Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

No więc wypowiem się na temat moich ostatnich zakupów: 1. Staniczek http://allegro.pl/75c-biustonosz-do-karmienia-bez-bialy-lub-czarny-i3151441269.html Noszę teraz rozm. 70D, kupiłam 75D z myślą o nawale pokarmu po porodzie - teraz jest za luźny trochę ale po włożeniu wkładek laktacyjnych + trochę powiększone piersi i będzie idealny. Świetny gatunkowo, milutka bawełna, nigdzie nie uciska, dobrze wykończony, łatwy do odpięcia przy karmieniu, duży dostęp do piersi (niektóre mają ledwo dostęp do sutka po odpięciu wierzchniej warstwy) Koroneczka nie drażni, jestem bardzo zadowolona z tego zakupu i polecam. Jeśli chodzi o wygląd to jest staniczek miękki z fiszbinami - cienka bawełna. 2. leginsy bawełniane długie http://allegro.pl/dlugie-bawelniane-legginsy-getry-ciazowe-l-40-i3103296443.html Normalnie noszę rozm S/M, leginsy kupiłam L - w nogawkach i biodrach ok, w brzuszku jeszcze luz więc do końca ciąży na pewno wystarczą. Jakość taka sobie, bawełna ale bez szału - mam takie same z targu od Rumunów do kolana (nie ciążowe) - kolor się spiera a materiał już po kilku praniach mechaci się i zaczyna prześwitywać. No ale zobaczymy czy w tym przypadku też tak będzie - w każdym razie kupiłam je z myślą wygodnego chodzenia po domu i do tego na pewno się sprawdzą :) 3. Leginsy zdrowotne http://allegro.pl/zdrowotne-legginsy-getry-ciazowe-120-den-r-l-40-i3088837196.html Też kupiłam rozmiar L i jest idealny. Leginsy bardzo ładnie wykonane i dość ładnie kryjące, bardzo mi się podobają jednak ponoszę je dopiero po porodzie... Niestety mimo, że panel dla brzuszka jest to strasznie opinają i cisną brzuch od góry dając uczucie spychania brzuszka w dół :( Tak więc na większy brzuszek już się nie nadają a ich uciskająca struktura nie pozwala ich opuścić pod brzuch bo wtedy duszą pęcherz... Mam na oku jeszcze takie leginsy: http://allegro.pl/legginsy-getry-spodnie-ciazowe-dlugie-m-164-i3122478102.html Jeśli ktoś je kupił to dajcie znać jak się sprawują proszę bo muszę mieć choć jedne na wyjścia a w mojej okolicy nic nie ma w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj tez dokupilam kilka rzeczy :) własnie skończyłam robić zamówienia.:) -kuferek(ten ktory któraś z mam ostatnio umieszczała, spodobal mi sie bardzo :) ) http://allegro.pl/wyprzedaz-swiateczna-duzy-kufer-kosmetyczka-l007-i3110511595.html - prześcieradło do łóżeczka (fioletowe i cappucino) http://allegro.pl/przescieradlo-frotte-z-gumka-wysokogatunkowe120-60-i3132511526.html -prześcieradło na przewijak(lawendowe i cappucino,co by wkomplecie ladnie wspolgralo z duzym:) ) http://allegro.pl/przescieradlo-pokrowiec-na-przewijak-frotte-i3150734380.html - obcinaczki TT http://allegro.pl/obcinaczki-tommee-tippee-i3151255278.html -gruszka do nosa http://allegro.pl/gruszka-do-nosa-i3138602002.html No i dla siebie zamówiłam podkłady poporodowe tak jak pisąłyście dwie paczki, pozniej sie przerzuce na podpaski zwykle http://allegro.pl/podklady-poporodowe-bella-mamma-10szt-podklad-i3138976508.html Jeszcze poszewki na posciel chce zamowic.. ale moze jutro poznam plec to nie bede musiała miec uniwersalnych :) wytrzymam do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) atamta- staniczek super... napewno sobie kupie, każdy kolor, mam nadzieje, że się przydadzą, też chce kupić sobie 75D... mam nadzieje, że nie będzie za mały :) tylko czy on jest tak mocno usztywaniany? Bo ja innego nie chce, bo cycki bym miala po pas ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atamta - no genialny ten stanik jest. Też mam na niego oko. I kupię chyba 2 takie bawełniane do szpitala i puki co do spania. Ja tropię jakieś dziwne rzeczy dziś na allegro które mnie wkurza jak nie wiem. Ta nowa strona jest do dupy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetach tez sie wkurzylam na ten nowy wyglad.. wcale nie jest lepszy tylko