Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Mi chodzi zarówno o względy finansowe jaki i o dobro maluszka :). Kupię na start jedną niedużą paczkę Dady, jedną małą Pampersa i zobaczymy, co sie lepiej sprawdzi i już :). Bratowa mojego męża kupuje swoim maluszkom Dady i sobie chwali, więc chyba nie są jakieś złe. Dziękuję za odpowiedzi:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nabralyscie w ciazy wstretu do jakiegos jedzenia? w sensie ze zawsze jadlyscie a teraz no nie smakuje na potege...? ja nigdy nie mialam problemow z jedzeniem chleba a teraz no po prostu tak mi nie smakuje ze no nie tkne.. juz sie przerzucalam na razowy.. chwile bylo dobrze ale tez juz nie smakuje i teraz stanelo na pieczywie chrupkim.. i jak narazie odpukac jest ok.. jak tak dalej pojdzie to wybor sie skonczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maite chodzi Ci o Pampers Premium Care? One są w białych opakowaniach. Dietowo zazdroszczę cierpliwości. Jak lepiłam pierogi na Wigilię to myślałam, że mnie coś zaraz trafi:). A co do chusteczek to postawię na HIPP Babysanft. Sama ich zawsze w "te dni" i nie tylko używałam, są tak delikatne, że dla noworodka będą moim zdaniem OK. A propo tego plebiscytu w tej gazetce tam najlepsze chusteczki to Nivea Baby Soft&Cream. Najlepsza butelka to Avent Natural, najlepszy kosmetyk to Emolium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMM- ja nie jem ostrych potraw, ale to ze względy na zgagę. Odrzuca mnie od ogórków kiszonych, w occie (zawsze b. lubiłam) od zup, kiełbasy, wędlin, wmuszam w siebie. Ale mięsko takie ugotowane już chętnie zjem. Współczuję Ci, bo chleb to taka "podstawa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak te pampers premium care :) czasami mozna combosy w dobrej cenie wynalezc, wiec bede polowac :) z dada tez sprobuje, moze nawet wczesniej niz z malym.. zobaczymy jak to bedzie po porodzie, jaka bedzie miala skore, tendencje itp... mnie od miesa odrzucilo.. tzn pojawilo sie wiecej jakis dziwnych zachcianek np na okraglo bym mogla jesc salatke grecka :/ no i te przeklete slodycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie chleb jest dosyc ciezko zastapic czyms.. nawet bulki mi nie podchodza.. nie wiem co sie dzieje.. wogole sie robie anty do jedzenia..:/ o matko.. szykuje sie do wyjscia i wygladam okropnie.,. nalozylam troche podkladu ale nie za duzo bo przez te oczy to nie bardzo chce kolo nich cos kombinowac.. i wygladam jak trzy cwierci od smierci.. no naprawde przestrasza sie mnie... poki co uciekam :) odezwe sie jak wroce.. ijak dostane jakies ladne fotki to tez powrzucam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie każde dziecko inne. Ja przy moim synku w ogóle nie byłam zadowolona z tych pampersów w białym opakowaniu, jakby były mniej chłonne, pupa ciągle wilgotna i w końcu wysypka:-( Najlepiej się sprawdziły pampersy te zwykłe, zielone i dada:-) Dada cenowo wychodzą taniej od pampersów chyba gdzieś od rozmiaru 3 dopiero. Co do proszków to jednak będę prała maluszkowi w jednym, w zależności jaki będę miała, do koloru albo do białego. Przecież nie sposób uzbierać tych ciuchów do jednego prania, zwłaszcza białych myślę:-) No i kupię płyn też do prania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patussa18 ja też tak myślałam że kupię na początek jedne dada i jedne pampersa. Tak żeby mieć chyba porównanie;) Ale też mam cichą nadzieję że będę używała dady bo w sumie kasa mniejsza a dziewczyny polecają i jak widać i magazynach testy też wychodzą ok. Co do chusteczek jeszcze się nie zdecydowałam może dada ale te bambino mnie ciekawią. Bo boje się tych pampersa. Jakoś nie koniecznie dobre opinie były u mnie w gronie znajomych. Kurde ja ma jeszcze jeden problem od wczoraj bo kurde sąsiad obłożył sobie balkon płytkami też od zewnątrz i wczoraj odpadły prosto w naszą