Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ceglata

DZIEWICA W UKŁADZIE FF

Polecane posty

Gość Hanson55
kij_w_wiśle Sam/a widzisz. Nie ma reguły. Wiele razy jest tak, że od seksu się zaczyna a potem może być coś trwalszego. A związki tzn. schematowe (polegające na rzekomej miłości) mogą szybciej się rozpaść niż te które związkami miały w ogóle nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zyciu trzeba próbowac wszytskiego, ale zaczynajmy od tych lepszych rzeczy. Nick na H jest kobieta czy mężczyzna? Bo domniemam ze mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie zaczna sie od seksu, szczegolnie jak facet mowi ja Cie bede ruchac ale nie chce z Tobą byc:) Raczej jak to łózko staje sie przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kij_w_wiśle
Problem tutaj może być tylko taki, że biorąc pod uwagę uwarunkowania biologiczne, kobieta ma większe tendencje do tego, by poprzez sex zakochać się. I tutaj jest ten haczyk. Bo mężczyźni w sposób bardziej naturalny oddzielają sex od miłości aniżeli kobiety. To po prostu kwestia biologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plus do tego jeszcze dziewica, która nigdy sie nie zaangażowała raczej emocjonalnie, której nikt nie okazał jeszcze zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to wszytsko powinno iśc sobie swoim odpowiednim toreb, pamietajmy ze wiele rzeczy w zyciu nas wypacza. Sama nie straciłam dziewictwa z wielkiej miłosci i nie znam raczej takich osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanson55
Jestem facetem i co to ma do rzeczy ? :) Takie zdanie jak ja może mieć jeszcze połowa kobiet na tym świecie. Jeśli ma żałować, że tego nie zrobiła to nie będę jej od tej myśli odciągał ? Jeśli kobieta otwarcie mówi, że chce jej się seksu i nie kryje swoich potrzeb to z góry do dołu jest linczowana. Taki oto ciemnogród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oblizywac sie!
Nie idz na ten układ, zapewne się zakochasz i zrobisz mu piekło z zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t435y6
marika, Ty sie o mja osobe nie martw i o to ilu mialam adoratoow, bo Cie glowna rozboli. a co w tym zlego ze autorka chce sie grzmocic?:D jesli ma na to ochote, a na milosc trafic ne moze, to cos strasznego?gdyby chodzilo tu o 1 lepszego faceta, to rozumiem, ale zna go, lubia sie, cos tam miezy nimi iskrzy, hce sprobowac, no to co? nie powiedzialabym o niej, ze jest latwa.A a gdyby sie zbyknela z facetem na 3 rabdce i wam to opisywala, to byscie ja tu pozarly zywcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jesli jestes facetem to masz zerowe pojęcie o zasadach działania kobiety, jej hormonów, mózgu:) Oczywiscie chce jej sie czytsego seksu skoro nie ma o tym zielonego pojecia! Troche inaczej działamy prosze Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kij_w_wiśle
Ja myślę, że chce się jej tego, co kojarzy jej się z sexem, co uważa dotąd za sex. Bo czym sex jest, tego jeszcze nie wie będąc dziewicą. Jeśli nie jestes zbyt wrażliwa, ani emocjonalna to może nie wyjdziesz z tej znajomości (jeśli nie przerodzi się w związek) jakoś pogruchotana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czystego typowego grzmocenia to moze chciec ktoś kto ma o tym jakies pojęcie! Kto tego próbował! Ja osobiście daje sobie rece i nogi odrąbac ze bedzie miała z tego problemy i to bardzo szybko. W dużej mierze tez ze miedzy nimi iskrzy i sie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kij_w_wiśle
Pierwszy raz bywa czasem specyficzny, więc dobrze, żebyś miała pewność, że Twój kolega naprawdę jest kims sensownym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! A jej to się raczej pewnie chce tej bliskosci która jej sie z seksem kojarzy. A juz samo w sobie to by było złe. Gdzie jest autorka moze autorka nam sie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakby prawiczek powiedział ze chce mu sie seksu a do tej pory tylko konia walił, to chce mu sie spuścił a nie seksu. To jak dziewicy sie chce to ma ochote na orgazm na to co poznała podczas masturbacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakby prawiczek powiedział ze chce mu sie seksu a do tej pory tylko konia walił, to chce mu sie spuścił a nie seksu. To jak dziewicy sie chce to ma ochote na orgazm na to co poznała podczas masturbacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakby prawiczek powiedział ze chce mu sie seksu a do tej pory tylko konia walił, to chce mu sie spuścił a nie seksu. To jak dziewicy sie chce to ma ochote na orgazm na to co poznała podczas masturbacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oblizywac sie!