gorszy.. :/ oni zawsze wszystko chca poupiekszac a wychodzi na odwrot..:/ na dodatek jak przelewy probowalam robic to ciagle sie cos zacinalo.. i musiałam po kilka razy anulowac i dopiero.. zenada jakas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Pomarańcza 1 - 27t5d waga 1060g. Pomarańcza 2 - jeśli takie sytuacje mają spędzać Ci sen z oczu, to warto kupić stetoskop, na tym etapie bez problemu sama powinnaś wysłuchać już serduszko dziecka. No i faktycznie nasze dzieci będą się już poruszać coraz rzadziej, choć mocniej. Zakupy... ja zamówiłam łóżeczko - dla Ady :D. I pościel - dla niej :). Rożki "po niej" przeszyję na maszynie inną kolorystycznie bawełną, prześcieradła też uszyję sama. Ewentualnie poproszę teściową, wiem że sprawi jej to przyjemność a nie będzie jakieś szczególnie upierdliwe czy obciążające. Widzę że chciałaby się jakoś włączyć w przygotowania do narodzin wnuka, ale nie chce się narzucać ;). Zakupiłam też smoczki, o których pisałam Wam wczoraj i dwa wieloprzepływowe do TT. Chyba skuszę się jeszcze na kilka bodziaków, pewnie moskitierę do łóżeczka, w końcu latem będzie pełno komarów. I w zasadzie po zakupach, zostanie mi tylko chemia. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, ja jakoś nie mogę się zabrać za takie zakupy jak Wy. Mam tylko kupione ciuszki i to nie dużo. Jeszcze poczekam z tymi zakupami, bo nawet nie wiem co jest najlepsze, będę brała z Was przykład i ściągne pewnie część zakupów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesla, Maite dzięki za namiary na sklepy :) a ta hurtownia Maja to nie sprzedaje przypadkiem tylko swoich wózków firmowych? Przyszła mamusia 26 - ja miałam taką sytuację, że mój Maluch się przez 2 dni nie odzywał (a zazwyczaj bryka całymi dniami z małymi przerwami), pojechałam drugiego dnia wieczorem do swojej ginki i na usg wyszło, że wszystko jest ok, ruszał się tylko mniej intensywnie, po prostu go ululałam swoją dużą aktywnością w tych dniach. Dlatego jeśli czujesz cokolwiek, to raczej jest wszystko ok :) Ja też się muszę zabrać za zakupy, bo jeszcze nic nie mam... zacznę od tych koszul :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wynik krzywej cukrowej odebrałam na początek 78 mg/dl a po 2h 81 mg/dl. Po wypiciu mikstury ( na szczęście z dodatkiem cytryny), siedziałam na tyłku 2h i tylko do toalety raz poszłam. Poza tym nie miałam żadnych dolegliwości, normalnie się czułam, siedziałam z mężem na poczekalni w szpitalu i głupawka nas brała, obok chorzy ludzie a my normalnie ciągle śmiech ( ale nie z tych chorych):) Jutro mam wizytę u doktorka zobaczymy co powie na te wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam na naszą pocztę najświeższy brzuszek (żeby nie było - tatuaż namalowałam sobie w paincie :)) ) i kilka zdjęć z Allegrowego polowania na ciuszki - same perełeczki, umawiałam się na osobiste oglądanie i kupowałam na sztuki. Miłego oglądania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyG---> nie mam pojecia. nie bylam w tej Mai nigdy, ale widzialam,ze na innym topiku jakas przyszla mama o tej hurtowni pisala tigrai30---> no to bardzo dobry wynik :) Koala- u Ciebie juz widac, ze brzuch idzie do przodu, czyli ostatnia faza ciezarowki :D= 3 trymestr :) ale bardzo zgrabny ten brzuszek :), widze, ze ciuszki juz skompletowalas prawie w kazdym kolorze i troche juz tego masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kooala super brzusio :) ciuszków widze masz duzo chyba cała wyprawka :) ja jezeli chodzi o ciuszki to jestem w tyle mam dostac sporo ciuszków i czekam bo niewiem co kupowac narazie mam 4 pary bodziaków,skarpetki 3 pary, czapeczke, jedne półśpiochy i 10 pieluch tetrowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny po dłuższej nieobecności... Powiem wam, że wczoraj dopadł mnie tak potworny ból głowy, że aż wylądowałam na SORze. Porobili badania, dali kroplówkę i na tym się