Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Fredzia: ja też tak mam. Dziecko rusza się i kopie głównie na dole, nawet dużo niżej niż pępek. Ja się zastanawiam czy to jest związane z tym, że na dole ma nóżki...spytam się lekarza jak będzie okazja. Ja też nie czuję kopniaków prawie w ogóle, tylko takie poruszenia się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VIRADA ja kopniaki czuje czasem nawet spore ale tylko na dole. Czasem jak walnie to aż się w pół składam prawie ;-) wcześniej to jakoś tak wyżej go też czułam a teraz nisko - tak jak na początku . Zobaczymy , kiedy masz wizytę? Ja dopiero 6.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko zajmuje juz caly brzuch...czuje ja pod prawymi zebrami, po prawej stronie brzucha, po lewej czasem i pod pepkiem, w dole brzucha jakos mniej.. mysle, ze sie przekrecila,albo na tyle urosla, ze zajmuje caly brzuch... oby sie obrocila glowa w dol!!! dowiem sie dopiero za nieco ponad 2 tyg... ja czekam we wro na burze i deszczyk :) kocham burze... co do seksu pod koniec ciazy.. moj gin mowil, zeby sie zaprzestalo ok 30-31tc do 37tc a pozniej to hulaj dusza... ale mi cos moj temperament opadl...wiec jakos sie nawet ciesze jak moj M pada na twarz przede mna.. wiem to straszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już od jakiegoś czasu czuję ruchy praktycznie tylko na dole. Byłam przekonana, że tam są nóżki i dlatego tak kopie. Podczas wczorajszego usg okazało się jednak, że mała jest już odwrócona główką w dół. W takim razie wychodzi na to, że uderza główką, rączkami... może barkami się rozpycha. Na pewno jednak nigdzie na dole (tam gdzie czuję ruchy) nóg nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niunia jak mialam ostatnio usg tez byla odwrocona główką w dól.. ale jak teraz jest to nie wiem.. czasami czuje cos delikatnie w dole.. ale na ogole mocne kopniaki sa w zebra z prawej strony i nad pepkiem sie rozpycha.. czasami zebra z lewej maja nokaut.. ale bardzo rzadko :) zazwyczaj jak sie przygarbie troche jak siedze to czyje ze mi gdzies kolo zoladka pcha nozki chyba zebym sie wyprostowala.. wiec ostatnio wygladam jakbym kij od miotly polknela tak staram sie prosto siedziec :) słyszałam o tej latarce.. chyba od 25 tygodnia mozna juz testowac reakcje:) osobiscie z latarka nie probowalam, ale dzisiejsze sloneczko bardzo rozbudzilo maluszka :) i tak samo slyszalam czy czytalam gdzies ze jakis gwaltowny halas moze przestraszyc.. nigdy tego nie doswiadczylam do dnia dzisiejszego.. bo przyjechał brat mojego chlopaka pomoc nam troche ogarnac dzialke bo trzy kobietki to ciezko..i mial pociac jałowce bo wykopał wczoraj..i jak uruchomil pile spalinowa to normalnie taka rewolucja byla w brzuchu ze az ja sama sie wystraszylam.. dobrze ze to byly tylko 4 ciecia i szybko wylaczyl bo bym musiala gdzies do domu uciekac.. pozniej siedzialam i glaskalam brzuch zeby sie uspokilo malenstwo.. ale az w szoku bylam ze taka gwałtowana i intensywna reakcja na hałas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero nadrobiłam zaległości fotek z poczty:) fredzia brzuszek fantastyczny :) anetach.. przykre ze takie osoby wogole chodzą po tym świecie.. same sobie z niczym nie radza i ciagle potrzebuja przyslowiowego trzymania za glowe.. rozsmieszyl mnie troche fragment z tym weselem ze praktycznie wszystko odgapione.. nie twierdze zeby nie korzystac z czegos skoro bylo dobre tylko dlatego ze ktos mial tak uroczystosc wczesniej.. no bo w koncu jak cos jest fajne to sie samemu tez chce skorzystac.. ale bez przesady zeby wszystko robic tak samo i kupowac takie same dekoracje i taki sam samochod.. smieszne to jest dla mnie.. dziewczyna wogole nie ma wlasnego gustu i zdania jak na moje oko.. Lou.. która z tych książeczek sprawiła ze wszyscy płakali? