Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Napiszę jeszcze raz jakbyście mnie w razie nie zauważyły. Wysłałam prośbę o hasło z emaila el....go2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak nie pojechałam;) Ginger78 - Ty chyba sobie żartujesz. Połowa ciąży a Ty taka chudzina! Zazdroszczę;D Kooala - Ty masz fajny wystający brzuszek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wysłałam zdjęcie:-) Jak patrze jakie kruszynki z Was to aż uwierzyć nie mogę, ze będziemy rodzić w tym samym miesiącu. Szok! Irysku to z wagą pójdziemy pewnie łeb w łeb:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz tez czuje ruchy...i pomyslec ze nic nie czulam a od razu takie kopniaki;) znow czuje ze zyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny... włąśnie zdążyłam Was doczytac... alez duzo piszecie :) fajnie, bo w wolnej chwili moge Was poczytac.... co to ja chciałam.... aha! właśnie wysłałam maila z adresu re...80@wp.pl. Będę wdzieczna za hasło:) chętnie dołączę:) ponadto... chyba oszaleje, tak mnie ostatnio boli kręgosłup... Małż zatrudniony u mnie jako osobisty masażysta:) trochę pomaga !! Truj, nie pisałam wcześniej o tym, ale miałam taki sam problem jak Ty ze swędzącą skórą praktycznie całego ciała... i chyba Twoja wskazówka mi pomogła... odstawiłam czekoladę, z którą swoją drogą trochę przesadzałam :P, ponadto kosmetyki Palmersa przeciw rozstępom ( na bazie masła kakaowego) i jest ogromna poprawa:) dziękuję zatem:) proponuję też, abyśmy od czasu do czasu fotografowały swoje zakupy, ubranka dla maluchów itd... widzę, że Wy już jesteście zaawansowane w zakupach.... ja tylko ubranka mam po córci i od koleżanek pozbierane, poukładane... ponadto uprałam fotelik samochodowy, kocyki, pościel, TYLE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam wiadomość z prośbą o dostęp do maila. Też chcę dołączyć i porównać brzuchole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Ci hasło. Jak macie tvn style włączcie sobie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie włączyłam tvn style. Dzięki :) Ale macie co niektóre małe brzuszki! Super! Też bym chciała mieć mały aby nie nabawić się rozstępów i nie dźwigać za dużego ciężaru :) Póki co u mnie brzuch coraz bardziej rośnie, co możecie zobaczyć na przesłanym przeze mnie zdjęciu. A zresztą, mogę mieć i duży brzuch i rozstępy, byle tylko moja perełka była zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko coś krótki ten program, rozsiadłam się na kanapie a tu koniec ;P Właśnie przymierzam się do zakupu kolejnego kremu przeciw rozstępom, tylko tyle pisałyście, że już sama nie wiem, który wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajne macie brzusie, nie spodziewałam się, że taka różnica w kształcie i wielkości może być w tym samym miesiącu... Jutro pyknę fotkę i wrzucę jak mi zacznie net lepiej działać bo coś się strasznie zacina ostatnio. Ja używam na dzień kremu z gerbera a na noc oliwki bio oil i na razie ani jednego rozstępu nie widzę, mam nadzieję, że tak zostanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od początku ciąży smarowałam się kremem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży Ziaja a wczoraj zakupiłam sobie Bio Oil w Rossmanie, ponieważ natrafiłam na promocję i kosztuje 29.90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe tylko, który z nich działa ;P Bo chciałam kupić jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyG, Tesla: ja na razie spróbuję na Brochów, a jak się nie uda to wtedy pomyślę może o jakiejś prywatnej szkole, albo spróbuję tam właśnie na Legnickiej, dzięki za cynk:) Ja mam zamiar rodzić na brochowie, bo tam mam bliżej a Kamieńskiego to dla mnie "po drugiej stronie miasta". Ale jeszcze chyba czas z wyborem szpitala. A Wy już wybrałyście? Kiedyś był temat na forum o twardniejącym brzuchu. Możecie napisać jak to się odczuwa? Bo też miałam przez jakiś czas taki twardy, ale myślałam, że to może dziecko się tam ułożyło i dlatego...a mój chłopaczek ostatnio jakoś mniej kopie, choć właśnie jak to piszę, to znów dał o sobie znać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem każdy działa jeśli jest odpowiednio stosowany. Najważniejszy jest delikatny masaż skóry aby była lepiej ukrwiona, balsam czy oliwka to sprawa drugorzędna. Głównie chodzi przecież o dobre nawilżenie i przygotowanie skóry do rozciągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mama-Ty masz