Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

ja po wizycie, usg - pęcherzyk ciążowy o wym.7,2 mm a tydzień ciąży to 4t6d, lekarz powiedział że to jest prawidłowa wielkość. Pozostałe badania mam w normie, za 2 tyg. mam następną wizytę, wtedy (mam nadzieję że wszystko będzie dobrze) założy mi kartę ciąży i może usłyszę ten najpiękniejszy dźwięk na świecie :) także kazał mi odpoczywać i jednocześnie prowadzić normalny tryb życia bo nic się złego nie dzieje. Ja i tak będę się obijała dopóki nie usłyszę serduszka mam 2 małe torbiele (to przez stymulację clo) ale gin powiedział że to się wchłonie do 12 tyg, wierze mu bo nie zamierzam się zamartwiać :) aha i ciąży mnogiej (pomimo moich 3 pęcherzyków) na 90% nie ma pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanika Gratulacje:) fajnie sie czyta takie wpisy:) ciesze sie Twoim szcześciem. Dbajcie o siebie i tak jak mowi moja szwagierka "korzystaj...:)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje tą szyjke to powinnaś mieć raczej wysoko przy ovu! Jesteś pewna, że teraz masz owulacje? Byłaś teraz u lekarza? Może owulacja Ci się przesunie! A bierzesz clo? kaniko super, że wszystko w porządku, następne wizyty będą coraz piękniejsze ;-) jak lekarz mówi, że będzie o.k z tymi torbielami to mam nadzieję, że faktycznie się wchłoną ... Dbaj o Was i odpoczywaj, ale Ci fajnie - tyle wolnego!!! :-D Taka piękna pogoda a tu w pracy trzeba siedzieć :-( u mnie bez zmian 41dc i nic, tempka podniosła się z 36.1 na 36.2 WOW co za SKOK :-D dalej nic nie wiem. W poniedziałek do gina, jakiś z przychodni, podobno taki ne bardzo ale może chociaż recepte wypisze na leki i coś na wywołanie jeżeli @ dalej nie będzie :-) ale pewnie w week zawita ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje tą szyjke to powinnaś mieć raczej wysoko przy ovu! Jesteś pewna, że teraz masz owulacje? Byłaś teraz u lekarza? Może owulacja Ci się przesunie! A bierzesz clo? kaniko super, że wszystko w porządku, następne wizyty będą coraz piękniejsze ;-) jak lekarz mówi, że będzie o.k z tymi torbielami to mam nadzieję, że faktycznie się wchłoną ... Dbaj o Was i odpoczywaj, ale Ci fajnie - tyle wolnego!!! :-D Taka piękna pogoda a tu w pracy trzeba siedzieć :-( u mnie bez zmian 41dc i nic, tempka podniosła się z 36.1 na 36.2 WOW co za SKOK :-D dalej nic nie wiem. W poniedziałek do gina, jakiś z przychodni, podobno taki ne bardzo ale może chociaż recepte wypisze na leki i coś na wywołanie jeżeli @ dalej nie będzie :-) ale pewnie w week zawita ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u gina nie bylam postanowilam ze tez na jakis czas odpuszcze i z tego...z takiego powodu nie wiem tez czy to ovu ale mozliwe że tak bo dzis juz nic nie boli.....no ale tak jak pisalam dziwi mnie szyjka ona caly czas jest nisko nawet na jeden dzien nie byla wysoko może srednio wysoko ale mialam juz kiedys tak bardzo wysoko ze ledwo dosiegalam a teraz tak nie ma..zobaczymy co z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Co tak cicho? Ja dzisiaj byłam u gina, w 44 dc nie mam @, prawy jajnik powiększony z około centymetrową torbielką. Dostałam estrogeny na ovu i duphaston do stałego zastosowania jak i na wywołanie. Powiedziała, że będę go musiała brać nawet w ciąży w większej dawce. Teraz zaczęło się u mnie malutkie plamienie, pogrzebała troszke to może coś poruszyła i zacznie się @ bez wywoływania :-) To teraz to już w ogóle apteke moge założyć bo metformine i euthyrox mam też brać non stop aż do zaciążenia. No i pani doktor mnie pocieszyła ... że teraz może mi być trudno zajść w ciążę ale koło 40tki napewno się uda ;-) To tylko 13 lat czekania :-D Mam nadzieję, że uda się szybciej ale co ma być to będzie :-) Chciałam Was zapytać czy brać dzisiaj tego dupka jak to plamienie lekkie jest czy już sobie darować? oczekuje jak tam sytuacja ovulacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Malinka jak milo ze o mnie pytasz:) 44dc niezle polecialas:) mam nadzieje ze tyle lekow co musisz brac sprawi ze bedziesz w ciazy