Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

przy piku lh kazda godzina ma znaczenie (czasem dla sprawdzenia czy wzrasta czy spada poziom lh przez 3 kolejne dni robilam 2 testyy dziennie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze byłam przekonana ze wczoraj pękł pecherzyk a teraz wrocilam z wc i widze na papierze nadal śluz płodny , nie tak przejrzysty , bardzej mętny ale ciągnący sie jajowy,tzn ze jednak nie pękł? nie doszły jeszcze testy z allegro wiec nie sprawdze , ale w poniedziałek testy był pozytywny a wskazywało 23mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluz plodny nie zanika "automatycznie" od razu po owulacji i peknieciu pecherzyka-wiec ma prawo jeszcze splywac-nie sugerowalabym sie nim. skoro test byl pozytywny w poniedzialek, tzn. ze owulka byla wczoraj-to bylby dla mnie wyznacznik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak , powinna być owulka od testu 24-36h , czyli od poniedziałku powinna być po ..a ja wyjątkowo nie czuje nic,nie czuje typowych wzdęć i dodatkowych cm jak co miesiąc po owu..nie czuje piersi..jakby byłą dalej miedzy ff a fl..a sluz płodny miałam zawsze 1-2 dni max 3 a teraz jest już 5ty dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy istnieje ryzyko (jak dzieje sie u mnie), ze pecherzyk przerasta, nie peka i zamienia sie w torbiel...ja mam czasem sluz typowo plodny (bj) 14 dni i wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jak szłam na monitoring denerwowałam się co tam usłysze ake będzie dobrze może faktycznie owu przed Tobą, czekamy na info :-) u mnie do kolejnych ciążowych nieciążowych objawów dochodzi gorzki posmak w buzi i tak co miesiąc w tych dniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam monitoring 3 miesiące z rzędu i pęcherzyk zawsze pękał około 23-24mm :) torbieli nie mialam nigdy teraz mi lekarz powiedział ze może nie pęknać,bo stres bo ślub więc sie nie zdzwi najgorsze ze co miesiąc jest inaczej jakoś i nie umiem przestać myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej-ja juz po wizycie-wyniki widziala,mialam usg:) jak na razie dzisiaj pecherzyki w obu jajnikach podobne okolo 1 cm (chyba w prawym troszeczke wiekszy, teraz "wypada", ze z prawego ma byc owulka), mialabym sie pojawic za tydzien zeby sprawdzic co sie dzieje, ale za tydzien przychodnia nie pracuje:(Pani dr powiedziala, zebym w styczniu wygospodarowala troche czasu i przyjsc do niej po owulacji (wedlug testu owulacyjnego)-zobaczymy czy pecherzyk peka:) W tym cyklu mam nadzieje,ze owulacja sie odbedzie:) i bedzie w granicy 33dc i zrobi mi prezent na swieta;)-jak w poprzednim cyklu (dzisiaj mam 27 dc). zmiana dotyczaca tabletek-zwiekszyc ilosc dostinex-u i brac 1/2 na tydzien (a nie jak dotad 1/4). za 2 tygodnie mam ta umowiona wizyte u innego lekarza(z wynikami prl), jest szansa ze bede przed miesiaczka i licze na usg-wiec zobacze co i jak:) w takim razie dzisiaj nie robie testu owulacyjnego bo nie ma sensu-zaczne testowanie gdy pojawi sie sluz typowo plodny:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka5028
kamelia no to dobre wiadomości przynosisz :-) czyli wszystko przed Tobą :-) dobrze, że się udało z tą wizytą przynajmniej wiesz już co i jak a my razem z Tobą mamy nadzieję, że taki prezent na święta będziesz miała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia :) fajnie czyli jak na razie wszystko w porządku pomimo że długi ten Twój cykl;) ale ważne że jest ok. przemadrzala te lekkie anomalie faktycznie mogą być spowodowane Twoim ślubem lub tak bardzo obserwujesz swoje ciało że ono może przez to wszystko robić Ci psikusa, a owu już była i gdzieś tam jajeczko leci aby się zagnieździć:) a Ty nie potrzebnie się stresujesz, myśl o ślubie i skup się aby pięknie wszystko wyszło a w brzusiu samo się poukłada;) malinko mnie znowu prawa pierś zawsze po boku boli (ja wiem że u mnie to zły znak ale ja już tak czuję od następnego dnia po owu, więc też jakoś dziwnie, ale gdy zaszłam w ciąże to ten ból się nie pojawił i to był jedyny taki m-c, także dla mnie to jest wyznacznik) nie koniecznie każda tak ma, mam nadzieję że Ciebie to nie dotyczy i jest to dobry "znak":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie bez zmian rano temperatura 37,3 brzuch cały dzień nie bolał, teraz czuje lekkie kłucia w lewym jajniku biały śluz, którego jest dużżoooo @ powinnam dostać w piątek albo w sobotę tradycyjnie dziś również zrobiłam test i negatywny.