Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Jak byśmy się dzisiaj umówiły z tymi lodami :) Ja też jadłam dzisiaj rożka z Biedronki, mniam :) LadyG- super te nagranie, też nagrałam dzisiaj filmik z ruchami, ale na tym nagraniu niestety nic nie widać, tylko na żywo widziałam. Może źle kamerę miałam skierowaną, teraz spróbuję z góry jak u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie mala wiercipieta uaktywnila.. jak siedze na pupie od 2h, ale tak to jest jak ma sie tornado w postaci 2 latka w domu, ja nie wiem gdzie dzieci maja takie podloza energii... i czekam na mojego Malza az z nadgodzin wroci :/ dobijajace jest to, ale kasy troche wiecej chociaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta.. na jutro bojowe zadanie :) trzeba trzymac kciuki :) mam wizyte na 12.20 ale pewnie bedzie opoznienie i wejde kolo 13 najpredzej.. trzeba trzymac kciuki zeby ten moj maly rozpychacz i wiercipieta pokazał w koncu kim jest.. bo nie zniose dluzej tej niepewnosci.. kto to widzial zeby sie dziecko tak malutkie az tak wstydzilo i zakrywalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, ja się wyłamuję - u mnie dzisiaj były galaretki:) I jelitówka - córa przyniosła z przedszkola. Bida straszna, od rana nic nie jadła, a jak spróbowała suchej bułki od razu był zwrot. Uzupełniamy elektrolity i zobaczymy, co dalej. Ja dzisiaj dotarłam na glukozę. Na czczo 65, po 2h - 97 więc chyba w normie. Dietowo - a mój gin o moczu tym razem pamiętał, ale zapomniał o morfologii:) Dziewczyny mam pytanie odnośnie wyników. Morfologia już mi się lekko rozjeżdża, ale jeszcze odchylenia niewielkie tylko białko całkowite jakieś niskie. Badacie je też może? Jak u Was wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha ja też loda dzisiaj jadłam ;-);-);-) włoskiego, tak mnie coś wzięło i już teraz wiem dlaczego ;-) telepatia ;-) hihi Brzuszki oglądnę jutro i może wrzuce mój tak zrobię fajna fote. A mierzyłam ostatnio obwód brzucha i chyba was pobiłam 113 cm :-P u nas ruchy ok, też jest złośliwiec z tego naszego synusia bo jak przykładamy rękę a dokładniej mąż to przestaje, to samo z filmikiem ;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMM - trzymam kciuki:) Najwyższy czas na ujawnienie się. Przeglądam pocztę. i aż mi głupio, że jeszcze zdjęć nie porobiłam. Postaram się jutro to nadrobić. Messi - nie doczytałam czy pisałaś, gdzie kupowałaś kaftaniki? W jakiej cenie? Chciałabym takie dokupić:) Koala - śliczny brzuszek. Maleńki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredzi_a -u mnie podobnie, wystarczy, że M tylko spojrzy na brzuch. Jak zaczarowany przestaje skakać. Widać Olga już czuje respekt przed tatusiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Kapris mój chłopak też jak teraz była na świeta to stwierdził ze maluszek juz czuje przed tata respekt..:) bo co przyłożył reke to cisza i spokoj.. a sie denerwowal widziałam.. chociaz bardzo chcial to ukryc..:) no ale nie dziwie sie.. trzy miesiace go nie bylo, przyjechał na kilka dni tez chcial sie nacieszyc kopniaczkami, a dzidzius jak zaczarowany.. przez pierwsze dwa dni moment i byl spokoj.. pozniej oboje nabrali jakiejs pewnosci bo sie tak przepychali.. jak jedno zaczepilo to drugie tez musialo.. i bez konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMM - no właśnie mój M też się trochę denerwuje, pewnie sądzi, że konfabuluję z tym disco w brzuchu:) No ale pierwsza córa też się ukrywała przed tatusiem, a teraz nie daje mu spokoju. Córeczka tatusia jak malowana:) Kiedy teraz Twoja druga połowa przyjedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia kiedy... Mowilam zeby wykombinowal jakos na poczatku maja.. Bo odawiezac troche pokoj mamy... I pozniej na spokojnie.bym sie kompletowaniem ciuszkow zajela. Bo narazie.nie mam gdzie trzymac. A kupowac.po to zeby lezalo i sie kurzylo pozniej to nie ma sensu.. Dlatego poki co tylko te "grubsze rzeczy". No ale.. Jak przyjedzie w