antenę. I ją połamało doszczętnie;/ Niby sąsiad się poczuł do winy kasę oddał ale teraz od nowa trzeba zamawiać i montować;/ Rewela normalnie. KMM - wieczorem zajrzę jak mi się uda na forum i czekam na pozytywne wieści;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_M_M_ mam nadzieję,że maleństwo mamusi posłucha:-) Co do smaków to mnie odrzuciło od mięsa, wędlin.... Jedynie bardzo chudziutką szynkę od czasu do czasu dziubnę, parówkę. Jak muszę zrobić mięso na obiad to jestem cała chora:-( Wchodzi mi jedynie trochę ryba i drób. Dziwię się, bo w pierwszej ciąży to właściwie mięsożerna byłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) 2 dni mnie nie było i tyyyyyle nadrabiania :D Musiałam trochę książek nadrobić ;) dlatego taka cisza z mojej strony :) Arba79 - czysto teoretycznie żaden lekarz nie ma prawa podważyć skierowania na cc od psychiatry. W innych przypadkach mają prawo wziąć innych specjalistów żeby zbadali po swojemu, ale nie w przypadku jeśli chodzi o psychiatrę. Jednak znając chamstwo w polskich szpitalach to ja bym poszła do ordynatora i się umówiła konkretnie, bo wiadomo jak jest... jednak jeśli ktoś Ci w szpitalu wyskoczy z tekstem, ze i tak masz rodzić sn to z miejsca rób afere i walcz o swoje, bo przy tokofobii NIKT NIE MA PRAWA ZMUSIĆ CIĘ DO PORODU SN!!! Co do fotelika- ja też się zdecydowałam jednak na fotelik z atestami. Kupujemy maxicosi city. Brzuszki amcie śliczne dziewczyny :) Niedługo i ja jakieś foty pstryknę, bo chyba miesiąc temu wysyłałam tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jak Messi29 powiedziała o tej wędlinie to faktycznie mnie odrzuciło od wędlin drobiowych. Jak patrzę na nie to mnie mdli. I we wczesnym etapie ciąży jadłam te droższe wędliny bo mi się takie tylko widziały. Teraz już praktycznie każdą zjem ale drobiu nie tknę. Znaczy wędlin. Kurczaka takiego pieczonego czy gotowanego jem. Ale ziemniaków już nie koniecznie. Ale mój M posłuchał na Szkole że jak mam czegoś unika to potem i dziecko niechętnie będzie jadło i mi wmawia że muszę blech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) KMM powodzenia u lekarza! W razie czego jak będzie się zasłaniał to weź ze sobą coś słodkiego, może się jakoś inaczej obróci...trzymam kciuki! Atamta czekam na Twój filmik :) Messi ja kupię jeden proszek/płyn do kolorów, białym ciuszkom to nie zaszkodzi, a proszek do białego kolorowym to nie wiadomo... Maite też kupiłam tą kosmetyczkę ;) myślę, że będzie bardzo praktyczna do szpitala i nie tylko, do tego kupiłam w końcu 3 koszule i szlafrok i 200 zł pękło... Odnośnie pieluszek Dada to też słyszałam same dobre opinie i zamierzam ich używać. Mnie w ciąży odrzuca od smażonego mięsa, wszelkie kotlety schabowe, mielone itp nie wchodzą w grę, źle się po nich czuję i w związku z tym nawet nie mam na nie ochoty. Za nad wyraz uwielbiam chleb z miodem gryczanym... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetach bardzo ładny brzuszek :) a nie powinien być w folderze 25tc skoro to 24t5d (czyli leci 25tc)? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. W sunie zawsze liczę skończone tygodnie i tak wkładam do folderów ale jak chcecie inaczej to przerzućcie;) Kurde właśnie się dowiedziałam że mamy jechać do teściów na wieś i tak sobie pomyślałam. Tam mamy mieć łóżeczko na w razie czego jak przyjedziemy dla małej ale teraz czy będzie tak że w sumie podwójną wyprawkę będę robić? Juz pomyślałam że pewnie kupię d materacyki taki zwykły tam do nich i jakąś pościel tym razem z baldachimem bo tam komary itd ale uzywkę i nowy wkład. Musze z nimi pogadać. Bo nie bardzo mi się to uśmiecha no ale jak mus to mus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetach to pogadaj z nimi koniecznie, bo może oni by się zdeklarowali na kupienie"wyprawki" do ich domu? W końcu powinni pomyśleć o tym, że jak macie ich odwiedzać