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzionek na dworze :) 4 pralki prania wysuszyłam na słonku i prawie padłam na twarz później... Buzię posmarowałam kremem dzieciaków z filtrem 30 ale i tak się opaliłam - a kark i dekolt to normalnie mi się spiekł! Zwieńczeniem tego pięknego dnia były lody Pipi zjedzone z dziećmi w piaskownicy na ogródku ;D A potem rozszalała się burza ha ha! W pokoju mam nadal 25 stopni... Ciekawe co będzie jak fala upałów przyjdzie... Anetach pytałaś o pieluchy? Tanio wychodzą te pampersy - chyba nawet taniej niż dady za sztukę - warto kupić. Koalala współczuję tego cewnika!!! Oby to nie było konieczne i żebyś spokojnie donosiła bobaska do terminu! Że też takie cholerstwo musiało Ci się przyplątać w ciąży! Trzymam kciuki kochana! Co do stetoskopu to ja zawsze słyszę tylko własne serce chyba... Nie umiem podsłuchać bobasa a to przecież 3 ciąża... nie ufam temu sprzętowi bo tylko można się bardziej zdenerwować. Mój robalek nadal kopie po bokach i w dół - rzadko dostanę kuksańca gdzieś wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No weszłam jeszcze na pocztę :) Śliczne brzucholki! I ciuszki super :) Ja jutro jadę po ciuszki do przyjaciółki i po kołyskę :) Już się nie mogę doczekać! Wreszcie zacznę to ogarniać ha ha! Dziś przyszła paka - pieluchy tetrowe, flanelowe, kolorowe, kosmetyki, podkłady, podpasiory, gaziki, płatki kosmetyczne, pielucho-ceratki, pielucho-majtki, itd - bardzo zadowolona jestem. Kupowałam tu: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4222926 Jedyne co mają kiepskiej jakości to te pieluszki tetrowe kolorowe - jak gaza - ale reszta bez zastrzeżeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przerazaja te zdjecia z ciuszkami :) hehe tyle tego wszystkiego macie ze o mamo.. ja z ciuszkami ciaglejestem w polu.. jak poznam plec to wtedy sie ruszy cos..(przynajmniej mam taka nadzieje) az normalnie nie moge zrozumiec ludzi ktorzy nie chca znac plci przed urodzeniem.. wiem ze zdarzaja sie takie osoby.. ale nie moge sobie tego wyobrazic..cala frajda w tym ze wiesz co kupowac i w ktora strone ruszyc ze wszystkim.. ja poki co mam zagadke i juz chodze nakrecona bo to juz ten tydzien a ja nadal nie wiem... a tak bardzo bym chciala w koncu.. ehh.. wstydliwe to moje malenstwo.. po mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co odczuwania ruchów, to ja czuję na dole i z prawej strony (najczęściej) a maleństwo ułożone jest główką na dół... KMM, niesamowite z tą płcią u Was :) Jeżeli chodzi o to co między nóżkami, to nasze Serduszko pokazuje za każdym razem, mamy całą kolekcję zdjęć jego "skarbów" :) W sumie wczoraj była 5 wizyta, kiedy znamy płeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, Czy dzisiaj któraś z Was mi odpowie na pytanie :) jaką pościel kupiłyście do łóżeczka, 135x100 czy 120x90? Pozdrawiam w pochmurny poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) Wczoraj wieczorem się załamałam wiadomą sytuacja, ale dziś od rana jak leżałam córcia dawała mi o sobie znać ;) moze nie tak jak wcześniej ale ją czułam w brzuchu dosć czesto w porównaniu do ostatnich dni. Odkąd zrobiło się cieplej latam jak głuioa po miescie, po domu, na działce, siądę czasem na 20 minut i znowu do roboty, więc moze po prostu ona bez przerwy śpi, a dopiero jak się kłade i jakiś czas poleże ona łaskawie zaczyna się ruszać :D Wczoraj po południu ją musiałam wręcz uprosić ale w końcu po półgodzinnych negocjacjach raczyła mnie leciutko kopnąć. Niedobre dziecko. Maite masz do mnie kawałek, ale wierz mi że chętnie skorzystałabym z darmowej podwózki i wsparcia, bo Daniel w pracy całymi dniami ;) Ale i tak chyba pójdę dziś na IP. Już nie tak spanikowana, jak gdybym miała pójść wczoraj. Dziś u mnie pada, zimno ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati zazdroszczę, u nas miesiąc temu lekarz po usg stwierdził że na 90 % dziewczynka, myslal;am że peknę z radości gdyż od grudnia byłam bezpodstawnie przekonana że będzie dziewczyna :) W tym miesiącu nie miałam usg a w maju myślę ze już na 100 & będzie wiadomo ;) Znaczy wiecie, ja to już jestem pewna, ale Daniel jeszcze ma nadzieję ze to jednak synek, chociaz zaczyna się godzic z