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jutro 22dc. Mialam dzis jechac na bete,ale nie wyszlo. Moze jutro podjade. Moze za wczesnie,ale 10.12 bylam juz po owu wiec jak sie cos mialo "zadziac" to sie chyba zadzialo i beta cos wykazac powinna. Tak mi sie wydaje przynajmniej. Czuje poprostu,ze nie jestem w ciazy. I chce to zobaczyc, miec czarno na bialym. Zeby sie juz nie ludzic i nie nakrecac. Zeszly cykl mialam dlugi 33dni,ale juz po owu mialam bolesne sutki,piersi,skurcze w podbrzuszu. Poprzednie cykle 21dni,ale jakie dolegliwosci im towarzyszyly nie pamietam niestety. W tym cyklu nic mnie nie boli, nie czuje piersi. Raz czy dwa zakulo mnie cos w jajniku czy podbrzuszu,ale to chyba wychodzi moja laparoskopia poprostu. Jak sie nie uda w tym cyklu to w nastepnym mam brac po dwie tabletki clo dziennie. I tak chyba przez 2cykle. A pozniej znow laparo i badanie nasienia. Juz na sama mysl o tym mnie kreci. Tlumacze sobie,ze bedzie co Bog da,ze nie ma sensu sie nakrecac,martwic,denerwowac. I powiem Wam,ze nawet w to wierze, szkoda tylko,ze przez chwile. Bo zaraz wracam na stary tok myslenia i sama siebie mecze i zadreczam.:)Masohizm to sie chyba nazywa.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny tak was trochę poczytuje i widzę że bardziej się nakręcacie na ciążę jak na topiku w którym się wypowiadam. Musicie trochę odpuścić pomyślcie o świętach i o czymś przyjemnym bo w końcu uroicie sobie to ciążę. Ja też się staram o dzidzi testowanie mam w wigilię i staram się o tym nie myśleć :) Nie chcialam nikogo obrazić - owocnych cykli starań życzę wam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) dziewczyny-nie denerwujcie sie - zostalo Wam zaledwie kilka dni i wszystko sie wyjasni:) u mnie 28dc i czekam na ta przekleta owulke;) a co u Was? kawa_z_mlekiem23 - ja sie nie obrazam:) dzieki za radę;) tak sie sklada, ze chyba wiekszosc z nas mysli o czyms przyjemnym:) o dwoch kreseczkach na tescie i slyszeniu drugiego bicia serca:)...chyba, ze dla ciebie taka mysl nie jest przyjemna;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam justynko i jak tam u Ciebie, cos sie dzieje? kropelko rozumiem Cie. a jak dzis beta bylas? kawa z mlekiem latwo jest powiedziec daj na luz niz wykonac gdy ktos sie stara tak jak w moim przypadku ponad 2 lata, ale milo ze napisalas swoje zdanie zycze Ci tego luzu i powodzenia :) a ja mam 4 dzien z clo i musze Wam powiedziec ze chyba tabletki zaczely dzialac bo juz mam bole jajnikow jak przed owu ale zawsze bylo to na 2 dni przed a teraz 6dc i juz. nowe jest jeszcze to ze zawsze boli mnie tylko prawy jajnik a dzis czuje tez i lewy ze pracuje hmm moze i on sie w koncu ruszy. mam pytanko do tych co biora clo czy on Wam przyspieszyl owu czy jest taka mozliwosc? usg mam dopiero w 13 dc, ze wzgledu na te pobolewania ktore juz mam chce wiedziec czy nie zaczac staran wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanika, ja w tym cyklu poszłam na Usg w 12dc i już byłam po owu. Lekarz mówi,ze tak się zdarzyć może. I nie jest to coś niepokojącego. W poprzednim cyklu mialam 16dc owu. Więc tym bardziej byłam zaskoczona tą wczesną owulacją. Kawa_z_mlekiem23 każda kobieta jest inna. Jedne potrafią sobie same radzić z takimi emocjami, inne potrzebują się wygadać chociaż na forum i tu się ponakręcać. Ja się zawsze nakręcam, wygadam się tutaj dziewczynom i lżej mi. Zawsze odpiszą, doradzą a i inaczej patrzą na świat, więc potrafią człowieka na ziemie sprowadzić. Takie ciągłe myślenie o ciąży nie jest może super dobre dla nas starających się, ale niejednokrotnie inaczej sie poprostu nie da. A co do mojej bety to wracajac dzis do domu zajade do laboratorium. Zrobie ta bete i bede miała świety spokój. Albo się będę cieszyć,albo odchoruje to jeszcze przed świętami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko dziekuje za odp. przykro mi ze sie Tobie nie udalo, te co miesieczne rozczarowania, chyba kazda z nas Cie rozumie, trzymaj sie i nie trac nadziei. przytulam. