Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

Chce wrocic do Polski...

Polecane posty

Gość gość
My Brytyjczycy nie musimy pracować w PL. Piszemy na jakich forach chcemy i w jakim języku chcemy. To nie my do was przyjeżdżamy tylko wy do nas do naszej bogatej GB. W przeciwieństwie do was polaczki my znamy nie tylko angielski ale również chiński czy polski. Ot taką mamy zachciankę. Ototototo!Facet ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BUEEEHHHEEEEHHHEEEHHHEE ale beka, przyglupy mysla ze wszedzie ja pisze :D moj angielski jest doskonaly w przeciwienstwie do takich nieukow co nawet nie umia odroznic mojego stylu pisania od innych BUEEEHHHEEEEHHHEEEHHHEE zdechne na emigracji, dokladnie bo nigdy nie zamierzam wracac. Kto normalny wrocilby do tego syfu w plu zarabiajac tu ponad 3000f. Odlozylem juz na kilkadziesiat lat zycia tu bez pracy wiec o mnie sie cwelu nie boj. Jeszcze kilkanascie lat popracuje i od 50tki bede mogl sie opier/dalac do 100tki :D a ty smieciu zapier/dalaj za 1500zl do konca zycia :D zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe jeden debil pisal do kogos innego a drugi, oczywiscie bingol wszedzie mnie widzi. Z tym ze widzisz frajerze, ja dostalem awans i musielismy sie przeprowadzic. Niedaleko ale jednak juz w Nottingham nie mieszkam. Co do tego czy ktos pisze i gdzie, teksty byly do kogos innego bo to nie ja wypisuje ze jestem Brytyjczykiem czy inne bzdury, ale moj angielski jest taki ze z kazdym sie dogadam i mowia czy pisza ze moj angielski jest bardzo dobry i to najwazniejsze. Dzieki temu pisalem na kilku zagranicznych forach zwiazanych z muzyka ktorej slucham i dlatego mam duzo znajomych na calym swiecie, nie tylko w UK. A tu zaczalem pisac bo bylem w szoku ile nienawisci w was polaczkach jak bingol, gniliscie smiecie w UK a teraz mieszacie z blotem, qrwy niewdzieczne, sr/am wam do ryjow i bronilem UK bo dalo mi wiecej szczescia w tydzien niz pl w ponad 20 lat. W sumie tylko nie wiem po co sie tlumacze, wy zj/eby nigdy sie nie zmienicie a glownie bingol i wuefista - najgorsze przyglupy jakich w necie spotkalem :D a kto wie moze to jeden cwel tylko troche zmienia styl. A je/bac was, koniec pisania tu bo to wielka strata czasu. Zegnam :D aaa wlasnie, na koniec - moja dziewczyna jest najpiekniejsza kobieta swiata i z charakteru i wygladu, a ty bingolu cwelu paskudny pocieszaj sie ze jest gruba i brzydka BUEEEHHHEEEEHHHEEEHHHEE :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eduard
Ha ha ha, tesknic za wigilia, jak jakis pomyleciec tu pisze .! bo niby swinie w tzw wigilia w polsce zaczynaja mowic po ludzku, ale tylko w ten jeden wieczor. Jak dla mnie to za malo, bo ja caly rok tutaj mam wigilie, bo wszyscy mowia ludzkim glosem. Ale to dzieki bogu nie sa polacy, i moze dlatego. Nigdy nie tesknie do polski , bo niby do czego ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo gnijesz z ciapatymi i islamistami :D i zazdroscisz wigilii w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paris
gdyby polska byla krajem Do zycia dla ludzi, nie wyjezdzalyby z niej Million polakow-to jest bezdyskusyjne. zaden polski tubylec nic nie moze powiedziec o cywilizacji zachodu, nie zyjac w niej.niemozna polski porownywac z zachodem,bo to jakby porownac swinie z pawiem. Wegetacja zwana zyciem w polsce jest przeklenstwem,bo trzeba silnej woli zeby z polskiego szamba sie wydostac,niestety kazdy utarzany wczesniej w tym bagnie,zajac za granica,bezwiednie nadal ciagnie go Do tego bagna, jak swinie Do pomyj. I to jest najwiekszy blade,tych Co Do polski wracaja. polska musi pozostac tym czym jest,uwsteczniomym pod kazdym wzgledem i wrogim ludziom stepem Europy wschodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama muminkow
gosciu powyzej, smutnym czlowiekiem jestes, pelnym kompleksow i odreagowywujacym na anonimowym forum...smutne w rzeczy samej. a my mieszkamy za granica, kupilismy dom za 300 tys euro, kredyt jeszcze tylko 4 latka a wziety na 8. zarobki super, dwojka dzeci. i co? i wracamy do Polski za 4-5 lat. jak tylko splacimy kredyt i sprzedamy dom z duzym zyskiem, juz teraz jest wart 100 tys euro wiecej. Polska jest pieknym krajem i zawsze pozostanie ojczyzna. nie mam za zle, ze nie moglam sie tak dorobic w Polsce jak za granica. Ale znam wiele osob w Polsce, ktore radza sobie super i lepiej od nas tutaj, od ciebie zapewne tez. Wiec nie ma co generalizowac tylko patrzec na siebie, czego samemu sie chce od zycia. ale nie opluwac innych bo kochaja Polske i chca do niej wrocic. Nie jak pies z podkulonym ogonem tylko czlowiek, ktory cos osiagnal we wlasnym mniemaniu i ktory wie do czego i kogo wraca. ot tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłaś dom za 300 tyś a dzisiaj jest wart 400. Ale jeśli pożyczysz od banku 300 to musisz oddać 450, więc gdzie ten twój zarobek? Zsumuj sobie wszystkie raty i opłaty to zobaczysz ile kasy będziesz w plecy na tej sprzedaży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jeśli pożyczysz od banku 300 to musisz oddać 450 x Takich tanich kredytow to juz nie ma, jak pozyczyla 300 to musi oddac min 500 :D de/bilka na pasku banku przez 30lat:D wole zyc w biedzie u siebie niz jesc kawior wsrod asfaltowych w niemczech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy siak, ale w PL wszystko jest za bezdurno. I dobrze wam tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Polacy nie musimy pracować w UE. Piszemy na jakich forach chcemy i w jakim języku chcemy. To juz nie my do was przyjeżdżamy tylko wy do nas do naszej bogatej PL. W przeciwieństwie do was brytyjczyki my znamy nie tylko angielski ale również niemiecki chiński czy polski. Ot taką mamy zachciankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×