córą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesla ja będę zamawiać 90 na 120cm ale nie mam żadnego doświadczenia w tym więc nie wiem czy to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) Tesla ja kupiłam pościel 90x120. Pierwsza córka też miała w tym rozmiarze. Wg mnie super pasuje do łóżeczka i powiem szczerze, ze to chyba ten najbardziej klasyczny rozmiar i nie pamiętam żebym u kogoś widziała inny raczej... Co do ruchów. Ala jest główką w dół. Jak siedzę to czuję takie ruchy łaskoczące bardziej bardzo niziutko (nawet jakby przy pachwinach, na szwie po cc). Czasem czuję tam delikatne rozpychanie- może barki? Główkę może wyciąga? Idąc dalej... Niuńka mi tam chyba jakieś szpagaty robi :D Bo nogi (na bank raczej nogi, bo są mocniejsze) czuję na żebrach ale także i z boku (z boku lubi wypychać a ja wciskam i tak się bawimy ;P). Natomiast najlepszy jest tyłeczek :D Nad pepkiem wystawia centralnie do bicia jak to się śmieję :D przez co zniekształca lekko brzuch ;) Albo jak się ciut przesunie to tak trochę obok taki trójkąt robi. Mój mąż zawsze myślał, ze to głowa i za każdym razem zacałowywał to miejsce mówiąc: no daj buzi tatusiowi :D Aż w końcu nie wytrzymałam i uświadomiłam go, ze tutaj to co najwyżej soczystego bąka mógłby się spodziewać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesla ja mam pościel 120x90. Ale zależy jakie masz łóżeczko:;) Ja ma 120x60 łóżeczko. Lou- mój M też się nie mógł pogodzić na początku bo bardzo chciał synka ale teraz tylko Igusia i Igusia;D Ale w sumie na jednym USG potwierdził to lekarz hmm ale by była draka jak by się okazało że mam chłopca:P Ale nie no widziałam że dziewucha;) Co do ruchów to mała bardzo aktywna i czuję ją wszędzie na dole na górze po bokach także fika nieźle. Ostatnio pies kopa zarwał;D Spojrzał się tylko na brzuch i się odsunął;) KMM w Twojej sytuacji też bym się wstrzymała do poznania płci;) Po co masz kupować wszystko neutralne jak można jeszcze chwilę poczekać;) A sprzeczka z M na temat oglądania samochodu zakończyła się aferą oczywiście bo jak ja mogę nie pomóc Ale powiedziałam że nawet mnie nie poprosiła więc nie widzę sensu;) A poza tym idę na ćwiczenia o 17,30 więc niech sobie robią co chcą:P U mnie słonko puki co ale ma padać ehhh no ale i tak troszkę słonka było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TESLA ja też kupiłam 120*90 i też takie wypełnienie dostałam. Większego chyba nie ma co kupować . To znaczy że mój synek dalej jest główką w dół (na ostatniej wizycie już tak był 2 tyg temu) i dlatego tak czuje jego ruchy ;-) to w takim razie raczkami mnie jak bombarduje ;-) hihi parę w rączkach to on ma ;-) a w lewy bok mnie nie kopie tylko wpycha nogę pod żebro - malina - ale mało przyjemne ;-) KKM dziękuje ;-) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) No pogoda dzisiaj zdecydowanie gorsza niż wczoraj, no ale przynamniej w miarę cieplo jest:-) KMM trzymam kciuki, żeby maleństwo się pokazało!!!!! Dzisiaj masz wizytę? Kurde moje też takie wstydliwe:-) Ja ruchy czuję głównie z prawej strony albo z lewej. Jak lekarz robił usg to zeby zaglądnąć na płeć to jeździł w okolicy pępka i tutaj ma właśnie pupcię wypiętą na swiat:-) A ja jestem du..., bo nie zapytałam czy już się ułożyło główką w dół. Ale z tego co opisujecie to chyba tak... Lou cieszę się,że już córcia się rozbrykała i się uspokoiłaś. Tak myślę,że skoro miałaś tyle spraw do złatwienia i cały czas byłaś w ruchu to ona dlatego była taka spokojna, kołysałaś ją:-) Lou, która to książka nad któą wszyscy płakali????? Śliczne macie ciuszki i brzuszki!!!!!! Mój brzuchol też muszę wreszcie wysłać. Dizisja już 107cm w obwodzie:-) Mamo gdzie Ty niby jesteś gruba i pulpecik??????? Chyab sobie żartujesz:-) Co do pościeli ja też przy synku i teraz mam 90/120. Jest to rozmiar uniwersalny i myślę,ze przy łółeczku 90/120 nie pasuje większa:-) A tak z innej beczki. Kupujecie mleko modyfikowane tak na wszelki wypadek? Ja przy synku nie miałam od razu