Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

OO widze ze ktos nowy, jak milo. Moze nie zostane tutaj sama i bede mogla komus sie pochwalic jak juz schudne. A teraz leze, mam ogromne zakwasy po wczorajszych cwiczeniach, ledwo chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna890
na zakwasy najlepszy jest ruch-ale nie taki ostry-wtedy szybciej się rozejdą. nie wiem dlaczego nie mogę nic dodać zadnego linku a ja tu zostanę, bo jestem od początku i nie mam potrzeby skakać po tematach muszę też napisać z pomarańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie je rozbijac. Co chwila masuje lydki, bo na nich najbardziej boli i mam nadzieje ze j8uz jutro bedzie lepiej. Ja tez mam zamiar tu zostac do konca. A ja nikt nie bedzie sie odzywac to trudno hehe najwyzej bede pisac sama do siebie :) A po jakims czasie sobie to przeczytam i pewnie bede miala niezly ubaw ze swojego pamietniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
dołaczam sie do tematu ja jestem na diecei 1200 od 2 miesiecy schudlam juz 10 kilo chce jeszcze zrzucic 4-5 kilo do swiat ;] gdzie sie nie dolacze to za chwile zostaje sama ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 kilo w 2 miesiace. Super wynik, gratuluje. Sama sobie ustalasz posilki i liczysz kalorie?? A i cwiczylas cos przez te 2 miechy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tymczasem was żegnam i nie wiem czy w weekend coś napiszę-w każdym razie nie obiecuję,ale się postaram-i trzymajcie za mnie kciuki,bo jutro idę na imieniny taty-z ciastem....PAPAPA:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie zycze udanej imprezy i wytrwalosci zebys za bardzo nie przesadzila z tymi slodkosciami :) Daj potem znac jak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Moja waga wskazuje 54kg przy wzroście 170cm, wszystko byłoby dobrze gdyby nie ten wystający brzuchol :/ A więc startuję - MÓJ PIERWSZY DZIEŃ!!! Moje menu na dzisiaj: I śniadanie : jogurt + otręby = 150 kcal II śniadanie: 2 wafle ryżowe = 76 kcal Obiad: 2 krokiety z kapusta i grzybami (Biedronka) + barszczyk (Gorący kubek) = 358 kcal Podwieczorek: 2 jabłka = 80 kcal Kolacja: 2 kromki chlebka pełnoziarnistego + szynka + 4 plasterki ogórka + 2 plasterki pomidora = 170 kcal Razem = 834 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam jeszcze dodać, że ćwiczę codziennie 1 godzinkę na orbitreku, przez co traci się 200 kcal. Dziewczynki, jeśli możecie to piszcie jakieś przykładowe menu, bo ja dopiero startuje, a już nie mam pomysłu co mogłabym zjeść na obiad :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zapomniałam Was zapytać, czy można sobie zamienić podwieczorek z kolacją, a mianowicie chodzi mi o to, czy mogę na podwieczorek zjeść 200kcal, a na kolację 100 kcal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
czesc ja byla na diecie 1200 sama sobie komponowalam posilki taki zeby byly zdrowe noi cwiczylam . biegalam 6 razy w tygodniu przez godzine. etraz niestety nie mam czasu cwiczyc wiec bede tylko na diecie 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Paulaa jak na swoj wzrost to ty jestes chudzielec a jak chcesz schudnac z brzucha to rob sobie te cwiczenia co ja. Ja cwicze codziennie na przemian skalpel i killer Ewy Chodakowskiej. wczesniej podawalam link na jej facebook-a wejdz sobie i w galerii popatrz jakie dziewczyny maja efekty juz nawet po 4 tygodniach. Ja to cwicze od niecalego tygodnia i juz widze ze brzuch i biodra sie zmniejszaja. Dlatego nie bede sie zbytnio przejmowac jak we wtorek na wazeniu okaze sie ze malo spadlo bo wiem ze przybralo mi miesni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do diety to juz wczesniej pisalam ze ja mam zrobiony jadlospis przez dietetyka bo kiedys mialam problemy z anemia, przez co mam tam duzo posilkow ktore zawieraja duzo zelaza i dlatego nie podaje co jem, ale Czarna zawsze pisze co zjadla wiec mozesz od niej sciagnac JA dzis mam tak: 8.00 bulka grahamka 50g pasta z twarogu 30g z tunczykiem 30 g i szczypiorkiem kawa z mlekiem lub herbata 11.00kromka chleba razowego 35g maslo do posmarowania plasterek wedliny surowka z ugotowanej marchewki 100 g i ugotowanego buraka 100 g i 1 lyzeczka oliwy z oliwek herbata 14.00zupa burakowa 200ml pieczony kurczak w folii (ja gotuje na parze) 70g 1 sredni ziemniak surowka(salata, pomidor100g i ogorek 100g) 0,5 szklanki soku pomaranczowego 17.00koktajl-mleko 200ml i mrozone truskawki 100g wymieszac razem blenderem 1 ciasto zbozowe 19.00 ryz 30 g suchego ugotowac i zapiec z 1 startym jablkiem 100g przyprawic cynamonem Ja nie wiem ile jaki posilek ma kalorii, dlatego nie moge zamieniac tych posilkow innymi. Wiem ze czasem np na podwieczorek mam wiecej niz na kolacje i odwrotnie, wiec mozesz zamieniac ilosc kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzien ze skalpelem. Dzis nawet moj maz z mna cwiczyl, ja dotrwalam do konca a on wymiekl po 30 minutach. A teraz jest pelen podziwu ze ja sie az tak zawzielam i kazde cwiczenie staram sie wykonywac prawie ze perfekcyjnie. Dobrze niech wie jak sie staram zeby ladnie wygladac. PRZECIEZ TO WSZYSTKO ROBIE PRZEDE WSZYSTKIM DLA NIEGO. Wzrost 164.