zdecydowanie szybciej niz te 13lat :) a powiedz mi z ta torbiela to bolalo Cie cos mocno albo cos niepokojacego bylo? czy tylko ten brak @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...co do ovulacji to nie wiem czy byla czy nie no bo odpuszczam na calosci (niby) bo moze pomyslisz (pomyslicie) ze oszalalam ale czasem wydaje mi sie ze moge byc w ciazy hehe dobre co... co prawda mialam okres ale potem mnie tak strasznie mulilo oj czulam sie okropnie potem kilka dni spokoju i wczoraj to juz byla masakra caly dzien w lozku, bylam juz bardzo bardzo blisko wizyty w kibelku, plecy bola jak nie wiem, czesto bywam w kobelku, zgaga non stop, no i ta szyjka od okresu jest caly czas taka sama mieciutka i wogole jest tam strasznie ciasno....wiem ze pewnie polowa z Was pomysli ze oszalalam i bedziecie mialy racje ale czytalam na ten temat i jest to mozliwe i niby wszyscy mysla ze jak juz powinno byc tylko plamienie ale to nie prawda moze byc tez zwykly okres taka uroda kobiet nie wszyscy maja tak samo..:) nie ukrywam ze chcialabym nalezec do Nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje mnie cały czas od dwóch tygodni albo i dłużej boli podbrzusze jak przy @ wiesz pewności, że to torbiel nie mam bo badała paluchami a usg nie robiła! Więc na słowo i wyczucie nie wierze do końca. No ale to jest lekarz więc po części zaufam :-) Co do Twoich podejrzeń i myśli to wiem, że tak się też zdarza więc nie uważam, żebyś była jakaś niepoważna. Jeżeli tak czujesz to test nie zaszkodzi bo byłby bardzo pewny albo beta tylko droższa. Zrób bo się zamęczysz! Oczywiście mam nadzieję że się nie mylisz! ;-) Rób i dawaj znać. Czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zrobilam..oczywiscie negatywny ale przynajmniej nie bede sie nakrecala juz...w nastepnym cyklu jak moja szyjka nie bedzie chciala wspolpracowac to zglosze sie gina zobaczymy moze jest jakis powod ze ona caly czas jest nisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się wydaje, że ovu jeszcze po prostu nie miałaś, badaj ją dalej. Ja w tym cyklu za to miałam jednego dnia bardzo wysoko i średnio otwartą a drugiego zamkniętą, twardą i nisko i kilka razy takie podchody. Ovu do tej pory nie było. Dzisiaj mały skok tempki ale znowu plamienia po lekarzu i pewnie @ idzie ;-) tak więc nie dołuj się, myśle, że nie obejdzie się bez wizyty u gina w następnym cyklu. I nie tylko raz ale najpierw koło 11,12 dc a potem jakoś po dwóch dniach, żeby zobaczyć te Twoje pęcherzyki! Nie daj się zbyć! Ja też musze pomyśleć o regularnym monitoringu. A teraz już nie myśl o tym teście - przytulam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie bede musiala sie wybrac do gina ale jak narazie to zle na nich trafiam...dzis 18dc wiec do @ jeszcze jeszcze...zobaczymy co bedzie ale podbrzusze i jajniki bola caly czas...normalnie idzie zglupiec nie wiadomo z czego do czego te bole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :) u mnie dzisiaj 29 dc i pojawił się @ , czyli w tym miesiącu jednak lipa i fasoleczki nie ma - tak jak myslalam spoznilismy sie dzien, dwa. Zbieram więc siły i ten cykl już spróbujemy spprecyzować, wymierzyć i wytempkować ;) dla Was tez powodzenia Kochane, trzeba byc dobrej myśli , bo to też ponoć pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca a moze to na ovu te jajniki Cię bolą ? u mnie niekiedy bol jest gorszy niz podczas @ , chociaz bole @ mam nie do zniesienia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alboooo albooo... ;) ten tescik to jeszcze byl za wczesnie zrobiony i to jednak może Coś tam się zagniezdża stąd to złe samopoczucie. Spokojnie, poczekaj i wtedy wszystko się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo alboooo ....:) może ten test za wczesnie byl zrobiony i moze jednak Coś tam się zagnieżdża..:) spokojnie, poczekaj i wszystko samo się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Oczekuje, może naprawde za wczesnie na test. W którym dc jestes? Claudia, w takim razie czekamy na owu i trzymamy kciuki, żeby sie udało