Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

Wesołych Świat dziewczyny :) życzę Wam wszystkiego czego tylko pragniecie:) i oczywiście jednym upragnionych II kreseczek a innym pierwszego bicia serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tylko na moment WSZYSTKIEGO DOBREGO ZYCZE WAM W TE SWIETA ZDOROWIA POMYSLNOSCI DUZO MILOSCI, OWOCNEJ MILOSCI;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I moje życzenia ;-) Zdrowych, spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku :-* i oczywiście upragnionego dzieciątka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) I Wam wszystkiego najlepszego życzę...przede wszystkim II kresek życzę :) a Tym co zafasolkowały życzę przyjemnego porodu i zdrowego dzieciątka :) Ja dziś 20dc , PMS straszny..gdybym mogła zabiłabym narzeczonego..za 4 dni ślub a ja na niego krzycze,płacze i już sama nie wiem czego nie chce.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I moje życzenia ;-) Zdrowych, spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku :-* i oczywiście upragnionego dzieciątka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się stało z tym tel. wkleiło mi znowu to samo druga osiemnastka masz jakieś przeczucia co do tego cyklu ;-) ?? u mnie 24 dc, podbrzusze boli, piersi tylko czasami coś zapiecze w sutkach, a plamień w tym cyklu jeszcze nie mam ale pewnie przyjdą :-( Mam szanse 50/50 bo większość objawów to u mnie na @ też zapowiadające. Lędźwie bolą ale szyjka jeszcze w miare wysoko choć ją dosięgam- nie wiem czy dobrze to interpretuje. Wzdęcia są ale to przez święta :-D Czekam dalej ale i tak się zawiodę jak zwykle. Nie goni mnie do testowania bo nie chcę się rozczarować, wolę żeby @ przyszła bez testowania a będzie łatwiej... Wymęczyły mnie te święta, człowiek zamiast odpocząć to jeszcze bardziej zmęczony wróci do pracy a to już jutro :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko, wiesz jak to jest z przeczuciami :) człowiek jak chce to sobie wszystko dopasuje, żeby było po jego myśli :) W tym cyklu mam inaczej niż w poprzednim (czyli pierwszym normalnym po odstawieniu). w tamtym od połowy do samego końca pobolewał mnie brzuch. W tym, jeśli dobrze te testy paskowe pokazywały, pobolewał tylko w czasie owulacji (jeśli w ogóle była), czyli w dniach gdzieś 16-19 grudnia. Od tamtego czasu w zasadzie nic mnie nie boli. Wydawało mi się, że jestem przeziębiona i nawet przedwczoraj z rana miałam podwyższoną temperaturę ciała, a ja normalnie gorączek nie miewam w chorobie. Ale kiepskie poczucie miałam w sumie jeden dzień i potem się rozeszło po kościach, nie brałam żadnych leków. @ powinnam dostać na przełomie roku, ale też nie wiem dokładnie bo to dopiero drugi cykl, więc kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I moje życzenia ;-) Zdrowych, spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku :-* i oczywiście upragnionego dzieciątka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się dzieje, teraz przez następny rok będę dodawała życzenia :-/ wiem, wiem jak to jest ;-) ja też mam mieć @ chyba w sylwka. Ale właśnie zobaczyłam, że zaczyna mnie wysypywać więc raczej przyjdzie. Ja mam tak, że w jednej chwili sobie dopasowuje a za chwile myśle sobie głupia jestem to po prostu normalne pod koniec cyklu :-D Ja łaże co chwile do toalety i już też zaczynałam myśleć no ale jak mam nie latać do kibelka jak strasznie dużo pije przez Święta :-) Trzeba czekać innej możliwości nie ma ale trace nadzieje :-/ a za Ciebie trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) witam poswiatecznie:) napiszcie prosze co u Was? jak wczesniej wspominalam-u mnie nadal brak owulki (dzisiaj 35 dc), w poniedzialek i we wtorek mialam sluz z niteczkami krwi-robilam testy owulacyjne, bo myslalam ze to owulka nadchodzi, ale wychodza negatywne. dzisiaj znow powtorze, gdyz doszly inne objawy okoloowulacyjne. gdy 19 grudnia bylam u lekarza-mowila,ze pecherzyk powinien rosnac jeszcze tydzien (mial ok 1 cm), wiec juz jest ten czas...tydzien minal...w srode znow ide do lekarza-zobacze jakie zmiany. nie wiem czy to przez castagnus, ale to jest pierwszy cykl, w ktorym go biore (aktualnie rozpoczelam drugie opakowanie w pierwszym cyklu...bede brala 90 dni) i roznice jakie zauwazylam (w porownaniu z innymi cyklami) to przede wszystkim sluz-widze roznice i zachodzace zmiany jesli chodzi o czas nieplodny i plodny. oczywiscie o dzisiejszym wyniku testu owulacyjnego dam znac.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova30
