Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

na tym forum nei ma fajnych facetów

Polecane posty

Gość naturalna i szczera
I ktos tu ma chyba piersiasta obsesje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tęsknię za baronem de driftem. straszny ruchacz z niego, ale dobry powiernik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna i szczera
Ja tesknie za dwoma... Trzema? Za jednym tak konkretnie, bo i to dosc konkretne bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
rokkk "Imuś, nie licz na ciętą ripostę z mojej strony, z rymami mi nie po drodze" Ty tylko udajesz takie niewiniątko. acz pod aureolą, kryją się różki boleśnie bodące księży. :classic_cool: naturalna i szczera "I ktos tu ma chyba piersiasta obsesje" Bo cycata kafeterianka jest dla mnie jak kamień filozoficzny. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna i szczera
IMO - czyzby? W takim razie mam wrazenie, ze sie znamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrinBlu
IMO, lepiej zapomnij, nim stanę się Twoją obsesją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
naturalna i szczera "IMO - czyzby? W takim razie mam wrazenie, ze sie znamy" GrinBlu "IMO, lepiej zapomnij, nim stanę się Twoją obsesją." Czyżby jedyne cycate kafeterianki z całego morza plugawych desek? Nie - w to nie uwierzę...dopóki nie zobaczę. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrinBlu
To nigdy nie uwierzysz, bo nigdy nie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczyca, taki już jestem, zawsze trafiam w sedno ;) Nie ma się czego wstydzić, większość facetów cierpi na fetysz piersi i nic sobie z tego nie robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna i szczera
Dlaczego juz nie zwracasz sie do nich per: tzytze? ;) ach rozumiem. Ewolucja dosiegla i mezczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
GrinBlu "To nigdy nie uwierzysz, bo nigdy nie zobaczysz." Nigdy, to bardzo długo, a ja niecierpliwy jestem, bo nie mam zamiaru czekać, aż się pomarszczą. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Krwawy Sarmata "(...)większość facetów cierpi na fetysz piersi i nic sobie z tego nie robi" A niektórzy są nawet z tego dumni. :classic_cool: naturalna i szczera "Dlaczego juz nie zwracasz sie do nich per: tzytze? ach rozumiem. Ewolucja dosiegla i mezczyzn" Moja droga! Tak zwane "tzytze", to slang kobiecy, a ja zawsze byłem stuprocentowym samcem - w pełni wyewoluowanym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierdzisz kałem
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee fuuujj uuuuuuu błeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna i szczera
Plus za poprawne napisane 'wyewoluowanym'. Mozesz wybrac nagrode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, a co tam, jak masz ochotę, to ja mogę Ci przesłać zdjęcie swoich skarbów :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
naturalna i szczera "Plus za poprawne napisane 'wyewoluowanym'. Mozesz wybrac nagrode." Niecnie skorzystałbym z odebrania nagrody, którą z pewnością nawet posiadasz pod ręką...ale...ale także jestem Gentlemanem i przyznam się, iż "automatyczne poprawianie błędów" czuwa nad moimi knowaniami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannazniebios
Ja jebie... Przestań z tym nei bo mnie wkurwiasz niemożliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co wnikać w temat fetyszy, zbyt szeroki to temat, tutaj jedynie zasygnalizowalem;P ok Wilczyca, to ile masz lat? i gdzie jest link do Twojej fotki;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
rokkk "Imuś, a co tam, jak masz ochotę, to ja mogę Ci przesłać zdjęcie swoich skarbów" W tym momencie jestem bardzo pod...podejrzliwy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie. W razie czego.. wiesz gdzie mnie znaleźć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
A co do fetyszystów płaskich cycków i ich orientacji...no cóż...wszakże tylko jedno odseparowuje płaską samicę od chłopców...a i to, często odrażająco zużyte. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
rokkk "Nie to nie. W razie czego.. wiesz gdzie mnie znaleźć" W Kościele? :classic_cool: Acz oczywiste sprawy na bok - to także działa w drugą stronę, działa na mnie dość zastraszająco.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ok Wilczyca, to ile masz lat? i gdzie jest link do Twojej fotki;P" 15:classic_cool: Fotki wykorzystuje policja w akcji "Lolita", ją pytaj o linki:P ­ "wszakże tylko jedno odseparowuje płaską samicę od chłopców...a i to, często odrażająco zużyte." Zawsze można poczynić inwestycję kilku tysięcy i 2 rzeczy więcej będą daną osobniczkę odróżniać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Kompleksy i ból kręgosłupa. Acz to pierwsze i deski mają bardzo BUJNE :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet temat o facetach przemienil sie w temat o cyckach! o zgrozo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×