,,Czystego typowego grzmocenia to moze chciec ktoś kto ma o tym jakies pojęcie! Kto tego próbował! Ja osobiście daje sobie rece i nogi odrąbac ze bedzie miała z tego problemy i to bardzo szybko.'' Podpisuję się pod tym. Takie układy wychodzą na dobre chyba tylko ludziom, którzy w pewnym momencie swojego życia mają dość związków a chcą się bawić. Dziewicy/prawiczkowi ani żadnej innej osobie szukającej bliskości niestety nie uda się taki układ polegający na czystym seksie. Poza tym warto by kobieta miała pierwszy raz z kims, kogo będzie potem miło wspominać. Zastanow się nad tym. Ewentualnie sprzedaj swa cnotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakby prawiczek powiedział ze chce mu sie seksu a do tej pory tylko konia walił, to chce mu sie spuścił a nie seksu. To jak dziewicy sie chce to ma ochote na orgazm na to co poznała podczas masturbacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oblizywac sie!
,,Czystego typowego grzmocenia to moze chciec ktoś kto ma o tym jakies pojęcie! Kto tego próbował! Ja osobiście daje sobie rece i nogi odrąbac ze bedzie miała z tego problemy i to bardzo szybko.'' Podpisuję się pod tym. Takie układy wychodzą na dobre chyba tylko ludziom, którzy w pewnym momencie swojego życia mają dość związków a chcą się bawić. Dziewicy/prawiczkowi ani żadnej innej osobie szukającej bliskości niestety nie uda się taki układ polegający na czystym seksie. Poza tym warto by kobieta miała pierwszy raz z kims, kogo będzie potem miło wspominać. Zastanow się nad tym. Ewentualnie sprzedaj swa cnotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
Po co mam sie wypowiadac skoro Wy juz dawno za mnie wszystko powiedzieliscie ? Wiecie duzo lepiej ode mnie czego tak naprawde chce niz ja sama. Nawet mnie nie znajac :) Cokolwiek napisze i tak wiecie lepiej ode mnie czego chce. :P Rozmowa jak grochem o sciane :P Marika to co lepiej by bylo jakbym go nie lubiła, jego obecnosc dzialala by mi na nerwy a wyglad totalnie odpychal ? wtedy by bylo dobrze. Chyba logiczne ze wolimy przebywac z osobami ktore lubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos kto juz dojrzał emocjonalnie może sobie na układ ff pozwalac do woli! haha tez pomyslalam o sprzedazy dziewictwa jak juz takie podejscie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze nie autorko, ale ja to juz Ci bardziej polecam isc na impreze poznac ladnego pana i z nim to dziewictwo utracic, mniej sie to na Tobie odbije. Każda zna siebie doskonale, a potem tematy zakochałam sie w ff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba byc na takim etapie zycia zeby umiec oddzielic ten seks od miłosci, a to trzeba cos wiedziec juz i o tym i o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglata
Nie chce i nie mam zamiaru stracic na jakiejs imprezie z facetem ktorego znam max pol wieczoru. ;) wiec raczej z tego nie skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat schodzi na psy, razem z nim i Ty. Była by to lepsza opcja a nie różniąca sie od Twoje. A czego Ty oczekujesz od takiego układu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolololo45
I tak zrobisz jak uwazasz, ale musze przyznac ze zgadzam sie na 100% z Mariiika :) Chodzi o to, ze moze bardziej potrzebujesz milosci niz seksu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanson55
ceglata Rozmowa z nimi nie ma sensu. Ktoś kto próbuje Ci narzucać swoje racje i zakrzyczeć Cię że tak masz postapić bo oni więcej wiedzą mając gdzieś to że jesteś wolnym czlowiekiem nie jest wart uwagi :) Tutaj znajdzie się każdy mądrzejszy od Ciebie i taki który będzie potrafił tylko krytykować a sam sobie się nie przyjrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×