Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

w sobotę o 17 ma być program Kasi Bosackiej o ciąży, wygląda, że taki z jajem, na tvn style.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też różnie czuję z lewej to z prawej. Ku mojemu zdziwieniu ostatnio jak kładę się spać to dość intensywnie. Mi robi ostatnio maraton po pęcherzu;) Miałam tez tak że jak kopnęlo (miałam wrażenie że z całej siły) w brzuch to poczułam dość silne uderzenie i jakby kilkanaście szpilek mnie nagle ukuło. Porównywałabym to do wybuchu petardy - tak to odczułam. Myślę że trafiło w mój czuły punkt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margrit znalazłam gdzieś informację, ze test wykonuje się między 24 a 28 tygodniem ciąży a ja miałam wcześniej, bo gdy skończyłam 21 więc sama niewiem gdzie jest odpowiedni czas na wykonanie badania. Gdy pójdzie końcem marca to chyba nie będzie za późno ale z drugiej strony to badanie nie jest drogie, zeby go wykonać odpłatnie... Dziwnie jakoś masz te wizyty, skoro połówkowe musiałaś robić na własną rękę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredzi_a - moje się już tata przywitało;) Na razie wiadomo mi mocno ale poczuł puknięcie:) Wczoraj też go pokopało;D hehe na razie się cieszy zobaczymy potem jak go kopnie;D Margrit - dzięki za info ale ja kurde poza zasięgiem wszelakiej tv będę chyba przez weekend. Dziś w ddtvn mówili o porodach ahhh jaki miód;;) A widziałyście ten filmik na youtube jak dwóch reporterów się podłączyło pod symulator kobiecych skurczy porodowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi - no dziwne, taka mała przychodnia, lekarkę miałam tam sprawdzoną, ale prywatnie, więc tam zaczęłam do niej chodzić na NFZ, ale na NFZ jest taka sobie. Miałam mieć połówkowe i poszła na L4 i się pytam pani położnej czy w związku z tym mam przyjść na połówkowe w 27-28 tygodniu to nic nie powiedziała ....Ale jak Wam panikowałam jak mi odwołali wizytę, to byłam u fajnej prywatnie i sobie do niej raz na jakiś czas pójdę. Mój mąż też już został skopany ;) Może w necie powtórki się da obejrzeć potem tej Bosackiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo jestem ciekawa tego programu a nie mam tvn style więc mam nadzieje że bę dzie można to w necie obejrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzidzia zdecydowanie kopie w różnych miejscach dolnej połowy brzucha. Przywitała się już kilkakrotnie z siostrą, niestety tatuś nie zdążył jeszcze poczuć maleństwa bo musiał wyjechać za granicę. Jak wróci to już będzie 7 miesiąc więc wtedy poczuje i zobaczy ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te wasze brzuszki, ja swój dodam w niedzielę... No ja też się nastawiam jutro na ten program...Ciekawa jestem czy będą jakieś fajne porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przynajmniej jedna rzecz się wyjaśniła - dlaczego mam taki duży brzuch? Bo dzidzia też nie jest kruszynką :) Waży 443g! Poza tym wszystko dobrze, nie mogłam się napatrzeć, za krótko mi było :( Niestety płci nie poznaliśmy bo albo dupkę pokazywała albo pępowina między nóżkami zasłaniała główny widok. Ale ja i tak miałam schizę, że widzę klejnoty! Buuu! Oby nie! Po niedzieli umówimy się na 3D. Ja czuję ruchy już po obu stronach brzucha (a raczej kopniaki), dzidzia leży w poprzek i jest baaardzo ruchliwa :) Nie wiem czy mamy się martwić, że ktoś może podejrzeć nasze fotki... W końcu nie wstawiamy tam nie wiadomo czego. To chyba każdy posiadacz konta na FB powinien się bardziej obawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i niepotrzebnie zrobiłam glukozę 50... Powinnam zrobić 75g.... No i będę musiała powtórzyć tę rozkosz i posiedzieć na głodulcu 2 godziny w laboratorium :( Messi i Mama6latki czekam na Wasze brzuszki :) Jestem ciekawa czy macie większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! poslalam maila na naszego wspolnego maila z s...@hotmail.com, poprosze o haslo:) LadyG: jestem z Wrocławia, a Ty? ostatnio dzwoniłam do szpitala na Brochowie, żeby się zapisać do szkoły rodzenia, ale póki co kazali zadzwonić za jakiś tydzień...zobaczymy, jak się nie uda to zapiszę się do jakiejś prywatnej. myślę, że to dobry pomysł dla kogoś takiego zielonego w kwestii dzieci jak ja;) U mnie w pracy jest tak, że nikt w moim otoczeniu nie ma jeszcze dzieci, a dziewczyny są w moim wieku albo trochę starsze, więc problemów nie robią, bo myślę, że szefowe też za niedługo mogą zajść i pewnie chcą już "standardy" wypracować, jak są traktowane kobiety w ciąży:) Poza tym jak już pisałam, to korpo, tyle tu lasek, że jedna więcej różnicy nie robi;) Bałam się powiedzieć o ciąży ale wyszło spoko:) Ja takiej ciemnej kreski na brzuchu nie mam, ale czytałam, że to jest tz. linia negra i to jest dość powszechne właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dziś rozpisałyście dziewczyny :) Fajnie z tymi zdjęciami. Też się dołączę jak jakieś zdjęcie zrobię. I coś czuję że bym na razie przodowała. Messi chyba się załamywałaś wagą, a mi w krytycznym momencie już ok +11 kg pokazało! Wolę tego nie komentować i już na wagę nie wchodzić. Ale co najlepsze, że dalej w jednych przedciążowych jeansach chodzę. Typowo ciążowo ubrań jeszcze nie mam. Co do testu na glukozę to tutaj robią tylko kobietom, które mają wskazania. W pierwszej ciąży nie miałam, ale teraz mam robić, jako że córka miała prawie 4,5kg przy urodzeniu. Test się wykonuje między 24 a 28 tc. Ja pójdę gdzieś w 27 (pierwsza połowa kwietnia). Więc te które wizyty w marcu u lekarza mają to niech się nie martwią, że za późno będzie. A poza tym to tu się nie pije takiej czystej glukozy tylko 400ml takiego napoju energetycznego Lucozade: http://cdn.approvedfood.co.uk/tt50/src_images/Lucozade_Energy_Original_750ml.jpg&w=1000&h=1000&zc=1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atamta: ja tez bardzo chcialm dziewczynke ale w 15tc lekarka powiedziala mi ze na 100% chlopiec i od tego czasu juz nie chce dziewczynki tylko chlopaka:) ide za 2 tyg na usg polowkowe i mam teraz nadzieje, ze nie okaze sie ze jedank dziewczynka...