Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

u mnie nadal brak @ temp dzisiaj rano 37,3 brzuch nie boli szczypanie czulam tylko w momencie 'igraszek', tak to nic mi nie jest poszlam rano na bete ale wynik dopiero w poniedzialek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli dobrze pamietam pisalas ze @ powinnas dostac dzis lub jutro? a test ciazowy dzisiaj tez zrobilas? moze masz jakis owulacyjny w zanadrzu? wczesniej wykryje ciaze niz ciazowy - owulacyjny na samym poczatku ciazy powinien byc pozytywny (kiedys pisalam, o tym co wyczytalam o testach owulacyjnych - zawsze wychodzi pozytywny w ciazy, ale pozytywny nie oznacza oczywiscie ciazy)...wszystko powinno sie wyjasnic zanim odbierzesz wynik bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to justynko koniecznie napisz nam jaki bedzie wynik:) ta temp wskazywalaby ze wszystko jest na dobrej drodze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze pamietasz, termin @ dzis lub jutro ostatni test robilam chyba w srode i negatywny, nawet bladej kreski nie byko nie mam juz zadnego testu owul bo uzylam wszystkie 2 tyg temu boje sie ze ta temp to od jakiejs infekcji... Mialam isc do lekarza dzisiaj ale moj nie przyjmuje a poza tym to i tak pewnie za wczesnie zeby cos zobaczyl na usg chyba kupie test po pracy i jeszcze dzisiaj zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku normalnie nie wierze! co chwilę podchodze do testu i sprawdzam czy nadal widać kreseczke.... ale ona tam jest!!!! chyba pojade do apteki po kolejny test zeby sie upewnić na 100% Boże jak ja bym chciała żeby to była prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna co ty gadasz!? leć po jeszcze dwa i powtórz dzisiaj i jutro! superrr! beta w poniedziałek Cię upewni jeszcze bardziej! Ciesze się baardzo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam w doku jeszcze jeden test i tez jest kreseczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna to co.....GRATULUJE:):):) jednak ta temp to był dobry znak;) super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 cykl i taka niespodzianka:) prezent w sam raz na święta:) może teraz coś się ruszy i u nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nie wierze dziewczyny! ale będzie niespodzianka dla mojego T na urodziny! Powiedzcie mi proszę kiedy powinnam iść do lekarza żeby mnie nie wyśmiał?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
Justyna:) gratuluje:):):) szczerze:) nasz grono sie powieksza:) Ja tez mierzylam temperaturę przed testowaniem i również była ponad 37stopni.... GRATULUJE:) dbaj teraz o siebie :) A do lekarza to wydaje mi sie,ze w 4 tygodniu ... Ja poszłam w drugim to bylo niepewne czy jestem, a poszłam w 4 i bylo widac na USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko myślę że 6 tydzień od ostatniej @ jest najpewniejszy wtedy to już serduszko zobaczysz:) ja byłam w 5 tyg to powiedział że za wcześnie przyszłam kazał przyjść w 6 i miał rację. teraz tylko dbaj o siebie i nie martw się niczym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa... skoro ostatnią @ miałam 22.11 to już jestem w 4 tygodniu, tak? w ogóle się na tym nie znam... umówię się na 27 lub 28.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka z niebaaa
dziewczyny napisze tutaj pytanie bo niewiem co myslec o tym mam cykle 28-30dniowe. dzisiaj mam 21dc a od trzech dni plamienia. wczesniej przez ponad tydzien piersi mnie bolaly. sex z moim.M byl 24 listopada a pozniej 30-tego mialam @. czy jest mozliwosc ze plemniki sie zachowaly i teraz te plamienie i bol piersi na ciaze wskazuja? glupie pytanie pomyslicie ale nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdka to raczej nie ciąża ale w 100% nikt Ci tego nie powie, tylko lekarz. Dla mnie to niedomoga, torbiel albo problemy hormonalne. A po @ miałaś jeszcze jakiś stosunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna gratulacje :) do lekarza idz najlepiej w 6 tygodniu od ostatniej @ bo wtedy bedzie juz widac serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj odebralam swoje wyniki i okazao sie ze mam za nskie tsh norma to 0,35 a ja mam 0,19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd leki musisz brac na to tsh i bedzie ok:) gwiazdka potwierdzam slowa malinki ja jestem dzis w pracy do 18 super sprawa:/ a moje rybki krokiety i salatki czekaja w domu. milego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam kiedys leki ale wszystko wrocilo do normy i kazali odstawic a teraz znowu cos jest nie tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny:) justyna-przyłączam sie do gratulacji:) suuuper prezent na swita-wymarzony:)uwazaj na siebie:) gwiazdka-podpisuje sie pod slowami malinki a jesli nie bylo przytulanek w innym dniu, to na 100% nie moze byc ciaza. abcd123 - mam nadzieje,ze leki pomoga i znowu wszystko wroci do normy. u mnie po staremu - dzisiaj 30dc, jajniki bola, dzisiaj test owulacyjny negatywny (slaba kreska, jutro powtarzam test), czekam na owulke. poza tym przygotowania do swiat pozwalaja mi na chwile o tym wszystkim zapomniec, trzymajcie sie kochane:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :-) pewnie zapracowane przed świętami :-) a ja w pracy siedze :-( i jutro znowu. Zmęczona jestem tym tygodniem. Zawroty minęły całe szczęście ;-) justyna i jak ? Udał się prezent :-D ??? Mam nadzieję, że skakał do sufitu ze szczęścia :-D Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pisałam Wam ze w poniedziałek (17 grudzien) byłam u gina , na usg widział pęcherzyk na granicy pęknięcia według niego 23mm , po wizycie zrobilam test owulacyjny z rossmana i faktycznie był pozytywny w 100% , myślałam ze owu bedzie we wtorek. Brzuch nie przestał boleć i śluz nadal był płodny ale było go coraz mniej . Zmienił się na biały , gęsty klejący moim zdaniem nie płodny - tylko poowulacyuny. W czwartek pocztą przyszły testy z allegro , z ciekawości wyprobowała..i pozytywny m ewidentnie pozytywny ?!?!?!? jak to możliwe???? po teście brzuch przestał boleć,jak było mokro tak mokro jest do teraz. Wyjaśnijcie mi to prosze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala dziwne, że po tylu dniach dalej pozytywny... może pękł dopiero koło czwartku a testy jeszcze wykryły lh. Nie mam pojęcia :-/ a może się udało?? ale nie wiem czy tak szybko testy by to pokazały, raczej nie ale szansa zawsze jest. qrcze nie wiem co mam Ci doradzić, a robiłaś teraz testy ovu? dalej pozytyw czy już negatyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi testy owulacyjne pozytywne wychodzily jeszcze przez jakies 3-4 dni po owulacji bo zrobilam z ciekawosci po tym jak juz wiedzialam ze jest po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie jeszcze wykrywał lh bo było dosyć duże stężenie. Pęcherzyk nie zawsze pęka tak jak mówi lekarz, może pękł na następny dzień... nigdy nic nie wiadomo. abcd to było w cyklu w którym się udało? czy zawsze jeszcze po ovu miałaś pozytyw? ja tam nie wiem, musiałabym się starać cały miesiąc przy moim lh bo zawsze pozytywny :-D Mnie pieką sutki ale nic nowego od kilku cykli więc na nic się nie nastawiam, nawet nie będę testowała bo i tak @ przyjdzie. Buziaki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny-w wolnej chwili napisze dluzej oraz poinformuje co u mnie, ale i tak nieciekawie...weszlam tylko na moment zyczyc Wam zdrowych i wesolych swiat oraz spelniania najskrytszych marzen:) trzymajcie sie:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna Gratuluje! Napisz jak sie prezeznt podobal;) Ja czekam na @,zeby zaczac nowe starania chociaz nadzieja w kazdym cyklu jakby mniejsza. Moze branie 2tabletek clo pomoze. Ja tez wpadlam zyczyc Wam dziewczynyki zdrowych,radosnych swiat! Mam nadzieje,ze nasze marzenia sie spelnia w koncu! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×