maju to pozniej juz pewnie dopiero na rozpakowanie:-( takze nie zdaze sie nim znowu nacieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to Allegro to mi dziś krwi napsuło... Pokończyły mi się dziś aukcje i zamieszanie jak byk. Mam nadzieję, że do jutra wszystko się ponaprawia bo nawet nie wiem jakie przelewy poszły... A jeszcze zamawiałam dziś kilka rzeczy i wisiało to wszystko gdzieś, zapłacić nie mogłam... LadyG ja też tych lodów właśnie się objadłam - do tego stopnia, że kolacji nie jadłam i jeszcze mi ciężko na żołądku. Małemu jak doszły do pięt to do teraz mnie kopie jak szalony ;) Też udało mi się nagrać jak kopie :D Oczywiście rozrywa mi lewy bok! Jak mi się uda to wrzucę jeszcze zaraz na pocztę i idę spać. KMM trzymam kciuki za jutrzejsze usg - oby maluszek zbytnio się nie wstydził i pokazał co tam ukrywa :) U mnie w obwodzie 102 cm... Jutro wejdę na wagę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek:) ależ mnie dziś przywitało piękne słoneczko:) a ja dziś ambitny plan pierogi będę lepić i to z różnymi farszami:) KMM trzymamy kciuki;) wstydzioch jeden przyszła już najwyższa pora żeby się ujawnił:P jak mi wczoraj Pani doktor mówiła o swojej rekordowej ciężarówce to padłam... +40kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+40??? to chyba niemozliwe, o_O a ja modle sie, zeby +10 nie przekroczyc. A tak w ogole to Dzień Dobry, wybieram się do pracy a słońce u nas jakieś takie niezdecydowane: wyjsc czy nie wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry ;) Z tymi lodami to coś faktycznie jest. Ja mogę jeść litrami i lody truskawkowe to coś co mi się osobiście nigdy nie znudzi i nie przeje. Potrafię zjeśc tyle ze czuję sie jak po sytym obiedzie ;D Na arzie tylko jedne zdj brzucha wrzuciłam, w dodatku w folder 26 tydzien a powinno być we wcześniejszym, potem przeniosę. Co do tego noworodka w kościele... dziewczyna dokładnie w moim wieku, zastanawiam się czy znam. Pewnie będzie od poniedziałku w gazetach. Ja nie naskakuję na nią tylko mi jej żal. Bo podobno powtarzała, zeby zabrać dziecko bo ona go nie chce, a urodziła tego samego dnia w domu. Możliwe że dopadł ją baby blues, była w szoku i nie była do końca świadoma tego co robi, a teraz odzyskac to dziecko, jak już dojdzie do siebie, będzie jaj bardzo bardzo trudno. O ile w ogóle się uda. Dlatego mi żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne brzuszki macie:-) Ja jakoś nie mam natchnienia do robienia zdjęć. Muszę wreszcie nadrobić zaległości, bo w pierwszej ciąży miałam ich mnóstwo:-) No i ciuszki też super:-) Widzę,ze bardziej takie wyjsciowe kupujecie a z bielizny nic???? Atamta cieszę się,ze jesteś zadowolona z biustonoszy:-) Na zdjęciu wyglądają jakby bardziej usztywniane ale chyba lepsze takie miększe:-) Ja mam je ciągle na oku, może później się zdecyduję:-) Co do tych legginsów zdrowotnych to piszesz,ze też są jak dla Ciebie super? No widzisz, a mi w ogóle nie odpowiadają:-( Kapris wszystie body, kaftaniki... jakie kupiłam to u tego sprzedawcy http://allegro.pl/sliczne-bawelniane-body-dlugi-rekaw-62-kolorki-i3021111614.html Zavzynam już prać rzeczy, które dostaję od koleżanek i wychodzi tego mnóstwo. Tylko wszystkie po chłopcach:-) Może zrobi mi maleństwo na przekór hihihihi Teraz tylko posegregować rozmiarami i wypiorę w Loveli w czerwcu:-) Dla zainteresowanych proszkiem: W Rossmannie jest promocja na Lovelę ale w Kauflandzie jeszcze kosztystniejsza, bo coś ok 17zł:-) Ja kupiłam proszek do kolorów ale jeszcze kupię płyn,zeby wypróbować. Kupujecie osobne preoszki do koloru i do białego??????? Bo kurde trudno uzbierać aż tyle ciuszków żeby było na jedno pranie np kolorowe. K_M_M_ szybko daj znać czy dzidzia się wreszcie pokazałą!!!:-) Ja idę w poniedziałek i już tak bardzo nie mogę się doczekać czy czegoś się dowiem!