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też chcieliśmy dziewczynke ;P Mam już bluzkę z ciężąrówką, skarpetki w auta i niebieskiego pajaca,więc zmiana planu by za wiele nie skomplikowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Virada ja też jestem z Wrocławia :) ja próbuję na Kamieńskiego, na Brochowie powiedzieli mi, że nie łapię się na ich termin szkoły rodzenia (nie powiedzieli kiedy się u nich zaczyna, tylko że ja wtedy nie będę w 26-28tc więc i tak odpada). Z kolei nie mogę dodzwonić się do szkoły na Borowską i na kliniki na Chałubińskiego :/ Mnie Synuś kopie gdzie popadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Virada... ja już mam dwóch chłopców... ;) Teraz córcia nam się marzy :) Ale co ma być to będzie - byle zdrowa kruszynka była. A tak słodko wyglądał ten nasz dzidziolek na usg! Taka buziulka słodka i stópki maluśkie :) Mówię dziś mojemu M, że jak będzie trzeci chłopak to niech chociaż będzie do mnie podobny! Mam dwóch i żaden nie jest do mnie podobny he he! Starszy ma tylko oczy w podobnym kolorze jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyG, Virada - ja też jestem z Wrocławia i na szkołę rodzenia zapisałam się na ul.Legnicką do położnej Agnieszki Czajkowskiej, jestem bardzo zadowolona choć miałam dopiero jedne zajęcia. To jest na NFZ i zaczyna się zajęcia od 21 tc. Na Borowskiej słyszałam że nie ma szans na szkołę rodzenia dla zwykłych śmiertelników, a na Brochowie podobno ostatnio popsuły się opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam prośbę o hasło, k.........88@o2.pl U mnie tej linii też jeszcze nie ma, a kopniaki czuję w różnych miejscach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Też wysłałam prośbę o hasło. Mój email zaczyna się od el....go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I o tabelce sobie przypomniałam... mam nadzieję że żadnej z Was nie wcięło :) NICK ............wiek .... ciąża ....województwo ...data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...dziew czynka metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... chłopiec optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka Margrit ..........28.........1........pomorskie ....03.07...chłopak paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Agnik83..........29..........2.....warm-maz.......05.07.. ..chłopiec?? irysek22.........31..........2.......Irlandia.........06. 07. .. LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Ciezaraowka31 31..........2........UK..............06.07....dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ...chłopiec Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07... Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. .. Katarzynka_26...26........1.....warm.-mazur. ...11.07...dziewczynka Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07... drugieszczęście...25......2........mazowieckie....12.07 ... chłopiec viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07...< br /> _tesla_..........30.........1........dolnośląskie.....15.07.....chłopiec gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ... .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. TOPKA..........27.........3..........śląskie..........2 0.07... Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 .07...dziewczynka Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07... Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... elliska.........27.........1.........kuj-pom..........21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07... patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 24.07... Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07... fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . ALIME ..........25........2......kuj-pom.........29.07.. ... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek byłam na wizycie u gin. Maluszek nie chciał pokazać czy jest chłopcem czy dziewczynką, ale w końcu się udało. Będzie prawdopodobnie dziewczynka :):):) Tak baaaardzo się cieszę, ale jeszcze na kolejnej wizycie trzeba potwierdzić. Z maluszkiem wszystko ok. Waży już 340 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............wiek .... ciąża ....województwo ...data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...dziew czynka metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... chłopiec optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka Margrit ..........28.........1........pomorskie ....03.07...chłopak paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Agnik83..........29..........2.....warm-maz.......05.07.. ..chłopiec?? irysek22.........31..........2.......Irlandia.........06. 07. .. LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Ciezaraowka31 31..........2........UK..............06.07....dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ...chłopiec Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07... Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. .. Katarzynka_26...26........1.....warm.-mazur. ...11.07...dziewczynka Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07... drugieszczęście...25......2........mazowieckie....12.07 ... chłopiec viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07...< br /> _tesla_..........30.........1........dolnośląskie.....1 5.07.....chłopiec gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ... .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. elliska...........27.........1.........kuj-pom.........19. 07..dziewczynka TOPKA..........27.........3..........śląskie..........2 0.07... Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 07...dziewczynka Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07... Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07... patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 24.07... Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07... fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . ALIME ..........25........2......kuj-pom.........29.07.. ... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07... Już ostatnio zmienił mi się termin z 21 na 19 wiec teraz wpisuję poprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×