Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

na tym forum nei ma fajnych facetów

Polecane posty

Gość IMO12358
Si-xa "jest imo jest temat o cyckach" A Ty mi miałaś pokazać swoje. :P Krwawa Wilczyca "Masz" Wracam za 15 minut. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co do fetyszystów płaskich cycków i ich orientacji...no cóż...wszakże tylko jedno odseparowuje płaską samicę od chłopców..." ­ ta cecha to babska hipokryzja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imo --> tak? a kiedy to bylo???? obietnica juz przeterminowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
rokkk "KW, będzie miał teraz traumę do końca życia" A gdzie Twoje? Bo Wilczycy są na pierwszym miejscu (nie mylić z "pierwsza klasa"). :classic_cool: http://www.voila.pl/458/51yg7/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Si-xa "imo --> tak? a kiedy to bylo???? obietnica juz przeterminowana" Cycki nigdy (nigdy = 30lat) nie są przeterminowane! I Ty pewnie wiesz, czemu przepędziliście Sztamę z Ogólnej. Hmmm? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fiku miku gdzieś uciekła. i taka ona jest. podjudzi, a potem znika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imciu, moje są jedyne, niepowtarzalne i tutaj takich nie znajdziesz. Jak będziesz chciał poznać ich zarys, to daj znać ;). Wiesz, gdzie mnie szukać :). Nawet szatan od czasu do czasu przechodzi przez bramy kościoła ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
A to czemu Fikuśnico? obdarzoną żeś samicą. Pokaz deskom co to znaczy, kiedy Bozia cycem raczy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samuel l jackson 2
a ja myslalem ze jestem fajnym facetem na tym forum. kubel zimnej wody na ma glowe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXxXxXxTtTtTt
Jak Ty na forum chcesz szukać faceta,to życzę powodzenia; sam bym tutaj nigdy panny nie szukał,bo w sieci za duze ryzyko że księżniczka okaże się żabą (i to nie tylko w wizualnym aspekcie; nie ma lepszej maski niż ekran lapka).Pogadać można,czasem zwierzanie się obcej osobie wychodzi nawet lepiej niż komuś znajomemu,ale na coś poważniejszego to tylko w realu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO jesteś okrutny :D ­ btw, IMO ma fajną klatę :classic_cool:🖐️ się dzieciak wyrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
rokkk "Wiesz, gdzie mnie szukać . Nawet szatan od czasu do czasu przechodzi przez bramy kościoła" Jam niewierzący - a ścieżka, której miałbym szukać jest dla mnie zgubiona. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Argen "IMO, też chciałem zajrzeć, ale u mnie 403 Forbidden." Dla kogo Forbidden, dla tego Forbidden. :classic_cool: żab-X "IMO jesteś okrutny" Szczery. :P "btw, IMO ma fajną klatę" I się pośliniła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imciu, no cóż, trudno. Ale gdybyś zmienił zdanie, to musisz się spieszyć. Za niecały rok się przeterminują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Rokk - Ty coś knujesz. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bądźcie złośliwi. kobiety bez cycków też mają prawo do życia. ja w ogóle bardzo szanuję niepełnosprawnych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Krwawa Wilczyca "(Nie)stety baby takie zakłamane są" No cóż, gdzieś natura musiała im poskąpić...szkoda, że często też nie dała niczego w zamian. :classic_cool: żab-X "kobiety bez cycków też mają prawo do życia." Ale co to za życie... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No cóż, gdzieś natura musiała im poskąpić...szkoda, że często też nie dała niczego w zamian" Dla Ciebie to lepiej, więc skąd ta "szkoda"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Trzeba chociaż sprawiać wrażenie współczucia dla ułomnych. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie bezcycność ma zalety. ­ odpada problem z wyborem stanika, chłopaka, z antykoncepcją - bo nie ma chętnych do zamoczenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
żab-X "odpada problem z wyborem stanika, chłopaka, z antykoncepcją - bo nie ma chętnych do zamoczenia" Tylko być ostrożnym przechodząc koło gej-barów...i kościołów. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×