Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

Witajcie, życie toczy się dalej, nie ma co się mazać. Moja mądra córka wczoraj mnie pocieszała mówiąc,że złe i dobre uczynki do nas wracają. Nie życzę nikomu źle, ale oszuści nie powinni być szczęśliwi. Co do diety..................61,7kg. -0,3 kg mniej. Szoku nie ma, ale pomijając grzeszki ubiegłego tygodnia jest ok.Dziś dla podniesienia się na duchu założyłam nowy żakiet, nowe buty, pójdę do solarium, potem na spinning i na basen. Nie dam się tym życiowym zmorom!!!!!! Menu: 1ś- mała kromka chleba fitness, jajko-150kcal 2ś wiejski i banan-300kcal lunch -2 pieczarki nadziewane chudym mielonym ( zamiast bułki są otręby)-ok.200kcal p. jabłko i baton musli -200kcal k.? się zobaczy - Ach, w niedzielę mam drugi 3 h maraton spinningowy, już się mentalnie nastrajam na mega wysiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!! Dawno nie pisałam, bo jakoś wenę straciłam, chwilowo opuściła mnie motywacja. a raczej nie motywacja, tylko lenistwo bierze górę. Zwalam winę na okres, jak zwykle nie na siebie :P w sobotę i w niedzielę było w miarę grzecznie, ale żadnych ćwiczeń nie uskuteczniałam. wczoraj poszalałam z jedzeniem, też nie ćwiczyłam. i dziś też nie mam tego w planach, ale już dietkę trzymam. jutro za to pełna mobilizacja i siłka. Poproszę o kubeł zimnej wody na łeb!!! Lavender, szkoda, że Cię nikt o terminach nie poinformował. Ale córę masz mądrą i to najważniejsze :* Uaktualniłam stopkę, buuuuu :/ Gratki i buziaczki dla tych, które dzielnie się trzymają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Podobnie jak meliska już dawno nie odwiedzałam Was, ale niestety jakoś mało czasu, coraz go mniej :P U mnie dobrze z dietka, gorzej z ćwiczeniami! mam meeega lenia! :P Ale juz dziś wracam do orbi i znowu zacznę godzinkę biegać :) Wam życzę wytrwałości :) A moja waga nawet juz pokazała 63 (ale to było po ostrej imprezie - cały dzień nic nie mogłam zjeść bo wszystko zwracałam :P masakra!) Pozdrawiam!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meliska, to tylko 0,3kg. Jedna , mała wizyta w toalecie i po kłopocie.Katy, do roboty. Jakiś tam leń nie zepsuje widoku na super figurę na wiosnę a ta podobno już za chwilę:-) Za tydzień Dzień Kobiet ( nie wiem jak na wyspach????/?), pokażmy na co nas stać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zjadłam: s1. 2 kromki razowca z serem i papryka 200 kcal s2 jogurt 0% 100 kcal obiad , piers z kurczaa 115 gram z warzywami 200 kcal podwieczorek kawałek piernika domowej roboty i kawa 200 kcal zostalo mi do rozplanowania 300 kcal ;] teraz ide biegac . odezwe sie wieczorem. trzynajcie sie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po bieganiu zmachalam sie jak cholera! błoto posniegowe lezy i nogi brną w nim . 50 minut wytrzymalam ;] teraz zjem jeszcze cos i ide sie relaksowac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziś też świetnie :) godzina fitnessu i jakieś 1000 może troche mniej :) . Dziękuje że mnie wspieracie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ostatni posilek jablko , jajo i ser bialy chudy 300 kcal ;] jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gggunia wg ilewazy.pl naleśnik z mąki pszennej ma 170 kcal + jabłka nie wiem ile ale musisz sama stwierdzić ile tego nadzienia jest :) Ja dziś pięknie 1000 kcal do tego 600 skoków na skakance + aerobik coś troszkę ponad godzinkę , jestem dumna, ale muszę