Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marzyciel6969

O czym marzą mężatki.?

Polecane posty

biorąc pod uwagę że dziś kończy się nasz świat - myślę że to wspaniały dzień na taki nowy klub :D marzyciel, wiem że można kupić kartę tel., tylko boję się że zadzwoniłby gdy nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoneya W sprawie rozmowy telefonicznej można się wcześniej umówić. Chodzi przecież o to, by poznać kogoś, z kim można się fantastycznie pokochać, a nie kupować nowy gadżet.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienasycony wojownik
Massima ty chyba marzysz,że cię ktoś normalny zerżnie :) Kop sobie pod choinkę coś porządnego i wtedy będziesz pewna,że masz konkretny odlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missi no zawsze mogę rozmawiać, jakbym wlaśnie kupowala gadżet ;) - możesz rozmawiać? - dzień dobry :) - widzimy się dziś? - proszę przedstawić ofertę... - tam gdzie zawsze o 7? - trudno mi się teraz określić, może mi pan wyśle informację na mejla to zapoznam się... - nie wkładaj bielizny :D - do widzenia :D - mrauuuu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoneya Missi no zawsze mogę rozmawiać, jakbym wlaśnie kupowala gadżet - możesz rozmawiać? - dzień dobry - widzimy się dziś? - proszę przedstawić ofertę... - tam gdzie zawsze o 7? - trudno mi się teraz określić, może mi pan wyśle informację na mejla to zapoznam się... - nie wkładaj bielizny - do widzenia - mrauuuu xxx :D:D:D genialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołkowaZ
no i co z oczekiwaniami panowie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołkowaZ
może dlatego że nie pisaliście czego oczekujecie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołkowaZ
nie nie. tytuł tytułem ale czego facet oczekuje od potencjalnej kochanki? jaka ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie malutkie marzenia, by miłość w moim małżeństwie trwała wiecznie a seks cieszył do późnych lat :) I by wiecznie mieć te cztery krzyżyki na karku, eh :) Bo doświadczenie już spore, rozum wiekszy :), ciałko jeszcze niczego sobie... hehe, pozdrawiam świątecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że sexu i to takiego jakiego nie ma się w domu. Jednak niektórzy oczekują jeszcze przy tym w jednej osobie kochanka i przyjaciela. Jak dla mnie to, to jest bardziej opcjonalne oczekiwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że sexu i to takiego jakiego nie ma się w domu. Ale opcja kochanek i przyjaciel w jednej osobie jest bardziej pociągająca, przynajmniej dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż ,nie ma co rozpamiętywać o usuniętym temacie ,idą święta i nie czas na smutasy. Życzę Wszystkim tym złym i kochanym Cieplutkich i Cudownych Świąt oraz Cudownego i nie zapomnianego Sylwestra.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×