Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

jakoś dziwnie połączyły mi się 2 posty... Cytrynko czy lekarz powiedział Ci że możesz coś np zrobić żeby zobaczyć czy nereczki ruszą? jakiemasz poszerzenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje gondola jest mała bo ma 72 cm ale patrząc na całość fajny wózek za fajne pieniądze :) Zaraz zmykam do Pana doktora trzymajcie kciuki, żebyśmy zobaczyli co tam się znajduje między nogami u naszej kruszynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żółta_cytrynka - trzymam kciuki i za Ciebie i maleństwo. Lepiej jest wiedzieć kochana;* A mnie dziś był gorszy dzień. Popłakałam sobie jakaś bezsilna się stałam i w ogóle się nawarstwiło i jeszcze teraz mi sąsiedzi wiercą i kują;/ kurde chyba drzwi wstawiają aż podłoga skacze eh... Ale jest słoneczko póję na przechadzkę. Bo szlag mnie trafi za moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietowo, właściwie lekarz nic mi nie powiedział, tylko tyle, że nic się z tym nie robi w czasie ciąży, tylko dopiero po porodzie. Wspomniała tylko, że może być problem z małowodziem, dlatego mam przyjść na USG kontrolne za 4 tygodnie. Żałuję trochę, że nie dopytalam nic więcej, ale szczerze byłam w szoku i w gardle taką gule, że nie byłam w stanie nic wydusić. Też staram się jak najmniej o tym myśleć, a jak już się zdarzy, to wmawiam sobie, że przecież wszystko musi być dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynko czytając Twój post o uzupełnianiu wód płodowych przypomniało mi się, ze siostra mojej koleżanki miała ten sam problem z maluszkiem. Po badaniach też wiedziała,że prawdopodobnie będą problemy z nerkami, wody płodowe miała uzupełniane chyba 3 razy, jej synuś urodził się troszkę wcześniej niż powinien ale teraz jest wszystko ok! Jeździli na kontrolę częściej, ze względu taż na to, że był wcześniakiem, ale teraz jest jest już dobrze! Także dziewczyny będzie dobrze! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetach, też tak miałam kilka dni temu. Też ciągle chciało mi się płakać. Chyba to hormony... Ale głowa do góry!!! Zrób sobie jakąś mała przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat jak się dowiedziałam to byłam sama na usg i chciałam się w ogóle dowiedzieć czegokolwiek z czym to się wiąże i z każdym słowem tylko kolejne łzy mi w gabinecie z oczy płynęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrnka - mi ostatnio mama coś opowiadała o wnuku koleżanki, że też taką wadę i że lekarz mówił, że jest wysyp tego, ale , że większość przypadków samoistnie się leczy Optymistka - oj pomogła ta mrożona kawa - tylko że zaparć nie miałam, ale chociaż mam już sprawdzony sposób a Mamamil miałam dwie saszetki i mam dostać jako gratis do zakupionej kiecki. A łóżeczko mamy identyczne też z misiem Później możemy jak komuś się będzie chciało też foty rzeczy dla dzieci wrzucać, może komuś w wyborze pomoże. Do mnie dziś dotarły kocyki. A teraz z niecierpliwością czekam na kilka ciążowych ubrań z Allegro. U mnie też pogoda super, drugi dzień z rzędu opalanie, oczywiście krem z filtrem obowiązkowo, bo mogą się nam przebarwienia teraz od słońca zrobić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żółta cytrynko, Dietowo, wyobrażam sobie co czujecie :( ale trzeba być dobrej myśli! Jestem ciekawa jak się diagnozuje tą wadę? tylko na podstawie wielkości nerki czy są jakieś dodatkowe objawy? Optymistko czytasz w moich myślach z tymi zdjęciami naszych Maluszków :) Tak sobie myślę, że może jeśli któraś z Was wrzuci jakieś zdjęcie do "brzuszków" to może niech napisze na forum do którego folderu wrzuciła (który tc), żeby nie szukać po wszystkich folderach? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Byłam dzisiaj u gina... No i dalej nie znam płci, dzidzia była ułożona w poprzek i na początku miała złączone nóżki. Potem jak rozłożyło to razem z Panią ginekolog nie stwierdziłyśmy co to jest :) Sama ginka stwierdziła, że nie ma pojęcia co to może być, ehhhh. Trzeba czekać, teraz do 3 kwietnia. A po za tym wszystko ok, dziecko waży 380 gram czyli dobrze rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wysłałam maila z prośbą o hasło z adresu: ma...@interia.pl Już się nie mogę doczekać zobaczyć Wasze brzuchole :) Ja mam w sumie "najświeższe" zdjęcie z 17tc, ale na dniach coś dorobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam prosbe o haslo kaj....