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropla-goryczy trzymaj się dzielnie u mnie bez zmian temp rano 37,5 mnóstwo białego śluzu od czasu do czasu pobolewa mnie jajnik mam mały problem... dziś wrócił mój T z 3-dniowego wyjazdu służbowego, byliśmy bardzo stęsknieni za sobą i w ogóle ale niestety nic nie zdziałaliśmy bo mnie bardzo szczypało coś tam w środku... obawiam sie że podwyższona temp i biały śluz moga być objawem infekcji a nie ciąży :-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko :-( przytulam, nie zniechęcaj się, napewno się uda. Możesz wypić w sylwestra teraz już wiesz :-) Wiem, że to żadne pocieszenie ale po burzy zawsze wychodzi słoneczko... kanika jak masz możliwość to staraj się już przed monitoringiem, sama widzisz - jak ja bym nie zaczęła to miałabym znowu psikusa bo dwa dni później było już po wszystkim, każdej kobiecie pęcherzyki rosną inaczej, jednej szybciej drugiej wolniej więc nigdy nie wiadomo :-) Dziewczyny ja dzisiaj miałam straszne zawroty głowy, znowu źle chyba reaguje na leki. Mam teraz straszny zapieprz w pracy a podobno duży wysiłek nie wskazany przy nich. Na początku też się tak źle czułam. I w zeszłym cyklu w tych dniach miałam podobnie :-( A pracy końca nie widać bo do poniedziałku non stop :-( Pozdrawiam Was kochane :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) kropelko-jestesmy z Toba-nie martw sie...ja tak sobie od samego poczatku postanowilam, ze nie bede chodzic na bete - tego sie trzymam...powiem Wam, ze jest latwiej...nie wiem czy badacie szyjke, ale to pomaga - mozna poznac zmiane - gdy zbliza sie @ - warto sie nauczyc-polecam. juz nie jeden raz jej cechy potwierdzily brak ciazy...temperature tez warto mierzyc-jednak wymaga przestrzegania wszystkich regul. justyna-czekamy na wiesci-zyczymy jak najlepiej:) kanika-dzialaj dzialaj:) moze i u mnie niebawem sie wyjasni co z ta owulka (dzisiaj 29dc), zycze milego dnia i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna daj znać :-) czekamy na wieści. Ja chyba będę chora na same święta. Źle się czuje, nie mogłam zasnąć bo miałam helikopter w głowie a dzisiaj od rana to samo. I złote pierscionki brudzą mi palce a to chyba znak choroby?? Już nie wiem co jest. Cały czas czuje się jak pijana a od 3 miesięcy nie miałam alkoholu w ustach. Zaczynam się martwić, może jestem na coś chora :-( Nie wiem może powinnam brać jakieś żelazo, magnez... Masakra :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia ja próbowałam badać szyjke ale nie potrafie wyłapać zmian. Przed @ chyba bardziej czułam taką kulkę dużą tam w środku ale nie wiem czy to dobrze a jak to jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) justyna i jak tam? nadak @ brak, szczypanie czujesz? malinko tez tak zrobie od 11 dc beda starania;) z tymi lekami to moze masz za duze dawki? kamelia badac szyjke probowalam ale z tym jakos mi nie wychodzi mierzylam za to temp i bylo jak w zegarku potwierdzaly sie moje odczucia i testy owu. a czujesz ze w ogole owu sie zbliza? u mnie bez zmian czuje nadal pulsowanie w jajnikach czyli pracuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka-u mnie przed @ szyjka jest bardzo nisko (łatwo wyczuwalna), twarda i zamknieta. to nie jest trudne - kiedys myslalam, że to skomplikowane:) kanika-jajniki bola (szczegolnie prawy), od wczoraj sluz tylko przejrzysty, na razie lepki, wiec czekam na typowo plodny:) mam nadzieje,ze sie owulka sie zbliza, ale dlaczego tak wielkimi krokami?;) ostatni test owulacyjny robilam we wtorek, nastepny zrobie dopiero w dniu kiedy pojawi sie sluz typowo plodny-nie ma sensu wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×