Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

czesc:) malinko-mierz temperature, obserwuj sie-to nie jest nic trudnego:) zobaczymy jaka tempka jutro.raz dwa opanujesz wszystko:) wizyta u lakrza na pewno pomoze.nie chodzi tylko o sam progesteron, moze tez pecherzyki slabo dojrzewaja.pislas ze masz slabszy sluz plodny, a tutaj tez ma znaczenie estrogen.zobaczymy jaka bedzie temperatura w ciagu najblizyszych dni. kanika-mojemy nadzieje,ze pecherzyki beda jak ziarenka grochu:) i w przyszlym miesiacu wszystko bedzie jak nalezy:) u mnie dzisiaj 11 dc, zmiany sie pojawiaja, ale na razie ciezko powiedziec kiedy czas owulki nadejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia ja mam problem co do szyjki , nie wiem czy to nie wina silnego tyłozgięcia. Mnie sie wydaje ze to co macam to szyjka , ale nie odczuwam ani czy wysoko ani czy otwarta , w tym cyklu kilka razy sprawdzałam i moje odczucia sie nie potwierdziły niestety. Jak macałam wydawało mi się ze jest nisko i miekka , kilka dni potem miałam robioną kolposkopię, i wtedy była otwarta i miała dużo sluzu szklistego , widzialam na własne oczy , jak po badaniu wsadzilam paluszka to nie czułam jej wcale , wrecz było ciaso,sucho i twardo , wiec lipa ogolnie z tą moją szyjką :P nie umiem jej chyba wyczuć , a juz na pewno nie czy jest ptwarta czy nie. Z tego co wiem do terminu @ szyjka jst taka sama przed @ jak i w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem-z szyjka przed @ jest roznie, na poczatku ciazy podobnie (rozne sa opinie), ale w ciazy najwazniejsze zeby byla zamknieta, a przed @ sie otwiera...czekamy na informacje-miejmy nadzieje ze @ nie nadejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko nie zabezpieczaliśmy się po prostu odpuściliśmy sobie do 17 dc "przytulania", może dlatego potem było jak kiedyś gdy nie było starań i myśli "oo dziś są płodne dni dawaj....:) ". z jednej strony dobry jest taki odpoczynek :D dzwoniłam do kliniki i w najbliższych 3 tyg. nie ma szans aby gin mnie przyjął, po urlopie ma full pacjentek. nie wiem czy to źle że mnie nie zbada i nie zobaczy co z tymi pęcherzykami, ale nie mam za bardzo wyjścia, inni lekarza też zajęci. zrobię chyba tak że umówię się normalnie w dzień kolejnej owu ale nie będę brałam w przyszłym m-cu clo (wiem że go nie wolno brać przy torbielach)i zobaczę co mi powie myślę że chyba nic złego się nie dzieje, mam sporo śluzu białego lepkiego, brzuch boli mnie trochę jak na @ więc chyba dotrwam do tej następnej wizyty, a może taki odpoczynek pomoże kamelia fajnie że już coś czujesz i że jajniki pracują, może w tym m-cu owu będzie przed 20 dc? :) życzę Ci tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika-czyli hsg nie bedziesz miala?moze faktycznie nie bedzie potrzebne;) zobaczysz jak bedzie sie zachowywyal organizm bez clo-byc moze niestymulowany cykl bedzie "normalny" i owocny:) skoro bol ustapil-wszystko wskazuje na wchlanianie sie torbieli:)jesli pojawia sie niepokojace objawy zawsze mozesz pojsc prywatnie lub do przychodni sprawdzic co sie dzieje.wiesz kanika chcialabym zeby u mnie bylo tak jak mowisz, aby owulka byla wczesniej-najwazniejsze aby nie byla pozniej:) bede meldowac na biezaco:) przemadrzala-tak jest-w weekend trzeba wstac i zmierzyc tempke i isc dalej spac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm no nic może spóbuje cobaczyc czy uda mi się..boje sie tylko ze nie codziennie moge wstac o tej samej porze :( raz mam do pracy na 5.15 a raz na 7.30 , czasem na 9.30 , a to oznacza ze codziennie łącznie z weekendami musze mierzyc koło 4.15 w nocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala tak jak napisala kamelia trzeba konsekwentnie o tej samej porze mierzyc temp, ja mierzac tez w weekendy i w wolne dni budzilam sie oee5 bo tak w tyg wstaje. dasz rade ;) kamlia niestety hsg musi jeszcze poczekac bo nie mam jak umowic sie na zabieg. takze bedzie w kwietniu, wiosna moze bedzie mniej nieprzyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa dziewczyny ovufriend wyznaczył mi ovu na 23 