Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Babka_z_klasą

Czego mężczyśni oczekują od kochanki

Polecane posty

no cóż.... nie od dziś wiadomo że uroda to nie wszystko :P bardziej ufam dotykowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola**
"Nie chodzi tylko w wygląd zewnętrzny. To jest jak z pudełkiem czekoladek. Jest ładne, kolorowe opakowanie, ale nie wiemy, czy czekoladki spełnią nasze oczekiwania smakowe." Taak o to własnie chodzi u mnie,chociaż wygląd też był wazny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czy potencjalny kochanek ma szanse nim zostać zależy również od tego co ma w głowie... Jego wrażliwości, inteligencji, emocji. Jednak na początku patrzymy na opakowanie, zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuluxis
Ja tam wiem jakie czekoladki lubię:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie kochanka i kochanek powinni się bez zbędnych słów rozumieć i spełniać to wszystko czego brak im w swoich związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola**
...i tak właśnie jest marzycielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, bez zbędnych słów... Trzeba czasem coś powiedzieć, np czy mocniej, czy wolniej... Jak dla mnie trzeba mówić o swoich pragnieniach i oczekiwaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można bez słów ustalić czego mi brakuje w związku? Ja sam nie do końca wiem. Czy ktoś może mi to dialektycznie wyłożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyrze może na migi? Albo rysować sobie historyjki obrazkowe... Ale poznam kiedyś Czarodzieja! I będzie mi czytał w myślach... ;) oj, pięknie by bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewna, że chciałabyś być z kimś, kto czyta Ci w myślach? Pomyśl tak: wieczór, nastrojowa atmosfera, facet ściąga z Ciebie bieliznę, pieści Cię, potem zaczyna lizać Ci cipkę i ... "Co Ty odwalasz?! Ja Ci tu robię dobrze a Ty myślisz o tym, co ugotować jutro na obiad?!!" Skucha na całej linii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyrze jeśli będzie to Czarodziej - to wierz mi nie będę myślała co ugotować na obiad w takiej chwili.... ;) Poza tym ON ma czytać o czym marzę o nie co muszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaaaa
czy wy jesteście w pracy ? czy nie pracujecie skoro macie czas na to pisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliza... kopiujesz to pytanie na ilu tematach równocześnie? Satyr... TRZEBA powiedzieć czego chcemy i czego o czekujemy. Nikt z nas nie czyta w myslach, tym bardziej mężczyzna u kobiety i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorszy typ kochanka to namolny,czyli tkai ,ktory po zerwaniu nadla pisze dzwoni bo mu ślubna nie daje.hehe aa i co do doboru,zwykle ta druga to calkowite przeciwienstwo tej pierwszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda... wlaśnie to jest najfajniejsze, ze kochanka jest częso ZUPEŁNIE inna od żony. Wcale nie musi być szczuplejsza, mieć większe/mniejsze cycki. Jest po prostu INNA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś pisałabym na ten temat tanie slogany. Zapewne opisujac szczegóły. Dzis wiem że to co nas potrafi ujac jest tak niezwykła chwilą że aż trudno-uchwytną:) Potrafi oczarowac jednym słowem, jednym spojrzeniem lub cudownym głosem. Tak jakby ziarenko trafiało na podatny grunt:) Jest w tym momencie tylko mój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie zastanawiam
po co Wam kochanki i kochankowie? z wlasnym nic juz nie da rady wymyslic? nie wyobrazam sobie by mi ktos faceta macal a potem ja i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulixs
Ja zawsze mówię kochance co jej kupie... podczas.........;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulixs
a ja sie zastanawiam: to sie robi bez macania:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie zastanawiam
oglednie napisalam , bo wyobrazic sobie fiuta w jakiejs cipie to dopiero rzygac mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzyciel... przecież to prawda. Każdy z nas w jakim momencie życia ma takie dylematy, nawet jeśli jest szczęśliwy w małżeństwie. Oczywiscie nie każdy decyduje się na skok w bok ale mysli każdy. Takie ysli też mogą podkręcić atmosferę w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie zastanawiam
Moj czas juz minal :D Wlasnie zastalam pana niemeza juz w akcji a taka pania , to dopiero bylo ordynarne . Wieczorem taplal sie we mnie a rano ona mu obiagala. Na wspomnienie mi niedobrze. Ciekawe tylko czy jej smakowalam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×