Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

Juz po obiadku i lezeee. Mala spi, wiec czas na odpoczynek. Dzis zrobilam killera i znowu wszystko mnie boli Dziewczyny a wy kiedy macie kolejne wazenie?? Czy wazycie sie codziennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi dzień już prawie za mną, jestem z siebie dumna :) Nie wiem, czy Wy też tak macie lub miałyście na początku, bo ja cały czas myślę o jedzeniu :/ Ja się nie ważę codziennie, dopiero w sobotę się z ważę po tygodniu dietki. Moje menu: Śniadanie: Jogurt + otręby + 2 wafle ryżowe = 230 kcal Obiad: Sałatka brokułowa + 2 ziemniaki = 245 kcal Podwieczorek: Kanapeczka z szynką, pomidorkiem i ogórkiem = 85 kcal Kolacja: Serek wiejski + kromka = 192 kcal Razem = 752 Za mną również godzinka na orbitreku, ale przede mną jeszcze skalpel, więc zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czasem tak mam ze mimo tego ze jestem najedzona to juz patrze za ile bede mogla znowu cos zjesc :) Podobno najlepiej sie chudnie jak sie nie mysli o diecie, ale ja tak nie potrafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ja nie ważę się w ogóle. Raz się tylko zważyłam na początku ale teraz nie widzę w tym sensu bo to tylko same stresy, że np. 1 kg do przodu. Wolę żyć w błogiej nieświadomości. Zważę się może na Nowy Rok, żeby wiedzieć na czym stoję :). Kiedyś ćwiczyłam na rowerku stacjonarnym. Miałam taki fajny składany , że można go było ze spokojem postawić w szafie albo pod łóżkiem. Niestety mi się zepsuł i nijak go nie można było naprawić. Myślę nad kupnem nowego. Dziś na śniadanie zjadłam 2 kanapki chleba razowego z twarożkiem i pomidorem. Na przekąskę mam dietetyczny koktajl truskawkowy a na obiad planuję fasolkę szparagową z ziemniaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsikkkaka
AUTORKO...A nie lepiej zaacząć ćwiczyć? Czy Ci sie nie chce/nie możes z powodów zdrowotnych. Ewa Chodakowska i cm lecą w doł a nie DRASTYCZNA DIETA masakra 1000 kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejsikkkaka Chyba odnioslas sie do mnie z tym zapytaniem, a wiec odpowiadam. Moja dieta jest zrobiona dla mnie przez dietetyka dzieki czemu jest jak najbardziej zdrowa. Do tego cwicze codziennie z ewa skalpel i killer na przemian. Gdybys przeczytala wczesniejsze wpisy to bys wiedziala :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga wam super spada. Franczeska 2 kg mniej super a ty Czarna nie marudz 1 kg w tydzien to jak najbardziej prawidlowy wynik. Mi w tym tygodniu spadlo 600 g. Mysle ze gdybym nie robila skalpela to by bylo wiecej, ale ja chce miec tez troche umiesnione cialo bo musze uelastycznic skore na brzuchu. A miesnie tez waza, wiec jestem jak najbardziej zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pff, a ja sobie lubię pomarudzić:P lina,a ile razy w tyg.ćwiczysz? mierzyłaś się? Ja planuję ćwiczyć z Ewą też,ale jak jeszcze zgubię parę kg i bez diety aby brać się za rzeźbę i mąż mi szafę z pokoju wyniesie, bo nawet jak machnąć ręką czy nogą nie mam. Takie mieszkanie w bloku to katorga,za 2-3 lata przeprowadzamy się do domu na wieś,bo teraz remont i będę sobie ćwiczyć gdzie mi się będzie chciało.O. I gratuluję wszystkim spadku wagi:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
czesc dziewczyny . nie odzywaa sie bo chora jestem mam zapalenie krtani i zatok i nie mialam wczoraj nawet sily zeby napisac. ktos prosil o przykladowy jadlospis , wiec prosze: -sniadanie 1 kubek kawy rozpuszczalnej z mlekiem 50 kcal 2 kromki chleba razowego z szynka pomidorem i cebulka 200 kcal -razem 250 kcal 2 sniadanie - jogurt 0% truskawkowy z biedronki 180 kcal plus maliny 100 gram razem 230 kcal obiad 100 gram kurczaka smazonego a pateli bez tłuszczu i polowe woreczka ryzu brazoowego do tego jakas sałatka lub buraki cwiklowe razem 320 kcal podwieczorek jablko (moze byc duszone w mikrofalówce np z cynamonem) 100 kcal kolacja łosos albo smazony na patelni ez tluszczu albo w piekarniku w folii porcja jakies 150 gram plus mix sałat polanych jogurtem naturalnym razem 300 kcal razem 1200 ;] ja bardzo czesto kupuje duzo produktów w biedronce np łosos jest w dobrej cenie i maja zawsze swiezy, kupuje jogruty 0% truskawkowe i sliwkowe tez maja malo kalorii, czesto cwikle do obiadu za grosze, i taki mix sałat tez kupuje jest bardzo smaczny - do salaty czesto uzywam takiego dressingu który sama sobie wymyslilam mieszam jogurt naturalny z chrzanem , ma taki ostry smak i wtedy sałata nie smakuje mdło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajsshdv
