Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

ladyG ale fajnie mocno widac jak sie rusza.. u mnie to sa szybkie kopniaki a u ciebie tak sie przesuwa.. i pepek faktycznie z tendencja do wystawania:) nie no sliczny brzusio:) mój moze tez w koncu urosnie bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMM ciesz się, póki masz taki brzusio jaki masz! :) Jakimś cudem udało mi się to nagrać, bo zawsze gdy biorę komórkę do ręki to Synuś złośliwie się uspokaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady G masz super brzuszek i zazdroszczę filmiku. Jak moja córcia kopie widać tylko takie bardzo delikatne ruchy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladyG to tak jak u mnie.. jak siedze bez telefonu to imprezka na całego.. a jak wezme telefon zeby cos nagrac i przeslac chlopakowi to jak na zlosc cisza... wstydzi sie kamery chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) ja się w sumie dziwię, czemu aż tak to u mnie widać, szczególnie, że mam łożysko na przedniej ścianie, czyli teoretycznie powinnam mniej odczuwać/widzieć te ruchy... ale wiadomo, cieszę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ale już marzę zeby wróciły do rozmiaru sprzed ciąży i zaraz po diecie ;) Fajne te termobutelki, warto pomyslec o nich zimą kiedy termoopakowanie samo nie wsytarczy. Denerwuje mnie ta spóźniająca się kasa. Nie mogę zrobić zakupów które zaplanowałam i boję się że nie zdążę ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z 28 tyg! Macie brzuchy mniejsze ode mnie a Wasze dzieci są teoretycznie 2 tygodnie starsze od mojego :D W mojej nieduzej miejscowości (Mińsk Mazowiecki) 8 kwietnia w kosciele porzucono noworodka, dziś przeczytałam. Dziecku nic niejest, podobno znaleźli matkę ale szczerze mówiac nie wierzyłam ze takie zdarzenie moze dotyczyć też mojej miejscowości w której jest w miarę spokojnie i praktycznie kazdy się zna... Masakra. Dobrze że dzidziusiowi nic nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kooala: po pierwsze super brzuszek i ciuszki fantastyczne i cała sterta:) wizytę miałam na 12 więc żadnych badań n ie zrobiłam ale lekarka powiedziała że nie dawała bo miała świeżutkie:) a teraz czekają mnie wizyty co 2 tygodnie już... następna 25 więc 23 będę robiła i mocz i morfologię:) Lou mówisz o brzuszku z 3 kwietnia?? bo późniejszego nie widzę... LadyG piękny brzuszek:) a filmik zazdroszczę doznań:) i właśnie na koniec o ruchach...dzisiaj mała tez strasznie nieruchawa... ani razu jej jakoś wyraźnie nie czułam... ledwo ze 2 razy takie smyrnięcie tylko... dobrze że byłam dziś na wizycie to chociaż serduszko było osłuchane że bije;) a tak wszystko w porządeczku:) i byłam zanieść do pracy zwolnienie to przynajmniej się już dowiedziałam jak w moim przypadku maja wyglądać formalności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou masakra z tym porzuconym noworodkiem, w ogóle jak oglądam w wiadomościach o tym co się ostatnio dzieje (o tych wszystkich matkach, które mordują swoje dzieci) to jestem w szoku, bardzo smutne :( Dietowo fajnie, że z Maleństwem wszystko w porząsiu :) Patussa bluzka jest z Happy Mum, prezent (sama bym sobie jej nie kupiła, bo strasznie droga jak na zwykły t-shirt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou faktycznie niezła akcja... ale zobaczcie ile teraz jest takich sytuacji zabijania\porzucania noworodków... aż się włos na głowie jeży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyG ale maluszek super szaleje!!! :) Świetny filmik! mój łobuz jeszcze tak wysoko się nie zapuszcza - nadal kopie mnie w dole i kopniaki głównie widać na lewym boku jak się położę na prawym. Jak kopie w pępek to czuję ale słabo widać - pewnie mam wysoko łożysko. Ja właśnie zjadłam ogromniastą porcję lodów z bitą śmietaną... Buuu... to był błąd - już mnie mdli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do allegro to też mi się to w ogóle nie podoba:( zawsze zamiast polepszyć to się popieprzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widze, ze Wy lodowe jestescie tak jak ja :P, wogole w tej ciazy mnie do slodkiego bardzo ciagnie... LadyG- super brzusio i zazdroszcze Ci,ze nagralas ruchy, mi przy moi ruchliwym synu nie wyszlo nagranie, bo zawsze milkl jak wyciagalam aparat,zeby film zrobic a na mala to nie licze, bo mnie dzisiaj ledwo z 10 razy kopnela... takze ospaly dzien poraz kolejny ma... jakas regularnosc u niej jest: 3 dni kopie a 4 dni cisza... i znowu to samo... zastanawiam sie nad tym kopaniem, bo ja sie w dzien naprawde bardzo duzo ruszam, duzo chodze, krzatam sie, siadam raz na jakis czas, moze dlatego mala nie ma sie jak rozbrykac.. jak ja widze albo czytam o porzuconych dzieciach to mi sie noz w kieszeni otwiera... mam ochote zabic taka matke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba wszystkie dziś szalejemy z tymi lodami:) ja dziś w grycanie rożek firmowy:) 4 kulki i bita śmietana:P pycha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - to jeszcze teraz zrób fotkę nóżki wypychającej brzuch taką fajną :) Lou -rzeczywiście brak kasy irytujący jest.A z tym dzieckiem porzuconym