Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marzyciel6969

O czym marzą mężatki.?

Polecane posty

Skomplikowana76 Tak to już jest ,jak można by się spotkać z fajną kobietą na kawę i miło porozmawiać to odległość staje na przeszkodzie. No tak ,kawy nie będzie ,ale marzenia pozostały i to jest też piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie w Nowym Roku mężatki przestały już marzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczór może być spokojny....zawsze zostaje noc lub poranek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANN@
Ja marzę o wyjątkowym mężczyźnie, który sprawi że świat stanie się kolorowy, będzie dla mnie kimś wyjątkowym , kimś z kim będę mogła spełnić się jako kobieta, tak do końca bez żadnych ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja marzę o wyjątkowym mężczyźnie, który sprawi że świat stanie się kolorowy, będzie dla mnie kimś wyjątkowym , kimś z kim będę mogła spełnić się jako kobieta, tak do końca bez żadnych ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja marzę o wyjątkowym mężczyźnie, który sprawi że świat stanie się kolorowy, będzie dla mnie kimś wyjątkowym , kimś z kim będę mogła spełnić się jako kobieta, tak do końca bez żadnych ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyon hehehe wieczor zawsze niespokojny wieczne dajjjj,jak mlodsze pojdzie spac to starsze ma cos do powiedzenia ,to juz tylko noc spokojna :D rano conajwyzej moge sasiada przydbac jak wychodzi z psem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodszego ch00ja do ruchania chca twardego! Młodsza chce starszego z ch00jem nawet sflaczałym i obwisłym, który sie nar00chał i namacał! Byle dziecko zrobił i odchowywał i kochanek nie chciał! Nauczycielki religi w podstawówkach też chcą ch00ja swego ucznia jesli ten przerostem jest! Potem po latach romans sie uaktywnia i jest yebanko! Jak ma cycy wielkie i spodnie podniecające to jż wie, że dzieciak uwiedziony! Ożenić sie z czasem trzeba! Ruchacz wali babę jak zwierz! Wapniak rucha na dziadka! Bez polotu! A jak ma plecy doyebane to na jeźdzca! Wszyscy sie dobiorą! Dildo, palce i warzywa penisopodobne se wkładać można! facet słoniny w kaloryfer włoży i posuwa miesiwo, a lbo bułkę ze sklepu rozsadzi prąciem! Wąsaczy lubią nieuczki! Ogolony dla ziomalki! Brodacz dla wykształconej! Pióracz dla metalówy! Samouk nie r00cha bo sie uczy! Pracuś dla leniwej! Emeryci i renciści pozostaja sami sobie! Bezrobotnego kobieta rzuci! W ogólniakach r00chańs!ka! W akademikach wstęp dla bojfrendów i ich kolegów! Straszna sprawa! Walcie do USA na studia! Tam Was piekielnie wykształcą! W Rosji dobrze ucza! W Chinach studentów nadmiar! Eutanazja, samobójstwa i narkotyki wszedzie! Hałasy, smrody spalin i choroby przewlekłe! Nieuleczalne! Śmiertelne! Patologii społecznej rozrost! Lepiej nie bedzie nigdzie! Każda trafi na swojego! Alimenty, intercyzy, konkubinaty, dorobione dzieci, aborcje i werbunki! Dureń głupcem sie rodzi! Kto ma mózg to na resztę nie płaci! Żerowanie! Kradzieże! Kłamstwa! Spiski! Macenie! Idzie najgorsze dla wszystkich! Samoobrona nie obroniła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatki siedzą po cichu.... układają misterny plan erotycznego wyzwolenia ;) A poza tem.. to zimno u mnie, śniegu pełno :) Można by pobawić się śniegiem aż pupa czerwienią by się pokryła ale mam problem z późniejszym rozgrzaniem :( dostępnością do ciepłych kominków i gorących mężczyzn, więc pozostaję w kocykowych pieleszach :) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podkoooowa0000
Ja mam fantazje związane z moim ginekologiem. Kiedy idę do niego na wizytę, już w poczekalni czuję się podniecona. A kiedy zokładam się na fotelu, a on patrzy na moją cipkę i bada ręką to już jest kosmos(orgazmu nie osiągam, ale jest baaardzo dobrze). Najlepsze w tym wszytkim jest to,że mojemu mężowi się bardzo podobają te moje fantazje i chetnie słucha, gdy opowiadam mu jak było na wizycie. Wie,że potem czeka go boska noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaN.
o nierzeczywistym rzeczywiście mężczyźnie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * o większym mieszkaniu
* nowej pralce * zmywarce * drewnianym parkiecie * nowych szafkach do kuchni * dzieci najlepiej wysłać do dziadków * żeby chodzić co tydzień do fryzjera * wreszcie, żeby szlag trfił dobrze ubezpieczonego męża * i koniec ze śmierdzącymi chłopami * i codziennie czekoladki (żeby tak jeszcze nietuczące) uff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiki_Taki
Najczesciej to o tym, zeby tesciowa zaniemowila bo to narazie bardziej prawdopodobne niz to ze odpierdoli sie od naszego malzenstwa:) co do marzen erotycznych to trojkat z jeszcze jedna babka starsza i bardziej doswiadczona ode mnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika44
Tiki taki skad jesteś? Ja mam 44 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiki_Taki
Nie no zaraz pomysle ze wystarczy o czyms glosno i masz:) mika44 z mojej strony to nie propozycja, taka tylko fantazja ktora pewnie nigdy sie nie urzeczywistni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika44
Ale z tego co wnioskuje to masz ciągoty bi? Masz jakieś dośw czy to narazie tylko fantazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby już był luty, bo wtedy wyjeżdżam na wczasy na narty. A na razie o weekendzie, bo też jadę na narty ;-) Uwielbiam to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×