wam tez tak lataj ate reklamy przed nosem? non stop co otwieram topik znowu zwin to zwiklk=jam za sek os nowa i juz setny raz da sie tojakos na stale wywalic z neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Witam nowe kolezanki:) Chciałabym sie Wam pochwalić ze dziś mija tydzień od rozpoczęcia diety i juz jest na minusie 2,5 kg!!!!!!!huraaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja tez mieszkam w bloku o tyle tylko ze w Łomży sa duzo tansze mieszkania niz w wiekszych miastach dlatego moglismy sobie pozwolic na 77 m kw wiec miejsca w salonie mam wystarczajaco i moge cwiczyc. Dietetyk mnie mierzyl a ja nie wzielam od niej tych pomiarow i bede widziala dopiero za 3 tyg ile mi spadlo cm, ale wiem ze spadlo bo widze. Nawet dzis do spodni (rozmiar 36) musialam zalozyc pasek bo sie zsuwaja a to znak ze z bioder spada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna gratuluje oby tak dalej, zrob sobie stopke. Mnie tez wkurzaja te reklamy co nie wlacze to lataja jak wsciekle. A ty chorobzdzielu wracaj do zdrowia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy wuecie
ale pierwsze kilogramy taj 1-2 na tej diecie to leci z Was woda,a nie tłuszcz,zwłaszcza jeżeli ktoś jest przy kości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam właśnie ze spaceru,zakupów i załatwiania spraw w banku-nastałam się chyba z godzinę z małą na rękach,na dodatek coś jej dziś nie pasuje i dostawała "szajby"jak ja to mówię i rzucała mi się w tym wózku,wychodziła i się darła-była śpiąca, a w wózku za nic nie zaśnie więc biegałam z tą landarą (wózkiem)po naszych wertepach i po sklepie szybko,że chyba spaliłam wszystko co zjadłam od rana i jestem padnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna wejdz w moje konto, wpisujesz swoj nick i hasło i na samym dole masz sygnatyry/stopka Tam piszesz co chcess,zapisujesz zmiany i juz następny wpis bedzie ze stopka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę sprzątać a smierdziel marudzi. Chyba chorubsko ja bierze a jutro mamy iść na szczepienie. Z katarem to pewnie szczepienia nie bedzie. A wszystko przez to ze gdyby była szczepiona tydzień temu jak ja rejestrowalam to by nie było problemu bo była zdrowa a tak to tydzień trzeba było czekac i dupa. Ta Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeci dzień za mną.... Ciekawa jestem jaki będzie rezultat tej dietki po tygodniu :) Moje dzisiejsze menu: Śniadanie: Jogurt + otręby =150 kcal Śniadanie II: Gorący kubek = 70 Obiad: 2 krokiety + barszczyk = 358 kcal Podwieczorek: Kanapeczka z szynką, pomidorkiem i ogórkiem = 85 kcal Kolacja: Parówka + kromka + łyżeczka musztardy = 199 kcal Razem = 841 Przez dwa dni ćwiczyłam skalpel ale niestety to nie na moje siły, więc przeszłam na 6 weidera, zobaczymy ile na tym wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
mi pomału choroba odpuszcza . okres wlasnie przyeszdl dzisiaj rano wazylam 76,5 wiec taka wage uznaje za startowa i od jutra zaczynam. narazie bez cwiczen na 1200 ;] gratuluje dziewczynom efektów, na poczatku kilogramy leca. tak to bylo u mnie. teraz jest troche gorzej. kazdy kilogram to wielki sukces. zreszta zobaczycie o czym mowie juz niedlugo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eklerek zadalas pytanie czy ktos cwiczy z chodakowska. ja cwicze. na spalanie najlepszy jest killer albo turbo. Jak chcesz zobaczyc te cwiczenia to masz na you tube a jak chcesz sciagnac to na chomikuj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam. ja jestem po śniadaniach 1. jajecznica na maśle resztki po córce 51g-110kcal chleb żytni 40g-80kcal polędwica drobiowa 23g-23kcal ser gouda 16g-57kcal ketchup 10g-10kcal ogórek 23g-3kcal herbata-0kcal 283lcal 2. jabłko 100g-52kcal pomarańcza 90g-40kcal jogurt nat.0% tł 50g-19kcal 111kcal BILANS PO DWÓCH ŚNIADANIACH 394kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam. A ja mam dzis dola życiowego i nic mi się nie chce. Czekam do kolacji bo będę miała makaron razowy z twarozkiem i śmietana. Uwielbiam, nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka mam do Ciebie pytanko-czy miałaś po ciąży trochę skóry na brzuchu i dało się to zredukować ćwiczeniami Chodakowskiej? Jeśli tak to ile razy w tygodniu ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
o dzieki linka. a sluchaj te cwiczenia to trwaja tylko po 6 minut? bo cos mi sie krotko wydaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×