Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

Chce wrocic do Polski...

Polecane posty

Gość gość
yebane nieudaczniki, won z tego forum smiecie. xxx to jest forum dla tych co wyjechali i mieszkają za granicą!!! to ty s/p/i/e/r/d/a/l/a/j z tego forum i więcej tu nie wchodź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Antypolskie skurfysyny, ja zyje u siebie, a wy na zmywaku w UKa. Co z tego smiecie, ze wiecej zarabiacie jak i wiecej wydajecie. Ja za ubezpieczenie samochodu płace 70 funtow rocznie, a wy kurfy ile? Ja za czynsz z opłatami płace 100 funtow, a wy smiecie ile? Ja za obiad dla trzyosobowej rodziny z lampka wina i napojem dla córki płace 13 funtow, a wy skurfysyny ile w UKa? Ja za zakupy w sklepie dziennie wydaje 6 funtow, a wy skurfysyny antypolskie ile? Ja za bilet do kina płace 5 funyow, a wy skurfysyny ile? Ja za bilet do teatru płace 6 funyow, a wy skurfysyny ile? Ja za miesięczny bilet MZK płace 18 funyow, a wy ile skurfysyny? Za telewizje z internetem płace 20 funtow, a wy ile skurfysyny? Za telefon, full opcja SMS, internet, rozmowy płace max 8 funtow, a wy ile skurfysyny płacicie w UKa? Jeżdzę na gazie wiec za litr płace teraz około 0,35 funta, a wy ile skurfysyny płacicie w UKa? Za semestr na studiach płaciłem 200 funtow, a wy ile płacicie za marny kurs w UKa antypolskie skurfysyny? xx A ile zarabiasz miesięcznie ? 600 funtów ? :D Dobrze , ze ci starcza :P Płace podobnie przeliczajac na funciaki , a zarabiam ok 1800 funtów netto :) Przeliczajac na funciaki :p A za studia na uniwersytecie nie placiłam ani grosza:P Fee zaplacilo za mnie panstwo i jeszcze granta miałam co miesiąc :P Za 1 bilet do kina wydajesz 22 jednostki czegokolwiek , ja wydaje 8 jednostek :) Za tv z netem ty wydajesz 120 jednostek, ja wydaje 55... I tak by mozna w nieskonczonośc.. Co jest w Pl tanie ? Zazdrośc i zawiśc :D Jest za darmo ! Przeliczaj , przeliczaj poczujesz sie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak strasznie drogo w UK, wszystko takie drogie, na nic nikogo nie stać, ledwo na jedzenie to nie rozumiem czemu ta paroowa siedziała tam aż 5 lat? w tej drożyźnie? no przecież w Polsce było tak cudownie - praca, znajomi, u siebie, - więc po co to głupie gów/no siedział w UK 5 lat??? może mi ktoś to wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby zarobic i odlozyc na mieszkanie w Polsce. Czy to ciezko tak zrozumiec? Ja odlozylem na 5-6 mieszkan w duzym miescie, i dla mnie tez juz styka. Czas wracac do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak odkładał na mieszkanie skoro ledwo starczało mu w UK na jedzenie bo wszystko było i jest w UK strasznie drogie??? od kilu dni usiłuje nam pokazać i przeliczać! w Polsce zarabia podobno 3 tys zł, na wszystko go stać i żyje jak król - cały czas nam wpiera że w UK nie da się żyć i na nic ludzi nie stać - to jakim cudem odkładał na mieszkania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to debil jakis, ja juz dawno skonczylem z nim dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkładałem sxmaty bo zylem jak szczur i zarabiałem ponad 2 tys funyow. Ilu z was emigracyjne smiecie tulę zarabia? Przeciez wy ledwo tysiaka przekraczacie. Gdybym chciał zyc na poziomie na ktorym zyje w PL, to nic bym nie odłożył. Antypolskie skurfysyny czemu nie napiszecie w jakim stanie sa domenę których mieszkacie? Czemu nie napiszecie ile lat robicie remontu? Skurfysyny czemu nie napiszecie, ze nie macie tam brytyjskich znajomych, a cały czas przesiadujące na kafe? Skurfysyny ja tam zylem ponad 5 lat, na stanowisku team leadera, wiem kim jestescie i go soba reprezentujecie. Codziennie miałem z wami nieudacznikami do czynienia. Jestescie śmieciami, niedojdami życiowymi, antypolskimi skurfysynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm Team Leader to chyba Ciebie z roboty wyrzucil albo w ogole jej nie dal;) bo sie nie nadawales. I nie wciskaj tu kitu, tez mieszkalem na zachodzie i wiem jakie sa roznice. Moi rodzice z jednej wyplaty kupili w polsce segment, kredyt gotowkowy mial nizsze oprocentowanie niz hioteczny w polsce, splacili w 5 lat caly ten segment, na ktory ja musialbym pracowac 30 lat i na koniec oddac ponad 200% wartosci nieruchomosci. Teraz kupili samochod, oprocentowanie rowniez smieszne, tylko brac. I to nie tak ze na zachodzie ludzie maja tyleeee kasy,nie nie maja ale kreyty sa ogolnie dostepne i sa na normalnych warunkach. To taka mala roznica. Ja nie wiem ile tutaj jest osob takich jak ja, czyli tych, dla ktorych oprocz pieniedzy licza sie ogolne warunki zycia. Co mi z tego ze za 18Funtow masz bilet komunikacji miejskiej jak autobusy sa