zaraz iść spać żeby coś mnie nie skusiło :) Pozdrawiam i życzę miłej nocki dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam może do Was dołącze :) Zacznę od poczatku : 6 lutego z waga 65,9kg 159cm zaczełam dietę Głodówkę wytrzymałam na niej 13 dni i schudłam równo 8 kg teraz jestem tydzień po wychodzeniu i przybyło mi 1,5 kg troszke podjadałam szczególnie wieczorkami a w dzień ładnie sie trzymałam a dzień dzisiejszy waże 59,5 ale chce jeszcze schudnąc dla lepszego samopoczucia :) Od dzis wymysliłam sobie swoja jakąs taką dietkę zeby do świat na niej byc : Moje dzisiejsze meni: śniadanie 1 jajko ugotowane + 2 chlebki chrupkie WASA , herbata + 1 słodzik 4 paluszki surimi II. śniadanie połowa grejpfruta Obiad pierś z kurczaka ( 1 sredni kotlet) na grilu do tego troche brokuł , marchwi i buraka ( wszystko ugotowane i w małej ilości ) Podwieczorek połowa grejpfruta 3 paluszki surimi , do tego cały dzien duzo wody niegazowanej a na kolacje narazie nic nie wymysliłam wiec ostatni posiłek zjadłam ok 17 Narazie na kolejne 4 dni bede jeść to samo na obiad bo sobie piers i warzywa poporcjowałam po troszku na kazdy dzień Potem kupie rybe na obiad i kotlety sojowe Słodyczy nie jem od 6 lutego - dzięki głodówce nie mam na nie ochoty Od dziś nie jem : białego chleba i bułek , ziemniaków , makaronów napoi gazowanych , słodyczy , cukru soli i nie smaze na tłuszczu mam zamiar tak do świąt czyli ok 30 dni wytrzymac Poradzcie co jeszcze można przekąśić lekkiego i mało kalorycznego N a sniadanie jeszcze bedzie jakis jogurt , serek lub musli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja mam kilogram mniej bo waga kusila czyli 61,4 dzisiaj sniadanie koktajl proteinowy potem owoc potem zupa meksykanska przepis wam juz podawalam , victoria a glodowke stosowalas dla zdrowia czy dla odchudzania ???????? przez 13 dni nic nie jadlas ??????? wczoraj cwiczenia z JUlian i 5 km szybkiego marszu jest ok mimo lampki wieczornego wina a jesli chodzi o drobne przekaski ja sobie tne cukinie w paseczki cienkie i podjadam bo jestem typem podjadacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob gratulacje ;] ja dzisiaj do 18 w szkole. odezwe sie wieczorem ;] u mnie slonce swieci za oknem az chce sie zyc ;] czuc wiosne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob gratuluję spadku :) moja waga też kusi ale do piątku już niedługo :) miejmy nadzieję że wytrzymam :) Victoria witaj :) też jestem ciekawa tej głodówki, czyli jak to wyglądało??? 13 dni????? mała mi masz rację jak słonko swieci to aż chce się żyć!!! MIłego dnia dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wczoraj dałam sobie wycisk. 1h spinningu i basen. Ponieważ to wszystko późno wieczorem, to dziś oczy mi lecą. Niestety pracując do 18 tak jest. Brawo Dodob!! Pisałaś,żebym Ci lekkie ćwiczenia wymyślała, bo Ty bambaryła jesteś czy jakoś tak. A Ty moja droga ważysz mniej niż ja i przy wzroście 167cm to całkiem dobrze. Plus za ten szybki marsz 5km. Świeże powietrze zawsze dobrze nam zrobi. Wolę to niż Jillian czy Chodakowską. Za tydzień w Lidlu będą ciuchy do biegania, pulsometr.Kupię go, aby mierzyć czy ćwiczę z prawidłowym tętnem. Opinie o butach do biegania w necie są bardzo pozytywne, choć z dystansem podchodzę do tej marki Lidl-owej. Polecam koszulki. Sama używam. Dobra jakość za przystępną cenę. Bawełniane przy takiej intensywności prania by sie rozpadły a te są jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak LALUNIE Lavender bo taka troche bambaryla jestem ;) ale wiosna sie zbliza wiec warto w siebie inwestowac :) sniadanie zmodyfikowalam i zamiast koktajlu zjadlam 4 wasy z szynka i jajkiem mysle ze z 320 kcal. obiad potrawka meksykanska wg dietetyczki ktora mi podala przepis to porcja ma 300 kcal. w rezewie szpinak zobaczymy co z nim zrobie ;) no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , jeżeli ktoś szuka skutecznych "witaminek" do walki z nadwagą to chętnie pomogę.Oferuje skuteczne preparaty. Proszę o nie komentowanie przepraszam za zakłócenia i dziękuje za uwagę. Studentka ze Szczecina. namiar basiawawa13@gmail.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć piękne. diety trzymam się dzielnie, tyle, że już kilka dni nie ćwiczyłam, dlatego przydałoby się za to dziś wziąć! bo już nawet mój chłopak mnie pogania. :c jak na razie zjedzone 410kcal. miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś u fryzjerki byłam :D mam piękny rudy kolorek i słońce świeci i czuję się smukła jak łania :D:D:D to był żart :) Mam dobry nastrój jak nigdy...w piątek ważenie a w sobotę pewnie wyjazd w Bieszczady ze znajomymi :) i mus założenia stroju kąpielowego, kupiłam i nie jest tragicznie :) ja rano 2 kawki z mlekiem i słodzikiem i takie płatki z rosmana z mlekiem rozrzedzonym , potem kromka razowego żytniego z 1,5 plastra Goudy i 3 plastrami pomidora, myślę że w sumie ok 370 kcal, teraz w piekarniku ślimaczki drożdżowe z serem i szynką, na jeden po przeliczeniu wychodzi około 120 kcal, będzie ok. Potem jeszcze coś lekkiego, miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej miałam zacząć dietę kopenhaską ale ze pierwszego dnia nic nie zjadłam bo mało miałam czasu i mało z tej diety lubiłam postanowiłam poczytać troche o głodówkach i tak o to trafiłam na forum o głodówkach tu na kafeteria.pl zaczełam od 6 lutego skończyłam 18 lutego Nic nie jadłam przez te dni piłam tylko wodę niegazowaną ok 2,5 l dziennie z czasem coraz mniej bo miałam wodowstręt :( ale udało mi się schudnąć równe 8 kg ( z 65,9 kg - na dokładnie 18.02.2013r miałam 57,9 kg ) potem zaczełam wychodzić z głodówki pierwsze 2 dni wychodziłam na soku z grejpfruta 2-3 szklanki na dzień mi wystarczyły ( sok świeżo wyciśniety ) ale z dnia na dzień mogłam ciut wiecej a że jeszcze chciałm schudnąc do 50 kg to szukałam dalej jakieś diety bo na głodówce na pocżatku szybko uciekały kg ale od ok 9 dnia juz mizernie ok 0,2 kg na dzień tylko .Oczywiście chiałam przedewszystkim schudnąc i poszłam na łatwiznę wróciło mi 1,5 kg od zakończenia głodówki dlatego tez musze byc na kolejnej diecie np 1000kcal ( w moim przypadu jest ich mnie) ok 600 Ale dużo czytałam ze oczyszcza taka głodówka orgazniż oczywiscie trzebarobić lewatywy bo jak sie nie je to nic nie mozna zrobic ale robiąc lewatywe jest sie w szoku ile tego siedzi w organizmie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1364432&start=39960 podaje link to głodówki jak sie wychodzi z głową to warto ja do tej pory nie jem słodyczy a kiedys każdego dnia cos skubnełam a teraz nic nie kusi moje wpisy znajdziecie od strony 1333 na forum głodówka ( pierwsze 3 dni były słabe ) i ciezkie a potem juz poleciało az sama nie wierze :) No a od wczoraj jestem z Wami na tej diecie nie waze sie narazie bo nie chce sie dołowac bedę wazyc sie raz w tygodniu tylko :) Dzisiaj juz zjadłam rano 1 jajko + 2 chlebki wasa 2 paluszki surimi