Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

Chce wrocic do Polski...

Polecane posty

Gość gość
Zmieniles ton? Jestem nieudacznikiem i nei czaruj ze tak ci dobrze w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 5 czy 6 mieszkan zarobil? ja p*****le, i bedzie wracal, a ciagle pisze ze siedzi w Polsce ma prace, zona prace, p******i jak chuj! To do zonki nigdy nie jezdziles? Zoka z czego sie utrzymywala, ty oplat nie miales ani nic nie jadles zlamasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, ale wyliczenia " Co z tego smiecie, ze wiecej zarabiacie jak i wiecej wydajecie. Ja za ubezpieczenie samochodu płace 70 funtow rocznie, a wy kurfy ile? Ja za czynsz z opłatami płace 100 funtow, a wy smiecie ile? Ja za obiad dla trzyosobowej rodziny z lampka wina i napojem dla córki płace 13 funtow, a wy skurfysyny ile w UKa? Ja za zakupy w sklepie dziennie wydaje 6 funtow, a wy skurfysyny antypolskie ile? Ja za bilet do kina płace 5 funyow, a wy skurfysyny ile? Ja za bilet do teatru płace 6 funyow, a wy skurfysyny ile? Ja za miesięczny bilet MZK płace 18 funyow, a wy ile skurfysyny? Za telewizje z internetem płace 20 funtow, a wy ile skurfysyny? Za telefon, full opcja SMS, internet, rozmowy płace max 8 funtow, a wy ile skurfysyny płacicie w UKa? Jeżdzę na gazie wiec za litr płace teraz około 0,35 funta, a wy ile skurfysyny płacicie w UKa? Za semestr na studiach płaciłem 200 funtow" po pierwsze w Polandii nie placi sie funtami, po drugie gowno za to ubezpiczenie auta masz, a to co podajesz to OC a ile wynosi autocasco palancie?? Czynsz placisz w wewlasnym domu? Zastanawiajace?? A jesli w bloku to cos czarujesz bo prad do tego to mowsz ze obiadek dal trzech osob kolo 60 zeta? Plus winko, zapewne dla ciebie cwoku co? To chyba jakies gowno zresz ,bo orientuje sie w cenach Trojmiasta , prosze bardzo http://karczmazagroda.pl/barr2/menu.html to tani ten twoj teatr, to jakis obwozny?? Ja u siebie nie place duzo, ale to nie UK tylko Francja, haha a tak duzo za MZK w Polsce? Ja place grosze i moge jezdzic codziennie wszystkimi srodkami lokomocji w Nicei A dziwne bo wydaje mi sie ze pisales ze masz auto??? To nie jezdzisz? Paliwo drogie co ciulu? .O kinie nie wspomne? Uwazazsz ze masz tanie tv z internetem ? Chyba cie p****alo, we Francji ja place 4 euro na miesiac we Free za to co ty masz za tyle kasy w Polsce przy tych c*******h zarobkach! To ty jeszcze studiujesz?? Haha , ja skonczylam darmowe dzienne studia w Trojmiescie, bo zaoczne sa dla takich nieudacznikow jak ty, oblesny klamco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha , ja skonczylam darmowe dzienne studia w Trojmiescie, bo zaoczne sa dla takich nieudacznikow jak ty, oblesny klamco! X X Skonczylas studia w 3miescie i musialas speerdalac na emigracje tyrac. To niezla z ciebie leworeczna flanelka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz kurfiszonie ze wiesz jakie sa ceny w trójmiescie. Gowno wiesz polglowku. Wstawiałam jakas karczmę dla takich przygłupów co szastają kasa na lewo i prawo. Ja ma swoje restauracje zdziro ze zmywaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzialam polmozgu ze sie czepisz tych studiow; Nie musialam nigdzie s*******ac tylko chcialam, Nie mialam parcia by zarobic na wyimaginowane mieszkania do wynajecia? Po prostu kiedy zaczynalam studia i nawet kiedy je konczylam nie wiedzialam ze Polska nie ejst w stanie zapewnic mi zycia takiego jakie sobie wyobrazalam , no i po 12 latach w Polsce wyjechalam. Moze tobie pasuje stagnacja i bylejakosc , mi nie a knajpy sa drogie pajacu i dobrze o tym wiesz, a moze i nie bo nie