nawału pokarmu więc pamiętam,że z początku mi się przydało. Chociaż i tak nie długo karmiłam piersią. Dawałm mu BEBILON ale on teraz jest strasznie drogi. Pytałam znajomych i właściwie między BEBILONEM a BEBIKIEM nie ma różnicy poza probiotykami????? Kupiłam teraz w każdym razie BEBIKO i tak się zastanwiam co Wy wybierzecie???? Kurde jak wczoraj był taki upał to też miałam problem z ubraniem. Chyba trzeba się rozejrzeć za jakąś sukienką albo tuniką? Brzuchatki miały kiedyś fajne, musze poszperać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi może tak nie widać na tym zdjęciu, bo nie ma całej sylwetki, ale jak mi mąż porobi jakieś zdjątka z brzuszkiem + cała sylwetka to zobaczysz, ze ja taka solidna babka jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredzia: ja mam wizytę dopiero 7.5. i to bez USG., USG dopiero 14.5, więc teoretycznie się dowiem po majówce, a w praktyce dopiero na USG. Ale z tego co dziewczyny piszą wynika, że ruchy na dole mogą oznaczać główkę. Moje dziecko jeszcze tak śmiesznie się niekiedy układa po jednej stronie brzucha, że np. z lewej strony mam takie twarde wybrzuszenie, a z prawej wklęsłość ;) W ogóle ostatnio sobie myślałam, że te ruchy dziecka, i to macierzyństwo jest takie cudowne i wyjątkowe, i jak chodzę z tym brzuchem to czuję się taka szczęśliwa, a później sobie pomyślałam, że w sumie takie uczucia to i moja mama miała i nawet pewnie teściowa, a mi to się niekiedy wydaje, że ta moja łaska macierzyństwa to jest taka jedyna i wyjątkowa na świecie...:) A miliony kobiet na świecie już przez to przechodziły..dziwnie mi tak o tym myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
virada chyba każdy tak myśli :D Ciąża naszych mam np czy teściowych taka normalna się wydaje :D A nasza własna taaaaaaaka wyjątkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:-) Ale jestem obolala.. Wczoraj troche porobilam w ogrodku tzn pograbilam i przygotowalam miejsce na kwiatki i kregoslup mi wysiada.. Na dodatek maluch cala noc i teraz caly czas daje do wiwatu.. Tak sie rozpycha ze sie az budzilam bo normalnie momentami az bolalo.. Od wczorajszego wieczora chyba jeszcze nie poszlo spac na moment.. Zazdroszcze wam ze tak szybko dzieci sie pokazaly.. U mnie byly 4 proby i na zadnej nic konmretnego nie bylo widac.. Ale na 2d raczej ciezko dojrzec tym bardziej ze sie wierci zawsze. Tak dzisiaj ide na 3d i pokladam ogromne nadzieje w tym lekarzu:-) trzymajcie kciuki:-) Co do poscieli to kupilam tez 120x90. I i tak wydaje mi sie duza do lozeczka.. Wiec ta wieksza wogole by byla przesada.. Nic by nie bylo innego w tym lozeczku tylko posciel:-) hehe.. Haha moja niunia tez raz psa kopnela:-) pies jaki byl zdziwiony. Poniosl sie i obwachiwal brzuch co to go tak zaczepilo:-) smieszne sa zwierzaki:-) Apropo kopniakow.. Mam nadzieje ze sie troche uspokoi i znowu doktor nic nie zobaczy.. Bo jak narazie to ma jakas imprezke chyba w tym brzuchu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............wiek .... ciąża ....województwo ...data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Margrit ..........28.........1........pomorskie ....01.07...Julian Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...Alicj a metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... chłopiec optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Agnik83..........29..........2.....warm-maz.......05.07.. ..chłopiec?? irysek22.........31..........2.......Irlandia.........06. 07. .. LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Ciezaraowka31 31..........2........UK..............06.07....dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ...Mieszko Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... Lenka K_M_M..........23..........1..........pomorskie...07.07.. . Maite............26..........2.........dolnośląskie.... 07.07...dziewczynka MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07...Kal inka Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. chłopiec cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. ..chłopiec Katarzynka_26...26........1.....warm.