Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marzyciel6969

O czym marzą mężatki.?

Polecane posty

Dżoneya Witaj Cieplutko. Interesujący tef. odebrałaś ,myślę że po czasie skapowała ,choć nie źle musiała być zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 2 tyg temu miałam podobny tel tamta kłóciła się ze dobrze dzwoni ja wyjaśnilam że nie.... ale wczoraj to nie wiem co mnie podkusiło ;) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że kiedy M wróci do domu to dostanie co najmniej kopniaka w torbę :-D W każdym razie spotkanie z żoną będzie walką o to, by jaja nadal były integralną częścią jego ciała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanka&
O czym marzą mężatki.? o spokoju świętym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, Androgen życia nie można zawsze tak serio brać ;) A w ogóle to czemu kobiety nie znają numerów tel swoich facetów??? Blondynki? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie zna, to jej wina. A jeśli M dyma na boku to teraz będzie wpadka i wpierdol :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toż to już byłoby straszne zrządzenie losu - przypadkiem dodzwonić się do obcej kobiety a przez to odkryć że chłop ma kochankę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam dzisiaj niezłe kopanie ogródka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam:-)
fałłłł, taką masz "ciekawą" robotę, że przez całe godziny pracy ciągle na kafeterii przesiadujesz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam--->na kafe i setce innych ciekawych miejsc :classic_cool: zazdrosna?:P praca przyspiesza znacznie czas:) jola a ty chcesz sie zestarzec?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka nie popadaj w zniechęcenie :) fajne kobietki zawsze trafiają na wyjątkowa pracę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii - pracuje i to na swoim tylko niestety ruchu w interesie brak , długi rosną a światełka w tunelu nie widac . pocieszam się jednak , że dla mnie 13 jest szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skomplikowana76 latte macchiato to pychotka i po takiej kawie to życie nabiera blasku.! to jak będzie z tą kawą , dasz się zaprosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×