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka 007 dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :) Zaraz szukam tego linka co podałaś i zobaczę sobie, czy się do tego nadaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak chcesz filmiki to na you tubie sa. Ja mam z chomikuj. Podlaczam do tv i lecę razem z Ewą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Jeśli szukacie pomysłów na dietetyczne jedzenie to mogę wam podsunąć radę, żeby "odchudzać" te normalne obiady jakie gotujecie dla rodziny i ewentualnie zmniejszać porcję. Ostatnio robiłam cannelloni ze szpinakiem i zdecydowanie obniżyłam ilość oliwy na której podsmaża się farsz i nie dodawałam mozzarelli. Oczywiście zamiast zapchać się do granic możliwości jak to zwykle bywa to zjadłam tylko 3 rurki i nawet się tym najadłam. Tak więc obiad liczył 400 kcal zamiast 800. Teraz też ugotowałam sobie garnek zupy i zrobiłam krem z brokułów. Wyszło z tego 5 porcji po 100 kcal jedna. Bardzo dobra i sycąca przekąska. Resztę porcji po prostu zamroziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ćwiczeń to nie bardzo mam czas. Teraz bardzo często jestem w pracy bo mamy braki w personelu i wyrabiam 1,5 etatu. No ale w pracy też się nalatam więc można uznać to za pełnoprawne ćwiczenia i to wszystkich partii ciała :D Moje dzisiejsze menu: 1. 2 kanapki z serem i papryką 300 kcal 2. jogurt truskawkowy 150 kcal 3. gruszka 70 kcal 4. krem z brokułów 100 kcal 5. 200 g ziemniaków i 150 g twarożku ze szczypiorkiem 325 kcal Razem: 945 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierkaja
da sie schudnac na 1000 bez cwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_00
a ja chodze na fitnes 2 razy w tygodniu nie jem slodyczy fast foodów i chipsów a waga ani drgnie;( kolacje też oszczędzam jestem załamana;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierkaja mi przez pierwszy tydzień spadło 1,5 kg bez ćwiczeń więc można. Ja ćwicze bo jestem po ciąży i nie chce meć rosjan na brzuchu. Młoda. Ja wcześniej cwiczylam po 3 h dziennie przez 6 miesięcy i nie spadło mi ani deczko. Widocznie musisz coś zmienić tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rosjan tylko flaka to ten głupi słownik w telefonie :) A CZARNA nieźle baluje na imieninach, zapomniała o nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie zapomniałam:) Wczoraj zjadłam chyba z 2500kcal,ale nie słodkości tylko raczej tłusto i owocowo-ciasta też nie jadłam i wróciliśmy o 21.Ale dziś już wszystko idzie zgodnie z dietą. śniadanie: kawa+mlleko 2% 90g-46kcal grahamka-55g-139kcal ser gouda 9g-32kcal poledwica drob.10g-10kcal ogórek 30g-4kcal 2 śniadanie jabłko 228g-119kcal za mną 350kcal ja też nie ćwiczę,bo ciągle coś robię i często moim wysiłkiem jest wyczerpująca zabawa z córką np bieganie z nią na rękach tak aby podskakiwała i obie mamy radochę,albo długi spacer na którym biegam za córką,albo dokładne sprzątanie mieszkania:)miałam ćwiczyć na orbitreku,ale okazało się, że nie mam na niego miejsca (male mieszkanie w bloku),a jakby stał to dostęp do niego miałaby córka i ćwiczeniami mogłabym jej coś jeszcze zrobić,bo by ciągle podlatywała do tych podestów na nogi,właziłaby itp-już mam to przetestowane.ćwiczyłam jak mała była mniejsza i chodziła spać o 20-teraz 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam wczesniej rowerek treningowy, ale wywiozlam go do brata jak kilka razy niezauwazalnie podeszla do mnie Ada i oberwala pedalem w twarz. Doszlam do wnosku ze to nie ma sensu, bo malemu dziecku nie wytlumaczysz ze nie mozna podchodzic bo stanie sie krzywda. Moja cora teraz ma 14 miesiecy. Nie wiem czarna jak ty dajesz rade biegac ze swoja na rekach ale moja wazy 10 kilo i wystarczy mi minuta takiego podskakiwania i juz padam ze zmeczenia. Wole sie z nia bawic na lezaco. Wtedy ja klade sie na dywanie i ja podnosze, robimy samoloty albo klade ja na brzuchu i robie brzuszki mowiac jej akuku ona to uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brzuszki też robię do niej czasami i samoloty.Mój M to podrzuca,a ja się wtedy wydzieram aby przestał,bo się boję,że nie złapie i spadnie. Grunt,że coś się jednak robi i to z korzyścią dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×