Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

przemadrzala ja bym powiedziala ze wczoraj byl 1 dc ja tak licze gdy @ przychodzi wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dzieki druga osiemnstko:) i tak zostaje juz przy testach-mam je "sprawdzone",mysllalam tez o komputerze-ale mozna go stosowac do cykli o dlugosci max.42 dni...wiec ja odpadam;) przemadrzala-kiedys czytalam ze jak @ przychodzi po 22, to liczymy nastepny dzien jako 1 dc. ja zawsze licze jako 1 dc ten, w ktorym pojawia sie @, bez znaczenia jest tu godzina.podpytaj w rejestracji-jak lekarze to interpretuja, dziewczyny-u mnie dzisiaj na 100% powinien byc pozytywny test owulacyjny-dam znac czy tak sie stalo...owu bylaby ok. 3 tygodni wczesniej!!!:))uwierzycie?castagnus zadzialal-pierwszy cykl sie wydluzyl (prawie o 2 tygodnie),a drugi skroci o 20 dni...szok...ziola tez duuuzo pomogly.jak dzisiaj bedzie pik, to napisze o pozytywach obu ziółek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia ja np po jednym cyklu uważam ze moc zioł jest wielka..co prawda castagnus nie działał na mnie w ogóle ale za to jego zamiennik cyklodynon zadziałał jak ta lala!!!! zero bólu piersi!!! zero plamień pierwszy raz od 14 cykli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zauwazylam dzialanie castagnusa-w 1-szym cyklu wydluzyl mi fl o2 dni.kuracja powinna trwac 3 cykle-90 dni, ale pamietajcie, ze u mnie cala 90-dnowa kuracja konczy sie w 2-gim cyklu...dlatego ja widze roznice, z uwagi na moje dlugasne cykle.az nie chce mi sie wierzyc, ze owulka bedzie 21 dc...szok...na pewno dzisiaj napisze...bo to jakis cud sie stal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaniko oj bawi się, bawi a ja nie wytrzymałam bo @ dalej nie ma i test oczywiście negatywny, przez chwile tak jakby cień był ale to tylko moja wyobraźnia :-D śmiać się czy płakać z własnej głupoty ?? po co ja te testy robie to ja nie wiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika-jesli chodzi o hsg - o ile @ sie zjawi...:) - to ja w Twojej sytuacji na 100% poszlabym na NFZ-czas oczekiwania na zabieg poswiecilabym na starania;) bo skoro wyniki masz ok-zostal Ci ostatni cykl z clo, wiec nie ma nic do stracenia.moze byc tylko lepiej.chyba, ze cbardzo Ci zalezy na szybkim zrobieniu zabiegu i masz na niego pieniazki. malinka-czy Ty masz tak dlugo te plamienia? brunatne i teraz zabarwione krwia? to koniecznie musisz cos z tym zrobic-na pewno winny jest progesteron-mialas badany? u mnie dzisiaj test owulacyjny prawie pozytywny (przyjmuje, ze pozytywny)-sama nie wierze:) najwyzej jutrzejszy test bedzie mega pozytywny (i testowa bedzie ciemniejsza od kontrolnej-ale wtedy zostaje kilka-kilkanascie godzin do owu wiec z doswiadczenia wiem,ze za pozytyw warto przyjac dzisiejszy)-tak jak w poprzednim cyklu.tak czy siak to juz cos-owulka (w srode dowiem sie czy w ogole byla) "pojawi sie" 2-3 tygodnie wczesniej niz zwykle (ok. 21dc). z calego serca polecam castagnus i ziola o. sroki:)aktualny cykl bedzie mega krotki;) to byloby cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny @ jeszcze nie przyszła ale boje się, że to naprawde jakieś zapalenie. Dzisiaj boli mnie wszystko, ból brzucha, odcinka lędźwiowego i to wszystko promieniuje na pośladki, uda i pachwiny, ledwo moge chodzić tak mnie mięśnie ud bolą a nie ćwiczyłam, nie mam siły, szukałam czegoś w necie i najbardziej prawdopodobne zapalenie przydatków albo nerek ale nie boli mnie przy oddawaniu moczu, piersi dzisiaj tylko troche ćmią więc może @ przyjdzie, w poprzednim cyklu dostałam @ właśnie w 31 dc więc czekam bo jak testy negatywne to raczej cykl na 100 % się pochrzanił :-( miałyście takie dolegliwości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko, ja bym poszla do lekarza. Takie dziwne bole to mialam przy wlasnie zapaleniu przydatkow. Skonczylo sie szpitalem i usunieciem jajowodu. Oczywiscie mam nadzieje,ze u Ciebie nie bedzie az tak zle. Moze wystarczy sam zastrzyk z ketonalu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko dzięki za odpowiedz, już troche przeszło ale teraz najbardziej w pachwinie mnie boli, troche rozchodziłam, coś musi być na rzeczy :-( zobacze czy mi przejdzie całkiem a jak nie to wyjścia nie będę miała i trzeba będzie do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) u mnie staranka...czy pękł to nie wiem nie robie monitoringu a męża mam cały czas przy sobie :) dziś dostałaj jakis sluz ale kurcze nie mam pojecia jaki jest nie umiem go