Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co myślicie mamy

od kiedy bajka dla dziecka

Polecane posty

Gość co myślicie mamy

kolezanka mnie umoralnie,ze powinnam puszczac bajki dziecku, ze tak bardzo rozwijaja wyobraznie dziecka, zaznacze,ze dziecko ma 9,5 miesiaca co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że bajki w tv nie są niezbędne dla rozwoju 10-miesięczniaka. Lepiej pokazywać mu świat "na żywo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy chcesz...?
Mówi się,że dziecko nie powinno do 3 lat oglądać telewizji(ja się do tego nie stosowałam:-)). Moje jak telewizor był włączony to patrzyło(miało w tedy mniej niż rok),bajki nie pamiętam, po 1,5 roku chyba zaczęły go interesować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy chcesz...?
Ale czy 9 miesięczne dziecko zainteresuje się bajkami w TV? Je chyba bardziej zainteresuje poznawanie świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wy to robicie że wasze dzieci patrzą w tv :) moje ma 18 miesięcy i wcale bo bajki nie interesują, za to czytanie książeczek uwielbia, albo jak mu opowiadam bajkę, wtedy słucha uważnie ale tv absolutnie nie. A tak by było fajnie gdyby oglądał chociaż z godzinę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś od 18 miesiąca puszczałam mu teledyski i piosenki np Pana Kleksa, albo coś z Fasolek itp - to mu się podobało, bajki nie, mniej więcej od 20 miesiąca zaczął oglądać bajki, ale lubi tylko Olinka Okrąglinka wcześniej lubił Shreka...ale zbytnio nie oglądał, po prostu lubił jak Shrek leciał w tle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myślicie mamy
no własnie, tak jak piszecie, wasze dzieci oglądały później bajki niż mój synek, a koleżanka mnie ciągle umralnia, że robie bła, że nie puszczam mu bajek, Rozwala mnie to!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy chcesz...?
Jak miało 9 miesięcy to patrzyło w TV ale najczęściej jak leciała muzyka(teledysk), bajki jak pisałam po 1,5 roku i to też nie siedział godzinę nad jedną bajką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myślicie mamy
właśnie mu wlaczyłam bajkę i co....wogóle go nie interesuje. A kolezanka mnie irytuje, bo jej synek oglada bajki. No tak mnie wkur....ze szok, ciagle jakies glupie teksty do mnie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myślicie mamy
jak jej grzecznie powiedzieć, żeby się odpitoliła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, telewizja to nic dobrego dla tak malego dziecka, my zaczelismy pokazywac bajeczki jak mala skonczyla 1,5 roku ale tylko te wybrane przez nas na dvd i tylko raz w tygodniu (u nas np. to jest niedziela). Dzis mala ma trzy lata i w sumie nadal tak jest, moze sobie w weekend obejrzec bajke na dvd ktora sama sobie teraz wybiera. W tygodniu telewizor wlaczamy dopiero wieczorem jak mala spi. Choc teraz jak jest starsza to zdarzylo sie, ze przy niej telewizor wlaczylismy, ale najczesciej nie interesuje ja to tak bardzo, zreszta zdarza sie to bardzo rzadko. Tyle, ze moja corka chodzi do przedszkola, wczesniej do zlobka od pierwszego roku, dlatego nie wiem czy jak by caly czas byla w domu to czy bym kiedys nie skapitulowala i nie wlaczala jej tych bajek czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, telewizja to nic dobrego dla tak malego dziecka, my zaczelismy pokazywac bajeczki jak mala skonczyla 1,5 roku ale tylko te wybrane przez nas na dvd i tylko raz w tygodniu (u nas np. to jest niedziela). Dzis mala ma trzy lata i w sumie nadal tak jest, moze sobie w weekend obejrzec bajke na dvd ktora sama sobie teraz wybiera. W tygodniu telewizor wlaczamy dopiero wieczorem jak mala spi. Choc teraz jak jest starsza to zdarzylo sie, ze przy niej telewizor wlaczylismy, ale najczesciej nie interesuje ja to tak bardzo, zreszta zdarza sie to bardzo zadko. Tyle, ze moja corka chodzi do przedszkola, wczesniej do zlobka od pierwszego roku, dlatego nie wiem czy jak by caly czas byla w domu to czy bym kiedys nie skapitulowala i nie wlaczala jej tych bajek czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mala wredna ;)))
a nie lepiej poczytac dziecku bajke? :P :D co za kolezanka radzi sadzac dziecko przed TV? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myślicie mamy
to taka koleżanka, która jest o wszystko zazdrosna, że mój synek już zaczyna chodzić, że ma ząbki,że ma fajniejsze krzesełko do karmienia, nie wiem o co tu być zazdrosną, każde dziecko rozwija się w swoim tempie, a ona bezprzerwy pisze smsy co już umie mój mały....koleżanka to za dużo powiedziane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Hej! Ja poleciłabym znane bajki dla dzieci jak Alicja w Krainie Czarów czy Królewna Śnieżka. Na stronie Wydawnictwa MD https://wydaw(...)omd.pl/ znajdziecie mnóstwo pięknie ilustrowanych bajek, kolorowanek, ale też zabawek w atrakcyjnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jakbyś chciała bajkę/piosenkę to polecam stronę elfibajka.pl Stworzą spersonalizowaną bajkę specjalnie dla twojego dziecka, za kilka złotych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaa

Ja polecam jak zawsze bajki do czytanie, które rozwijają wyobraźnie dzieci - wejdźcie na strone https://www.wydawnictwomd.pl/ i sprawdźcie jak piekne mogą być bajki i kolorowanki dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wam malowanki od Wydawnictwa MD Monika Duda. Na stronie www.wydawnictwomd.pl znajdziecie ogromny wybór malowanek z naklejkami, bajek dla dzieci, encyklopedii, książek edukacyjnych a także zabawek. Doskonała rozrywka na nudę i kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×