Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Zdjęcia faktycznie rewelacyjne. Naprawdę wszystko widać jak na dłoni. My wolimy poczekać do porodu i mieć niespodziankę co do "ostatecznego kształtu" ;-) i urody naszej niuni. Ale nie powiem, cała ta technologia robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika ja Ci powiem, ze mam szajbę obrotową na punkcie ciąży, USG itp. Jeżeli widze w necie (czy to na FB czy na forum ) zdjęcie brzuszków bądź USG dzidziusiów to rozpływam się dosłownie... natomiast zdjęcia dzieci już mnie tak nie rozczulają- nie wiem czemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARGRIT ja tez mam dzisiaj podły dzień jakoś tak . Wydarłam się na męża generalnie za nic - kurcze a taka ładna pogoda. Kupiłam sobie babeczkę z budyniem i szarlotkę może to coś pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjaaaaaa8989
dziewczyny napiszecie jaką wasze dzieci miały przeziernośc karkową i przy jakim crl.U mnie wyszlo 1,8-1,9 przy crl 61 mm i się martwię czy to nie za dużo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrycja przyzierność jest w normie, nie masz się czym martwić :) Nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma, bo osiwiejesz przed 3cim trymestrem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margrit my mówimy po prostu Julek :) Jak był mały to wołaliśmy Juli (on sam siebie tak nazwał) a jak jest niegrzeczny i trzeba przywołać go do porządku to wołam Julian - oficjalnie he he! Jeszcze się nie spotkałam, żeby ktoś go przezywał ale czasem mylą go z JuRkiem ;) Super te fotki dziewczyny! Kurcze moja kuzynka takie miała w ciąży! Muszę ją dopytać gdzie robiła - a dzisiaj właśnie jedzie na to usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrycjaaa juz chyba o to pytalas na innym forum..... przeziernosc ok, moj bobas mial 1,7mm przy crl zblizonym do twojego, cos kolo64 mm chyba nie martw sie na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredzia - widocznie coś wisi w powietrzu ;P Atamta - jak nabroi to na bank też bedzie Julianem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julian_król
Jak ten małpiszon z pingwinów z madagaskaru...bu h ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak czytam o tym 3D to ja akurat nabieram ochoty, bo w sumie fajnie by było mieć tak film. Moja koleżanka była i też poleca. Ale może rzeczywiście trochę poźniej, za jakś miesiać. LadyG: ja też chodzę do Body Fit ale tylko w czw. Jest to dość możliwe, że już się widziałyśmy i nawet zagadałyśmy;) A ja do jutra na zwolnieniu, i robię porządki w mieszkaniu i wywalam niepotrzebne rzeczy. Trzeba zrobić miejsce na rzeczy dla dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co Wy na to, żeby obok płci dopisać w tabelce imię dziecka? Oczywiście jeżeli już mamy wybrane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jestem właśnie po USG. Byłam umówiona na 4d ale niestety nic nie było widać i poprzestaliśmy na 2d. Za badanie 4d nie musiałam płacić. Z maleństwem wszystko w porządku ale niestety nie chciało pokazać co tam ma między nóżkami:( więc nadal nic nie wiemy. Pytałam lekarza kiedy mogłabym przyjść jeszcze raz na 4d (bo bardzo się na to z mężem nastawiliśmy) i on powiedział, że w 26 tc. Więc dale czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pt idę do lekarki, miałam usg niecały m-c temu, tak myślę czy poprosić o 3 lub 4d. Szkoda, że i tym razem bez męża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak piszecie, ze macie łożysko na przedniej ścianie to macie na myśli łożysko przodujące??????? Chya nie co? Ja byłam dzisiaj na usg połówkowym. Niby wszystko ok, ale lekarz stwierdził właśnie łożysko przodujące. Na tym etapie nie jest to podobno jakiś problem, bo gdy macicia będzie się powiększać to łożysko może się przesunąć ale kazał "pożegnać" się na razie z mężem :-(, leżeć i odpoczywać. Czy któraś z Was ma łożysko przodujące? Co do płaci to siusiaka się nie dopatrzył więc na razie jest nadzieja, że będzie córcia do parki:-) I oczywiście już początki anemii więc żelazo, a za niedługo pewnie zaparcia:-( Któraś z Was miała jakieś bakterie?????? Ja mam w moczu ale to podobno normalne. Ale dajecie mi do myślenia z tym 2 lub 3D:-) Nie miałam w planach robić ale mam coraz większą ochotę hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi: ja też miałam bakterie w moczu - liczne, lekarz kazał mi zrobić dodtakowe badanie moczu na bakterie ale wyszło ujemne. byłam je skonsultować z internistką, a ona powiedziała, że to jest normalne, trzeba działać jak się też ma krew w moczu (lekukocyty). Ja codziennie biorę profilaktycznie jedną tabletkę