@interia.pl Diedowo Zolta cytrynko wiem co czujecie ...ja tez ostatnio mam gorsze dni corke urodzila sie martwa po 3 mcach znow zdecydowalam sie na ciaze i strach o kolejne dzecko jest tak wielki ze ledwo zyje...dziewczyny trzymam za was kciuki na pewno bedzie dobrze! bede sie za wasze dzieci i swoja corcie modlila...Bog nas wyslucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz co nieco napiszę skoro tu już jestem :) Co do terminu porodu wpisywanego w tabelce to nie macie takiej "odgórnie" ustalonej przez lekarza daty? Bo np w mojej karcie ciążowej (nie polskiej :) ) to są trzy rubryki: data z OM, data z USG tego koło 12tc i ostatnia: data przyjęta przez lekarza. Na którą bierze pod uwagę np długość cyklu itd Teraz to już nie ma co patrzyć na daty z obecnych usg, bo wiadomo, że każde dziecko inaczej rośnie. *Zolta_cytrynka i Dietowo - trzymajcie się dziewczyny! Wiadomo, że komuś obcemu łatwo mówić, ale musicie być silne i tyle. A tak jak któraś napisała, to w sumie dobrze, że ewentualna wada jest wykryta, bo można to monitorować i dziecko już jest pod dodatkową opieką. Ja też się jakoś podświadomie stresuję wizyty u lekarza i dokładnego usg. Za tydzień lecę do Polski, a za 2 mam wizytę u lekarza, więc mam nadzieję, że w końcu będę mogła odetchnąć. Pomyśleć, że tu jak nie ma jakichś konkretnych wskazań to w ogóle nie robią szczegółówego usg. A nie wiem jakie to by musiały być wskazania skoro ja miałam plamienia przez 7 tyg, a nikt się tym nie przejął :/ 2 tyg temu jak miałam wizytę w szpitalu to takie usg zrobili, że tylko było widać zarys głlowy i serduszko bijące. Nawet nóżek i rączek nie widziałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Dietowo, cytrynko - musicie być dobrej myśli, trzymam mocno kciuki za wasze maleństwa:) Na pewno wszystko dobrze się ułoży. W końcu i ja wrzuciłam na pocztę fotkę mojego brzuchola... Jutro idę na USG 3/4d. Mam nadzięję, że wszystko będzie dobrze i że w końcu dowiemy się jakiej płci jest nasza pociecha. Z tymi zdjęciami naszych maluchów i wyprawki dla nich - jak dla mnie to super pomysł. Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooglądałam Wasze brzuszki dziewczyny i się załamałam :( Znaczy brzuszki macie super! Nie że coś do nich mam :) . Tylko ja w porównaniu z Wami to już wielorybem wielgachnym jestem :/ Nic to... zjem sobie ciastko na pociechę ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co... wydaje mi się, że np Picasa byłoby jednak bardziej przejrzyste. Każda by miała swój album, od razu dodawałoby się zdjęcia do swojego albumu. Można by było podpisywać, komentować itd Bo tak to mi się wydaje, że niedługo w tych mailach się pogubimy. Ktoś jest za?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedna sprawa co do maili... Sama się tego obawiałam, więc wysłałam z takiego rzadko używanego konta. Bo dużo z Was razem ze swoim mailem zdradziła swoje prawdziwe imię i nazwisko. A same wiecie, że pomarańczki są wśród nas i wcale nie ukrywają, że na codzień piszą pod stałymi nickami razem z nami na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! wysłałam zdjęcie mojego brzucha, które było robione ostatniego dnia 20tc:) Jest w folderze 20tc. dietowo, żółta cytrynka: bedę się modlić, żeby wszystko było dobrze z waszymi dzieciaczkami! ja mam USG połówkowe za ponad tydzień i już się profilaktycznie zaczynam martwić czy wszystko jest OK... LadyG: ja też mam jeszcze bliżej na borowską ale choć nowy szpital o nim się najwięcej negatywów nasłuchałam, poza tym miałam kiedyś nieprzyjemność być badana przez jednego gina z tego szpitala i nie chcę go już nigdy spotkać, więc postaram się omijać. Ale mam zamiar się nie nastawiać na jakiś konkretny szpital, żeby poźniej jakby tam nie było miejsca albo coś się nie załamać;) a chodzicie dziewczyny na jakąś gimnastykę? Ja chodzę raz w tygodniu na gimnastykę dla kobiet w ciąży i przychodzą dziewczyny z terminem porodu za tydzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam. Niech sobie pomarańczki robią co chcą. Ja nie ukrywam jak się nazywam nie piszę incognito;) Niech wiedzą jak mam brzydko na nazwisko teraz;P Panieńskie mam ładniejsze;P Ja się stresuje tym usg bo wiem że dzidzia jest większa niz norma ale może to tylko mój stres i omamy. A już drugi raz mam takie uczycie jak by mi ktoś pompował brzuch od środka. Chyba rosnę;) Wy tez tak czujecie czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Śliczne brzuszki macie! Nie było mnie przez weekend... bawiłam na wczasach... w szpitalu :( W piątek u lekarza wszystko było ok a w sobotę nad ranem zaczęłam plamić :( Na szczęście nic poważnego, prawdopodobnie jakieś naczynko pękło i krew sączyła się do pochwy a rano wszystko ze mnie wyszło. Łożysko i szyjka ok, dzidziolek zdrowy i śliczny :) No i poznałam płeć - nie będzie Weroniki... Będzie trzeci chłopiec. No cóż, prawdziwa MATKA KRÓLÓW ze mnie he he! Teraz muszę trochę leżeć i odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam mojego chłopczyka do tabelki :) NICK ............wiek .... ciąża ....województwo ...data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...dziew czynka metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... chłopiec optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka Margrit ..........28.........1........pomorskie ....03.07...chłopak paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Agnik83..........29..........2.....warm-maz.......05.07.. ..chłopiec?? irysek22.........31..........2.......Irlandia.........06. 07. .. LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Ciezaraowka31 31..........2........UK..............06.07....dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ...chłopiec Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07... Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. .. Katarzynka_26...26........1.....warm.