jak najszybciej. A co do torbieli w ciazy, to wiem, ze sie wchłaniaja bardzo szybko. Mam tu taka ciezarowke co miala torbiele i zaraz zniknely jak tylko fasolka zaczela rosnac. Wiec i w tym przypadku napewno znikna. U mnie nie wiem ktory dc bo nie wiem kiedy byl ten 1. Dzis jeszcze mam brazowo bordowe plamienie. Musze sie wybrac do lekarza, po skierowanie na podstawowe badania, bo jakos zle sie czuje. Moze to przez ta wiosne, ale wole to sprawdzic. Bardzo czesto kreci mi sie w glowie, a podczas jazdy autem w roli pasazera to az mi sie niedobrze robi. Pewnie jakies witaminy bede musiala uzupelnic, ale wole to sprawdzic. Milego dnia dziewczyny i piszcie do tam u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny malinko dobrze że byłaś u gin, a ilością leków się nie przejmuj ważne aby pomogły ;) oczekuje rozumiem Cię doskonale też mi się zdarzyło iż po @ myślałam że jednak może się udało a te plamienia to taka uroda i wiem że nie tak łatwo jest nie myśleć o tym claudia życzę cierpliwości abyś jednak zbyt długo ie musiała czekać na fasolkę :) kropelko może faktycznie przez przesilenie wiosenne tak się źle czujesz ale jeśli się to długo utrzyma wybrałabym się na Twoim miejscu do lekarza, ja po poronieniu już po m-cu czułam się fizycznie dobrze, u Ciebie troszkę długo to trwa, życzę zdrówka kamelia czemu nic nie piszesz? co tam u Ciebie? ja z niecierpliwością czekam do kolejnej wizyty u gin 23.05, ogólnie chyba dobrze się czuje, ale mam takie (lecz nie rano) mdłości w ciągu dnia które wieczorem mijają, poza tym lekkie zawroty głowy, mam nadzieję że wszystko jest dobrze bo naprawdę jestem przewrażliwiona po swoich dotychczasowych doświadczeniach, także dużo odpoczywam miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) czytam Was oczywiscie:) trzymam kciuki i czekam na "fasolkowe" wpisy:) przepraszam, ale nie wiem co pisac o sobie...samopoczucie jeszcze nie do konca ok, waga 4 kg mniej, apetyt jeszcze nie wrocil, ale jest o niebo lepiej w porownaniu z tym co bylo:)ostatnio czuje rozciagania-moze to macica i lozysko...?brzuszka na razie oczywiscie nie widac, jestem w 13 tc.do lekarza z wynikami oraz na usg genetyczne ide w poniedzialek-dam znac co i jak.na razie w pracy jeszcze nie wiedza-dam zaswiadczenie po wizycie-to bedzie 14 tydzien ciazy, wiec bedzie chyba ok:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czemu nic nie piszecie? czyżby wszystkie miały wolne i w tą piękną pogodę "urlopowały" sobie? :) dla mnie dzisiejsza pogoda jest troszkę za ciepła tym bardziej że mam wciąż mdłości, nie jakieś mega, ale można powiedzieć że przez cały dzień z różnym natężeniem (a najbardziej pomaga mi słodkie! :) jest to dziwne bo na ogól nie jestem smakoszem słodkości, po drugie "dupka" rośnie od tego no ale skoro pomaga to sobie trochę pozwalam ;) ) napiszcie co tam u Was? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) ja się nie odzywam bo u mnie bez zmian, tylko dc rosną. 48 dc, czekam aż @ przyjdzie naturalnie, po prostu nie mam co pisać a nie chce Was zanudzać aż dolicze do 100dc :-D kanika rośnij, rośnij jak dzieciątku ma to pomóc :-) Dzisiaj mam lekkiego doła ale tłumacze sobie, że nic nie przeskocze, że musze przyjąć wszystko takim jakie jest. Zmęczona jestem tym cyklem. Miałam wykupić ten duphaston ale przeznaczyłam pieniążki na prezent imieninowy dla męża :-D a teraz musze czekać do wypłaty ;-) trudno, dam rade! Dajcie znać co tam u Was :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jakos nie mam o czym pisac tak wlasciwie. Nie wiem nawet ktory mam dzien cyklu. Wczoraj i przedwczoraj po przytulankach mialam cos na ksztalt plamienia,ale takie chwilowe i nie na brazowo,ale na czerwono. I glupia jestem calkiem. Jesli bralabym pierwszy dzien jako takiego krwawienia za 1dc to dzis teoretycznie bylby 14dc. Nie wiem skad to plamienie po, odczuwam jakby lekko lewy jajnik. Nie wiem czy to ovu. Masakra jakas. No ale nic nie poradze. Milej niedzieli zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jakos nie mam o czym