Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

ja nie wychodziłam(tylko toaleta) nie mogłam cytryny za to spokojnie mogłam wypić kubek wody:) bez tego chyba bym umarłą:P a co do butelek to właśnie się biorę chyba dziś za szukanie termometru i laktatora z butelkami:) mam nadzieje ze dobrze kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny te które zamierzają karmić piersią powiedzcie mi jakiej wielkości kupujecie te butelki i ile sztuk? Bo ja w sumie narazie myślałam kupić jedną małą a drugą większą ale też nie za dużą i nie wiem czy mi to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraźcie sobie, że w piątek udało mi się wcisnąć PAŃSTWOWO do diabetyka, a myślałam, że będę czekać co najmniej miesiąć i już się rozglądałam żeby prywatnie pójść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) co do butelek, to mysmy mieli z aventu ( nie bylam zadowolona) i kupilismy na probe butelke firmy MAM- antykolkowa i to byl strzal w 10! To chyba jedyna butelka, w ktorej slychac, ze to powietrze wychodzi druga strona- od denka i rzeczywiscie dziecko nie polyka powietrza! http://www.mambaby.com/ cena porownywalny do TT, avent.... kilka rodzai smoczkow wiec ja moge ja od siebie polecic i napewno dla malej kupie taka butle :) ja dzis bym sie chciala zorientowac w woreczkach na pokarm i wogole w czym ewentualnie moglabym przetrzymywac swoj pokarm... a co do termosow to znalazlam cos takiego i zastanawiam sie czy warto kupic: http://www.ceneo.pl/6368452 - lovi podgrzewacz żelowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_M_M nie naskok tylko mnie też zdziwiły takie rozbieżności;) Jak to się mówi co kraj to obyczaj;) A przecież ginekolog też jak mu coś nie pasuje może zapytać jak było robione badanie;) Kurde temat materacy;/ ja dalej nie jestem zdecydowana. BUTELKI ja się w sumie nastawiłam na AVENT ale są dwa rodzaje smoczków. Zwykłe i te imitujące pierś kobiety. I tu zaczyna się mój problem;D Bo antykolkowe to na pewno chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola to super a co diabetolog powiedział? ja najchętniej poszukam odciągacza w zestawie z butelkami... jak nie teraz to potem się przydadzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam dla małego 2 butelki: 1 dużą o pojemności 260ml na mleko 1 mała o pojemności 150ml na wode, herbatke etc i tyle starczylo mi, poki nie kupilam jakiegos treningowego kubka itp itd... ale to duzo pozniej, wiadomo smoczki zmienialam co miesiac... teraz tez nie chce szalec, bo nie wiem... czy bede karmic piersia, czy mm... tak naprawde wyjdzie w praniu, nastawiam sie na piers...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAITE Cenna informacja ! Ja też tak zamierzałam kupić (już nawet 150ml mam firmy Tt ) a druga większą dokupie przy następnej turze zakupów, tym razem Avent bo nie jestem zdecydowana na firmę i wypróbuje jedną i druga ;-) też zamierzam karmić piersią ale narazie nie kupuje lokatora bo nie wiem jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tych majtek poporodowych jednorazowych to dużo nam będzie potrzeba? Czy jedno opakowanie 6szt starczy? Kurczę ale jestem zielona w tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam na próbę takie chyba fizelinowe 1 opakowanie(któraś wrzucała tu do nich linka) i niestety w ogóle mi nie odpowiadają... jeszcze chyba kupię siatkowe żeby zobaczyć co to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek dziewczyny :) No mega tani ten zestaw DrBrowns!!! A mi koparka spadła! Ja na początek zawsze miałam jedną butlę mniejszą i jedną większą - przy karmieniu piersią mi to wystarczało ale warto kupić zestaw w promocji bo tak czy inaczej później dokupuje się butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam ostatnim razem 2 opakowania majteczek siateczkowych i zuzylam 1,5 opakowania :) teraz kupie jedno opakowanie, bo z praktyki wiem, ze pozniej zakladalam normalne majtasy i chodzilam po domu z podpaska... :) ja wychodzilam ze szpitala po 3 dniach to tez juz mialam podpachówe :) napewno kupie 2 opakowania tych podpasek bella poporodowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wozka---> no ja widuje te wozki bardzo czesto we Wroclawiu, wiec chyba ciesza sie popularnoscia :) i nie sa zle... ale ja takiego nie prowadzilam, nie mialam, wiec nie mam pojecia :) ja jednak wolalabym normalna gondole i osobno spacerowke, ale to tylko moje osobiste zdanie :), wiec dalej polecam TAKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola powiem szczerze że mi taki wózek w ogóle nie pasuje... gondola to tylko wkładka, wydaje mi się zawieszony bardzo nisko nad ziemią, koła piankowe... w ogóle nie mój typ...zależy czego oczekujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola no właśnie zależy czego oczekujesz i potrzebujesz. Ja stawiam na obrotowe koła i skrętne przednie. Z tego co widzę moja sąsiadka z góry ma tego typu wózek. U nas jest ciężko jej wjechać do klatki i mama wrażenie że cały czas się z nim mocuje. Tylko ona ma pompowane koła. Ma dokładnie taki: http://allegro.pl/krasnal-peix-sklep-warszawa-i3105087262.html Zauważyłam że chrom jej odpada z tych kółek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesla, a w którym Smyku byłaś? Też myślałam