herbata z 1 słodzikiem i obiad ugotowaną pierś z kurczaka ( 1 kotlecik maleńki ) ciut brokuł , buraka 1/4 , poł marchwi wszystko ugoowane i bez soli !! do tego znowu duzo wody :) na kolacje zjem 1 chlebek wasa z szynką chudą i połowe grejpfruta !jak wczesniej pisałam na kolejne 3 dni na obiad będe jesc to samo zeby mi sie warzywka nie popsuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś 1500 wiem wiem dużo ale jakoś tak wyszło o 19 aerobik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria. dla mnie ta głodówka to jakaś paranoja!? Czy ty wiesz, że takie głupie zachowanie (bo za takie je uważam) może prowadzić do wielu chorób? Dziewczyno! Nie wiem ile masz lat, ale ile byś nie miała, to cholernie odbije się na twoim zdrowiu (anemia, kwasy w żołądku, a nawet do problemów z narządami takimi jak nerki czy wątroba?! nie wspominając o problemach z włosami, cerą, paznokciami!!! a o domowych lewatywach to sobie sama poczytaj jakie robią spustoszenia! :/) Odpuść sobie, radzę ci na prawdę dobrze. Każdy dietetyk ci tak powie! Jedz mniej, mniej tłusto, zero słodyczy, bez ziemniakow i chleba i pij samą wodę i oczywiście ruch ruch ruch jest podstawą! Takie jest moje zdanie. Głodówka jest dobra na 1 dzień i nie więcej niż raz w miesiącu! Zrobisz jak uważasz, ale nie polecam, poza tym można na pewno dużo schudnąć 5,7,8,9,15 czy nawet 20kg jak ktoś się 'ładnie' postara na głodówce, ale pomyśl o skórze, która w ogóle się nie napina (będzie zwisać!) Ufff... musiałam to napisać, bo nie mogę wierzyć, że ktoś jeszcze katuje się głodówką! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katy nie masz o niczym pojęcia to nie pisz poczytaj troche na temat głodówek i dopiero sie wymądrzaj zwisającą skóre to może masz Ty jak nie cwiczysz bo przy kazdje diecie tak sie może zdarzyć włosy , paznokcie nic nie ucierpiały a oczyszczony organizm z toksyn itp mam lepsze wyniki niz przed bo byłam na badaniach Ja nikogo nie namawiam do tego .tylko chciałam opisac moje zmagania z kg Jedzenia tłusych potraw słodyczy i innych złych rzeczy napewno nie jest lepsze dla Twojego zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj 1000 według planu nie mam czasu rozpisywac co jadlam. 3,5 godziny sportu dzisiaj róznego rodzaju ;] jutro tez pracowity dzien . caly dzien na uczelni od samego rana i nie bede miala kiedy pocwiczyc . waga mimo ostatnich moich weekendowych wybrykow spadła ale narazie nie bede pisac ile zwaze sie w poniedziale i uaktualnie stopke. jutro jade tez do mamy na caly weekend a to sie wiaze z kolejnymi pokusami ale mam nadzieje ze nie ulegne, ogolnie to jestem strasznie zmeczona i zdolowana. niby juz tyle schudlam od poczatku swojej przygody z walka z kilogramami a nie widze jakichs piorunujacych efektów na zdjeciach i to mnie dołuje niestety ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wczorajszy bilans to 1600 kcal ale byl godzinny spacer polaczony z truchtem 4 k. i cwiczenia z jullian nie jest zle chociaz mogloby byc lepiej Kate nie naskakuj na victorie kazdy ma jakis plan i dazy do celu ja czytalam ksiazke dr. chyba kwasniewskiej o glodowkach i nawet ciekawy temat jesli sie to robi aby pozbyc sie jakis dolegliwosci nie jako metoda odchudzania oczywiscie i trzeba naprawde do tego podejsc z glowa bo czytalam ze przed glodowka trzeba przygotowac organizm ja bym tak nie mogla ale kazdy swoj rozum ma pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×