Cześć dziewczyny! Mam 30 lat, jestem tutaj nowa ale podobnie jak Wy staramy się z mężem o dzidziusia, od października czyli ten to była właśnie trzeci cykl. Własnie przed chwilą zrobiłam test ciążowy, bo okres powinnam dostać wczoraj a nadal nie mam i niestety negatyw! No nic będziemy próbowac nadal! Będę tutaj zaglądać i dzielić się z Wami moimi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat starań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po co o dziecko staraja sie chore baby?? zeby gdy sie juz znudzicie mezom i odejda do mlodszych mial sie wami kto na starosc opiekowac?? zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I moje życzenia ;-) Zdrowych, spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku :-* i oczywiście upragnionego dzieciątka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I moje życzenia ;-) Zdrowych, spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku :-* i oczywiście upragnionego dzieciątka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka znowu się wkleja! ernix widze, że masz złe doświadczenia... nie każdy facet zostawia żone dla młodszej. Jak ktoś naprawde kocha to jest przy Tobie na dobre i na złe. A dziecko to cud więc nie Twoja brocha po co się staramy, jest to indywidualna sprawa każdej z nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga osiemnastka no wkleja mi się od świąt ;-) pisze co innego a i tak to mi włazi... co do plamień to wiedziałam, że jak napisze że jeszcze ich nie mam to się pojawią i dzisiaj już po staremu najpierw krew a teraz brązowe plamienia, piersi mocniej bolą i brzuch też więc @ się pojawi, nie ma nadziei na ten cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dobrze, że w życzeniach odnosisz się do Nowego Roku, więc są w miarę aktualne :D Ja czuję się taka trochę "napompowana" jeśli chodzi o brzuch, natomiast praktycznie nic mnie nie boli. Pewnie @ przyjdzie w sylwestra albo tuż po :) ale w ogóle się coś popierniczy, jako to już u mnie bywało kilka lat temu. Jeśli się teraz nie uda to starania zaczniemy dopiero w okol. połowy przyszłego roku, bo mi terminy ewentualnego porodu nie będą odpowiadały gdybyśmy zaczęli wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova30
druga osiemnastka moge zapytac jakd długo sie staracie?? i czy to pierwsza ciąża będzie, czy masz juz dzieci?? ja dodam, że owulacje raczej mam w listopadzie i grudniu robiłam testy owulacyjnekupione w rossmanie i wychidziły pozytywne w okolicach połowy cyklu... badana specjalistycznie na możliwośc poczęcia nie byłam i mam nadzieję, że nie będę, że szybko się nam uda! choć teraz tyle sie slyszy o parach, które mają rzeczywiste problemy,,, smutne :-( no nic głowa do góry wszytskie dziewczynki!!!!!!!!!!!! Trzymam za nas wszystkie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova30, my w zasadzie staramy się pierwszy cykl. Mam już dziecko (18l), także to nie byłaby pierwsza ciąża, jeśli w ogóle będzie :) Tak jak napisałam kiedyś tam, teraz to taka bardziej "zabawa" jest niż konkretne staranie. Natomiast jeśli nie jestem w ciąży teraz, to przy następnych staraniach pomyślę o dokładniejszym i precyzyjniejszym monitorowaniu cyklu. Z testami to jest tak, też pisałam wczesniej, że te paskowe niby wskazywały owulację, natomiast mikroskop owulacyjny nigdy. Sama więc nie wiem na ile które źródło jest wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nova30-witamy i powodzenia:) przemadrzala-pisalas ze w piatek test owulacyjny juz byl negatywny (brak kreski testowej) a teraz 100% pozytyw?taki sam kolor obu kreseczek?no to podejrzane...bardzo podejrzane...ja nigdy nie robilam testow dluzej niz dzien po owulacji, wiec nie moge sie wypowiedziec, jednak skoro byl negatywny a teraz znow pozytyw, to sa tylko 2 wyjscia: albo zaburzenia lh albo ... spelniaja sie marzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulacyja według monitoringu była 17/18 grudzień,test potwierdził. 20 grudzień zrobiłam test i poztywny kolejnego dnia negatyw a teraz wczoraj zrobiłam i znowu pozytywny. Wziełam do reki wyniki z lab. moje ostatnie bo zastanawiało mnie jak powinien być poziom w lutealnej i mam wyniki z 2 labolatoriów i mam tu napisane : faza lutealna do 14,7 a w drugich 0,90 ml do 9,33 , troche duża rozbieżność...testy są z reguły o czułości 10ml wiec w sumie według jednej normy powinien wyjść negatyw a według drugiej może wyjśc zawsze pozytyw w fazie lutealnej nie??? dobrze rozumuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki po swietach:) ja niestety w pracy, dzis mam wizyte u gin z monitoringiem zobaczymy jak tam moje jajniki pracowaly choc wydaje mi sie ze chyba nic nie wyprodukowaly w tym m-cu bo nie mam objawow na owu a dzis 13 dc i bralam clo wiec czas najwyzszy na jakies objawy. witam nova30 zycze powodzenia obys jak najkrocej czekala na II kreseczki:) przemadrzala powodzenia w sobote te nerwy to pewnie nie tylko pms ale i efekt slubu:) zycze spokojnosci i wszystkiego dobrego malinko i druga osiemnastko mam nadzieje ze mylicie sie i te Wasze objawy to te wlasciwe;) kamelia widze ze idziesz na rekord z ta owu:) szok malinko jesli te zyczonka wychodza Ci tak z tel to wylacz i wlacz tel moze podziala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wizycie i tak: badania które robiłam łącznie z tym amh są w normie, usg pokazało że mam w prawym 2 pęcherzyki jeden ma 24 mm a drugi 21 mm w lewym natomiast mam 20 mm w ciągu 24 h mają pęknąć i dostałam zastrzyk z ovitrelle. no i mamy się przez 3 dni starać powiedział że szanse są bardzo duże bo nie widzi przeciwwskazań, dał mi od razu listę badań które mam zrobić jak test pokaże II kreski. Tak bardzo bym chciała aby to podziałało, wyniki mam w normie pęcherzyki są piękne męża w domu;) cóż więcej potrzeba.....? Musi się udać prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×