to masakra jakaś, mam nadzieję, że jak pójdę na L4 i macierzyński to nie będę miała takich problemów. Synuś od rana aktywny jak nigdy,rozpycha się, kopie,włazi między żebra i nie pozwala mi spać na prawym boku !! bo od razu jest afera ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej dziewczyny pozazdroscic apetytu:-) ostatnio tez mialam.taki czas ze musialam miec pod reka cos slodkiego.. A teraz mi przeszlo.. Apetytu tez brak. Moze przez to przeziebienie.. Dzisiaj ledwie zjadlam bulke. Kawalek rybki z octu i wypilam jogurt... Ten ostatni najlepiej mi wchodzi ostatnio.. Hektolitrami bym mogla popijac:-) a lodow akurat nie lubie..:-/ taka przypadlosc od kilku juz lat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lodziary :P dziewczyny jakiedys podawalam linka do rzeczy na allegro typu podklady itp, ale ten gosciu cos ograniczyl sprzedaz :/ macie jakies sprzedawce godnego polecenia gdzie bym mogla to kupic w miare tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAITE podkłady czy majtki jednorazowe kupisz w aptece i wychodzi taniej niż przez allegro:) nie ponosi się kosztów przesyłki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Post moj nie wyskoczyl:-/ Ehhh.. Ale musze powiedziec ze tylko pozazdroscic wam apetytu. Ja ostatnio mialam okres ze musialam miec pod reka cos slodkiego. A teraz leza slodkosci i mnie nie ciqgnie. Wogole przez to przeziebienie zadnego apetytu nie mam. Dzisiaj ledwie wcisnelam w siebie bulke, kawalek rybki z octu(jedynie pod taka psostacia toleruje rybe) i wypilam jogurt.. No ale.. Jogurty bym mogla hektolitrami pic... Chyba tylko je.. Bo nie napychaja tak bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! Jak nie wyskakuje to nie wyskakuje a pozniej hurtem wskakuja wszystkie naraz...:-/ uwielbiam te przyciecia...:-/ masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nowe allegro jest okropne. Ja też dziś jadłam lody takie włoskie, a w zamrażarce mam algide waniliową duże pudełko :D. A propo słyszałyście o tej kobiecie, która trzymała w zamrażarce trójkę martwych noworodków :(? Moim zdaniem to straszne :( Ja właśnie wróciłam od mojej szacownej teściowej. Dziewczyny nienawidzę jej i siostry mojego męża. Co za tępe dzidy. Mam nadzieję, że moje dziecko nie będzie do nich podobne. Sorry, ale musiałam sobie ulżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patussa w kazdej rodzinie jest ktos taki.. Jeslj cie to choc troche pocieszy.. O tyle dobrze ze to troszke dalsza rodzinka dla ciebie. Bo krewni meza... Ja mam takiego pasozyta pod tym samym dachem... I tez sie modle zeby nasz maluszek nie wdal sie w ciocie tzn moja siostrzyczke.. Tepa dzida to tez dobre okreslenie na nia:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam odkopać tabelkę, bo strasznie zakopana była :-) a przy okazji i imię dla synka wpisuję. Jakbym kogoś zgubiła to przepraszam - proszę uzupełniać. NICK ............wiek .... ciąża ....województwo ...data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Margrit ..........28.........1........pomorskie ....01.07...Julian Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...Alicj a metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... chłopiec optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Agnik83..........29..........2.....warm-maz.......05.07.. ..chłopiec?? irysek22.........31..........2.......Irlandia.........06. 07. .. LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Ciezaraowka31 31..........2........UK..............06.07....dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ...Mieszko Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... Lenka K_M_M..........23..........1..........pomorskie...07.07.. . Maite............26..........2.........dolnośląskie.... 07.07...dziewczynka MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07...Kal inka Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. chłopiec cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. ..chłopiec Katarzynka_26...26........1.....warm.-mazur. ...11.07...dziewczynka Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07...dziewczynka drugieszczęście...25......2........mazowieckie....12.07 ... chłopiec viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... Antoś niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07... Alan _tesla_..........30.........1........dolnośląskie.....1 5.07.....chłopiec gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ...chłopiec .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 18.07...Melania elliska.........27.........1.........kuj-pom...........19 .07...dziewczynka Lou__..........21..........1......mazowieckie.......19.07 ... Laura TOPKA......27......3 (2 stracone)....śląskie....21.07......dziewczynka Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 .07...chłopiec Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07...chłopak Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07...dziewczynka Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07... fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka ALIME ..........25........2......kuj-pom.........29.07.. ... