Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

cześć wszystkim, my też bardzo byśmy chcieli dziewczynkę a wszyscy dookoła obstawiają chłopca;) czekamy do 7lutego:) jem w sumie raczej różne smaki oczywiście staram się wmawiać sobie że ciągle chce mi się coś słodkiego:P co prawda ostatnio miałam pierwsza prawdziwą i naprawdę silną zachciankę:) wciągnęłam 500ml lodów pistacjowych:) ostatni raz jadłam je w dzieciństwie a w poniedziałek myślałam ze sie wykończę puki mój mąż wieczorem nie pojechał po nie do sklepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elliska pierwszy raz słyszę, że facet tak bardzo chce dziewczynkę :) Mój mąż innej opcji jak syn nie widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietowo ja zawsze uwielbiałam słodycze i teraz też chętnie je konsumuje jak mam ;) staram się ich nie kupować, żeby nie przytyć za bardzo ;) ale gdybym mogła to codziennie bym je chrupała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............ wiek .... ciąża ....województwo ....data porodu anidzik20...............20.........1........wielkopolskie ............01.07 Mama 6latki.............24..........2.........lubelskie.......... .......02.07 metafora . ..............26.........1.........śląskie................ .... 02.07 optymistka85 ...........27.........2..........lubuskie................03. 07 dietowo.................25........1..........mazowieckie. ..............03.07 Margrit ..................28.........1........pomorskie ......... chyba 3.07 przyszła mama 2013...29.........1.........kuj.-pom. ................04.07 Messi29 ................29.......2..........małopolskie .................04.07 Koalala....................31.........1.........mazowieck ie........ok. 06-07 Arba79...................33.........2.........podlaskie. ................07.07 Niuniek4646..............29........1...........śląskie. .................07.07 MamaPoRazTrzeci .....32.........3 .......... zach.pom. ........... .08.07 Karla_00................19.............1...........śląskie...............08.07 Joannnna. ..............25........1...........małopolskie............ ..09.07 cynamon-22.............29.........2........mazowieckie... ...........10.07 żółta_cytrynka.........25..........1........mazowiecki e ............11.07 Agusiek77...............35 ........2........ mazowieckie..............12.07 viola881988.............24..........1.........lubelskie.. ................12.07 nicka8601..............27.......2...........uk........... .................14.07 Fredzi_a................27..........1.........małopolski e ..............14.07 niagara1212............23.........1........warm.-mazurs.. ...........15.07 gąska.....................27........2.........śląskie. ....................16.07 Ginger78.................34........3.........podkarpackie . ..........16.07 atamta...................32........4........wielkopolskie ...............16.07 lucjola123................33........1..........mazowiecki e............18.07 TOPKA....................27.........3..........śląskie. ..................20.07 .sapphire.................23........1........wielkopolski e.............20.07 Zara Baby..............30.......2.........pomorskie/malopolski e....20.07 Virada123...............28.........1........dolnoślaskie ..............21.07 Biala87...................25.........1........śląskie/O polskie..........21.07 elliska....................27.........1.........kuj-pom.. ..................21.07 lady venera............34.........1........mazowieckie........... ...22.07 patussa18................21.......2(po por.) .. świętokrz. ......... 24.07 drugieszczęście......25.........2........mazowieckie... ............25.07 emu21.....................31........2...........mazowieck ie..........26.07 pokahontas81..........31......2(po por.)...śląskie...................28.07 fingo 30.................30.......1.............UK................ .........29.07 anetach18..............24.......1..........Lubelskie..... ...............29.07 Ines89...................23.......1..........śląskie... ....................30.