przepelnione,stare,smierdzace, pelne meneli a bilet kanar tylko tobie sprawdza bo do nich ani nie podchodzi?Co z tego ze 18funtow jak 10km jedziesz godzine? Ja zawsze mowie ze w domu to sie jest tam gdzie jest rodzina,to moze byc uk, to moze byc de, to moze byc rowniez polska. Ostatnio znajomy chcial wrocic z Irlandii, przyjechal,zobaczyl ceny nieruchomosci i wrocil tam:) Sorry ale 1000€/m2 to juz lekka przesada a tu niestety takie sa ceny,chyba ze ktos lubi mieszkac w najgorszej dzielnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze w przerwie bo czasu nie mam ale dlaczego ty chory człowieku przrliczasz wszystko na funty? Ją nie mieszkam w UK więc skończ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2000 to ty widziales :D team leaderze na smieciarce za minimalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocknik się debilu bo nie wszyscy pracują na zmywaku.plavisz czynsz? We własnym domu? Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź w końcu do pracy paroowo! siedzisz tu dzień i noc nierobie pieprzony i ciągle jakieś bzdury wypisujesz - zaczynam wątpić, że kiedykolwiek wyjechałeś z Polski bo wypisujesz o UK takie głupoty jakbyś nigdy tam nie był!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie musi pracowac, nie tak jak ty emigracyjne popychadlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a penie, że nie musi - żona zarabia 2 tys zł więc żyją jak pączki w maśle - w Polsce 2 tys zł to jak w UK przynajmniej 5 tys funtów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i proste. Zazdroscisz mu? Bo trzeba miec leb na karku a nie wydmuszke tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zarabiam 2 tys funtów, mój mąż prawie 3 tys - paroowa nie pracuje a do roboty wygonił żonę za 2 tys zł - masz rację - strasznie mu zazdroszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol nie "mu" tylko "mi" :D ten z ta zazdroscia i przelicznikami buahaha przyglup je/bany :D kocham Cie UK za to co mi dalas czego PL nie dala i nie chodzi o pieniadze oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 mieszkan ;) no prosze jacy bogacze na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pracy w fabryce w 5 lat sześć mieszkań kupił! widzicie! kompletnie się nie umiecie pieniędzmi rządzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, te wszystkie emigracyjne uchodzskie niemoty to najwieksza patologia z PL. Wyjechali i teraz rzna gwiazdy, ale są tam traktowani jak żywe gowno przez Angoli. Ale tym się żaden polski uchodźca niepochwali hmm :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antypolskie skurfysyny mają ból dopki, bo nie zarabiają 2 tys funtow i nie są team leaderami, a tu chłopak pojechał kasę zarobił, wrócił i ma wyebane na uka. Te niemoty ciągle tam siedzą na wynajmowanych flatach z smierdzacymi dywanami i marzą o posadzie team leadera w Costa hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w uka szmato to jakie są autobusy? Przepełnione, smierdzace murzynskim potem zaebane opakowaniami po burgerach. Angole to największe syfiarze w Europie. W PL jeżdżą piękne, nowe autobusy. Solaris bądź mercedesy. Gnij w uka smieciu emigracyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przyszlym roku zacznie sie to samo robic w pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci, ze twoje wpisy sa obrazajace i gdyby mi sie chcialo to moglbys miec za to sprawe w sadzie. To ze siedzisz przed monitorem i robisz sie madry nie zwalnia cie z odpowiedzialnosci. Jesli komus za 2k zl jest dobrze w PL to powinien napisac ksiazke;) no chyba ze codziennie ma pomidorowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż mi antypolska kurfo sprawę, czekam na pozew hahahahaha Pyerdolona niemota z ukowskiego zmywaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest coś prawdy z tego co piszesz to zdradza nam jak ty siebie nazywała dwa lata temu na emigracji w UK ? Ty nie byłeś antypolskie smieciem ? Ty byłeś osoba zaradna ? Debilem to na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten poziom wypowiedzi to tylko od osoby nieszczesliwej, ktorej ewidentnie cos w zyciu nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nolan78
No wlasnie. Sama zastanawialam sie jak bardzo nieszczesliwym trzeba byc zeby uzywac takich wulgaryzmow i okropnego jezyka i to Polak, ktory tak kocha swoja ojczyzne... I te jego historie o UK... az przykro czytac... Zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co chcą wrócić , wrócą :) i będą żyć tak jak sobie to już wcześniej zaplanowali i ułożyli :) ci co nie chcą nawet lepiej aby nie wracali , lepiej dla nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×