Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

no tak o zmoro pociazowe rozstepy :/ mi na brzuchu tez sie troche ich zrobilo, ale teraz az tak sie nimi nie przejmuje. marze tylko o tym zeby z pod spodni nic sie nie wylewalo. Chyba faktycznie jestesmy podobne do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się nimi nie przejmuję,bo z gołym brzuchem nie chodzę:)A nogi w lato odsłaniam:)a i męża się też nie wstydzę. Mi samej przeszkadza waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna a powiedz mi jeszcze. Na co dzień pracujesz czy siedzisz w domu z dzidziusiem. Ja mam o tyle dobrze ze obecnie pilnuje core w domu i nie mam problemu z regularnymi posiłkami a to jest ważne w diecie 1000 kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Też chciałabym dołączyc do waszej grupy wsparcia:)mam do zrzucenie jakies 8 kg oczywiscie z oponki zimowej:)Nie bardzo wiem jak sie do tego wszystkiego zabrać:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna Jak masz cos do zrzucenia to zapraszam do nas na jakies 3 miechy walki z kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mogę się przyłączyć ? ja w ostatnim czasie schudłam 4 kg i teraz staram się utrzymać wagę. w grupie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po śniadanku i wszystkie nowe dziewczyny śmiało się przyłączajcie!:) linka-siedzę też w domu z córką:)ma 15m,ale szogun niezły. Oto moje menu: może komuś się przyda: 1/2 bułki grahamki: 35g 88kcal masło prawdziwe: 5g 37kcal ser gouda: 17g 55kcal sałata masłowa: 14g 4kcal polędwica wędzona z kurczaka: 22g 22kcal ogórek: 21g 3kcal pomidor: 38g 6kcal kawa zbożowa 5kcal 220kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allapap
czarna fajne menu piszcie swoje menu ja sie przylacze ale od jutra dzis mam 2 lekarzy i badanie wiec nie dam rady a ty czarna wazysz dokładnie wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,ale to chwila czasu. ale np polędwicę i ser żółty kupuje pakowane w plasterkach i to jest wygoda,bo tam jest napisane ile kcal jest w 1 plastrze. jak już sobie wszystko porobię to siadam z karteczką przed laptopem-bo wszystkie wyniki zapisuję-i obliczam na stronie www.ilewazy.pl jeżeli coś znacznie przekroczy kalorię to zdejmuję np. pół plastra sera żółtego. Jak będę miała czas to będę Wam pisać-i w produkty takie jak ten ser czy ta polędwica zaopatruje się w biedronce-ta ma najwięcej mięsa w sobie mój mąż jest technologiem żywności i żywienia człowieka to się trochę od niego poduczyłam. A minusem w naszym odżywianiu są ciasta które razem z moją mama pieczemy na zamówienie-ale umiem sobie odmówić-mojej mamie niestety nie za bardzo i czasami trzeba wypieków mamy spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...A ja na poczatek dnia musze sie pochwalic :D :D Jestem na diecie od 6 dni i mialam sie wazyc co tydzien, ale przez te forum nie wytrzymalam i rano poszlam na wage a tam...... 1,5 kg mniej HUUURAA tak sie ciesze. to znaczy ze ta dieta pomaga. Wiem ze na poczatku to woda bla bla bla, ale od czegos trzeba zaczac :D chcialabym zeby spadalo 1kg tygodniowo bo tak jest najzdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wszystko waze, na wadze kuchennej co do grama. A ciasta tez uwielbiam piec, ale juz przestalam bo jak pieke to sama pol blachy wcinam :/ poki co pozbylam sie wszystkich slodyczy z domu i jak narazie nie ciagnie mnie do nich. A wy tez cos cwiczycie? JA chcialam zapisac sie na aerobik ale zima nadchodzi trzeba rodzine obkupic w kutki i cieple buty, wiec narazie musze sobie odpuscic. Mam plyte na dvd z aerobikiem i czasami poskacze tak z godzinke i jestem ledwo zywa i mokra jak po wielkiej ulewie hehe ojj brak kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to tez sie zdziwilam bo od 60 w dol to ogolnie wolno sie chudnie. Mam nadzieje ze nie bedzie potem zastoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franczeska ja wlasnie szukam tu takich osob co za predko to nie odpuszczaja. Mysle ze z jakies 2-3 miechy bedziesz musiala z nami tu posiedziec hehe zastanow sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja po 2 śniadaniu: 1/2 grejpfruta 90g-38kcal 1/2 jabłka 70g-36kcal jogurt naturalny 0% 35g-15kcal 90kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qloloq
a ja nie mam wagi kuchennej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qloloq bez wagi mysle ze tez daloby rade. nie wiem jak w necie na stronkach jest bo nigdy nie szukalam, ale mam w telefonie aplikacje "licznik kalorii" i tam mozna zmienic gramy na np lyzeczki badz miarki kuchenne itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qloloq
dzieki bede sie starac jakos ardzic , kiedys chcialam pzrytyc a teraz sie odchudam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ja dopiero wstalam niedawno wypiłam kawe i szykuje snaiadanie- twarozek domowy z oliwa 1 wasa i pomidorek boje sie ze nie schudne z tego brzucha jakis wiekszy mi sie wydaje bierzecie jakies tabletki typu linea albo asystor slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka witamy ! :) beaciaaa ja zadnych dodatkow nie biore, kiedys pilam aqua slim i na tym schudlam 10 kg w 2,5 miesiaca ( z wagi 58 na wage 48) ale popadlam w wielka anemie bo kompletnie przestalam jest tak po prostu z braku apetytu i skonczylo sie na tym ze lekarz kazal mi szybko jesc cokolwiek aby jesc i przytyc. No i kurde przytylam :/ a teraz znowu sie odchudzam ale juz zdrowo i pod kontrola dietetyka. A co do octu jablkowego to podobno pomaga ale jak juz pisalam nie bawie sie w wspomagacze. Jem tylko to co przepisal mi dietetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×