-mazur. ...11.07...dziewczynka Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07... drugieszczęście...25......2........mazowieckie....12.07 ... chłopiec viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07...< br /> _tesla_..........30.........1........dolnośląskie.....1 5.07.....chłopiec gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ...chłopiec .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. elliska.........27.........1.........kuj-pom...........19 .07...dziewczynka TOPKA......27.........3 (2 stracone)......śląskie.....21.07... Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 .07...dziewczynka Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07... Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07... patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 24.07... Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07... fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . ALIME ..........25........2......kuj-pom.........29.07.. ... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atamta tak dla pocieszenia kuzynka mojego ojca ma 8 chłopców 0 dziewczynek :) widocznie tak musi byc... na to nie mamy wpływu... hmmm płeć nadaje ojciec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATAMTA u mnie tez miała być Gabrysia a będzie synuś :) Dzisiaj na wizycie doktor powiedział z całą pewnością :) Ponieważ mąż w pracy to kupiłam pierwsze rzeczy dla szkraba naszego niebieskie body z samochodem - bo przecież muszę jakoś tą szokująca informację przekazać tatusiowi :) Imienia nie mamy będziemy myśleć jak wróci :) Uzupełniam tabelkę w końcu :) NICK ............wiek .... ciąża ....województwo ...data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...dziew czynka metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... chłopiec optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka Margrit ..........28.........1........pomorskie ....03.07...chłopak paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Agnik83..........29..........2.....warm-maz.......05.07.. ..chłopiec?? irysek22.........31..........2.......Irlandia.........06. 07. .. LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Ciezaraowka31 31..........2........UK..............06.07....dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ...chłopiec Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07... Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. .. Katarzynka_26...26........1.....warm.-mazur. ...11.07...dziewczynka Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07... drugieszczęście...25......2........mazowieckie....12.07 ... chłopiec viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... chłopiec niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07...< br /> _tesla_..........30.........1........dolnośląskie.....1 5.07.....chłopiec gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ...chłopiec .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. elliska.........27.........1.........kuj-pom...........19 .07...dziewczynka TOPKA......27.........3 (2 stracone)......śląskie.....21.07... Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 .07...dziewczynka Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07... Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07... patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 24.07... Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07... fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . ALIME ..........25........2......kuj-pom.........29.07.. ... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wysyp chłopców. Ja jednak liczę, że na kolejnym usg okaże się, ze jednak dziewczynka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetach - ja mam takie, b. silne uczucie "rośnięcia" mniej więcej od 1,5 tyg.:) No i po brzuchu i wadze już widać:) Atamta - Margit dobrze napisała - może następnym razem:)))) Równowaga w przyrodzie musi być - moja mama miała 3 siostry:) Ale fajnie, że już wiecie! Ja wciąż czekam na dobre informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam napisać nasz synuś waży już sobie 0.5 kg - to Ci kawał chłopa jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie dziewczyny - następnego razu nie będzie - 3 dzieci mi w zupełności wystarczy :D Może za 2 tygodnie usg 3D pokaże coś innego... ;) A wózek i tak kupię z czerwonym! Fredzia faktycznie duży ten Wasz szkrabek! Mój to kolejny piłkarz bo kopie na potęgę! Dzieci się cieszą, że będzie brat :) Starszy aż piszczał z radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atamta - Jak się dowiedziałam, ze chłopiec to stwierdziłam, że za karę w różowym wózku będzie jeździł, przecież mu mówiłam od początku, że ma być dziewczynką ;P Ale teraz spoko, będzie wózek granacik i mała zmiana wcześniejszych planów co do imienia. Któraś z Was ma Juliana prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atamta, fredzia gratuluje chlopaków :) wazne ze zdrowi. ja nadal nie wiem, moze w piatek sie dowiemy :)nie moge sie doczekac. co do opisywania w ktorym folderze sie zamiescilo zdjecie jestem za ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×