żurawitu. No i też miałam niską hemoglobinę i biorę 2 x dziennie biofer. A to USG połówkowe mam za tydzień, więc jeszcze wszystko przed mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Messi - mi w pierwszej ciąży w 19tc jeden lekarz stwierdził bardzo nisko położone łożysko. Strasznie się tym przejęłam. Na szczęście inny mi na spokojnie wszytko wyjaśnił, że to jest jeszcze bardzo wcześnie, że właśnie rosnąca macica może "podnieść" łożysko. No ale na tamtą chwilę właśnie kazał się bardzo oszczędzać, zwolnienie do końca ciąży i zero seksu. No i cesarka jak coś. Ale po paru tygodniach łożysko już było pięknie położone na tylnej ścianie, bez żadnych zagrożeń. * Ja też ciągle mam wątpliwości co do 3d, ale również nabieram coraz większej ochoty. Zwłaszcza, że więcej dzieci nie planuję, więc ostatnia szansa w życiu żeby zaszaleć. Tylko mówiłam z mężem, że może kiedyś starszej córeczce może być przykro, że ona takich zdjęć nie miała. Na co stwierdziliśmy, że jej powiemy, że wtedy jeszcze nie było ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko oczywiście, że król! Tylko, że mój Julian był pierwszy a twórcy Madagaskaru zerżnęli bezczelnie imię od mojego synusia! ;p Messi ja mam łożysko na przedniej ścianie - nie przodujące na szczęście :) Mimo, że jest na przedniej ścianie to bardzo szybko czułam ruchy - może dlatego, że dzidzia stukała najpierw po lewej stronie i w kierunku pęcherza. Od niedawna czuję ruchy też po prawej a dziś pierwszy raz poczułam słabe na środku - dużo więc chyba zależy od ułożenia bobaska. Ja też miałam teraz liczne bakterie w moczu i lekarz zapisał mi Monural. LadyG ale cudny Twój synuś! Wzruszają mnie takie fotki z usg! Jak oglądam w tv lub w necie to aż się czasem popłaczę - nie wspomnę już o własnych usg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bakterie w moczu przy każdym badaniu, ale nieliczne (plus pojedyncze leukocyty i erytrocyty) więc lekarz wcale nie reaguje. No i u nas też zakaz seksu. Na początku - ze względu na poronienie i teraz - ze względu na skurcze. Ciężko jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Virada w takim razie na pewno się znamy, przynajmniej z widzenia :) Byłaś w ostatni czwartek? Wiesz która to ja? ;) Atamta dziękuję w imieniu swoim i synusia! Możemy wpisywać imiona do tabelki, czemu nie :) Co do łożyska to też miałam na początku nisko położone, ale na usg w 16tc lekarka stwierdziła, że się podniosło i dała zielone światło na "aktywność fizyczną" ;) Dalej ponoć jest ono dość nisko, ale ujście szyjki macicy jest wolne, więc jest ok (nie jest przodujące), mimo twardniejącego brzucha nie zakazała mi niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Kurde ale się rozpisałyście;D Mama z tym usg to mnie zaskoczyłaś ale cudnie wyglądają te zdjęcia. Dopiero teraz mogę do Was zajrzeć bo byłam dziś na działeczce i posiałam sałatkę i rzodkiewkę w szklani;D To było silniejsze ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyG:nie bylo mnie w tamten czw bo byłam przeziębiona, ale w ten idę. Tak mi się wydaje, że wiem, bo chyba właśnie z Tobą zagadałam - jeśli to Ty mówiłaś, że dasz synkowi na imię Wojtuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadł mi w ręce artykuł o imionach innych od wszystkich;) Jak by któraś była zainteresowana: http://dzieci.pl/gid,15382794,img,15383120,kat,1034539,title,Jak-wybrac-oryginalne-imie-dla-dziecka,galeria.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jednak te bakterie w moczu to w ciąży norma, no nic pozostaje kontrolować:-) Dzięki Irysku, uspokoiłaś mnie troszkę, muszę się postarać tym nie stresować, chociaż odkąd wróciłam od lekarza to cały czas myślę co to będzie jak nastąpią jakieś powikłania ehhhhh musze odpędzić te myśli! Kapris to u Was też wstrzemięźliwość? Oj ciężko będzie, ciężko ....:-)Ale warto się poświęcić:-) Mam nadzieję,że na następnej wizycie też nam lekarz włączy "zielone światełko" hihihi Kurde fajnie macie z tymi zajęciami dla kobiet w ciąży. Do szkoły rodzenia nie specjalnie bym chciała iść ale na takie ćwiczenia, super! W mojej okolicy niestety nie słyszałam o takich zajęciach. Teraz zmykam pooglądać zdjęcia, bo w galerii pewnie też mam zaległości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... u nas też zero mizianka :( Ale nawet się nie chce jak człowiek pomyśli, że to może dzidzi zaszkodzić. Trzeba wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ale rozpisane jesteście :) Tydzień luki a tyle czytania :) Ja też wysyłam maila z prośba o hasło z : a........@o2.pl Możecie mnie wpisać do tabelki CÓRECZKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×