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kooala- bardzo ładny brzucholek i ciuszki faktycznie same perełeczki;) Dziś byłam w pepco i jest mnóstwo fajnych ciuszków szczególnie zwracałam uwagę na dziewczęce. Fajne sukienki takie w komplecikach;) Lou__ - już nadrabiam jakoś mi umkną twój brzucholek;) Spory masz brzuszek ile masz w obwodzie? JA dziś mierzyłam mam 96 cm;D A cha dziś byłam w rossmanie kupowałam proszki do prania dla maleństwa na początek Wybrałam jednak Lovela mam nadzieję że będzie ok. I molestowałam ;D butelki z aventa. Bo nie mogę się zdecydować z jakim smoczkiem kupić z tym zwykłym czy przypominającym pierś matki. I tak po dotknięciu chyba jednak przemawia do mnie ten imitujący pierś. W sumie może łatwiej będzie małą przestawić z cycka na butlę potem. Patussa18 ładny ten zestawik ja bym postawiła na kremowy jak dla mnie te różowe zestawy za bardzo żarówiaste ale też śliczne;) K_M_M fajne wzorki pościeli szczególnie w tej pierwszej. Nie widziałam jeszcze takich;) LadyG -to szczęście masz że udało Ci się nagrać. Ja też jak biorę się za nagrywanie to dziwnie ucicha ;) Cwaniak mały;D NA lody napaść miałam niedawno ale już tydzień chodziła za mną torilla z sałatą koniecznie. I dziś się mąż zlitował ;D a nie było końca ;D Arba79 dobry pomysł ja też dopisze imię mojej małej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............wiek .... ciąża ....województwo ...data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Margrit ..........28.........1........pomorskie ....01.07...Julian Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...Alicj a metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... chłopiec optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Agnik83..........29..........2.....warm-maz.......05.07.. ..chłopiec?? irysek22.........31..........2.......Irlandia.........06. 07. .. LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Ciezaraowka31 31..........2........UK..............06.07....dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ...Mieszko Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... Lenka K_M_M..........23..........1..........pomorskie...07.07.. . Maite............26..........2.........dolnośląskie.... 07.07...dziewczynka MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07...Kal inka Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. chłopiec cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. ..chłopiec Katarzynka_26...26........1.....warm.-mazur. ...11.07...dziewczynka Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07...dziewczynka drugieszczęście...25......2........mazowieckie....12.07 ... chłopiec viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... Antoś niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07... Alan _tesla_..........30.........1........dolnośląskie.....1 5.07.....chłopiec gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ...chłopiec .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 18.07...Melania elliska.........27.........1.........kuj-pom...........19 .07...dziewczynka Lou__..........21..........1......mazowieckie.......19.07 ... Laura TOPKA......27......3 (2 stracone)....śląskie....21.07......dziewczynka Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 .07...chłopiec Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07...chłopak Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07...dziewczynka Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07... fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka IGA Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka ALIME ..........25........2......kuj-pom.........29.07.. ... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzięki za brzuszkowe komplementy :) Ja absolutnie uwielbiam swój brzuszek i aż mi szkoda, że za 3 mce będę się musiała z nim rozstać :) Ja bym aż tak nie naskakiwała na matkę, która zostawiła dziecko w kościele. Co innego kobieta, któą wspomniałą Patussa, czy matka madzi lub tego chłopca co go w stawie znaleźli... Dzieci są znajdywane w śmietnikach, kanałach. A ta kobieta zostawiła swoje dziecko w kościele! Czyli w miejscu, któe wydało jej się z pewnością bezpieczne, wiedziała, że tam znajdą maleństwo i zaopiekują się nim. Nie znamy jej sytuacji, może nie miała pieniędzy, warunków, wsparcia... Oczywiście równie możliwe, że po prostu nie chciała tego dziecka, ale na pewno nie chciała by stała mu się krzywda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maite na pewno usypiasz Małą jeśli dużo się ruszasz! Ja teraz naprawdę duuużo odpoczywam, pewnie dlatego całymi dniami go czuję :) Margit jakby mi się kiedyś udało zrobić taką fotkę z wystającą stópką to by było coś! Póki co nie wierzę, że w ogóle coś takiego może się zdarzyć, a zdjęcia tago typu, które są w necie uznaję za fotomontaż ;) Loooody!!! o tak :) aktualnie pochłaniam takie trójsmakowe z Biedronki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się dzidzius wypchał z prawej strony.. az czuje jak skóra sie naciąga i nie chce sie mały złośnik przesunąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×