Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

na tym forum nei ma fajnych facetów

Polecane posty

dostalem sporo fotek od róznych milych dziewczyn z tego forum, wiec naburmuszona fikusna nie jest tu jedyna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
A cóż tam piszczy, z bezcycnych zgliszczy? Co tam tak kwiczy, z polan bez cycy. Złośliwość sroga, i bardzo wroga. Krytyk amator, płaski orator. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a skad masz taka pewnosc, ze komus wysyla? Wierzysz kazdemu na slowo, kogo nawet nigdy nie widzialas na oczy? " ­ a gdzie ja napisałam, że mam PEWNOŚĆ? :classic_cool: ­ po prostu ten i ów na kafe twierdził, że widział fiku miku. ­ to trochę jak z YETI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
GrinBlu "Nie dla Ciebie rozkosz falowania z nimi." Rozbudzasz tylko mój instynkt myśliwego. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu, żona ci tylko tak mówi żebys wyplate oddał ­ Lusia jest kobietą niezależną finansowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravvikuss25
ostatnio jeden koles na jakims topiku pisal ze ma foty fiku miku i moze wyslac na maila podalem swojego i wyslal mi jakas blondynke w okularach z podluzna twarza czarno-biala fota w sukience w groszki fiku czy to naprawde ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dostalem sporo fotek od róznych milych dziewczyn z tego forum" ­ mojej nie masz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawikus wklej tę fotę, to ocenimy komisyjnie i stwierdzimy, czy panna wygląda na fiku czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
pravvikuss25 "ostatnio jeden koles na jakims topiku pisal ze ma foty fiku miku i moze wyslac na maila" A ładna? Cycata? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy wiecie o fajności, ja jestem niebotycznie fajny, fajnością emanuję, gdyby fajność była jednostka SI, wylegiwałbym się teraz w Paryżu jako jej wzorzec;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Gdzie Fikuśnej fota, bo rozpiera mnie ochota, Aby ujrzeć piękne lica, które ma owa samica. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravvikuss25
IMO taka srednia szeroki nos, waskie usta ale oczy nawet ladne duze, cycki jakies tam ma chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrinBlu
i przytulić do jej cyca. amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
rokkk "Jestem skłonna polemizować z tą tezą" Dobra, zdrowa polemika, wyznacznikiem katolika. I również do księdza miłość, acz ta wpędza już w otyłość. :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO nie licz na te foty fiku broni swojej cnoty brzuszny kryjąc obwarzanek śle wam foty koleżanek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna i szczera
Juz nie ma. Kiedys byli ;) relatywnie fajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
GrinBlu "i przytulić do jej cyca. amen." O Tobie tez nie zapomniałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, nie licz na ciętą ripostę z mojej strony, z rymami mi nie po drodze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×