Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marzyciel6969

O czym marzą mężatki.?

Polecane posty

marzyciel6969 Dzoneya. hihihi..... ładnie to ujęłaś ,to fakt mam parcie i pociągają mnie mężatki ,a to dlatego że są z kochankiem pójść na całość i wyznać mu swoje najskrytsze pragnienia które ukrywają przed mężem. x x pewnie masz rację jeśli chodzi o mężatki ale podejrzewam, ze singielki, które nie mają chęci się wiazać też tak mają? Chociaż nie wiem, jam uwięziona :( Co z tym klubem? i dla kogo on by był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miałby byc klub poszukiwaczy kochanek/kochanków, ale nie ma chetnych na założenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudny76 A w czym problem, by założyć taki Klub/nowy temat?? Ale wiesz o tym, że trzeba być większym optymistą by znaleźć kochankę?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ale jak długo można byc tym optymistą? W końcu cierpliwośc sie kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to załóż ten klub.:-) Bądź bardziej ekspresyjny, pogodny, namiętny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pewna czy w dzisiejszym świecie miałby rację bytu taki klub dla poszukiwaczy. Dziś w modzie jest spełnienie. Gdzieś to czytałam :D Według tego założenia: nawet jesli ktoś czegoś/kogoś szuka nie powinien mówić że chciałby, powinien mówić że już wszystko ma , że jest spełniony ;) Na to ponoć lecą ludzie :P Czyli nie mów że szukasz kochanki/ka - sprawiaj wrazenie że już go/ją masz - a wtedy będzie ci dane ;) Podobno łatwiej zdobyć coś, jeśli ktoś myśli ze już to masz. Może być to prawdziwe, bo jeśli kobieta napisze, ze ma kochanka, od razu facet dostaje sygnał szczęściarz z tego gościa, ona musi być " zajebista ", można spróbować ją "wyrwać" tamtemu.... jeśli napisze że nie ma a szuka - myślicie że nie warta jest zabiegów, mało atrakcyjna, itp... i w drugą stronę tak samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z namietnością to chyba u mnie jest ok, z pogodnościa tez, Poprostu chyba nie mam brania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czułości,której brakuje mi w związku...inne aspekty życia są ok tylko to do kitu.Jak z nim rozmawiam to mówi że w poprzednim związku był taki sam i nie dziwie się że narzeczona go zostawiła..ehh jak to mówią jak w życiu jest dobrze to łóżku lipa,jak w łóżku super to facet do życia się nie nadaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkyway28 taaaa u mnie tez tak słodko-gorzko pół na pół ;) Nudny uszy do góry !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudny z takim podejściem nic nie zdziałasz.....chyba, że w klubie frustratów :) Wszystko można - tylko trzeba chcieć i mieć odpowiednie podejście. Jolka...wieje od Ciebie pesymizmem.....rozumiem, że ze względu na koniec świata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chyba dobre podejscie tylko chetnych wokół mnie brak, albo kurcze ja strasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętne tutaj są - w końcu to forum erotyczne - ale jak będziesz smęcić i się użalać nad sobą to goowno zdziałasz kolego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoneya, a co myślisz o temacie ,,SPEŁNIENIA KOCHANKI I KOCHANKA,, Hm..? i bez zbędnego owijania w bawełnę każdy pisze z jakiego rejonu kraju jest i podaje nr. tef. Hm..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzyciel wszystko ok. ale jak ty tu podasz telefon...!!!!! to będziesz miał nieciekawie :D ale taka krótka inormacja o sobie jest ok. i może lepiej email jakiś alternatywny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie z tym telefonem to niezbyt trafione, a poza tym to chyba może byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka, mnie tu uczą żebym byl pozytywnie nastawiony, więc Tobie też tak powiem, Wiecej pozytywu, a marazm przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm..? nie wiem co macie do podania nr. tef. przecież teraz za parę zł. można kupić kartę o której mąż czy żona nic nie wie i dyskretnie się poznać. Missima OK to może ,,OCZEKIWANIA I SPEŁNIENIA DLA KOCHANEK I KOCHANKÓW,, Hm.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka rzuć marazm w kąt :) będzie dobrze :) Marzyciel - twój pomysł to jednak tylko marzenia - kobiety wolą to "owijanie w bawełnę" :P więc polecam lekcję owijania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzyciel Wywal ten wyraz "spełnienia" plissssssss! W liczbie mnogiej j. polskiego nie ma takiego słowa. O to mi chodziło.:-) A oczekiwania są ok. Przynajmniej z góry wiadomo co kto powinien określić.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×