Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

Witam w kolejnym dniu :) JAk wam idzie dziewczyny?? Nie chodzicie glodne?? JA czuje sie rewelacyjnie i chyba nigdy tak sie nie czulam. Ta zmiana nawykow zywieniowych dobrze na mnie wplywa. Poprawila mi sie cera i paznokcie, juz sie nie lamia, sa twarde. Wlasnie skonczylam cwiczyc aaaa bo Wam nie napisalam....szukalam jakis cwiczen na dvd na brzuch i znalazlam cwiczenia z Ewą Chodakowską, nie wiem czy wiecie kto to jest. Ona byla kilka razy w dzien dobry tvn albo pytanie na sniadanie. Ten zestaw cwiczen nazywa sie skalpel. Widzialam na jej facebook-u efekty dziewczyn ktore cwiczyly z ta plyta. http://www.facebook.com/chodakowskaewa zerknijcie sobie to moze ktoras tez nabierze ochoty. Ja mysle ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pali któraś z Was ? Ja niestety tak, ale poważnie myśle o rzuceniu, z tym, że boje sie, ze to bedzie mialo zly wplyw na moja wage :( jak myslicie, jesli nadal bede na diecie i do tego ruch to nie przytyje znowu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie odrzuciło od papierosów jak zaszłam w ciążę zaraz na początku i od tamtej pory mnie cofa jak je gdzieś poczuje:) jak będziesz ćwiczyć to będzie łatwiej,bo zaczniesz skupiać się na wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mam nadzieje :) najgorzej jest jak sie czyms bardzo stresuj, wtedy najbardziej chce mi sie palic. musze sie pilnowac, zebym nie zastapila tego jedzeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie :) Chciałabym do was dołączyć. Ja niestety mam o wiele więcej do zrzucenia od was bo aż 20 kg :( Teraz ważę 75 kg a chciałabym 55. Jeszcze 5 lat temu tyle ważyłam i czułam się z tą wagą bardzo dobrze. Postaram się zrobić wszystko, żeby osiągnąć tą wagę. Mój wzrost to 170 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z papierosami to ja 2 lata temu walczyłam przez kilka miesięcy. Próbowałam ograniczania, plastrów, gum i takich tam wspomagaczy ale nic nie działało. Później stwierdziłam, że muszę się odciąć całkowicie od papierosów i przestałam je kupować. Przez pierwsze kilka dni miałam wrażenie, że jestem na jakimś odwyku, myślałam, że zacznę chodzić po ścianach ale na szczęście jak przeżyłam pierwszy tydzień to było już łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franczeska GRATULACJE super wynik i to w 4 dni!! Oby tak dalej Bibulka witamy cie w naszym gronie. Jak bedziesz dzielna i wytrwala to pozbedziesz sie tych niepotrzebnych kg. A co do fajek. JA rzucilam, jak sie tylko dowiedzialam ze jestem w ciazy, zreszta jeszcze zanim nie wiedzialam ze w ciazy jestem to juz mnie zaczelo odzucac od fajek. Nie moglam na nie patrzec i teraz nie pale. No chyba ze na jakiejs imprezie czasami 1 czy 2 ale to naprawde zadko (musze najpierw sie dobrze napic :D ) Ale np moje kolezanka palila 6 lat i raptownie powiedziala ze rzuca i poki co nie pali pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka, dziękuję za powitanie :) Na którymś z wcześniejszych postów, czarna, poleciła stronę ileważy.pl, rzeczywiście jest fajna i też z niej korzystam. Mogę też wam polecić stronę http://kalkulatorkalorii.net/, tam możecie wpisywać różne produkty nawet z całego dnia i tam wam obliczy ilość kalorii, białka, tłuszczy, węglowodanów itp. To jest dobre dla tych bardziej skrupulatnych :) U mnie z regularnością posiłków nie jest za dobrze bo pracuję na dwie zmiany więc jak idę na rano to śniadanie i obiad jem o 5.00 i 16.00, a jak idę na popołudnie to śniadanie jem jak wstanę a obiad o 14. Niestety nie mam jak tego uregulować więc będę się trzymać tylko konkretnej ilości posiłków i kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Od poniedziałku u mnie minus 1.6 kg jestem szczesliwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten ładny (jeszcze) dzień! I nową koleżankę też witam! Linka to tak jak ja w ciąży z tymi fajkami-zaraz pomyślę,że my rodzina,bo coraz więcej podobieństwa hehe:) Ja jestem po śniadaniu placki naleśnikowe z dżemem i kawa z całą resztą mleka,która została w kartonie to 350kcal A co do wagi to również gratuluję! a i ja się pochwalę,że się zważyłam i od poniedziałku już mi zeszło 1kg!jest 53,4.!!! i w cm też mi poszło,ale dokładnie napiszę w poniedziałek. A teraz podam moje wczorajsze menu od 2 śniadania: 2 śniadanie-sałatka owocowa: mango-83g-56kcal banan-40g-38kcal jogutr nat-19kcal 113kcal Obiad: Mizeria proporcje: ogórek 254g-33kcal śmietana 18% 40g-74kcal cała ma 107kcal zjadłam 130g-45kcal do tego udko gotowane z rosołu-85g-116kcal ziemniaki 150g-116kcal 277kcal podwieczorek 1 parówka z szynki+10g ketchupu-110kcal kolacja serek wiejski 200kcal bilans razem ze śniadaniem937kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJJ dziewczyny wszystkie chudniemy, ale super. Ja kolejny raz zwaze sie dopiero w poniedzialek. Teraz nie chce sie dolowac jak okaze sie ze nic nie spadlo. Chociaz moj maz wczoraj powiedzial ze chudne w oczach, w koncu z bioder zaczelo spadac a to jest moje utrapienie. Czarna to fakt ze mamy duzo podobienst a kolejne to takie ze pewnie twoj nick "czarna" jest dlatego taki bo masz ciemny kolor wlosow ....ja tez mam heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie gdzies tam w Polsce chyba mam sobowtora :) Dzis cwiczylam killera z Chodakowska. Myslalam ze padne na twarz, juz pod koniec tylko udawalam ze cos tam cwicze. Zazdroszcze tym ktorzy uwielbiaja cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam, dopiero mam chwilke oddechu, bo od rana wzielam sie za wielkie porzadki w domu. Co tam u was?? Widze ze chyba nikt zbytnio nie ma czasu zeby sie odzywac. Dzis moj maz pozno wraca z pracy łłeeee i co ja mam z soba zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam, dopiero mam chwilke oddechu, bo od rana wzielam sie za wielkie porzadki w domu. Co tam u was?? Widze ze chyba nikt zbytnio nie ma czasu zeby sie odzywac. Dzis moj maz pozno wraca z pracy łłeeee i co ja mam z soba zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam, dopiero mam chwilke oddechu, bo od rana wzielam sie za wielkie porzadki w domu. Co tam u was?? Widze ze chyba nikt zbytnio nie ma czasu zeby sie odzywac. Dzis moj maz pozno wraca z pracy łłeeee i co ja mam z soba zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam,że wszyscy siedzą na drugim temacie o 1000kcal:) no ja codziennie niestety jestem codziennie sama od 7.30 do 19. Planuję wrócić do robienia paznokci "po latach":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widocznie tam jest ciekawiej :) Tez chcialam isc do pracy bo w domu juz nie wyrabiam, ale poki co nie ma miejsc w zlobu dla mojej Ady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Od jutra startuję z Wami, bo mam brzuszek do zgubienie :) Rano się zważę i dowiem się ile ważę, bo dawno tego nie robiłam i umieszczę to w stopce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×