mieszkasz w Trojmiescie, za duzo tu pomylek w zeznaniach cweliu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nei chodze do knajp bo rzadko tam bywam, a nawet w takim Brzeznie , masz tu knajpe po Kuchennych Rewolucjach gdzie sie mowi ze ceny niewygorowane i w zyciu ci nie wyjdzie niska cena an trzy osoby http://www.tapasrybka.pl/menu.php#ryby wklejam to dla innych bo ty za glupi jestes , gdyby Polacy sobie mogli pozwolic na wszystko to niezle by lusieli zarabiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mieszkam w Gdyni , bierzemy z mezem pod uwage wyjazd do Norwegii, bo mamy tam znajomych, czekamy jeszcze na ukonczenie szkoly przez mlodszego syna. Mpj maz ma dobre zarobki , ja tez dwa tysiace zarabiam a jest ciezko, bo mamy auto na raty i mieszkanie, inczej sie nie dalo. Niestety meza firma bedzie sie zamykac i ewentualnei moze sie rpzeneisc do Warszawy; To sensu nie ma Restauracje sa bardzo drogie, mamy jeszcze corke, jak chodzilismy to z napojem, winem kolo 150 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wlasnei tak to jest w Polsce ze nawet jak sie ma dobra prace, cos sie wiedzie i sie starci to prace to czlowik jest w czarnej d***e, na zachodzie moze sie chociaz na zasilek zarejestrowac ktory jest normalny i znajdzie cos w Polsce to dostanie 600 zl i wpakuje sie w klopoty co do restauracji, to oto moje wyliczenia Osoby dorosle zamawiaja Filet z dorsza i frytki , to 19 zl i 6 zl i surowke za 6 zl, kieliszek wina 10 zl dziecko , nie wiem w jakim wieku, ale nawet te tanie fingersy za 13 zl i frytki za 6 zl i surowka za 6 zl napoj dla dziecka 5 zl, oczywiscie najtanszy to razem 95 zl a to normalny obiad, w normalnej kanjpie i takie sa polskie realia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widze 50 zloty. a kieliszek wina to sobie wypij w domu a nie w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie 50 przeciez to dla dwoch doroslych u dziecko, ale ten palant napisal ze keiliszek wina, chyba sobie podzielil butelke wina na 4 a wiadomo ze w knajpie w chuj drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby zjesc filet z dorsza z frytkami nie tzreba zasuwac do restauracji. do restauracji sie chodzi na frykasy orientalne a nie na szajs, ktory w 10 minut mozna przyrzadzic w domu za cene 15 zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze pytanie : gdzie mam najlepsze szanse z moimi kwalifikacjami i znajomoscia jezyka dobrze zarobic - teraz zaraz, w ciagu roku, czy w dluzszym czasie (jezeli np. musialabym jeszcze doszkolic jezyk). Drugie pytanie : gdzie chce zyc (atmosfera, znajomi, rodzina, moje nastawienie. Potem to prosta operacja matematyczna - iloraz zbiorow. W kazdym kraju mozna znalezc setki argomentow na nie i tyle samo na tak. Decyzja to indywidualna koncepcja zycia - ze wszystkimi korzysciami ale i konsekwencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno w Polsce będą mieli w d***e teoje kwalifikacje A jeśli ktoś chce jeść frykasy to zapłaci więcej niż Stowe w knajpie za trzy osoby Więc gdzie się stosuje ten palant ?? W kebabie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację lecz powinnaś Uważać i nie inwestować zebranych pieniędzy bo zostaniesz goła i wesoła. Te osoby co znam i wróciły z UK i zostały bez kasy po inwestowaniu w Polsce .Kasę zostawić podjąć pracę i po latach dopiero gdy zapoznasz się z realiami polski połowę kasy inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracyjne smiecie jestescie gownem. W trójmiescie sa fajne knajpki, gdzie kurfy ostatnio z rodzina zjadłem za 74 zł. Mam wam kurfy rachunek pokazać? Jedz do tej Norwegii i tam