Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość werka888

bez gry wstępnej

Polecane posty

Gość werka888

Mój mąż od razu przechodzi do rzecz bez i gry wstępnej...ja nie umiem sie tak podniecić i dość często obywa się bez orgazmu i pieszczot . Jak mu to wytłumaczyć? On zaraz sie obraża i mówi abym poszukała lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy kiedy ci zwykle
żadna kobieta sie nie podnieci bez gry wstępnej. Skąd ty takiego buraka wytrzasnęłaś który myśli wyłacznie o właśnej przyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuu
poszukaj lepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy kiedy ci zwykle
Perwersja - ty naprawdę potrafisz tak z marszu? No, aż ci zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy kiedy ci zwykle
żadnej buzi, przytulanka, dotyku tylko wsadza i od razu ci dobrze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy kiedy ci zwykle
nikt nie mówi o seksie oralnym, mowa o grze wstępnej czyli przytulaniu, głaskaniu, całowaniu, ogólnie pieszczotach przed samym stosunkiem. Nie wyobrażam sobie, że facet bez niczego z zaskoczenia wkłada, porusza się trochę, wytryska i kobieta wniebowzięta.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś światowy dzień gry
wstępnej! może zaproponuj, żeby go "uświętować" - przy dobrych wiatrach zauważy, że jest Ci ona potrzebna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko zaznaczam, bo wiele osób byli te dwa terminy. Co do przytulania i głaskania.... czasami zaczyna się ostro i ostro się kończy się w ten sam sposób i kizianie i mizianie nie jest wpisane w konwencję. Ot co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mowa o grze wstępnej czyli przytulaniu, głaskaniu, całowaniu, ogólnie pieszczotach przed samym stosunkiem" Ble. Bez sensu takie mizianie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy kiedy ci zwykle
Perwersja - ty kobietą jesteś czy facetem? Nigdy nikogo nie kochałaś/leś skoro to bez sensu? Czy już po menopauzie jesteś i już ci wszystko jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przed trzydziestką, kocham, lubię się przytulać i całować, ale niekoniecznie w ramach gry wstępnej. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy kiedy ci zwykle
aha czyli potwierdza się, że każda reguła ma swoje wyjątki. Chyba, że wyłacznie teoretykiem jesteś póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz, bo nie wiem czy poszło. 😴 :o 🖐️ Twoja wizja świata, związku i seksu nie jest jedyną prawdziwą. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj, oj, oj ...
Moja żona nie lubi tzw. gry wstępnej. Wręcz zachęca do konkretów. Natomiast chętnie poddaje się pieszczotom po. Co kobieta (i mężczyzna) to inne preferencje seksualne. I to jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy kiedy ci zwykle
nie mówię o mojej wizji. Mówię o konkretach, opartych na badaniach z dziedziny seksuologii. Że faceci są wzrokowcami i wystarczy spojrzeć na nagie ciało i już gotowi, natomiast większość kobiet potrzebuje rozbudzenia przed. Inaczej można to potraktować jako gwałt. No cóż - niektórych to podnieca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhu78nic nowego
PERWERA - TY JAK ZWYKLE MUSISZ BYC INNA zadna normalna kobieta nie obejdzie sie bez gry wstepnej, chyba ze takie wynaturzenie jak ty. juz wisdze jak wchodzisz do domua twoj popychacz wjezdza cii prosto penisem w cipke.. daruj se te opowiesci bo nikt w nie nie wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest inna jest po prostu erotycznie pikantna :P i jak ma sie przy boku faceta a nie kalesony to gry wstepne sa zbedne:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjxbxhxnz
U mnie zalezy od sytuacji,czasem jestem tak napalona ze obywa sie bez gry wstepnej i oo 3 minutachborgazm,a czasem po 30 minutach miziania nic,wszystko jest w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy kiedy ci zwykle
tak czy inaczej autorka tematu należy do większości kobiet, którym gra wstepna jest potrzebna i partner powinien to uszanować, że albo wcześniej ją podnieci albo nici z seksu. Bo w tej chwili wygląda na to, że autorka nie czerpie z tego żadnej radości i czuje sie gwałcona. Co często w małżeństwach sie zdarza, ale nikt o tym głośno nie mówi. Bo chyba o to chodzi, aby seks sprawiał satysfakcję obojgu a nie tylko mężczyźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czepiam się autorki tylko Twojej bzdurnej wypowiedzi. I nie używaj proszę określenia większość, a jeśli już to podeprzyj się konkretnymi badaniami. 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powinna temat zacząc od ja...a nie że wszystkie kobiety :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żadna kobieta sie nie podnieci bez gry wstępnej" :D:D:D:D Mnie podnieca sama myśl, że będzie ruchanie. :D Od rana chodzę podniecona i czekam na powrót męża. Jak mam ochotę na seks to chcę kutasa w cipie, a nie jakiegoś miziania. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×