Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hania_Hania

Dr Nasińska-Jurek (Warszawa)

Polecane posty

Mój email to tojahania@gazeta.pl Proszę Cię o kontakt, im bliżej zabiegu tym większe mam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos operował sie u tej pani? Interesuje mnie Lipolifting na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operacje
Hej ja też miałam operacje właśnie tam i muszę mieć poprawkę pytanie do po op.. Czy już jesteś po poprawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam A co znaczy skopala piersi. Bo też mam takie obawy jeśli chodzi o moje. Proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi wiszą mi na implancie od początku. Będę się poprawiać u innego lekarza, tym razem u prawdziwego specjalisty skoro i tak mam płacić za poprawkę. Nie chce ryzykować drugi raz i mieć znowu byle co. Komu bym nie pokazywała efektu mówi że współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty dlaczego masz obawy? Co nie tak z twoimi piersiami? Ktoś wykasował mój poprzedni komentarz. Widocznie ktoś z kliniki zgłosił go do usunięcia. Komentarz sama prawda, nieudana operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jeszcze raz może napisze ma Twojego maila co mam nie tak. I wymienimy się zdjęciami..mogłabyś podać swojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj mi maila to się odezwę. Chętnie popisze, bo bardzo ciężko znaleźć jakieś pacjentki. U innych lekarzy często się operują panie i łatwo jest się czegoś dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś mial korektę nosa u dr Łasińskiej . proszę o info na priv jacek.nadrowski1983@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś mial korektę nosa u dr Nasińskiej . proszę o info na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś mial korektę nosa u dr Nasińskiej . proszę o info na priv jacek.nadrowski1983@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi Jacku jeśli masz nadmiar pieniędzy to zrób sobie u niej. Jeśli tylko coś się nie uda i ona spapra ci nos, to każe ci i tak płacić za drugą operację poprawkową. Ja po operacji u niej chodzę po lekarzach i szukam kogoś kto mi naprawi a uwierz, że nikt nie chce się podjąć operacji ponownej, gdy pierwsza była aż tak spartaczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno Ta Pani dr Nasińska to specjalistka od nosów -tak przynajmniej chwali sie na facebooku . Czy tez nos Pani robiła iu niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie był nos, ale chodzi mi o jej podejście do pacjentów. Każdy lekarz ma na swoim koncie nieudane operacje. Jednak to, czy lekarz jest dobry, poznaje się też po tym, czy nie zostawia pacjentów z problemem po operacji. :) Na konsultacje zawsze można pójść, nie zaszkodzi. Trzeba pamiętać, że niektórzy pięknie potrafią mówić i się zachwalać, ale jak przychodzi jakiś problem... Ja w każdym bądź razie zbieram na poprawkę u innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm. wydaje mi sie ze każdy lekarz jesli nie uda mu sie operacja będzie chciał kasę za poprawkę - kwestia tylko ile będzie chcieć . Dr Marek Murawski w Elite jest sopko miałem u Niego zabieg na uszy. Jest uczciwy - od razu pyta czy jest ok ? jak nie to poprawia ( nosów mało robi wiec poszedłem do DR NAsinskiej ) ..Pozdrawiam i życzę udanego zabiegu !!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku to były źle umieszczone implanty piersi i brak plastyki chociaż powinna byc zrobiona, co potwierdzili inni lekarze. Mialabym płacić za poprawkę całość u niej, jak za cały zabieg. Panu również życzę udanego zabiegu i szybkiej rekonwalescencji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę patrzeć na swoje piersi po operacji u niej patrzeć w lustrze! Potrafi pięknie mówić na konsultacji, a jak przychodzi co do czego to się wykręca. Ja chodzę po lekarzach teraz i proszę ich o poprawkę spartaczonych piersi. Patrząc na moje stare zdjęcia mówią że wcale moje piersi nie były trudne do zrobienia. Nie bez znaczenia jest to że jest mało znanym lekarzem. Nikt jej nie poleca, nikt jej nie zna. Mój największy błąd w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest źle

Witam. Czy zagląda tu jeszcze osoba, ktoś musi mieć operację poprawkowa po operacji u tej pani...? U mnie jest też źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik

Witam, planuje operacje NOSA u dr Nasinskiej- Jurek.

Prosze o jakiekolwiek informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

Byłam z tym u prawnika, który specjalizuje się w sprawach źle zrobionych operacji. Mam duże szanse, aby wygrać i odzyskać zwrot kosztów operacji itd. Jednak nie wiem czy mam siłę i chęć się z tym zmierzyć. Dużo nerwów mnie to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podaj nazwisko prawnika.Mnie inny lekarz  skrzywdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zepsuty nos
Dnia 20.01.2019 o 19:28, Gość Jest źle napisał:

Witam. Czy zagląda tu jeszcze osoba, ktoś musi mieć operację poprawkowa po operacji u tej pani...? U mnie jest też źle!

Ja! 

Proszę o kontakt na niedopowiedzenia@onet.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj oj

Witajcie,

Miałam operację u tej Pani i powiem Wam tak... nie jest dobrze. Nie dajcie się zwieść stroną internetowym  na których są pozytywne opinie o tej Pani. Miałam duży i naprawdę garbaty nos. Nie miałam jakiegoś strasznego  kompleksu, ale chciałam to zmienić. Cóż nie miałam kompleksu.. ale teraz już mam. Nos jest krzywy, jakby po jednej stronie bardziej wycięty, i przechylony bardziej w stronę jednego oka. Byłam na konsultacji po operacji, ale Pani doktor twierdzi że wyglądam świetnie, że tak powinno być.... ehhhh no raczej nie. Podejmujemy decyzje za które płaci się... całe życie. Jeśli ktoś chce dodatkowe informacje i szczegóły, proszę dać znak a się odezwę

Pozdrawiam,

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najgorzej

U mnie też operacja na minus. Czasu już nie cofnę. Tak długo o niej marzyłam i odkładałam pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooooooosciowa

Gość najgorzej co było operowane nos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropka

Czy zaglądają tu jeszcze panie po nieudanej operacji piersi u pani doktor? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek
Dnia 30.08.2018 o 09:33, Gość gość napisał:

W moim przypadku to były źle umieszczone implanty piersi i brak plastyki chociaż powinna byc zrobiona, co potwierdzili inni lekarze. Mialabym płacić za poprawkę całość u niej, jak za cały zabieg. Panu również życzę udanego zabiegu i szybkiej rekonwalescencji. 🙂

no jestem po zabiegu nosa i powiem średnio-  trochę lepiej lepiej ale dupy nie urywa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×