okreslic. dziewczyny a takie pytanie gdyby sie mialo jakis stan zapalny to mozna zajsc w ciaze?tzn.czy uda sie zajsc w ciaze czy moze to przeszkodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje jak jest jakiś stan zapalny to lepiej go wyleczyć bo w czasie leczenia nie powinno się współżyć... a chodziło mi o ize z tym pęcherzykiem coś musiałam pomylić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam proplem...chodzi o to że gdy mam @ to w tym samym czasie odczuwam bol w innej czesci ciala a mianowicie w odbycie. moze komus wydawac sie to smieszne ale tak mam. kiedys mowilam o tym swojemu lekarzowi ale mnie splawil teraz chodze do innej i musze jej o tym powiedziec ale postanowilam ze w tym miesiacu zobacze jeszcze co bedzie sie dzialo ale w nastepnym juz pojde na pewno. martwie sie bo gdzies przeczytalam ze moze miec to cos wspolnego z endometrium. może któraś tez tak miala wiec prosze o jakies informacje. co to moze byc i wogole co tylko bedziecie wiedzialy na ten temat. bede bardzo wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć byłam dziś w tym szpitalu aby sie zapisać na hsg (miałam taką okazję bo jakimś cudem udało mi się mieć wolny dzień:) ) i nie zarejestrowałam się bo byłam ok.10:00 lekarz przyjmuje tylko do 14 a na korytarzu było z 30 ciężarnych a mnie mógł przyjąć tylko jak je "obsłuży" w między czasie dochodziły nowe panie z brzuszkami więc ja nawet nie miała szans :( także chyba zostaje hsg prywatnie mąż też jest za tym, ale zrobię je po następnym cyklu może teraz te 2 tab.x clo zdziałają cuda:) przemądrzała czy Ty też miałaś takie problemy? kamelia super że zioła i castagnus pomogły :) jednak coś w nich musi być:) malinka nie doradzę Ci jeśli chodzi o jakiekolwiek stany zapalne ale może po prostu taki Twój urok i tak czujesz zbliżającą się @. A ten progesteron warto by było zbadać oczekuje co do Twojego "dodatkowego" bólu w czasie @ nigdy tak nie miałam i nie słyszałam o takim przypadku, ja jedynie przeważnie w 1 dniu @ mam lekko biegunkę jeśli chodzi akurat o "tamtą" część ciała kropelko a jak Ty się czujesz? jakieś dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poczytałam troche o tym i jestem przerazona... to na prawde moga byc objawy endometrium... jednak pojde teraz do ginki nie bede czekala...tylko ze teraz bede miala owu a nie mozna wspolzyc przed badaniem i co ja zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) malinko-wizyta u lekarza jest raczej konieczna i nieunikniona-nie warto jej odkladac. oczekuje-w moim przypadku rowniez czasami mam taki ból (endometriozy nie mam przeciez)l-byc moze skurcze macicy (miesnie) powoduja takie promieniowanie.dodatkowo podczas miesiaczki przeciez nie ma zaparc, ale czesciej sa rozwolnienia.podpytaj lekarza,ale dla mnie to nie jest problem;) ponadto pierwsze slysze,ze nie mozna wspolzyc przed badaniem...jak mialam monitoring, to wizyte mialam do poludnia a przytulanki byly wieczorem/w nocy i nic sie nie stalo;) chyba, ze masz jakies konkretne badanie i sa przeciwwskazania. kanika-moze Twoj cykl bedzie tym szczesliwym i nie bedzie potrzeby umawiania sie na badanie-tego Ci zycze z calego serca:) Mam dzisiaj 21 dc i u mnie wczoraj byl pik:) przez ostatnie 3 dni robilam 2 testy dziennie (rano i pod wieczor) - chcialam sie upewnic, bo nie wierzylam ze to wszystko tyle dni sie przyspieszylo:) moze w srode na wizycie dowiem sie czy owulka byla...?pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie czuje sie dobrze. Odczuwal tylko czasami w dole brzucha jakies pobolewania, czasem jakby delikatny skurcz, i jakby bardziej po stronie usunietego jajowodu. Moze ze wzgledu na fakt,ze nawet pol roku nie minelo... Pooza tym czesciej w wc jestem,i ciaaaaagle bym spala.:) Nie moge sie doczekac wizyty u gina. Czytalam,ze te bole sa normalne na poczatku,ze niby macica sie rozciaga,powieksza. Moze jakies ciezarowki cos opowiedza na ten temat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzupa
