Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

na tym forum nei ma fajnych facetów

Polecane posty

nie ma też problemów z suknią ślubną, teściową, dorastającymi dziećmi i w ogóle - same zalety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna i szczera
a nieduże, ale jędrne? takie też są, dziewczęce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie trzeba Pchło. Chyba, że chce się poderwać hojniej obdarzone kafeterianki:P ­ "odpada problem z wyborem stanika, chłopaka, z antykoncepcją - bo nie ma chętnych do zamoczenia" Desperaci zawsze się znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko być ostrożnym przechodząc koło gej-barów...i kościołów." ­ a to jak się nie ma też talii i bioder :P ale wtedy chyba jest się chłopcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, nic nie knuję, jestem przecież aniołkiem, nie zapominaj :). Proponowałam - odmówiłeś, trudno. Tylko, że teraz to ja czuję jak niepełnosprawna, jakbym była gorszym gatunkiem, bo TY nie chciałeś ode mnie zdjęcia cycków - zupełnie za darmo :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalna i szczera - jeśli można po hiszpańsku, znaczy, że cycki ujdą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna i szczera
francuski seks i hiszpanskie piwo a może na odwrót?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
naturalna i szczera "a nieduże, ale jędrne? takie też są, dziewczęce" To zależy JAK nieduże. ;) Krwawa Wilczyca "Desperaci zawsze się znajdą." Nie znajdą, a są konieczni. :classic_cool: żab-X "a to jak się nie ma też talii i bioder ale wtedy chyba jest się chłopcem?" Az mi słabo się zrobiło na myśl, że i takie są używane. Tfu! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
rokkk "Proponowałam - odmówiłeś, trudno." Bom nieufna Bestia. Nieufna i terytorialna. ;) "Jesteś wredny.." Ja? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"francuski seks i hiszpanskie piwo" ­ ja miałam na myśli seks hiszpański :P ­ "Az mi słabo się zrobiło na myśl, że i takie są używane. Tfu!" ­ kryptogeje nie próżnują :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
naturalna i szczera "francuski seks i hiszpanskie piwo" Ten przypadek jest naprzemienny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Ktoś musi być tym desperatem lecącym na NIEWIELKIE resztki, bo inaczej serwery O2 by siadły. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna i szczera
o tym właśnie mówię;) tyle możliwości:D tyle radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Ktoś musi być tym desperatem lecącym na NIEWIELKIE resztki, bo inaczej serwery O2 by siadły. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Oho! Nawet Kafeteria stwierdziła, że w mych słowach tyle racji, iż są warte PODWÓJNIE. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna i szczera
... ewentualnie seks z hiszpanem po francusku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna i szczera
wyobraźnia galopuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Łapy na klawiaturę! Do pisania myszka jest niepotrzebna! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ktoś musi być tym desperatem lecącym na NIEWIELKIE resztki, bo inaczej serwery O2 by siadły." Niewielkie resztki to i tak więcej niż nic. No nie każdego stać na ładną, dobrze wyposażoną i w dodatku inteligentną (w końcu musi sama trafiać do kuchni). ­ "Oho! Nawet Kafeteria stwierdziła, że w mych słowach tyle racji, iż są warte PODWÓJNIE. " Po prostu Ci się palce trzęsą...dlaczego to już nie wnikam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Krwawa Wilczyca "(w końcu musi sama trafiać do kuchni)" Do znalezienia drogi wystarczą prymitywne szczątki inteligencji. Ważniejsze pytanie brzmi, czy będzie umiała tam cokolwiek zrobić. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zab-x - rozwalila mnie twoja stopka haha. troche.... troszeczke podobna do mojej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do znalezienia drogi wystarczą prymitywne szczątki inteligencji. Ważniejsze pytanie brzmi, czy będzie umiała tam cokolwiek zrobić." Nie rozmarzaj się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
O cycatej i gotującej można sobie pomarzyć, ale żeby nawet deski gotować nie potrafiły...zgroza. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna i szczera
żaba - a co, chcesz się dowiedzieć jak smakuje?;) lepiej sama spróbuj w koncu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×