Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

Jeszcze nie byłam po test :) Kupię później ze dwa różne i jeden z nich zrobię jutro rano, bo tak w zasadzie powinno się go wykonać. Z tego wszystkiego pobolewa mnie brzuch i jakoś mi dziwnie z tą świadomością :) Biorę pod uwagę to, że może wykonałam go nieprawidłowo... Dam znać jak już coś będę wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga osiemnastko a ja juz myslalam,ze testowalas. Myslalam,ze przeczytam radosna nowine:) od rana sie zastanawialam co tam u Ciebie. No,ale poczekamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testowałam wczoraj wieczorem. Kupiłam jeden test bo nie przypuszczałam, że taki będzie wynik :) A z rana nie chciało mi się jeszcze biec do sklepu. Myślę za za niedługo pojadę do apteki. Jeden zrobię jeszcze dzisiaj, a drugi jutro rano. Nie ukrywam, że jestem trochę zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alemama
przeslij zdjęcie tego" cień cienia" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alemama
druga 18 ja zaszłam w pierwszu cyklu po odstawieniu tabl anty.które brałam 3 lata... i to po tylko 2 przytulaniach z mężęm i nawet chyba nie w "te"dni i dopiero w 6 tyg ciąży zorientowałam się że coś nie tak...:)szczerze to bardziej mojemu bardziej zależało na tej ciązy niz mi i temu chyba tak szybko zaszłam (a teraz 19 tydz ciązy i będzie 2 synuś pierwszy ma 5 lat;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika dzieki że pytasz i pamietasz o mnie:) u mnie nic nowego zaczynamy staranka (3cykl starań) :) owu powinnam miec 4 stycznia więc jeszcze troche no a do efektów to już wogole. zobaczymy co to bedzie chcialabym bardzo żeby się udało z reszta tak jak kazda z Nas. Pozytywnie sie nastawiam za wiele nie myśłe więc i tak jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli droga druga osiemnastko może jednak nie było 50/50 szans a co najmniej 60 że się uda na te marne 40;) życzę Ci aby tak było. i napisz koniecznie jutro jak test z rana wyszedł:) oczekuje może właśnie Nowy Rok nowe możliwości ;) aby był On dla nas wszystkich OWOCNYM ROKIEM:) ja czekam do 11.01 niby na @ ale liczę że nie przyjdzie i 13 mam zrobić test :), Nowy Rok nowe nadzieje:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie Nowy Rok nowe możliwości :) fajnie to ujełaś :) i oby tak było życze tego Nam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zrobiłam test tej samej firmy co w piątek (wczoraj jakiejś innej firmy zrobiłam) i kreska jest dużo ciemniejsza. Sama się dziwię, ze tak szybko wyłapał tę ciążę, bo mając na uwadze owu, potem zapłodnienie i całe to przemieszczanie się komórki, to test wyłapał kilkudniowa ciążę. A wszystko zaczęło się 17 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mnie test wykryl ciaze 10 dni po owulacji :) tak na prawde u kazdego inaczej wykrywa test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga osiemnastko to GRATULUJE!!! :) Widzisz jaki masz śliczny prezent na ten Nowy Rok :) Bardzo się ciesze !! :) A co z nasza Justyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję :) Teraz muszę znaleźć dobrego lekarza żeby się po nowym roku do niego wybrać. No i muszę zmienić nawyki żywieniowe :) tzn. częściej, ale mniej jeść :) bo do tej pory to nie było czasu na regularne odżywianie się :) Mąż też zadowolony. Mówi, ze fajnie się stało, bo inaczej to byśmy do 70-tki się nie zdecydowali. No ja trochę losowi pomogłam :P Życzę Wam dziewczyny też takich nowin w nowym roku :) i dziękuję Wam za wsparcie :) Ja Was też w myślach bardzo wspieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga osiemnastko gratuluje z całego serca, wiedziałam :-D dbaj o siebie :-* u mnie @ jeszcze nie ma, pewnie jutro przyjdzie bo ostatnio mam cykle 27-28 a dzisiaj właśnie 28dc. Plamienia prawie zniknęły. Teraz przy szyjce jak i na zewnątrz mam kremowy śluz. Czekam niestety na jutrzejszą @ ale będzie zabawa. Brzuch mnie tak pobolewa i lędźwie czuje. Aż mi się nie chce iść na tego sylwka :-/ a jak u Was pozostałe ciężarówki i staraczki :-) osiemnastko nie opuszczaj nas, zostań z nami ;-) a jak zareagowało 18-letnie dzieciątko na wieść o rodzeństwie :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaniika
druga osiemnastka to pocichutku gratuluje:) super ze sie nam towarzystwo "rozrasta":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja tu z Wami zostanę :) Moje 18-letnie dziecię w światecznych życzeniach życzyło mi dzidziusia. Dzisiaj jak zadzwoniłam do niego (bo wyjechał do babci) to się tak cieszył :) Mówię do niego: co się tak cieszysz, będziesz pieluch prał. A on na to: to będe prał :) Potem mi mówi żebym odpoczywała i jadła surówki. Ja mówię, ok, ale ty też będziesz jadł. I tu nastąpiła konsternacja :) bo on nie przepada. Po chwili zastanowienia mówi, ok to będę jadł :) Ogólnie jest mega zadowolony bo on bardzo lubi dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) druga osiemnastka-gratuluje!!!ale szybko Wam poszło:) u mnie dzisiaj 38 dc, w piatek test owulacyjny negatywny, wczoraj myslalam ze pozytywny (testowa minimalnie jasniejsza niz kontrolna-w poprzednim cylku tak mialam i byl to test pozytywny), ale za to dzisiejszy tescik mega pozytywny:) (testowa nawet troszke ciemniejsza od kontrolnej) - a zatem o ile owulka bedzie miala miejsce, to w tym cyklu wypadnie 39dc lub 40 dc (srednio ma byc w czasie ok 36 godzin po pozytywie)...ostatnio byla 33 dc (i na 100% byla-potwierdzona na usg).w tym cyklu bede na usg w srode - 41dc, wiec sie dowiem, czy pecherzyk pekl:) jutro tez zrobie test - powinien byc juz negatywny:) dam znac co i jak:) oczywiscie po wizycie u lekarza rowniez poinformuje:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova30
druga osiemnastko to super wieści!!! również gratuluje!! rzeczywiscie super prezent na Nowy Rok :-) a ja wczoraj wieczorem zrobiłam tes bo juz nie mogłam wytrzymać, dodam że @ sie spóźnia 6 dni! i dupa :-(( negatywny, teraz to juz jestem pewna ze nic z tego, do wczoraj miałam jeszcze nadzieję, że może test jeszcze nie wyłapał... a taka jestem dzis zła od rana, obudziłam się w tak złym humorze, że az nie wiem co robić... całe szczescie, że mąz w pracy bo by mu sie pewnie oberwało za nic! mam nadzieję, że do wieczora mi przejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja dzisiaj w pracy-Wy tez?moze skonczymy troche wczesniej..ktoz to wie...??po cichu licze na to;) korzystajac z okazji zycze Wam wszystkiego dobrego w nadchodzacym Nowym Roku i spelnienia marzen:) powodzenia!! no i owocnego roku;) a kolezankom, ktorym sie juz udalo-bezpiecznego roznwiazania i zdrowego dzieciatka:) (tego samego oczywiscie tym, ktorym sie uda):) udanej zabawy:) pozdrawiam goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzisiaj jestem w pracy i pewnie nie będę długo, przynajmniej taką mam nadzieję, ale muszę ogarnąć parę rzeczy bo dzisiaj ostatni dzień roku. Ogólnie czuję się dobrze, w zasadzie nie zauważyłam róznic w samopoczuciu w porównaniu ze stanem "przed" :) Szczęśliwego Nowego Roku dziewczyny i spełnienia marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja mam dzis wolne i wlasnie jezdze po miescie zalatwiajac wszystkie formalne sprawy bo pracujac nie mam kiedy. nova30 ale @ nadal nie masz tak? a jakies oznaki na @? jesli nie to nic straconego:) dziewczyny zycze Wam wszystkim udanego Nowego Roku, spelnienia wszystkich marzen a tym ktore sie staraja spelnienia szczegolnie tego jednego "malutkiego";) a przyszlym mamusiom zdrowiutkich maluszkow i oczywiscie zdrowka nam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova30
Kanika, nadal @ nie ma dzis 7 dzień, objawy takie lekkie pobolewanie w dole brzucha, troche ból piersi i od 2 dni stan depresyjny, mogłabym płakać cały dzień albo być zła cały dzien, taki mam PMS... w sumie mozna by to uznac równie dobrze za objawy ciąży bo hormony zaczeły szaleć, tylko ten test! Negatywny! Już sama nie wiem, no nic pozostaje czekać. Happy New Year for Everybody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala_rzepinianka przykro, ale moze Nowy Rok przyniesie nam Wszystkim spełnienie marzeń?:) Wczoraj jedna znajoma powiedziała,że 2013 rok będzie pechowy, a mi sie wydaje, ze skoro 2012 byl w pewnym sensie pechowy (przynajmniej w niektórych kwestiach dla mnie) to ten 2013 napewno bedzie szczesliwy ;) Ja wczoraj wzielam clo w zwiekszonej dawce i mam nadzieje...mam nadzieje,ze tym razem sie uda... w koncu kiedys sie udac musi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nova30 ja słyszałam o przypadkach gdy testy do 2 tyg.pokazywały wynik negatywny a jednak kobieta była w ciąży. jeśli taki stan Ci się utrzyma ja bym zrobiła bete wtedy będzie już na 100% wiadomo, powodzenia:) przemądrzała teraz po ślubie i tym całym zamieszaniu przyjdzie chwila odprężenia i na pewno się uda:) mnie się tak udało kropelko powodzenia aby podwójna dawka clo zadziałała tak jak tego oczekujesz ja mam dzis 18 dc, zawsze już mnie bolała pierś z boku a w tym cyklu na razie tego nie ma, brzuch mnie jedynie ciągnie i mam dużo białego śluzu o średnio gęstej konsystencji, ale nie nastawiam się na nic bo wiem że leki które brałam i zastrzyk jakie przyjęłam mógły na to wpłynąć, ale powiem Wam że jest super jak nic tak naprawdę nie boli po owu i mogę spać i dotykać prawą pierś:) i w ogóle nie czuję żadnego napięcia, także jeśli się nie udało (nie daj Boże) to i tak są jakieś pozytywne oznaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×