imbecylko weź dom na kredyt i samochod. Kurfy w UKa na pokojach śpią u pakola, a w Polsce to pałace by chcieli mieć. Pyerdolone smiecie. Poszły won z tego forum yebane sciery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiasz placek po węgiersku za 15 zł plus 20 zł za dwie lampki wina i sok za 6 zł, to wychodzi 71 zł dzifko a wiec około 13 funtow. Nie mów mi kurfo, ze to drogo y****a niemoto. W UKa za dobry obiad z winem trzeba zaplacic około 40 funtow na dwie osoby. Nawet za pyerdolony fish and chips z winem trzeba ze 3 dyszki wytasiac. Yebana szmato z ukowskiego szamba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to 95 zł to majątek? Co za imbecylka. To jest jedna czwarta naszych codziennych domowych dochodów. Siedźcie lepiej w tym UKa i zmywajcie te gary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej z Francji bylej 3miastki. Wez chlopko nawet nie przyjezdzaj wiecej do Polski. Bo z taka kultura to mozesz tylko z kozoeebcami sobie podystkutowac w tej twojej Nicei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posrane nieudaczniki ze zmywaka. Wiesniaki z gnojem w butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynue .w Icei nigdy nie byłeś więc się nie wypowiadaj.a ją swoją wartość znam i do Polski vede jeździć kiedy będę miała ochotę.placek po węgiersku ? Ha ha ale wypas .a twoja córka ole ma lat skoro dsjesz jej z xoba resztki z talerza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi smierdzaca kurfo smakuje, a tobie szmato pewnie nie, bo zgrywasz chlopko wielka dame, a prawda jest taka, ze za stdola niedawno sralas i dope pokrzywami podcieralas. Teraz wielka ura bura bo zagranica kible myje. Yebany nieudacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją nie muszę zgrywac dsmy prymitywnie, ją nią po prostu jestem. Pokrzywy koło mojego bloku w Sopocie nie rosły , w Nicei tym bardziej.żałosny temoy chujjek ! Przestano pić i idź j***c akord!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie sie tylko wydaje, że jestes dama emigracyjny pastuchu. Idz zmywac gary i czyscic kible.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gołod**ec po akademi fikołkow do knajpy sie wybrał :D Klekajcie narody !! Teraz tanie knajpy w modzie bo te 500 funciakow na miesiac to za duzo poszlaec nie pozwala :P Cóz bary mleczne zostały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wlasnie ze pojade z mezem i dziecmi do Norwegii, bo taki uklad zeby maz pracowal tam a ja tu mi nie pasuje wynajmiemy cos, byle byc razem, a to mieszkanie poczeka a ty w jakiej knajpie te placji jadles? Poprosze o nazwe?? I wogole to przez 5 lat z zona czy bez zony siedziales w UK? A co z dzieckiem sie dzialo? Bo cos tu nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zeby zjesc filet z dorsza z frytkami nie tzreba zasuwac do restauracji. do restauracji sie chodzi na frykasy orientalne a nie na szajs, ktory w 10 minut mozna przyrzadzic w domu za cene 15 zlotych. xxx a pewnie! do fryzjera też nie trzeba chodzić bo można męża poprosić żeby ci przyciął włosy, do sklepów z cuchami też nie ma sensu bo można np swetry porobić na drutach a jak ząb boli to po co do dentysty i płacić - samemu sobie można wyrwać albo kogoś poprosić z domowników! zabawki też można zrobić dzieciom z kasztanów albo uszyć ze szmat a nie przepłacać w sklepach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nicea, ja IIerdole alez robi to na mnie wrazenie. Miescina mniejsza od Lublina, szok jak hooj. Uwazaj zeby tam jakis pastuch pod ogon cie nie zaladowal, bo wiecznie kozy nie beda cie wyreczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×