to na prawdę ktoś ma chyba ze sobą jakiś problem. Strasznie mnie to denerwuje, że kulturalnie sobie tu rozmawiamy, dyskutujemy, wymieniami swoje poglądy a tu nagle ktoś wyskakuje z takimi głupimi komentarzami. Ale na to chyba nic nie poradzimy. Chyba najlepiej nie zwracać po prostu na to uwagi. Pozdrowienia dla was dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie :) A co do pomarańczowej, to wydaje mi się po twoich wypowiedziach ze jesteś kobietą ciężarną, bo inaczej tutaj byś nie trafiła, widać że mogłabyś być inteligentna ale niestety czasami twoje wypowiedzi podjeżdżają bazarem może jaśniej wiochą. Czemu jesteś taka złośliwa ? Może nie jesteś szczęśliwa że posiadasz małego szkraba i stąd takie docinki do szczęśliwych mam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj juz było miło a tu już się mądralińskie włączyły ehhh szkoda gadać. Myślę że jak im nie pasuje niech się nie wtrącają. Ale każdemu nie dogodzi;D Olać to;) Jak plany na niedziele pieczecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróćmy może do tematu topiku czyli do naszych brzuszków :) Któraś z Was pisała, że na tzw. "twardy brzuch" lekarza zalecił brać Nospę. Mi mój gin zalecił środek homeopatyczny w granulkach, tu się to nazywa Carbo Vegetabilis (czyli zwykły węgiel roślinny w mikroskopijnej dawce), marki Boiron; działa super bo wystarczy 3x zażyć po 3 granulki i problem znika. Nie ma też wzdęć itp. Polecam Wam gorąco. Mnie też wszystko w dole brzucha pobolewa ale widocznie tak musi być. Na Nospę chyba bym się nie zdecydowała. PS. Mnie dziś naszło na naleśniki z serem, zaraz będę smażyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetach18 ja na jutro robię biszkopt z musem czekoladowym na Milce i z gruszkami w syropie :) rozpusta po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi doktorka kazała brać nospę jak tylko potrzebuję ale ja do tej pory brałam dosłownie 2 razy ale to takie podbramkowe sytuacje. Ja tak mam ochotę na lody ale kurde mnie gardło boli nos zatkany i chyba sobie odpuszczę ale coś bym zjadła hmmm Jakieś ciastko czekoladowe czy coś. Wika78 maaatko no rozpusta dawaj przepis;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika, ale twardy brzuchcw ciąży to nie wzdęcia...jeżeli piszemy o tym samych...Ja z m.in. Przyszłą Mamą pisałyśmy o twardniejącej macicy - a to nie ma nic wspólnego ze wzdęciami. A nospę można przyjmować w ciążę - mi lekarz proponuje na każdej wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chętnie coś upiekła, ale chwilowo nie mam dla kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati wiem o czym mówisz ale właśnie ten środek pomaga na wiele rzeczy, rozkurcza po prostu. Tu lekarze mają trochę inne podejście do pewnych spraw, tzn. jak najmniej leków. Jeśli chodzi o ciążę to się zgadzam ale np. jak mam czasem anginę to nie zapisują od razu antybiotyku tylko każą brac przeciwzapalne. Co do Nospy to zawsze brałam razem z Ibuprofenem na bolesne miesiączki i zawsze mi pomagała ale to było daaaaawno ;-) anetach18: robisz zwykły biszkopt alebo kupujesz spód, osączasz gruszki z syropu (mogą być inne owoce z puszki jak kto lubi). Robisz mus czekoladowy: ubijasz 600ml śmietany (bez dodawania cukru), rozpuszczasz 3 tabliczki mlecznej czekolady (z Milką to po prostu orgazm dla podniebienia :))); gdy czekolada lekko ostygnie (ale musi zostać płynna) stopniowo dodajesz bitą śmietanę delikatnie mieszając. Układasz gruszki na biszkopcie i zalewasz musem (będzie lekko płynny ale to normalne), wstawiasz do lodówki na co najniej 3 godziny. I tyle :) Jak biszkopt jest bardzo suchy można go lekko nasączyć syropem z owoców. jak juz będzie gotowy - zobaczysz, na jednym kawałku się nie obędzie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wczorajszym balu przebierańców było tyle dobrego jedzonka... a ja nie byłam głodna :/ Mogłam zabrać coś na wynos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×