oczekuje - ja też miałam takie skurcze jak ty w odbycie podczas okresu i powiem ci że pomógł mi magnez , brałam przez 2 miechy codziennie po 2 tablety i pomogło i skurcze w łydkach też zniknęły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisalam się na hsg na 7 i 8 luty , mam być 2 dni w szpitalu :( Ja też mam ból odbutnicy podczas @ , u mnie to wina tyłozgięcia :) Macica lezy dosłownie na odbytnicy stąd ból i uczucia parcia podczas @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kamelia naprawdę fajnie że skrócił Ci się cykl, teraz tylko dobrze zadziałać ;) kropelko z tego co piszesz to wszystkie objawy masz w normie :) jak typowa przyszła mama:) ZDRÓWKA CI ŻYCZĘ przemądrzała aż dwa dni w szpitalu a czemu, mi mówiła wczoraj położna że to 1 dzień trwa. U Ciebie chyba zbyt dużych kolejek nie ma skoro tak szybko zapisałaś się, mnie wczoraj liczyła 3 @ do przodu to ewentualny wolny termin był na kwiecień a u mnie dziś 22 dc od wczoraj te bóle piersi od dołu zmieniły się w bóle brodawek i sutków, biały śluz nadal występuje, od czasu do czasu ale tylko jak wstanę z pozycji siedzącej skurcz w podbrzuszu ciągnący lekko od jajnika w którym była owu, czyli jak na razie nic zwyczajnego miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zzzzzzzzzzzzzzzzzzupa jesteś wspaniala :) przemadrzala_rzepinka a czy tyłozgiecie mozna zdjagnozowac podczas normalego badania lub usg? bo jesli tak to ja jestem u gina co pol roku wiec chyba by cos zobaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko takie bole sa normalne. mnie teraz caly czas boli tez przewaznie z jednej strony. u mnie teraz to sa ewidentnie bole rozciagajacej sie macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie troche dziewczyny uspokoilyscie :) Bo do wizyty u gina jeszcze troche i czlowiek sie martwi czasem. :) Piersi tez mnie bola jakby raz mniej raz bardziej. Milej niedzieli dziewczynki :)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko mi wszystkie objawy nasilily sie w 6 tygodniu. teraz czuje sie juz prawie dobrze bo strasznie dokuczaja mi bole glowy i ostatnio czesto boli mnie pecherz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko na pewno jest wszystko w porzadku nie ma sie czym przejmowac:) u mnie 24 dc cyklu brodawki sutki niesamowicie bola, podbrzusze pobolewa lekko klujac takze cykl stracony. przy kolejnej wizycie w klinice zapisze sie na hsg prywatnie nie ma na co czekac. a co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :-) u mnie 2 dc no i mąż nie będzie miał prezentu na urodziny :-( już nie wiem co mam robić, czuje się bezsilna... ale u Ciebie kaniko śmiem twierdzić, że szanse są duże, cykl się jeszcze nie skończył :-) Przypomnijcie mi dziewczyny jak się bierze castagnus bo się chyba skusze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie dzisiaj podobnie jak u Ciebie-24 dc:)z tym, ze jestem dopiero 3 dpo (o ile sie odbyla-w srode moze sie dowiem-mam wizyte u lekarza, ide tez z wynikami progesteronu).kanika-cykl stracony to taki, w ktorym nie ma owulki, nie ma staran lub @ sie pojawila...z tego co wiem Twoj na razie nie jest stracony:) czekamy z Toba na @ lub jej brak ;) ja powinnam miec @ (w zaleznosci od dlugosci fl w tym cyklu) do 15 lutego. malinko-castagnus bierze sie przez 90 dni (bez przerwy) od 1 dc - 1 tabletka przy wadze do 60 kg i 2 tabletki przy wadze ciala powyzej 60 kg.jak zaczniesz dzisiaj nic sie nie stanie -ja bralam od 4 dc i niedlugo koncze:) a co u reszty dziewczyn?pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziekuje za dobre slowo ale nie czuje sie inaczej niz w poprzednim cyklu takze raczej nic z tego choc BARDZO bym chciala. dla mnie to bylby super czas na ciaze bo ominelo by mnie hsg, w pracy nie musialabym robic badan lekarskich bo mi sie koncza (a mam przy swoim zawodzie bardziej skomplikowane), urlop macierzynski przedluzaja;) a i wolne by sie przydalo abym mogla swoja budowe domu koordynowac, hmm...marzenia malinko trosze Ci sie wydluzyl cykl, moze warto by bylo jednak przebadac ten progesteron a i castagnus nie zaszkodzi brac:) kamelia chyba bym wolala byc w Twoim momencie cyklu bo to jest jeszcze czas nadziei przynajmniej dla mnie, a tak teraz tylko watpliwosci i czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika - ide na 2 dni bo po pierwsze szpitalowi sie nie opłaca kłaść pacjenta na 1 dzien , zwraca im nfz za 2 najmniej :P a po drugie pierwszego dnia bede miała robione badania i kazali przyjść na czczo tj. krew bedą badać ( hormony itd) oraz robic czystość pochwy,chlamydię,usg itd a drugiego dnia jak pierwszego bedzie ok robią hsg :) Już sie jakoś z tym pogodzilam i nie panikuję aż tak bardzo... oczekuję - tyłozgięcie widać przy zwykłym badaniu , szyjka ustawiona jest zupelnie pod innym kątem :) przy usg też widać bo mi moj gin mowił kilka razy i inni ginowie też :) paluchem tez wymacasz raczej , szyjka zamiast byc prosto u góry jest bardziej na sciance brzusznej ponoć tak mi gin mowił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×