Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Babka_z_klasą

Czego mężczyśni oczekują od kochanki

Polecane posty

Babka, po-e-mailujemy? :classic_cool: Ja mam ważne pytanie - Dlaczego cały czas insynuujecie, że z mężem/żoną nie można mieć udanego, ekscytującego pożycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to nie ekscytuje. Jakoś masz szacunek do swojego ciała i bezkarnie może mnie tylko dotykać mój P. Ewentualnie lekarze, ale to już bezkarnie, tylko w określonych celach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem mężatką. :) A jakie to ma znaczenie? Jestem z kimś dlatego inni faceci mnie nie interesują. Prosta sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, prosta. Niestety z czasem dowiadujemy się, że wszystko jest nie tylko białe albo czarne. Są różne odcienie szarosci, także w pożyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vera uszatek
Co ty za pierdoły opowiadasz, dotykał Cię twój m, dotykał cię twój k, dotykał cię twój j, teraz polykasz twojego p, jeszcze wielu twoich x będziesz polykała i wielu cie dotykać aż się zdziwisz jak wielu :Dbo kazda potwora znajdzie swego amatoru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vera uszatek
Myślisz, że jak długo obecny roochacz będzie cię posuwał? niedługo już, potem będzie etap z dildem do ściany, potem wyliżesz rany i połykanie na nowo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dobrze, Babko. szary to mój ulubiony kolor. Pomarańczo - nie rozumiesz, jak jestem z jedną osobą, to nie ma innych. A to, ze był K M czy S przedtem, to inna bajka. Jak mnie dotykał jeden z wcześniej wymienionych, to nie dotykał mnie nikt inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że topic na wzloty i upadki :) i żyje jednak w godzinach pracy:) Jako facet chętnie do niego zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×