lutego!!! nie wierze po prostu!!!!!!!!!!!!!!!! a ostanie przytulanie 20 lutego :-( pewnie nic z tego ale ciesze się, że w ogóle cokolwiek pokazało. W następnym cyklu nie odpuszcze :-D już teraz wiem, że kamelia miałaś racje, trzeba zaczekać :-D czyli owu w 21 dc ciekawe tylko ile będzie trwała moja fl...pewnie nie za długo ale jakiś postęp jest ;-) tak się ciesze, ale to nic pewnego, to tylko komputer a różnie może być. .. teraz o tym nie myśle, przeżywam jak mrówka okres a to tylko wykres ;-) przemadrzala ja wlasnie mam czasami problem z weekendem bo zapominam nastawić budzik w niedziele i już dwa razy zmierzyłam godzine później ale to wtedy zapisałam na wykresie. Zajrzyj sobie na ovufriend tam masz wykresy i swój własny też, teraz przy rejestracji masz miesiąc rozszerzonego abonamentu gratis, a później wyłączają tylko niektóre funkcje chyba, że wykupisz ;-) tylko mierz cały czas w tym samym miejscu, o tej samej godzinie i jednym termometrem przez cały cykl. A może term. Ci się nie przyda ;-) kanika podejrzana coś jesteś z tym bólem małpowym tak szybko ;-) kamelia czekamy z Tobą na ovu i trzymamy kciuki za szybki jej przyjazd ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapomniałam Wam napisać, że mam ten brązowy śluz, tak jak wczoraj przewidziałam. Dziękuję za uwage ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A co, tylko Was ma coś boleć??? :P Mnie wczoraj pierwszy raz zabolał (może to za dużo powiedziane) brzuch, tak jak przed okresem. No i pojawiła się pierwsza "kapka" śluzu. Oby to były oznaki, że wracam do życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka chyba nie bede mierzyc temp po w sumie po co ??? nie mam zadnej potrzeby ..wiem kiedy mam owulację wiec chyba to jest niecelowe. Dziś mam dużo mniej śluzu niż ostatnie dni , pewnie idzie @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga osiemnastko witaj, no to dobry znak, napewno wszystko się stabilizuje i będzie dobrze, szybciej niż myślisz ;-) przemadrzala no jak chcesz, ja to wiesz musze strzelać, sama z siebie nie wiem kiedy owu a tak to przynajmniej spokojniejsza jestem. Napewno po jednym cyklu z temperaturą nie będę wiedziała wszystkiego ale wiem, że potrzeba czasu ;-) a wiesz ile trwa Twoja fl? ja jeszcze nie wiem ;-) strzelam że 12 po odczuciach z zeszłych cykli ale moge się mylić ;-) tak czy inaczej pozostają mi starania chociaż co dwa dni bo w tym cyklu później dałam sobie spokój, myślałam, że ovu nie będzie, a tu niespodzianka. .. podjarałam się jak głupia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie dziewczyny to co piszecie o cyklach to jest czarna magia praktycznie. szczerze podziwiam. Ale obym nie musiała posiadać az takiej wiedzy jak Wy, bo bym sie wykończyła nerwowo. Także po raz kolejny podziwiam Was i jak zwykle trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka a no wiem ile trwa :) zawsze 14 dni :) Jeszcze sie nigdy nie pomyliłam..pierwsze 12 dni czuje sie super, potem mam ból niesamowity ze az ibuprom czasem biore, wtedy testy i usg pokazuje zblizająca sie owu , po 2 dniach czuje ulge ( mniej wiecej 14dc) i wtedy 14 dni fazy lutealnej z żarłaczem , z bólem piersi , z duphastonem i na 15ty dzien dostaje @. Taka regularność byłą zawsze. Ten cykl jest inny i widze ze sie nie mylę. Dziś mam 28dc , czyli teoretycznie powinnam jutro dostać @ , ze owu sie spoźniła 4 dni podejrzewam ze fl skończy się 4 dni poźniej i dostane dopiero 3 marca zamiast 27 lutego :) Jesli tak bedzie bedzie można zamiast w kelandarz patrzec na moje objawy i nastroje...ja sie nigdy jeszcze nie myliłam jeśli chodzi o moj organizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga osiemnastko ja wiem niewiele więcej od Ciebie, nie chce wiedzieć wszystkiego bo po co jak faktem jest, że można zwariować od nadmiaru wiedzy ;-) wiem tyle ile potrzebuje o moim pcos i co się tam po drodze przypałęta ;-) Niestety ja bez pomocy nie dam rady wyznaczyć ovu, pisałam Wam, że dopiero odkąd biore leki na ovu to coś tam czuje a tak to nigdy nie znałam bólu owulacyjnego, śluzu b.j, nie znałam tego z autopsji... a teraz ból owulacyjny towarzyszył mi prawie dwa tygodnie i strzel tu człowieku w ten jeden dzień ;-) przemadrzala fajnie masz, że tak wszystko czujesz i wiesz i do tego testy ovu możesz robić w razie wątpliwości. Mam nadzieję, że naucze się objawów po tempce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie zmienia faktu, że ja w większości przypadków też tylko robie dziecko bez wiedzy o ovu :-D tak źle, tak nie dobrze ;-) chciałabym żeby można tak było wyłączyć myślenie i cieszyć się małżeństwem. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie musiałam myslec o tym czy mam płodne czy nie, bo nigdy nie stosowałam naturalnych metod planowania rodziny, tylko brałam tabsy. Etap obserwacji siebie mam przed sobą, choć mam nadzieję, że nie aż taki jaki Wy musicie prowadzić. Kupie testy owulacyjne i na nich będę na początku "jechała" :P Zobaczymy jak daleko zajade :P Dzisiaj idę do dermatologa, a co, żebym z obiegu nie wypadła to trza do lekarza jakiegoś iść :P A tak na poważnie to ta wysypka za bardzo się rozprzestrzeniła na ciele i za długo się utrzymuje. Coś mi się zdaje, ze to nie od leków poronnych, tylko od Bóg wie czego szpitalnego. Zobaczę co mi lekarz powie, o ile powie bo baba nie ma dobrej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga osiemnastko to dobrze, że nie musiałaś mniej stresu. A moim zdaniem testy ovu wystarczą jak ktoś ma hormony w porządku, mówią żeby się nie sugerować testami ale przecież wielu z Was one potwierdzają ovu :-) Także oby większa wiedza nie była Ci potrzebna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie testy się sprawdziły, mikroskop nawalił :) Także liczę, że pomogą ewentualnie następnym razem, bo nie chce mi się tyle przytulać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko czyli są szanse że owu była? fajnie bo jeśli tak, to tak jak pisałam, nie byłaś tego świadoma i może dobrze:) druga osiemnastka super że Twój organizm powoli dochodzi do siebie, chwila moment będziesz znów się starała, w końcu to takie przyjemne ;) u mnie duuuużo białego gęstego śluzu, i brzuch pobolewa jak na @, mam nadzieję że to dobry objaw biorąc pod uwagę te moje nieszczęsne pęcherzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to teraz jestem mądra, bo nie mogę się starać :P Jak będę się starała to już mi tak do śmiechu nie będzie :P Byłam u dermatologa i jakiegoś wirusa złapałam, także wysypka to nie z powodu leków raczej. Chociaż ten wirus nie wiadomo skąd się bierze i ustępuje sam. Ale wysypka utrzymuje się nawet do 8 tygodni. Dobrze, że jest zima, bo latem to bym ludziom się pokazać na oczy nie mogła, bądź musiałabym ogacona chodzić :P No i ryjka omija, całe szczęście :P i język też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) u mnie dzis 5dc zaczynamy nowy cykl:) bylam u gina i wszystko dobrze...jajniki ok... mam przyjsc do niej w 13dc zobaczymy pecherzyk a potem w 18dc i jesli nadal bedzie to dostane zastrzyk zeby pekl:) namawiam meza zeby zrobil badanie nasienia wiec tez duzo sie wyjasni:) pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciukasy zeby wszystkim nam sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaniko dzisiaj już nie jest to takie oczywiste bo tempka mi spadła poniżej linii niższych i kreska zniknęła ale już mam to gdzieś, sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Niby są małe szanse że była ale ta dzisiejsza tempka wszystko zepsuła a czwarta temperatura nie powinna być niższa pod linią. To przez hormony na bank, nie obejdzie się bez konsultacji z lekarzem. kaniko u Ciebie za to też jakieś szanse są na przetrwanie żołnierzyków :-D Druga osiemnastko jak to mówią do porodu się zagoi :-D oczekuje mam nadzieję, że u Ciebie w tym cyklu wszystko będzie jasne i klarowne i ovu będzie napewno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala ja już też bym chciała żeby ten cykl się skończył, u Ciebie pewnie będzie pozytywne zakończenie ;-) a ja już naprawde chce dostać @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×