pisac tak wlasciwie. Nie wiem nawet ktory mam dzien cyklu. Wczoraj i przedwczoraj po przytulankach mialam cos na ksztalt plamienia,ale takie chwilowe i nie na brazowo,ale na czerwono. I glupia jestem calkiem. Jesli bralabym pierwszy dzien jako takiego krwawienia za 1dc to dzis teoretycznie bylby 14dc. Nie wiem skad to plamienie po, odczuwam jakby lekko lewy jajnik. Nie wiem czy to ovu. Masakra jakas. No ale nic nie poradze. Milej niedzieli zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, przemadrzala fajnie, że się odezwałaś ale niefajnie że @ przyszła. Spokojnie, idź do lekarza i staraj się dalej. Uda Ci się tylko się nie stresuj, w dni płodne wypij sobie lampkę czerwonego wina i się staraj, rozluźnij się i uwierz w to, że się uda ... nie jesteś sama :-) kropelko ja też tak miałam jakieś dwa cykle temu, że po przytulaniach była krew i tak przez trzy dni a później już nie, może to na ovu?! no ja teraz chyba doczekam się @ bo już 51dc i w śluzie takie strzępki brązowe się pojawiły. Tak czy inaczej znalazłam fundusze na progesteron i wykupie odrazu jak nie teraz pójdzie w ruch to i tak mam go brać od 16-25dc 1x1 a w ciąży ok. 3 tab :-) przyda się ;-) Od tamtej pory nie testowałam bo temp. mam niską więc napewno nic z tego a ovu też nie było w końcu ;-) a brzuch małpowo boli raczej przez torbiel... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cię przemadrzala dziękuje to był mój z 30 cykl (tak +- ) bo prawie 3 lata minęło od kiedy podjęliśmy decyzję o dziecku, w tym jedno poronienie 2 lata temu ale za to ten sam co miałam robione hsg, nie wierzyłam że coś to pomoże a jednak, choć też nie wiem czy to akurat hsg bo miałam też w tym udanym m-cu wcześniej o 3 dni podany ovitrelle, a może te 2 czynniki na to wpłynęły? ważne że się udało :) i mam nadzieje że tak już przez 9 m-cy zostanie :) w czwartek mam wizytę u gin, mdłości mam niesamowite, wymioty no dziś dwa razy leciałam do wc pozdrawiam Was i piszcie piszcie :) kamelia co jak tam u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja Wam sie pochwalę ze mam dobrego czuja..przed wyjazdem na urlop coś mnie skusiło i poszlam zbadać na właśną reke poziom progesteronu. Faszerują mnie od 2 lat duphastonem i wmawiają niedomogę lutealną ..nie wierzyłam mimo tych cholernych plamień.Odebralam wynik 6 dni po owulacji i wynik był w górnej maxymalnej granicy..nie mam zadnej niedomogi.Tego samego dnia wieczorem dostalam plamienia wiec sie wkurzylam i odstawilam dupka na dobre. Wczoraj mialam wizytę u lekarza i powiedział ze dobrze ze zrobilam badanie i odstawilam dupka. Nie mam niedomogi , lekarze leczyli na oślep jak jacyś imbecyle. Jest z moją faza lutealną wszystko wporządku ma 14 dni zawsze i zadnego dupka. Mało tego wczoraj miałam 13dc , zrobił mi usg i mowi ze mam 12mm endometrium, jest idealne , owulacja była kilka minut/godzin przed usg bo widać płyn,pękniety pęcherzyk,szyjka cudnie otwarta i aż woła o sex.Powiedział ze we wrześniu na laparo , jesli wyjdzie endometrioza to fajnie , wypali się i mamy pukt zaczepienia jeśli wyjdzie czysto to on prononuje 3-6 inseminacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane:)...miałam dzis przepiękny sen...śniło mi się że wstałam i poszłam po swoje dzieciątko do łóżeczka zeby je nakarmić i wzięłam je na ręce to był synek:) słuchajcie no uczucie w tym śnie jak przytuliłam to maleństwo było niesamowite, poszłam z moim synkiem do łóżka do męża:) ten krótki co prawda sen był NIESAMOWITY :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala trzymam za Ciebie kciuki aby te inseminacje nie były konieczne... Mam nadzieję, że się starałaś w tym właśnie dniu a i wcześniej byłoby fajnie :-) Może teraz się uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) oczekuje może sen się spełni, też nie raz miałam takie sny o dzieciątku, nawet śnił mi się poród a potem to maleństwo leżało koło mnie :-) duży wpływ ma na to nasze myślenie ale mam nadzieję, że u Ciebie ten sen się szybko spełni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×