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczny poranek. Puki co bo ma padać po południu:( KMM w szkole rodzenia babka mówiła że jak tata rzadko do brzucha przykłada rękę to dziecko się jak by chowa bo nie do końca wie co to takiego;D I tak jest też z innymi np. koleżankami, teściami czy innymi osobami które rzadko dotykają brzucha czy rozmawiają przy brzuchu;) Małe cwaniaki;D Trzymam kciuki żeby się maleństwo ujawniło;) dietowo ło matko 40 kg! Szalona ta Pani chyba była;D Messi29 ja kupiłam w rossmanie wczoraj proszki do białego i do kolorów oraz ten płyn zmiękczający. Dziś jadę po ciuszki i myslę że pranie zacznę;) Już się nie mogę doczekać ale wiem że duuużo pracy w to włożę;) Ja też musze się zebrać i zrobić fotkę brzucha. W końcu. Jakoś mi znowu tydzień uciekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi nad tym samym się zastanawiam to znaczy czy kupić proszek i do koloru i do białego czy tylko jeden... Może ktoś udzieli rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) we wroclawiu leje... juz dostaje k%$^$%^ bo albo snieg albo deszcz... ja pospalam z synem do 8:40 :D teraz zajadamy sie jajecznica :) K_M_M- niech sie ginekolog troche nameczy, zeby poznac plec :P moj to w poprzedniej ciazy chyba z 10min sie przypatrywal, zeby odroznic czy to pepowina czy sisiak, dopiero w 27tc sie odslonil, ze to facet...!!! nie wiem czy to ja nie wrzucalam tego linka z ta kosmetyczka, ale kupilam sobie wczoraj taka sama jak Ty, bo mysle, ze jest super pojemna a mi takiej trzeba no i ladna :) i fajna opcja, ze w paczkomacie mozna odebrac przesylke! Wogole super sprawa z tymi paczkomatami :) Milego dnia dziewczynki ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa zapomnialam napisac co do proszku...tzn ja nie piore w proszkach tylko w plynach, a to dlatego, ze czasem te nowe skoncentrowane proszki sie nie rozpuszczaja... tak naprawde dla nas doroslych no i juz dla mlodego piore w tych z biedronki kłebuszek czy jakos tak, jak jest promocja jak np ostatnio w kauflandzie to kupilam woolite :) no i oczywiscie osobno kolor i bialy ale dla malej napewno kupie plyn do prania a nie proszek Lovele albo Jelenia, czasami sa uniwersalne i do bialego i do koloru a jak nie bedzie to kupie taki i taki, choc nie bardzo wierze w moc ochrony koloru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie dziś mam za oknem pochmurny dzień, ale mimo wszystko ciepły. Wierzę, że wiosna przyszła i już nie odejdzie :). KMM - współczuję Ci, bo siostra to bardzo bliska rodzina, ale z kolei teściowa to matka mojego męża. Dobrze chociaż, że on nie jest w nią jakoś ślepo zapatrzony, ani w swoją siostrę. Okropne są wrr.. Ja podobnie jak Maite jestem zwolenniczką płynów do prania. Nawet nie mam w domu proszku żadnego, same płyny. Wczoraj chyba jednak za dużo chodziłam, bo dziś mnie brzuch jakby na @ ćmi. KMM - mam nadzieję, że poznasz dziś płeć swojego dzidziusia i napiszesz co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapris- co do morfologii to ja nie mam z krwi robionego bialka, jedynie z moczu mam napisane białko- nieobecne ja w tej ciazy o dziwo mialam anemie,ale tylko przez chwile... nie wiem czy to dzieki tym tabletkom Pharmatron Matruelle, ktore lykam codziennie, w sumie ma tylko 100% pokrycia dziennego na zelazo... w ostatniej ciazy pod koniec to pilam zelazo, bo morfologia kiepska byla... a tu jak narazie tylko raz mialam ponizej normy.. narazie wyniki ksiazkowe oprocz leukocytow lekko podwyzszonych, ale to fizjologia ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.. U mnir sloneczko tez niezdecydowane.. Bynajmniej tak wyglada jak gapie sie przez firanke.. Ale nie ludze sie na ladna pogode bo dzisiaj akurat tu u mnie caly dzien ma padac z tego co w pogodzie mowili.. Anetach ja wlasnie tez gdzies cos o tym czytalam. Akurat do szkoly rodzenia nie chodze ale w necie cos kiedys chyba wynalazlam. I wlasnie bylo napisane ze dziecko nie poznaje reki taty jak od samego poczatku go nie slyszalo i nie czulo.. Chcial traf ze moj maluch zaczal dawac o sobie znac jak chlopak wyjechal. Wiec nijak