skończyło. W ogóle to jakaś masakra. Żeby chorować to trzeba mieć konia zdrowie. Najpierw 1,5 godz. czekania na przyjęcie, później czekanie niewiadomo na co, dopiero później jakieś badania... Ciągły chaos, zamieszanie... żałowałam, że tam pojechałam. Wypuścili mnie po 6 godz. a i tak głowa mnie nadal lekko bolała. Co do zakupów to właśnie dzisiaj przyszła mi poducha do spania i przy okazji od tego samego sprzedawcy zamówiłam wkładki laktacyjne, majtki jednorazowe te siateczkowe, pieluszki flanelowe i tetrowe, myjkę do kąpieli dla maleństwa, podkład nieprzemakalny na materacyk. Co do ruchów maleństwa to i ja mam dni gdzie czuje je non stop, a czasami tak skromniutko przypomina o sobie moja Lenka. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubraniaaaaa
Byłam na zakupach drobiazgowych. Butelki kupilam jakieś marki krzak ale podobno dobre. Mało znana firma widocznie, bo cena mniej więcej jak wszystkie. Mojego brzucha nikt nie skomentował. Przyapdek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziś byłam na małym spacerze z mężem, bo piękna pogoda i zjadłam loda :). A co :p. Badania na glukozę jednak nie zrobiłam. A dlaczego? Bo za późno przyszłam. Byłam w lab.dokładnie o 7.15, a powinnam być już przed 7 i czekać pod drzwiami na otwarcie, żeby o 7 pobrali mi krew. No trudno. Trochę szkoda, bo wstawałam specjalnie rano:(. Dałam się ukłuć na morfologię i ten cały układ krzepnięcia, obciążenie zrobię w poniedziałek. Zrobiłabym jutro, ale nie będzie miał kto ze mną iść, a sama za bardzo nie chce :(. Macie śliczne brzuszki wszystkie, ja też muszę zrobić zdjęcie, ale nie mam weny :).Koala ale masz już dużo rzeczy :). KMM super łóżeczko :). Jak kupie takie łóżeczko: http://allegro.pl/baby-raj-6el-pos-haft-lozeczko-materac-kokosow-i3161142058.html Kolor biały ten wzór z dwoma serduszkami i albo kremowa pościel albo różowa :). Byłam dziś w sklepie z akcesoriami dla dzieci. Widziałam Bebetto Luce i baaaardzo mi się spodobał leki, zwrotny, a zarazem taki masywny. Nie było natomiast BabyDesign Lupo a szkoda :(. Butelki pani polecała z Lovi albo Aventu, ale chyba kupię dr. Browna albo MAM. Te MAM mają świetny design moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamusiu ja też nie odczuwam zbyt często ruchów małej mojej. Tzn. cały dzień nie kopie, albo kopie sporadycznie, a pod wieczór "szaleje". Jeśli coś Cię nie pokoi to dla świętego spokoju idź do lekarza. Co do wagi to moja córka raczej będzie mała. W 25 tc 650gram. We wtorek mam kolejną wizytę, mam nadzieję, że podskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patussa ja wczoraj oglądałam poszewki własnie z tej strony.. i mojej mamie sie spodobała fioletowa z serduszkami:) namawiała mnie na kupno:) ale czekam do jutra. moze plec poznam :) poza tym upatrzylam sobie troche inne dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jedna rzecz mnie zastanawia.. w tej drugiej aukcji wyżej jest napisane ze dwa elementy a nizej ze trzy.. ja osobiście szukam trzy- elementowej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou nie przejmuj się, to na pewno przypadek, wszystkie brzuszki są fajne, a najfajniejsze w nich jest to, że każdy inny ;) Ja też sobie dziś pstryknęłam, później wrzucę na pocztę. Udało mi się też nagrać Synusia jak kopie i przepływa mi pod skórą, niesamowite uczucie! :) Patussa komplet rzeczywiście śliczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou ja przegapiłam Twój brzuszek - podobny do mojego wielkością ale u mnie pępek już na wierzchu no i ja nie mam takiego biustu... Tylko pozazdrościć ;) Ciekawe te termobutelki - nie spotkałam się z tym wcześniej. No ale ceny też słuszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pępek jest płaski z tendencją do wystającego ;) - dowód na mailu w folderze 28tc (fotki i filmik z ruchami - pierwsze 30sek i później ok 1min)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×