to muszą zapewnić warunki Wam wszystkim hihihi Myśmy u teściów mieli takie stare łóżeczko (chyba jeszcze po moim mężu) i materac, który też był wiekowy ale na ten czas kiedy mały był u nich w zupełności wystarczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetach18 - Messi ma rację, może teściowie się do tej wyprawki do ich domu dołożą, ja swoją mamę zamierzam naciągnąć na łóżeczko turystyczne żeby było jakbyśmy się właśnie do rodziców wybrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetach popieram dziewczyny - moi rodzice sami kupią łóżeczko turystyczne itp do ich domu, żeby było co trzeba jak przyjedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziś pada już od nocy :( Teraz wreszcie trochę przestało. Robię wiosenne porządki dzieciom w szafach, już nie mam siły... Nie mogę wysłać filmiku - ładuje się godzinami i w końcu przestaje :/ Ma 82,9 MB i 1min1s i nie chce się załadować :( Ech w ogóle to nie mam coś humoru, ryczeć mi się ciągle chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atamta taki duży filmik się nie załaduje, musisz jakoś skompresować, ja używam darmowego programu Any Video Converter - konwertuje wszystko do wszystkiego :) I ogólnie uszy do góry! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też tak myślę. To łóżeczko wiem że maja miec od kogoś chyba sąsiada i ok mi to nie przeszkadza. Jak będzie materac to też nie będę nic negować bo w sumie będziemy tam zapewne na noc lub dwie więc bez różnicy. Podpytam jak się na to zapatrują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetach jeśli mają łóżeczko od kogoś to super, nie trzeba zakupywać :) Ja właśnie zmierzyłam brzuszek. 97cm . Atamta może skonwertuj ten filmik do formatu rmvb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie po wizycie u doktorka, wyniki mam bardzo dobre wszystkie krew, mocz i glukoza, dzidziol też ok, serduszko 146 na minutę bije, nie wiem ile waży bo doktorek sprawdza tylko czy szyjka się nie skraca i uderzenia serca dzidziolka i to tyle. Lekarz z niego jest na prawdę fajny ale ma jakiś swój świat, nie może się ogarnąć, jakbym go poprosiła o zważenie małego to zaraz by się wybił z rytmu i zaczął motać, ogólnie to jest bardzo sympatyczny, delikatny, ma podejście. Jak czytałam wczoraj o tym, że lody jecie masowo:) to będąc na spacerze zafundowaliśmy sobie z mężem po jednym czekoladowym na patyku, z Lidla i było cudownie:), tylko z wagą gorzej bo już ważę prawie 65 kg, czyli 9 kg na plusie...uuuu:) jakiś czas temu zauważyłam, że mam cellulit na wysokości żeber na bokach!!, oprócz tego, że ujawnił się mój cellulit na pośladkach i udach, który nie był tak widoczny przed ciążą.:( Jeśli chodzi o wyjazdy do rodziny to ja od razu zaopatrzyłam się w kojec, żeby maluch wygodnie spał u dziadków jak pojedziemy w odwiedziny, wrzucę tam materac z łóżeczka i będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusio ekstra:) co do cellulitu to tez mnie to przeraża... normalnie koszmarny mi wylazł... ale się nachetałam:) jeszcze z kapusta i grzybami ale to na popołudnie:) czas troszkę odpocząć a co do jedzenia to ogólnie teraz nie mam obrzydzenia do niczego na początku miałam do wszystkiego mięsnego ale mi przeszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_M_M trzymam kciuki aby bobas sie ujawnił :) Mnie odrzuciło od miesa juz miesiac temu zwłaszcza jak sama robie to potem nie moge jesc... w świeta tesciowa robiła to troche zjadłam... Natomiast codziennie zajadam sie chlebem z masłem i miodem mniammm i do tego kakao... :) Ja kupiłam juz jedna paczke pieludzek Dada ale kupie tez Pampers i zobacze potem czego bede uzywac co dzidzi bedzie bardziej odpowiadac. Brzuszki super! rosna i widac ze ciążowe lubie kobiety w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie mama 6 latki??
co z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×