szansy nie mial poznac dloni tatusia..a teraz zanim sie oswoil i zrozumial kto to no to tatus spowrotem pojechal pracowac.. Musze dzisiaj ginekologa zapytac co moge wziac na te zatoki i co wcisnac do oczu bo znowu rano byly tak sklejone ropa ze otworzyc nie moglam.. Przestrasza sie mnie w tej przychodni jak pojade..:-/ A z bablem odbylam wczoraj powazna rozmowe i staralam sie wytluaczyc ze panu doktorowi trzeba pokazac co jest miedzy nozkami... Zobaczymy czy mam dar przekonywania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam osobne proszki Lovela do białego i koloru, ale to raczej z przyzwyczajenia do sposobu prania naszych ciuchów - też nie bardzo wierzę w ochronę koloru i wybielanie. Swoje białe bluzki zawsze piorę tylko w dobrych proszkach do białego i co? Zawsze i tak w końcu szarzeją... Szczególnie takie bawełniane koszulki, no po roku każda jest do wyrzucenia. A reklamy z porażająco białym praniem, któe wcześniej było szare mnie rozwalają po prostu... KMM trzymam kciuki za ujawnienie :) Paczkomaty też uwielbiam, mam kilka w okolicy, po drodze z pracy, z ulubionego sklepu itp, więc to nie problem zajechać po paczkę, a szybka wysyłka za 7 zł bardzo mi odpowiada :) Dietowo mogę wpaść na pierogi? Ale mi narobiłas smaka... Czy to, że forum zaczyna kształtować moją dietę to już uzależnienie? Bo mam dzisiaj w planie jeść pierogi i na deser lody truskawkowe... Nowe Allegro - masakra. No ale przyzwyczaimy się może jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadłam wczoraj pierogi ruskie:). Ale poszłam na "lenia" mąż mi przywiózł z restauracji :D. Ja do białego używam takiego płynu i to jeden z lepszych jakie miałam. http://www.piomarket.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&category_id=18&product_id=534&option=com_virtuemart&Itemid=1 Mam majowe wydanie "Mamo to ja", a w niej coś takiego jak "najlepsze produkty dla dzieci w 2012" i jestem w szoku, bo niby najlepsze pieluszki to Dady z Biedronki.. Cena faktycznie atrakcyjna, ale czy to w parze z jakością idzie.. hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patussa powiem Ci że od doświadczonych mam którym w ogóle nie zależy na względach finansowych wiem, że te dady są super... ponoć bardzo zbliżone do pampersów i co najważniejsze nie uczulają! a na pampersy wiele dzieci ma uczulenie... u mnie dziś ful serwis bo dla każdego coś miłego;) pierogi z mięsem, serem, ruskie i z kapustą i grzybami:) jak na razie gotowe z mięsem:) 55szt:P trzeba porobić zapasy na czas połogu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patussa coś chyba w tym jest.. bo nie raz slyszalam ze np pampers strasznie uczulal, czy hipp czy jakie tam one jeszcze sa.. a od dada nic sie nie dzieje :) ja mam zamiar od samego poczatku kupic dada.. bo wiem ze niektorzy tyle co do szpitala to kupuja pampersa.. nie wiem po co.. na pokaz chyba.. ja od poczatku bede inwestowac w dada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam pieluch dada odkad maly skonczyl 8 miesiecy i w sumie powiem Wam, ze sa to moim zdaniem dobre podroby pampersa ;D wyprobowalam roznych pieluch od pampersa po przeciekajace hugissy, bell itp... i dada jak dla mnie sa dobre :) nie uczulily pupy malego a to najwazniejsze! jak sie urodzil to uzywalam na zmiane dla malego pampersy i pieluchy z bell, tylko te z bell to kiepskie byly, szczegolnie jak duzo luznej kupy zrobil.. dla malej oczywiscie pampers na poczatku a to z tego wzgledu, ze jednak mam do nich zaufanie, ze nie uczula delikatnej skory, szczegolnie te balm care czy jakos tak te w bialych opakowaniach... co do husteczek dada tez uzywam, ale kiedys byly tansze a teraz ida w gore z cena- juz 4,99zł :/ wiec prawie tyle samo co pampers i te inne, niewielka kwotowo roznica... ja dla malego na poczatku tez uzywalam husteczek z bambino i bylam bardzo zadowolona i czasem mozna je znalezc w combo paku za naprawde niska cene!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×