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla jak Ci mogły wyjść dwa wyniki? przecież tylko jeden można odczytać z tego kalendarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mogę się zdecydować co do dziewczynki a chłopiec będzie miał na imię prawdopodobnie Dawid Tomasz. Ale nie wiem jeszcze. Jak ktoś podsunie mi fajniejsze imię to zmienię :) W ogóle męskie imiona mi się nie podobają a damskie wręcz przeciwnie. Za dużo ich do wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale próbowałam później jeszcze raz i znowu coś innego było więc sobie odpuściłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynkę a narzeczony znowu chłopczyka ale zobaczymy :) w grudniu na prenatalnych badaniach lekarz stwierdził że na 60 % dziewczynka a do tego ciągnie mnie na słodkie ;p więc może miał rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie :) ja idę 1 lutego. nie mogę się doczekać. Ostatnio kupowałam dla koleżanki śpioszki różowe bo niedługo urodzi jej się córka i nie mogłam się powstrzymać i sobie też kupiłam ale zielone, żeby na pewno pasowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja licze ze bedzie jednak dziewczyna choc kolezanki w pracy mowia ze chlopak ;) hehehe ja mam problem z meskimi imionami - nic mi sie nie podoba, doslownie, jedynie Maciej. co do dziewczynki to propozycji troche by sie znalazlo ale jedyne na co sie zgadzamy z mezem to: Natasza, Alicja. mnie podoba sie tez Lilianna, Eliza. Zawsze chcialam miec Alicje ale maz powiedzial ze zaakcpetuje to na drugie wiec juz raczej postanowione ze bedzie Natasza Alicja :) imiona to rzecz gustu, ktos wpominal o tomaszu - nie bede krytykowac ale Tomki jakich znam to lenie i dziwaki, nioe wybralabym tego imienia za cholere, wolalabym Janka :) ale to moja opinia, o imionach ciezko sie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę 30 stycznia na wizytę wie może już mi powie chociaż nie wiem czy 17 tydzień to nie za wcześnie... A z imion dla dziewczynek to Emilka,Martyna,Roksana a dla chłopczyka Wojtek,Bartek,Piotrek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dam chłopczykowi na drugie Tomasz bo tak ma na imię mój narzeczony i mój tata :) bardzo miło mi się więc kojarzy to imię :) a Alicja też mi się bardzo podoba ale koleżanka dała tak na imię córce i z nią by mi się kojarzyło. myślę nad Celiną bo to mało popularne imię teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście imiona to baaardzo indywidualna kwestia. My jeszcze nawet nie zaczęliśmy się zastanawiać nad tym. Może jak poznamy płeć. Na razie to tylko myślimy o tym by było zdrowe. Co do płci to też nie mamy żadnych typów. W pierwszej ciąży na początku byliśmy pewni, że będzie chłopiec, a jest dziewczynka. A teraz nie mamy żadnych przeczuć, ani nawet większego parcia że chcielibyśmy bardziej chłopca czy dziewczynkę. A co do smaków to u mnie i wśród znajomych sprawdziły się kanapki z żółtym serem na dziewczynkę :D Więc kto tam podjada niech uważa ;) hehe Ja jakiejś wielkiej zmiany w dotychczasowych smakach nie zauważam. Ale strasznie zazdroszczę tym co nie mają na nic ochoty. Bo ja to bym znowu nie przestawała jeść :( I niestety to już widać. W pierwszej ciąży przytyłam 23 kg, więc strach pomyśleć co będzie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od zawsze jem kanapki tylko z żółtym serem :) w ogóle nie lubię mięsa. mogło by dla mnie nie istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Nam w 16. tygodniu ginekolog powiedział, że to chłopak. Na dzień dzisiejszy nie mam już smaków (?), choć jeszcze do jakiegoś 15. tygodnia zajadałam się bez opamiętania owocami.Teraz różnie, raz mam smak na pizzę, raz na słodkie płatki śniadaniowe (ot tak, bez mleka), aha, i od jakiegoś czasu zajadam się sękaczami :) Przeważnie więc mam ochotę na słodkie, a tu jednak chłopak będzie. A może doktor się pomylił? Choć jak mu powiedziałam, że przychodzę się dowiedzieć, co będziemy mieć, to powiedział, że w jego życiu zawodowym rzadko się zdarzało, żeby tak wcześnie widzieć płeć, a potem zajrzał w monitor i z pewnością w głosie powiedział, że widzi prącie i że płeć znamy. I co o tym sądzicie? Pewnie można się na tym etapie jeszcze pomylić, choć ja jako laik też tam nic innego nie widziałam, bo jaką inną wypustkę (dość DUŻĄ wypustkę) może mieć dziecko koło nóżki, jeśli nie ptaszka? Jakby to była pępowina, to by się musiała zwinać w niezły supełek, żeby dać taki obraz ... A jeśli chodzi o ruchy, to wyczuwam je mniej więcej raz na dzień, i jest to tylko takie jedno-dwa pyknięcia pod pępkiem, tak jakby mnie jakieś nieduże dziecko od drugiej strony szturchało małym palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki, fajnie, że coraz nas więcej:-) Widzę,ze co niektórym już lekarze określili ku jakiej płci sie skłaniają bardziej, mi nic nie chce powiedzieć! Na półówkowym dopiero będziemy "tam" zaglądać:-) Przy synusiu czułam, że chłopiec i jakby usg odnośnie płci było tylko formalnością, no i wszyscy dookoła mi tak mówili, kształt brzucha, uroda hihihi A teraz????? Chyba chcę też dziewczynkę! Drugi chłopczyk to mniejsze wydatki finansowe ale dziewczynka z kolei to takie dopełnienie szczęścia więc jakoś chyba byśmy sobie poradzili? :-) Ale najważniejsze to zdrówko oczywiście! Co do imion to widzę,że nie skłaniacie się raczej do takich zagranicznych, bardzo zwymyślanych iczasami nie wiadomo jak je nawet napisać. Ja dla chłopca mam jedyne, innej opcji nie mam: Kacperek A dziewczynka: Lenka, mąż próbuje jeszcze mnie "urobić", bo on by wolał Natalia, a mnie się nie za bardzo podoba, ewentualnie: Oliwia, Amelka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Kanapaki z żółtym serem na dziewczynkę?????? Mniam, mniam jadłabym na każde śniadanie i kolację:-) Może się sprawdzi???? hihihi Przy synusiu wcinałam kanapki z mielonką albo klopsem, na co teraz patrzeć nie mogę bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaforo mi powiedział lekarz (bo ostatnio się strasznie dopytywałam), że na takim zwykłym usg jest trochę za wcześnie na określenie płci, bo można łatwo się pomylić. Ja się na tym nie znam. Widać ile lekarzy tyle opinii. Ale bardziej bym wierzyła w płećna na jakimś 3D. No sama niewiem, zresztą i tak na 100% to będziemy wiedziały dopiero na porodówce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi, widzę, że preferujesz popularne imiona :) U nas będzie Mikołaj lub Ania. Ustaliliśmy imiona chyba już w 6. tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja nowe koleżanki:) Cieszę się że jest nas coraz więcej;) Co do imion to strasznie dyskutowaliśmy z mężem jak się starliśmy teraz to ucichło. Mi strasznie podoba się Liljana ale też Iga, Wiktoria. Mąż nie jest do Lilki przekonany. Z chłopięcych to np Wojtek ,David, Kuba ale Jakubów jest już tylu że pewnie byśmy tak nie nazwali. A wybieracie 2 imiona czy jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do jedzenia to mnie od mięsa też odrzuciło;/ Szczególnie jak je przyrządzam. Ewentualnie coś skubnę i tyle. Owoce szczególnie teraz grejfuty wcześniej mandarynki tonami;) Dżemu nie mogę choć bardzo lubiłam ale mam jeden efekt zwrotny w stronę WC. Też staram się urozmaicać dietę ale nie zawsze to wychodzi. Dobrze że ja obiady na tygodniu jem u siostry to ona zawsze ma jakieś pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zdecydowanie jedno imię, ja mam podwójne i bym nie chciała wszędzie dla dziecka wpisywać dwa imiona... Patrzę, że tylko ja mam takie ,,zagraniczne" ? imię jakim jest Alan a większość z Was ma polskie pospolite. Nie wiem co zrobimy jak to będzie dziewczynka, bo jest kilka imion które są ładne ale nie ma takiego które nam się podoba na 100 % :( Oto kilka z nich, może pomożecie? Nadia Nina Laura Kornelia Roksana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niagara mi się zupełnie inne imiona podobają dla dziewczynki: Anastazja Blanka Celina Alicja Oliwia Zuzanna Zofia Jolanta Klaudia Aniela Wiktoria. Jak będę miała córkę to ciężko będzie wybrać imię ;) Z tych Twoich imion to najbardziej podoba mi się Nadia i Roksana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie chcę imienia, takiego które jest popularne teraz, typu: Julia, Lena, Zuzia, Nikola, Wiktoria, Amelia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też bym chciała oryginalne. mój narzeczony chciał od początku Zuzię ale mu powiedziałam, że teraz co druga dziewczynka to Zuzia :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko będzie. chyba do dnia porodu będę się zastanawiała. Dla chłopca podoba mi się jeszcze Beniamin ale pewnie zostałby Benkiem. Nie zrobię mu tego i nie dam mu tak na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×