-mazur. ...11.07...dziewczynka Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07...dziewczynka drugieszczęście...25......2........mazowieckie....12.07 ... chłopiec viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... Antoś niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07... Alan _tesla_..........30.........1........dolnośląskie.....1 5.07.....chłopiec gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ...chłopiec .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 18.07...Melania elliska.........27.........1.........kuj-pom...........19 .07...dziewczynka Lou__..........21..........1......mazowieckie.......19.07 ... Laura TOPKA......27......3 (2 stracone)....śląskie....21.07......dziewczynka Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 .07...chłopiec Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07...chłopak Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07...dziewczynka Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07...dziewczynka fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka IGA Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka ALIME ..........25........2......kuj-pom.........29.07.. ... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj rozmawialam z mama i siostra cos odnosnie ubranek i co na wtjscie ze szpitala. Aaa bo siostrze mowilam zeby mi z warszawy z hurtowni poprzywozila skarpetki i rajstopki ale rajstop mniej bo to lato w koncu.. To sie usmialam.. Moja siosstra stwierdzila ze w lecie dziecko powinno byc conajmniej ubrane w rajstopy i na to skarpety.. A moja mama ktora niby doswiadczona bo miala nas dwie na wiadomosc o tym ze na wyjscie ze szpitala jak bedzie cieplo mam zamiar ubrac niunie tylko w body na krotki rekaw skarpetki czapeczke baelniana i ewentualnie nakreyc kocykiem albo flanelowa pielucha to powiedziala ze chyba oglupialam i nienormalna jestem ze to za zimno dziecku bedzie.. Mowie do niej ze lepiej jak jest odrobinke chlodniej niz za goraco. Bo z chlodem dziecko sobie radzi a z cieplem juz niebardzo. Powiedziala ze nienormalna jestem i mnie nie wypuszcza ze szpitala jak tak dziecko wystroje.. Hehehe no myslalam ze nie wytrzymam... Przeciez w welury nie poubieram dziecka albo w dlugie rekawy jak bedzie 30' na plusie.. Bez przesady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny jak mnie już dawno tutaj nie było :P Ale po prostu nie mam za bardzo czasu tu wchodzić - dopisałam do tabelki dziewczynkę :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście,że na stronie www.sklep.brzuchatki.pl obowiązuje rabat 10%:-) Kupiłam sukienkę i tunikę i mam nadzieję, że na wyjścia mi to wystarczy ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesla ja też jestem zdania, że do klasycznego łóżeczka 120/60 lub 120/70 najlepsza kołderka będzie 120/90. Warto kupić w komplecie z cienką poduszeczką 40/60. W tych rozmiarach później dostaniesz komplety poszewek. Ja miałam mniejszą kołderkę i byłam niezadowolona - mały mi się odkopywał i poszewki były za luźne. Teraz dokupię większą. Ja mam wizytę w przyszły piątek - ciekawe, czy zrobi mi usg... Sama jestem ciekawa jak leżu ten mój łobuz bo mi się wydaje, że nadal poprzecznie ale pewności nie mam. Mleko modyfikowane kupię awaryjnie - jakieś małe opakowanie - pewnie bebiko. Nawet jak się planuje karmić piersią to lepiej mieć coś w zapasie. Ja zamówiłam sobie przedwczoraj sukienkę bo z tunik nic ciekawego nie znalazłam a jedną aukcję przegapiłam... Zamówiłam tu: http://allegro.pl/piekna-mama-ciazowa-sukienka-koperta-10-kol-s-m-i3178413432.html Tuniczki mam z krótkim rękawkiem ale nie mam nic z długim. Pokahontas gratuluję córuni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi wklej linka do tuniki - może ja się w końcu na coś zdecyduję... bo normalnie nie mam w czym chodzić - ze swetrów na krótki rękaw od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×