Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kimm

Zakochałam się w przyjaciółce

Polecane posty

Gość kimm

Zakochłam się w przyjaciółce. Jesteśmy bardzo ze sobą blisko ostatnio powiedzialam jej o tym. Ona piwiedziala ze jest hetro i ze kobiety jej nie krecą. Jak myslicie moge coś zrobić źeby się mną zainteresowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudna sprawa, dała konkretną odpowiedz...spróbuj zadziałać na jej wyobraźnię ( seksownie się ubieraj, delikatnie prowokuj...) każdy ma swoje fantazje...kto wie, może i jej się udzielą...nic na siłę bo się zniechęci do Ciebie...powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozśmieszaj bladym świtem, Kobiety nie są aż tak proste i ograniczone w przeciwieństwie do niektórych mężczyzn, żeby kusa spódniczka rozwiązała sprawę i stałby się cud i nagle z kobiety heteroseksualnej zmieniłaby się w bi lub homoseksualistkę. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lewi. Podobno wszyscy ludzie są bi, tylko różne jest tego natężenie w każdym z nas. Mężczyźni mają problem z przyznaniem się do tego, że chcą obsmyczać inne pęta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ YXXXY ­ Sugerujesz, że facet poleci na chłopa odzianego w mini? :D ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozśmieszaj bladym świtem, Kobiety nie są aż tak proste i ograniczone w przeciwieństwie do niektórych mężczyzn, żeby kusa spódniczka rozwiązała sprawę i stałby się cud i nagle z kobiety heteroseksualnej zmieniłaby się w bi lub homoseksualistkę." i to jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimm
Dodam, że mam 24 cm w zwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimm niestety, ale nie jest to takie latwe. Jako 17-latka poczulam pociag do mojej przyjaciolki. Poczatkowo byla to tylko ciekawosc, pozniej z mojej strony przerodzilo sie w cos wiecej ;) Stuknelysmy sie kilkanascie razy :) Dla niej byla to jedynie ucieczka od faceta, z ktorym wiecznie miala problemy oraz dobra zabawa, dla mnie znaczylo duzo wiecej. Niestety ktoregos dnia sie skonczylo...dzis sie z tego smiejemy ;) Ona twierdzi, ze nie zrobilaby tego ponownie, ja odwrotnie :) Nie da sie nikogo zmusic do uczuc, mozna sprobowac tak jak my z ciekawosci, ale jesli ona nie gustuje w kobietach to poprostu w nich nie gustuje i nic nie jestes w stanie zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielono Niebieska, im częściej czytam twoje posty, tym bardziej staję się lesbijką. I nic w tym dziwnego, bo zawsze pociągały mnie kobiety, haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×