duży brzuch? Chyba oszalałaś:) Masz w sam raz moim zdaniem, fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja pierwsza ciąża, a wszędzie się naczytałam że w pierwszej to bardzo późno brzuch staje się widoczny. Moje dwie koleżanki jeszcze kilka tygodni temu były w 22 tyg. i ledwo było co widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że większość już w ciuszkach ciążowych :) Ja jeszcze nic sobie nie kupiłam. Chodzę w swoich jeansach (oczywiście niedopiętych) :) a najczęściej w sukienkach, które uwielbiam. Większość mam takich, które dostosowują się do figury więc jeszcze długo, długo w nich pochodzę (mam nadzieję) :) Aaaaa, jedyne co kupiłam to rajstopy ciążowe bo te zwykłe odciskały się już za mocno na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam bio-oil i wieczorem oliwka. Zaczynacie mnie Dziewczyny zawstydzać... kurde czuje się jak jakiś wieloryb;D Takie chudziny jesteście;) To moja 1 ciąża ale i tak już widać! Kurde;) Ale najważniejsze jest maleństwo;) Przyszła mama - Ty chyba żartujesz. Brzuszek w sam raz;) Zobacz mój;D To Ci sie polepszy;) W weź pod uwagę że ja zaczynam jutro 19 tydzień;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne te Wasze brzuszki :) Ja niestety nie byłam takim szczupaczkiem jak większość i dlatego mimo ze w samej ciąży nie przytyłam dużo to moj brzuszek i tak nie jest taki fajny. Ale jeszcze trochę i będzie już gigantyczny i wtedy też będzie fajny ;) Zresztą najważniejsze, żeby dzidzia była zdrowa a ja tam mogę wyglądać jak słoń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z tymi kremami to jest problem systematyczności, nienawidzę smarować się kremem .... Właśnie próbuję upolować na Allegro coś ciążowego, ale z moim wypaczonym ;) gustem to żaden zestaw mi się nie podoba ;P tylko pojedyncze rzeczy, ale muszę coś kupić, żeby się poczuć lepiej a nie łazić ciągle w samych getrach - chociaż tak najwygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie przepadam za smarowaniem ale jak mi koleżanka ostatnio pokazała swoje rozstępy po ciąży to mam niezłą motywację... Jej nie chciało się smarować a teraz żałuję... Chociaż ja mam nadzieję, że dzięki temu smarowani skóra nie będzie później taka sflaczałą i wisząca:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też będę musiała się bardziej przyłożyć do smarowania, na razie największe mam na piersiach ;/ Uff kilka spódnic udało mi się upolować, mam nadzieję, że się w nie wbiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do smarowania to ja też nie przepadam ale się zmuszam - nie systematycznie bo nie systematycznie ale się smaruje :) Boże jakie Wy jesteście chudzinki. . :) ja to przy Was torpeda normalnie :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę was dziewczyny straszyć ale z własnego doświadczenia wiem, ze jeżeli skóra ma skłonność do rozstępów to żadne kremy ani oliwki Was przed nimi nie uchronią. Ja w pierwszej ciąży wydałam fortunę na kremy na rozstępy i smarowałam się od samego początku co namniej dwa razy dziennie i co?! Same widzicie.... Potem smarowałam się kremami, które miały spowodować zmniejszenie i wygładzenie rozstępów ale też nie wiele chyba dały. Z czasem i tak rozstępy same bledną. Miałam co prawda brzuszek gigant ale mam koleżanki, które miały brzuszki nie wiele mniejsze a rozstępów prawie wcale. Teraz postawiłam tylko i wyłącznie na oliwkę, chociaż i tak gdzieś ostatnio przeczytałam, że oliwka nic nie daje....No cóż, pozostaje mieć nadzieję, że nie powstanie dużo nowych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Pawiem wam, że też się kiedyś naczytałam że w pierwszej ciąży to brzuszek pojawia się późno ale teraz widzę, że to na prawdę sprawa bardzo indywidualna. Siostra cioteczna mojego męża jest teraz w 14 tc i brzuszek ma o wiele większy niż ja teraz w 20 tc (też jest to jej pierwsza ciąża),ja w 14 tc to nie miałam jeszcze wcale, dopiero przez ostatnie 2 tygodnie to z dnia na dzień widzę coraz większą różnicę. Swoją drogą to muszę wrzucić i ja swojego brzucha, wstanie mąż to pyknie mi świeżą fotkę i pochwalę wam się swoim brzucholem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za komplementy pod adresem mojego brzuszka. Albo to nieprawda, że w pierwszej ciąży jest mniejszy, albo ja jestem wyjątkiem potwierdzającym regułę... No bo widzicie - koniec 22 tygodnia, 1 ciąża, a brzuszysko jak sie patrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×