Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

Zalozylam nowy temat, bo zaczynam odchudzanie a na innych forach jest juz balagan. Moze ktos sie do mnie dolaczy. Ja mam juz dosc tego ze nawet na plaze nie mozna wyjsc przez ten tlusty brzuch. Chce sie go pozbyc i pozbede!! Jak ktos chce sie dolaczyc to zapraszam. W KUPIE SILA ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko ze postanowilam sie odchudzac za pomoca dietetyka ktory ulozyl mi diete pode mnie. wiec w moim przypadku jest to zdrowe odchudzanie. Wczesniej odchudzalam sie sama i padlam w powazna anemie. tym razem wolalam nie ryzykowac i poszlam z problemem do kogos kto sie na tym zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez reszta jest okey szczupła, a brzuch nie jest płaski tylko jest tzw oponka , moze nie wielka ale jest boje sie tylko ze to moje mz moze okazac sie wż ze zaczne jesc produkty i po nich brzuch mi nie spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tej diecie ograniczasz lub eliminujesz niektóre produkty? ta dieta jest ułozona na brzuch? pytam bo nie wiem co najlepiej jesc a co odrzucic całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna8905 ja tez mam do zrzucenia 5 kg wiec jak bedziemy sie wspaierac to damy rade :) A co do mojej diety to mam tam zapisane praktycznie wszystko oczywiscie oprocz slodyczy i smazonych potraw. z regoly sa gotowane na parze. do tego warzywa. jest tez chleb pelnoziarnisty, ogolnie duzo chleba. dzem a nawet soki. tylko ze ja nie bede podawac konkretnie co ktorego dnia jem poniewaz jest to dieta zdrobiona pode mnie zebym nie miala znowu anemii przez co jest tam duzo produktow z zelazem a mysle ze nie kazdemu potrzebne sa buraki z brokulami praktycznie co trzy dni. chcialam diete na brzuch a czy konkretnie mi dala posilki zeby sie jego pozbyc to juz nie wiem. wiem tylko ze nie chodze glodna a czasem wrecz obzarta i boje sie ze na tej diecie tylko przytyje a nie schudne. no ale zobaczymy do pierwszego wazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grupa swinka wskakuj do nas bo te wczesniejsze forum juz chyba nie ma sensu dalej ciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej diecie można wszystko znaleźć na necie. 1 śniadanie ma mieć 250kcal 2 śniadanie 100kcal obiad 350kcal podwieczorek 150kcal kolacja 200kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 razy dziennie co trzy godziny. ty ustal godziny pod siebie o ktorej wstajesz. ja mam tak 8 11 14 17 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze mozna dlatego wy tam sobie poszperajcie i trzymajcie sie po prostu tych zasad. ja niestety nie moge ze wzgledu na te glupie zelazo, przez co musze bulic kase dietetykowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beacia ty wysoka jestes, wiec u ciebie pewnie nie widac az tak tego sadelka. jak wstajesz o 5 to musisz cos zjesc w przeciagu 0,5 h to jest podobno najwazniejsze w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka my ogólnie podobne jesteśmy:) ja mam 23 lata,163 wzrostu i teraz 54,4kg-rano tak waga pokazywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poki co brzuszkow nie robie bo nie ma sensu. brzuszki poninno sie robic jak juz tluszczyku jest bardzo malo na brzuchu. ja mam nijaki typ figury bo rece mam chude, nogi tez tylko ten brzuch i opona wokol pasa jest straszna. te nadprogramowe kg wlasnie tam sie ukladaja i najciezej jest mi to zrzucic mam 24 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna to zmien stopke jak juz masz 54 kg zazdroszcze. pamietam jeszcze czasy jak dwa lata temu wazylam 49 kg. czylam sie rewelacyjnie a teraz :( po prostu wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam problem z pupą,udami i boczkami-ogólne jestem szczupła na górze,aż widać kości ale ta góra.....jakby przyszło mi głodować-jakaś wojna itp to by mi miało z czego ubywać przez dłuuuuuuuugi czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ważyłam 49-ale jak miałam 19lat:) po ciąży mam rozstępy na brzuchu,ale tego się nie pozbędę już i tłuszcz na boczkach-tak dziwnie mi poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×