Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

ja z 5 kg przytyło mi sie na wakacjach i dopiero teraz sie opamietałam ze mam wiecje o 5 kg myslalam ze moze 2 a tu 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaki tu ruch się zrobił:)Witam nowe koleżanki. A mój bilans na dziś to 870kcal!!!jak obliczyłam wszystko po kolacji to nie wiedziałam czy się śmiać,że tak mało czy płakać,że mogłam więcej zjeść a teraz za późno........:( :) No a mój obiad to był zrobiony z resztek wczorajszego rosołu,a więc UWAGA PODAJĘ:):):) Obiad: makaron nitki 215g-300kcal udko gotowane obrane z kości 130g-177kcal 1 parówka z szynki 32g-92kcal koncentrat pomidorowy 80g-80kcal wyszło tego na 2 porcje razem w tych całych 457g-650kcal zjadłam z tego 204g+pomidor 91g-15kcal to liczę te 325kcal dałam wszystko na patelnię posmarowaną bardzo delikatnie oliwą,podsmażyłam i na końcu dałam przecier i przyprawy.Nawet sporo tego wyszło. Podwieczorek: jabłko 218g-113kcal-w tym prawie pół naskrobałam córce to liczę 100kcal Kolacja 1/2 bułka grahamka 30g-76kcal serek wiejski 70g-57g ogórek 50g-7kcal herbata zielona 140 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna8905 ale duzzzo smacznie zjadla a jak malo kalorii szok:) ja kombinuje i nigdy nizej niz 1000 nie zeszlam BĘDE CZERPAC z Twoich pomyslow inspiracje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna. z tego co wiem to nie mozna zejsc nizej niz 950 kalorii dziennie bo wtedy organizm szybko sie przyzwyczaja i przestajesz chudnac a jak zaczniesz normalnie jesc to podwojne tycie murowane. Tak mi powiedzial dietetyk. Dlatego lepiej zawsze dzien wczesniej zapisz sobie posilki na nastepny dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,nie wiem ktory juz raz zaczynam sie odchudzac. Kilka miesiecy temu szlo mi calkiem miezle, waga dobrnela do 52 kg.Czulam sie wtedy swietnie. Ale zaczelo sie podjadac niestety a przy moim schorzeniu powinnam pilnowac wagi. Jutro wieczorem sie zwaze i uzupelnie stopke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala okej. Jak chcesz to sie przylacz do nas. Z tego co widze to wszystkie mamy po tyle samo do schudniecia. Ciekawe ktorej pierwszej sie to uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w pracy :). Mimo pogody dojezdzam na rowerze :) Z racji wykonywanej pracy i cwiczen jestem na diecie 1200 kcal :) Uwierzcie ze gdybysmy sie zaparly wszystkie to wytrzymalybysmy na 600 kcal ale..czy to na sens? Nie! Chudnijmy sobie zdrowo i na dlugoterminowo :) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam linka właśnie wiem-teraz będę obliczać kcal po obiedzie ,aby zobaczyć ile mam dojeść. No i dziś już po śniadaniu,ale co zjadłam to napiszę jak będę mała więcej czasu-czyli jak córka zaśnie i przestanie dobierać mi się do laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franczeska wielkie szacun za jazde rowerem w taka pogode. Nie wiem jak jest u Ciebie, bo nie wiem skad jestes, ale u nas pada deszcz. Ja dzis zjadlam kanapeczke 35 g z chlebkiem razowym do tego maselko i dzemik a do popicia 200 ml mleka z lyzeczka kakao. Niby wydaje sie malo, ale jadlam to o 8.00 i do tej pory czuje sie wrecz obzarta. Chyba juz mi sie zoladek skurczyl. A teraz chwila relaksu i jak uda mi sie mojego gluta polozyc spac to poskacze godzinke przy aerobiku z Suzanne Cox. Oj ona daje wycisk i juz mi sie nie chce jak sobie o tym pomysle. Milego dnia baboszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc śniadanie: kubek kawy zbożowej 5kcal+ 85g mleka 2% 43kcal=50kcal 1/2bułki grahamki 28g-75kcal 1 plaster sera żółtego gouda-55kcal 2 plasterki polędwicy 20g-20kcal sałata lodowa 14g-4kcal ogórek 67g-10kcal 2 pomidorki koktajlowe 65g-10kcal ketchu 15g-15kcal 240kcal 2 śniadanie sałatka owocowa na słodko pomarańcza 70g-31kcal 1 mandarynka 60g-25kcal miód 15g-50kcal 106kcal czyli za mną 346 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje zaraz sobie zapisze w notesie ja miałam robic sb ale brakuje mi chlebka na tej diecie , mialam zaczac od 2 fazy ale nie wiem czy schudne wtedy z brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na sb tydzień9 od 1 fazy,nie odpowiada mi ta dieta-a od tego chlebka fasolowego już mi było niedobrze-na tej jem co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam na sb przed wakacjami, ale tylko I FAZE bo potem byl wyjazd nad morze a tam codziennie grill, piwko i chipsy. 5 kg zrzucone w dwa tygodnie szybko zamienily sie w +7 kg. Moja wina, ale coz Ogolnie jak dla mnie tam posilki byly za drogie i niezbyt smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstaje o 5.00 i pije kawe ,maluje sie itp nic nie jem Pol godziny jade rowerem do pracy i o 7.00 jem sniadanie Ale tak wczesnie rano nie jestem glodna W pracy jem ogolnie 3 razy -3 posilki A po poweocie ok 15-16.00 obiad- czasem musze sama go ugotowac jezeli nie mam z dnia poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czy myślicie ze w tej diecie WARZYWA NA PATELNIE na obiad maja racje bytu??oscyluja z kaloriami ok 350 porcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja wczoraj właśnie miałam warzywa na patelnię z biedronki po grecku + kotlet mielony i tak mi smakowało,że jadłam 450kcal zjadłam więc obiadokolację w jednym banan i grejpfrut a dziś mo śniadaniu takim jak ostatnio tylko zamiazt Anatola jest kawa rozpuszczalna z mlekiem:) a czy jadła któraś z was taki owoc kaki z biedronki??jak to smakuje?dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×