o łóżeczku z szufladą, ale koleżanka sprzedała mi w sumie niezły patent, że pod łóżeczkiem (jeśli nie ma szuflady) to można schować wanienkę - ja mam małą łazienkę z kabiną i nie widzi mi się trzymanie wanienki tak na widoku w brodziku i ciągłe jej przekładanie, dlatego chciałam kupić wanienkę Flexibath, ale widziałam ją wczoraj na żywo i jakoś dziwnie wygląda, szczególnie, że cena jest kosmiczna! Maite, a Ty który Tako polecasz? Jeszcze pytanie o foteliki samochodowe - czy kupujecie wózki już z fotelikami (3 w 1) czy fotelik kupujecie osobno + adaptery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyG ja mam wózek 3 w 1. wszystko jest od razu w komplecie i nie trzeba martwić się ze cos nie bedzie pasowało i pozniej dodatkowo sztukowac wlasnie z jakimis adapterami.. jeden komplet to wiadomo ze wszystko współgra ze soba :) no i ułatwienie duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.promobaby.pl/ wszystkie promocje ze wszystkich sklepow :) bardzo fajna stronka :) LadyG- masz taka sama sytuacje jak ja, tez mam kabine prysznicowa, nie bardzo mam gdzie w lazience trzymac wanienke, przy malym mialam najzwyklejsze lozeczko, o takie, podobne, tylko mi sie udalo z materacem i przesylka kupic za 160zl na allegro: http://allegro.pl/lozeczko-gluck-bartus-naturalny-okazja-i3137770172.html ladnie je przyozdobilam sama, a pod spodem własnie mialam miejsce na wanienke, ktora tam trzymalam co do wozka to ja mam po synu tako warrior i sie naprawde sprawdzil :) jedyny minus to jego waga, ale po kazdym podlozu, w kazdej pogodzie sie sprawdzil, kola skretne, pompowane http://allegro.pl/atalan-wozek-tako-warrior-promocja-i3147908621.html sprawdz sobie tez na stronie producenta http://wspb.home.pl/tako/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=30 ja kupowalam 3w1... ten fotelik 0-10kg troche lipny, atestow on nie ma, ale jakos jezdzilismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMM - z tym pasowaniem to tak nie do końca. Kumpela ma tako 3w1 i do fotelika nie ma adapterów. Nie było w zestawie a potem stwierdziła że nie opłaca się kupować czego żałowała. I mówiła że ten fotelik z kompletu to do dupy bo się ciągle wyślizgiwał z pasów i w ogóle takie badziewie pewnie bez atestów. Co innego jak w zestawach sa dobre foteliki z adapterami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stronka promobaby fajna, już wcześniej któraś mamusia ją podawała :) Ja właśnie takie zwykłe łóżeczko chcę kupić, tylko chyba białe (jeśli komody kupimy też białe np z Ikei). W takim razie zostanę przy zwykłej wanience + stojak - ma któraś z Was taki zestaw? No właśnie pytam o te foteliki, bo one zazwyczaj nie mają atestów Adac, tylko zwykłe certyfikaty dopuszczające do użytku, ale z drugiej strony taki fotelik po kilku miesiącach i tak trzeba wymienić na większy, więc może dopiero wtedy lepiej zainwestować w bezpieczniejszy fotelik (szczególnie jak się dużo z maluchem nie jeździ)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam to, co któraś z Was, nie pamiętam która parę dni temu - starsznie często musze na kibelek w grubszej sprawie :/ i boli mnie trochę brzuch tak dziwnie jakos. Trochę jak okres a troche jeszcze inaczej. Ale nie panikuję na razie. Jestem wkurffiona bo spóźniają mi sie z kasa, a wydatki rozplanowałam tak żeby na każdy miesiąc kupić to czy tamto i jestem teraz do tyłu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie bezpieczeństwo maleństwa to sprawa absolutnie priorytetowa i nie wyobrażam sobie wożenia dziecka w foteliku bez atestów. Więc jeśli 3 w 1 to tylko i wyłącznie z fotelikiem, który ma 5 gwiazdek. I to niezależnie od tego czy bede jezdzila z maluchem duzo, czy malo... Na pijanego wariata moge trafic na kazdej drodze, nawet gdy wyjade z maluchem do sklepu 5 min drogą na wsi. Nasi rodzice wozili nas maluchem, na kolanach i żyjemy, ale ja obecnie w tych kwestiach jestem całkowicie bezkompromisowa. A oszczedzac mogę na wszystkim innym. Więc ciuszki kupiłam używane, ubrania ciążowe też, ale fotelik kupię nówkę sztukę, dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou_ wiezadla macicy Cie ciagna, a ja powiem Ci,ze w tej ciazy tez mam jakas szybsza przemiane materii, czasem zdaza sie zaparcie na 3-4 dni, a pozniej potrafie byc 3 razy w ciagu dnia w toalecie, wyprozniajac sie... powiedzialam o tym lekarzowi, a on do mnie powiedzial, ze jezeli to nie jest typowa biegunka, np z wymiotami i z goraczka do tego to nie ma sie co martwic tylko cieszyc no wlasnie... kazda do spraw fotelika podchodzi inaczej, ja zainwestowalam dopiero w fotelik 9-18kg i 15-36kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maite w Nysie kupiłaś wózek :) a w ktorym sklepie? w hurtowni Smoqś? ja mam do Nysy 20km i jestem tam częso :) chodze do ginekologa i w szpitalu w Nysie bede rodzic :) a wyobraz sobie ze hurtowni smoqś jeszcze nie odwiedziłam... Polecam natomiast sklep baby blue w Opolu (byłam) ul. Reymonta 19 wózków mnustwo! wogóle wszystko co potrzeba to sie tam kupi... Patussa18 Ja w Austrii pracowałam 3 lata z moim M on pracuje nadal a ja teraz w kwietniu z nim przyjechałam potem bede w Polsce jakos nie chcialam rodzic w Austrii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×